![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ Yönetim Kurulu Üyemiz Anıl ARI Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Eskişehir Genel Müdürlüğü`ne gerçekleştirdiği ziyarette meslektaşlarla bir araya geldi. Elektrik dağıtım hizmetleri ve dağıtım hizmetlerinde görev alan meslektaşların sorumlulukları ,Oda faaliyetleri gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|