MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 17

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>12. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Başkan

    İLHAN METİN

Üye Sicil No: 19451

 

İlhan METİN, 1969 yılında Sivas` ta doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Antalya` da tamamladı. 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi  Mühendislik Fakültesi` nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi` nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1991 yılından bugüne dek Antalya Organize Sanayi Bölgesi` nde görev yapmakta olup halen Organize Sanayi Bölgesi` Bölge Müdürü görevini yürütmektedir. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi` ni tamamladı.8. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve 9.,10. ve 11. Dönemlerde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Başkan Yardımcısı

    ŞABAN TAT

Üye Sicil No: 39093

 

Şaban TAT, 1983 yılında Antalya Serik`de doğdu.2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi` nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 2008-2011 yılları arasında Elektrik Mühendisleri  Odası Antalya Şubesinde Teknik Görevli olarak görev yaptı.Evli ve bir çocuk babası olan  Şaban TAT, 2011 yılından beri kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak faaliyet  göstermektedir.10.Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve 11.Dönemde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Saymanı olarak görev yaptı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yazman

    ÇİĞDEM IŞIKYÜREK

Üye Sicil No: 36819

 

Ankara‘da doğdu, ilk öğretim ve lise eğitimini Ankara‘da tamamladıktan sonra Almanya Berlin‘e yerleşti.2005 yılında Berlin Technische Fachhochchule‘den Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri Mühendisi olarak mezun oldu. 2006 yılında Antalya‘ya yerleşti. 2007-2010 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi‘nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi`nde Doktora eğitimine başladı.11. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yedek Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Çiğdem IŞIKYÜREK, 2010 yılı itibariyle Akdeniz Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Başkanlığı‘nda görev yapmaktadır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Sayman

    MURAT SÖNMEZ

Üye Sicil No: 28271

 

Murat SÖNMEZ, 1978 yılında Antalya` da doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi` nden mezun oldu. 2005 yılına kadar İstanbul` da Gemta, Antalya Melyap A.Ş.` de görev yaptı. 9., 10. ve 11. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yazmanı olarak görev yaptı. 2005 yılından beri kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak elektrik taahhüt, proje ve müşavirlik hizmetleri alanında faaliyet yapmaktadır.İngilizce ve Almanca bilmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    FERHAT YAMAK

Üye Sicil No: 31391

 

1981 yılında Sivas‘da doğdu. 2003 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nü tamamladı.Bir süre özel sektörde mesleğini icra ettikten sonra 2008 yılında  TEİAŞ 19. Bölge Müdürlüğü‘nde İşletme Bakım Mühendisi olarak göreve başladı.Halen Ölçü Sistemleri Başmühendisi olarak görevine devam etmektedir. Ferhat YAMAK evli ve bir çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÖZLEM TEMEL BIYIKLI

Üye Sicil No: 36715

 

1983 yılında Erzurum‘da doğdu.2006 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi‘nden mezun oldu.Çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra 2008 yılından kendi kurduğu şirketinde halen Serbest Müşavir Mühendis olarak mesleğine devam etmektedir.Özlem Temel BIYIKLI evli ve bir çocuk annesidir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EROL YALÇIN

Üye Sicil No: 25962

 

1995 yılında Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nü tamamladı. 19955-1998 yılları arasında Ankara DAK Güvenlik şirketinde Proje ve Satış Mühendisi olarak çalıştı.1999 yılında Türk Telekom A.Ş.‘de çalışmaya başladı, halen Güney1. Bölge Müdürlüğü‘nde yönetici olarak devam etmektedir. Erol YALÇIN evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>Üye

    AHMET AYDIN

Üye Sicil No: 32453

 

Ahmet AYDIN, 1979 yılında Sinop` da doğdu. 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu.Mezun olduktan sonra 8 yıl ücretli Asansör SMM olarak çalışmış olup, 6 yıldır ortağı olduğu firmada  Asansör SMM olarak hizmet vermektedir. 10. ve 11. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yedek  Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Ahmet AYDIN, evli ve iki çocuk   babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ASLIHAN VURAL ÇOBANOĞLU

Üye Sicil No: 46492

 

Aslıhan VURAL, 1984 yılında Eskişehir‘de doğdu. 2008 yılında   Süleyman Demirel Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2009 yılından bu yana Antalya Ulaşım Hizmetleri Petrol Sanayi ve Tic. A.Ş.‘de Sinyalizasyon ve Haberleşme Şefi olarak görev yapmaktadır. 10. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yedek Yönetim Kurulu üyesi ve EMO Antalya Şube‘sinde 10. Dönem Kadın Mühendisler Komisyonu Başkanı olarak görev yapmıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EMRE ERTÜRK

Üye Sicil No: 39639

 

1984 yılında Antalya ili Kumluca ilçesinde doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu.Ortağı olduğu firmada Serbest Müşavir Mühendis olarak faaliyet  göstermektedir.Emre ERTÜRK evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    NİHAT OZAN YOLCULAR

Üye Sicil No: 38059

 

1983 yılında Antalya‘da doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu.3 yıl serbest olarak ve 2 yılda Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi‘nde Teknik Görevli olarak görev aldı.Nihat Ozan YOLCULAR 2013 yılından beri ASAT Genel Müdürlüğü‘nde çalışmakta olup evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    DURALİ ÇAKIR

Üye Sicil No: 51680

 

Antalya‘da 1988 yılında doğdu. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi‘nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği‘ni burslu kazandı.Çift Anadal Programı ile İnşaat Mühendisliği Bölümünden de mezun olduktan sonra bir yıl özel bir şirkette çalıştı. 2013 yılında kendi kurduğu şirketinde SMM olarak faaliyetine devam etmektedir. 10. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yedek Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Durali ÇAKIR evli ve bir çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MEHMET AKMEŞE

Üye Sicil No: 44786

 

1978 yılında Şanlıurfa‘da doğdu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu.1998 yılında kendi firmasında kısa süreliğine serbest çalıştı.2009 yılından beri T.C. Muratpaşa Belediyesi‘nde çalışmakta olup halen İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu ve Enerji Yönetim Sorumlusu olarak görev yapmakta olan Mehmet AKMEŞE evlidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ELSHAD ASADİ

Üye Sicil No: 61729

 

1991 yılında Tebriz‘de doğdu. 2009 yılında Antalya‘ya yerleşti. 2014 yılında Akdeniz Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur.Antalya OSB‘de bir endüstiri tesisinde görev yapmaktadır.Türk vatandaşı olan ASADİ, Akdeniz Üniversitesi‘nde Yüksek Lisans yapmakta olup Türkçe, İngilizce, Farsça ve Arapça bilmektedir.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri