MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 95  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB 8. KADIN KURULTAYI YAPILDI «Yeni» 05.12.2023

    

“Cumhuriyetin 2. Yüzyılında Mimar, Mühendis, Şehir Plancısı Kadınların Emek ve Özgürlük Mücadelesi` ana başlığıyla düzenlenen TMMOB 8. Kadın Kurultayı, 2-3 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. Kurultaya EMO Kocaeli Şubesi adına Kadın Komisyon üyelerinden Sevil Bulutlar Şen ve Dilek Demir katıldılar.

EMO SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ İLE ENGLİSH TİME DİL OKULLARI ARASINDA PROTOKOL ANLAŞMASI İMZALANDI «Yeni» 05.12.2023

    

Protokol kapsamında, English Time Dil Okulları tarafından EMO Sakarya Temsilciliği Üyelerine, çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına geçerli liste fiyatı üzerinden belirli oranda indirim hakkı tanındığı bir protokol anlaşması yapılmıştır.

SAÜ KARİYER GELİŞTİRME KOORDİNATÖRLÜĞÜ SEMİNERİNE KATILIM SAĞLANDI «Yeni» 05.12.2023

    

2 Aralık 2023 tarihinde EMO Sakarya Temsilciliği olarak Sakarya Üniversitesi Kariyer Geliştirme Koordinatörlüğü kapsamında düzenlenen seminere katılım sağlandı. Sakarya Temsilcimiz Ahmet Bahadır Maral ve üyelerimizden Burak Yılmaz seminerde konuşmacı olarak deneyimlerini aktardılar.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ 01.12.2023

    

30 Kasım-01 Aralık 2023 Tarihlerinde Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi, 13 üyenin katılımıyla Zoom üzerinden çevrimiçi olarak düzenlendi

KDZ. EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİMİZ TARAFINDAN YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.11.2023

    

27-28-29 Kasım 2023 tarihleri arasında EMO Kdz. Ereğli Temsilciliğimiz tarafından Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Eğitim Merkezinde düzenlenen “Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi” MİSEM Eğitmeni Hasan Aktaş’ın sunumuyla ve 5 Üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜN AKREDİTASYONU KAPSAMINDAKİ TOPLANTIYA KATILDIK 30.11.2023

    

Kocaeli Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü’ nün değerli akademisyenleri, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü yetkilileri ve tıbbi cihaz sektöründe görev yapan değerli meslektaşlarımız ile bir araya geldik.

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ 17.11.2023

    

15-16-17 Kasım 2023 Tarihlerinde Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri Eğitimi, 12 üyenin katılımıyla Zoom üzerinden çevrimiçi olarak düzenlendi

ENERJİSA BAŞKENT ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 17.11.2023

    

Enerjisa Başkent İl Müdürlüğü 16 Kasım 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Gökmen Hasançebi, Başkan Yardımcısı Sait Erçel ve Zonguldak Temsilcimiz Bülent Özgümüş tarafından ziyaret edildi.

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU VE DÜZCE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ OLARAK SEDAŞ DÜZCE İL MÜDÜRLÜĞÜNE NEZAKET ZİYARETİ DÜZENLENDİ. 16.11.2023

    

16 Kasım 2023 tarihinde, EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulumuzla birlikte SEDAŞ Düzce İl Müdürlüğüne nezaket ziyareti düzenlendi. Ziyarette YG İşletme Sorumluluğu konusunda yaşanılan aksaklıklar, eksikler üzerinde duruldu. Kurumlar olarak ortak hangi çalışmaların yapılabileceği değerlendirildi. Yaşanılan iş kazalarının nasıl önlenmesi gerektiği konularında iş güvenliğinin önemi üzerinde karşılıklı istişareler yapıldı.

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ VE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ BİRLİKTE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. ALİ ÖZTÜRK MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ 16.11.2023

    

16 Kasım 2023 tarihinde, EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulumuzla birlikte Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk Hocamıza nezaket ziyareti düzenlendi. Ziyarette Şubemizin aralık ayı içerisinde planlamakta olduğu Elektrikli Araçlar Çalıştayı konusunda ortak neler yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Düzce Üniversitende Elektrik-Elektronik Mühendisi meslektaşlarımızın imza yetkisi konusunda eksik olan derslerin açılabileceği belirtildi. EMO-genç konusunda önümüzdeki dönemde yapılabilecek faaliyetler hakkında konuşuldu.

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN DÜZCE TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET 16.11.2023

    

16 Kasım 2023 tarihinde, EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulumuz tarafından Düzce Temsilciliğimize nezaket ziyareti düzenlendi. Ziyarette 2024 yılı SMM+BT yenileme dönemi ile ilgili süreç değerlendirildi. YG İşletme Sorumluluğu, Dağıtım Şirketleri ile ilgili yaşanan sorunlarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ 16.11.2023

    

15 Kasım 2023 tarihinde EMO Sakarya Temsilciliğimiz Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü öğrencilerine Hilkar Elektrik firmasına teknik gezi düzenledi. Hilkar Elektrik firma sahibi aynı zamanda Üyemiz Hilmi Çorapsız’ a misafirperverliği için teşekkür ederiz.

KDZ. EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 08.11.2023

    

06-07-08 Kasım 2023 tarihleri arasında EMO Kdz. Ereğli Temsilciliğimiz tarafından Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Eğitim Merkezinde düzenlenen “Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi” MİSEM Eğitmeni Hasan Aktaş’ın sunumuyla ve 14 Üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ EMO-GENÇ ÜYELERİ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 07.11.2023

    

7 Kasım 2023 tarihinde EMO Sakarya Temsilciliğimiz Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü öğrencilerine Hilkar Elektrik firmasına teknik gezi düzenledi. Hilkar Elektrik firma sahibi aynı zamanda Üyemiz Hilmi Çorapsız’ a misafirperverliği için teşekkür ederiz.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZ EMO-GENÇ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ 02.11.2023

    

1 Kasım 2023 tarihinde EMO Sakarya Temsilciliği Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine EMO Genç etkinliğini düzenlendi. Sakarya Temsilcimiz Bahadır Maral`ın Oda tanıtımı ve faaliyetlerini anlattığı etkinliğe SUBÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İhsan PEHLİVAN, Doç. Dr. Metin Varan ve Arş. Gör. Nur Bağnu Polat katılmıştır.

EMO DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ OLARAK ‘’ CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI ‘’ YÜRÜYÜŞ VE KUTLAMA PROĞRAMINA KATILDIK. 29.10.2023

    

Cumhuriyetimizin 100. Yılı dolayısıyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde ilimizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odalarının birlikteliğiyle Düzce Belediyesi Hizmet Binası önünden başlanarak Anıt Park`a kadar “Cumhuriyetin 100. Yılı” yürüyüşü ve ardından Anıt Parkta da “Cumhuriyetin 100. Yılı` adlı kutlama programına katılım gösterdik.

ŞUBE 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 27.10.2023

    

26 Ekim 2023 Perşembe Günü Hasan Balıkçı Eğitim Salonunda Şube 2. Danışma Kurulu Toplantısı aşağıda yer alan gündemle düzenlendi.

EMO GEBZE TEMSİLCİLİĞİMİZ EĞİTİM SALONUNDA GRUP ARGE FİRMASI TARAFINDAN `` KOMPANZASYON VE ENERJİ İZLEME `` KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 25.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Gebze İlçe Temsilciliğimiz ve Grup Arge firması ile ‘’ Kompanzasyon ve Enerji İzleme ‘’ konulu seminer, 25 Ekim 2023 tarihinde Temsilciliğimiz eğitim salonunda gerçekleştirildi. Çeşitli kurum ve firmalarda çalışan 30 üyemizin katıldığı seminer ilgiyle takip edildi.

CHP İZMİT İLÇE BAŞKANLIĞININ TMMOB KOCAELİ İKK ZİYARETİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 18.10.2023

    

16 Ekim 2023 Pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanlığının TMMOB Kocaeli İKK ziyareti şubemizde gerçekleştirildi.

ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİMİZCE TTK GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ 12.10.2023

    

14 Eylül 2023 tarihli Cumhurbaşkanı Kararı ile atanan Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Sayın Muharrem KİRAZ 11 Ekim 2023 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi Zonguldak Temsil Kurulunca ziyaret edildi.

 


TAŞINABİLİR UZATMA KABLOLARI

01.09.2021
 


Çok Okunanlar


EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN DÜZCE TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU VE DÜZCE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ OLARAK SEDAŞ DÜZCE İL MÜDÜRLÜĞÜNE NEZAKET ZİYARETİ DÜZENLENDİ.

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ VE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ BİRLİKTE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. ALİ ÖZTÜRK MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

ENERJİSA BAŞKENT ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

KDZ. EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ EMO-GENÇ ÜYELERİ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜN AKREDİTASYONU KAPSAMINDAKİ TOPLANTIYA KATILDIK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.