MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 2  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

Y.G TEKNİĞİ VE GÜÇ SİSTEMLERİ ANALİZİ DERSLERİ AÇILACAKTIR. 26.01.2012

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden Yüksek Gerilim Tekniği ve Güç Sistemleri Analizi Dersleri 03 Mart-15 Mayıs 2012 tarihleri arasında ME.Ü Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır. Detaylı Bilgiye yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

GREEN (GREENİNG BUSİNESS THROUGH THE ENTERPRİSEEUROPE NETWORK) PROJESİ KAPSAMINDA SEMİNERLER DÜZENLENİYOR 13.12.2011

    

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde ve Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi işbirliğinde yürütülmekte olan GREEN (Greening business through the EnterpriseEurope Network) projesi kapsamında Mersin Bölgesinde bulunan KOBİ’lerin çevresel performanslarının Geliştirilmesi, verimlilik ve rekabetçiliğin artırılması amacıyla “İşiniz Çevremiz” sloganıyla seminerler düzenleniyor.Seminer programına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

NÜKLEER KARŞITI PLATFORM ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR 01.04.2011

    

Nükleer Karşıtı Platform düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Çalışmalarda şubemizin de yoğun bir şekilde yer aldığı etkinliklerden birisi daha 2 Nisan 2011 Cumartesi günü yapılacak yürüyüşle gündemde yer alacak.Akdeniz Belediyesi önünden saat 12:00 da başlayacak olan yürüyüş taş bina önüne kaar devam edecek.Yapılacak bu yürüyüşe tüm üyelerimiz ve halkımız davetlidir.

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ`NİN 441. SAYISI YAYIMLANDI 25.02.2011

    

Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin 441. sayısı yayımlandı. `Nasıl Bir Üniversite?` başlığıyla dosya konusunu kapağa taşıyan Elektrik Mühendisliği Dergisi`nin bu sayısında üniversitelerde öğrencilere yönelen şiddet kullanımı ve saldırılar dikkate alınarak üniversite yönetimi konusu ele alınıyor. Öğrenci gruplarının, üniversitelerdeki eğitim ve yaşama ilişkin sorunları ve önerilerine yer veriliyor. Dergide yer alan `EMO 56 Yaşında, EMO Bilimsel Dergi Yayınlıyor, Enerji Politikaları ve Özelleştirmeler` başlıklı yazılar da kapaktan okuyuculara duyuruluyor.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMLERİ DÜZENLENİYOR 02.02.2011

    

MİSEM kapsamında düzenlenen eğitimlerden Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi şubemiz ve temsilciliklerimizde de düzenlenecek. 4-5-6 Şubat 2011 tarihlerinde Şubemizde düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi, 8-9-10 Şubat 2011 tarihlerinde Karaman İl Temsilciliği`nde ve 11-12-13 Şubat 2011 tarihlerinde Niğde İl Temsilciliği`nde düzenlenecektir. Düzenlenecek eğitimler ile ilgili detaylı bilgilere yazımız devamındaki bağlantılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

2011 YILI EMO MERSİN ŞUBE KOMİSYON TOPLANTI ÇİZELGESİ 02.02.2011

    

EMO Mersin Şube 2011 yılı komisyon toplantı tarihleri belirlenmiştir. Komisyon üyelerinin katılımı ile yapılacak toplantılar gününden bir gün önce üyelere sms ile bildirilecektir.Toplantı çizelgesine dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

TORBA YASASI GERİ ÇEKİLSİN 01.02.2011

    

02 Subat 2011 Çarsamba günü saat 15:30`da `TORBA YASA GERİ ÇEKİLSİN` isimli Ankara yürüyüşü nedeniyle yürüyüş kolu Mersin`e de ugrayacaktır. Yürüyüş kolu tren istasyonunda karşılanacak ve Büyükşehir Belediyesi Taş Bina önünde bir basın açıklaması yapılacaktır.Ayrıca Ankara yürüyüşüne katılmak isteyen üyelerimiz şubemizle iletişime geçebilirler.

YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ DERSİ AÇILIYOR 01.02.2011

    

Elektrik-Elektronik Mühendislerinin 1 KV üstü SMM belgesi alması için gerekli olan derslerden ‘Yüksek Gerilim Tekniği dersi,19 Mart-17 Nisan 2011 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından açılacaktır.Detaylı bilgiye yazımız devamındaki linkten ulaşabilirsiniz.

TMMOB ÜCRETLİ VE İŞSİZ MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI KURULTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ VE KARARLAR KİTABI YAYINLANDI 05.04.2010

    

İstanbul‘da 14-15 Kasım 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen TMMOB Ücretli ve İşsiz Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Kurultayı sonuç bildirgesi ve kararları kitabını indirmek için tıklayın.

2010 YILI EN AZ UCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI YAYINLANDI 07.12.2009

    

Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Biyomedikal Mühendisliği Hizmetleri 2010 yılı En Az Ücret Tanımları kitabına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ "1 KV ÜSTÜ VE 1 KV ALTI TESİSLER SMM BELGESİ" ALABİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN DERSLERİ AÇIYOR 05.06.2009

    

Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Elektrik Mühendisliği Opsiyonu"Elektrik 1kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler SMM Belgesi" alabilmek için öncelikle Yüksek Gerilim Tekniği, Güç Sistem Analizi(Elektrik Tesisleri), Elektrik Makinaları derslerini açıyor. Başvuru sırasına göre ilk 20 kişi 8 Haziran 2009 tarihinde başlayacak olan 4. döneme kabul edilecektir. Diğer başvurular 5. dönemde değerlendirilecektir.

VERGİ MÜKELLEFİ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE 11.04.2008

    

Maliye Bakanlığı’nca hafta içinde 09.00-19.00 saatleri arasında telefonla danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulan vergi iletişim merkezine 444 0 189 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

KOMPANZASYON SEMİNERİ YAPILIYOR 11.03.2008

    

Şubemizin Siemens Firması ile düzenlediği Kompanzasyon semineri 13 Mart 2008 Perşembe günü Yenişehir Belediyesi Konferans Salonu’nda ( Carrefour-Sa Karşısı) saat 13:00 da gerçekleştirilecek.

SMM BELGESİ İÇİN DERS EKSİĞİ OLAN ÜYELERİMİZE DUYURULUR 04.02.2008

    

Kahramanmaraş Sütçüimam Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü, SMM belgesi için gereken dersleri kurs olarak açacaktır. Kurs ücreti 600.-YTL olup, verilen derslerin arasında Yüksek Gerilim Tekniği ve Elektrik Tesisleri dersleri mevcuttur. Kurs mart ayı boyunca( 4 hafta) hafta sonları olacaktır.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN… 02.08.2007

    

Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nün, yazının devamında bulunan bilim dallarında, Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Programlarına 2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılı Güz yarıyılında öğrenci alınacaktır. Konu ile ilgilenen üyelerimiz www.selcuk.edu.tr adresinden detaylı bilgileri edinebilirler.

ENERJİNİN İZLENMESİ, ÖLÇÜLMESİ,KALİTESİ, HARMONİK VE KOMPANZASYON SEMİNERİ 07.06.2007

    

8 Haziran Cuma günü saat 16.00-18:00 arası Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Küçük Salonda gerçekleştirilecek seminerde "Enerjinin izlenmesi, ölçülmesi, kalitesi, harmonik ve kompanzasyon" konusu işlenecektir. Şubemizin düzenlediği, konu ile ilgili uzman kişiler tarafından yapılacak seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

KATODİK KORUMA VE ÖLÇME SEMİNERİ YAPILIYOR 31.01.2007

    

6 Şubat 2007 Salı günü şube binamızda katodik koruma ve ölçme semineri üyelerimize yönelik ücretsiz olarak yapılacaktır. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin şubemize isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

MESLEKİ DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞALIM 23.01.2007

    

EMO Mersin Şube Basın Yayın Komisyonu toplantısında üyelerimizin mesleki deneyimlerinin diğer üyelerimizle paylaşılması kararı alındı .

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL NEM-DİL İNGİLİZCE-ALMANCA KURSLARI 10.10.2006

    

“Milli Eğitim Bakanlığı Özel Nem-Dil İngilizce-Almanca Kursları” , temel, orta, ileri seviye sınıfları ve özel ders programları uygulamaktadır. Nem-Dil Elektrik Mühendisleri Odası üyelerinin eş ve çocuklarının kurslardan yararlanmaları amacıyla % 20 indirim uygulamakta olup indirimsiz aylık bedel 114.- YTL dir.

14 EKİM 2006 CUMARTESİ GÜNÜ TMMOB MİTİNGİ İÇİN TÜM MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI ANKARA’DA OLACAK 06.10.2006

    

Yapılacak miting için 13 Ekim Cuma akşamı Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi önünden saat 24:00 da Ankara’ya hareket etmek üzere otobüsler kaldırılacaktır. Çağdaş, bağımsız, onurlu, kalkınmış, sanayileşmiş ve demokratik bir Türkiye’de, insanca ve barış içinde yaşamak isteyen, başka bir yaşam mümkün, başka bir Türkiye mümkün, başka bir dünya mümkün diyen, haklarını savunmak, mesleğine sahip çıkmak isteyen tüm üyelerimiz mitingde bulunmak için Şubemizden detaylı bilgileri alabilirler.

 

Çok Okunanlar


TMMOB MERSİN İKK MÜHENDİSLİK VE MİMARLIKHAFTASI DOLAYISI İLE BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.