MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>13. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Başkan

    İLHAN METİN

Üye Sicil No: 19451

Şubesi: ANTALYA

 

İlhan METİN, 1969 yılında Sivas`ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya`da tamamladı. 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi`nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1991 yılından bugüne dek Antalya Organize Sanayi Bölgesi`nde görev yapmakta olup halen Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü görevini yürütmektedir. 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi`ni tamamladı. 8. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve 9.,10., 11. ve 12. Dönemlerde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Başkan Yardımcısı

    ŞABAN TAT

Üye Sicil No: 39093

Şubesi: ANTALYA

 

Şaban TAT, 1983 yılında Antalya Serik`de doğdu. 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 2008-2011 yılları arasında Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesinde Teknik Görevli olarak görev yaptı. Evli ve bir çocuk babası olan Şaban TAT, 2011 yılından beri kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak faaliyet göstermektedir. 10.Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi, 11.Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Saymanı ve 12.Dönemde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yazman

    ÇİĞDEM IŞIKYÜREK

Üye Sicil No: 36819

Şubesi: ANTALYA

 

Ankara‘da doğdu, ilk öğretim ve lise eğitimini Ankara‘da tamamladıktan sonra Almanya Berlin‘e yerleşti. 2005 yılında Berlin Technische Fachhochchule‘den Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri Mühendisi olarak mezun oldu. 2006 yılında Antalya‘ya yerleşti. 2007- 2010 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi‘nde Araştırma Görevlisi olarak, 2010 yılı itibari ile Akdeniz Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Başkanlığı‘nda görev yapmaktadır. 10. Dönemde EMO Antalya Şubesinde çeşitli komisyonlarda yer almış, 11. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve 12.Dönemde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yazmanı olarak görev yapmıştır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Sayman

    MURAT SÖNMEZ

Üye Sicil No: 28271

Şubesi: ANTALYA

 

Murat SÖNMEZ, 1978 yılında Antalya` da doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi`nden mezun oldu. 2005 yılına kadar İstanbul` da Gemta, Antalya Melyap A.Ş.`de görev yaptı. 9., 10., 11. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yazmanı ve 12. Dönemde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Saymanı olarak görev yaptı. Evli olan Murat SÖNMEZ, 2005 yılından beri kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak elektrik taahhüt, proje ve müşavirlik hizmetleri alanında faaliyet yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AHMET AYDIN

Üye Sicil No: 32453

Şubesi: ANTALYA

 

Ahmet AYDIN, 1979 yılında Sinop`ta doğdu. 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. Mezun olduktan sonra 8 yıl ücretli Asansör SMM olarak çalışmış olup, 6 yıldır ortağı olduğu firmada Asansör SMM olarak hizmet vermektedir. 10., 11. ve 12. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yapan Ahmet AYDIN, evli ve iki çocuk babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    DURALİ ÇAKIR

Üye Sicil No: 51680

Şubesi: ANTALYA

 

Antalya‘da 1988 yılında doğdu. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi‘nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği‘ni burslu kazandı. Çift Anadal Programı ile İnşaat Mühendisliği Bölümünden de mezun olduktan sonra bir yıl özel bir şirkette çalıştı. 2013 yılında kendi kurduğu şirketinde SMM olarak faaliyetine devam etmektedir. 11. ve 12. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yapan Durali ÇAKIR evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MUSTAFA TOPCU

Üye Sicil No: 36059

Şubesi: ANTALYA

 

1981‘de Antalya‘da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya‘da tamamladı. 2005 yılında Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2006 yılından bu yana Aygün Özen Mühendsilik A.Ş.‘de firma ortağı olarak elektrik, taahhüt ve müşavirlik sektöründe hizmet vermektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>Üye

    ESER ORAKLI

Üye Sicil No: 49853

Şubesi: ANTALYA

 

1988 yılında Antalya‘da doğdu. 2011 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. 2012-2014 yılları arasında yurtiçi ve yurt dışında mühendislik alanında birçok projede görev aldı. 2014-2016 yılları arasında Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.‘de yönetici olarak çalışmıştır. 2017 yılından itibaren Zeus Mühendislik A.Ş. firmasında Genel Koordinatör olarak çalışmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ASLIHAN VURAL

Üye Sicil No: 46492

Şubesi: ANTALYA

 

1984 yılında Eskişehir`de doğdu. 2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi MühendislikMimarlık Fakültesi Elektronik-Haberleşme Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2014- 2016 yılları arasında Antalya Bilim Üniversitesinde MBA-İşletme Master`ı yaptı. 2009-2017 yılları arasında Antalya Ulaşım Hizmetleri Petrol Sanayi ve Tic. A.Ş.`de Sinyalizasyon ve Haberleşme Şefi olarak görev yaptı. EMO Antalya Şubesinde 10.Dönem Kadın Mühendisler Komisyonu Başkanı, 11. Ve 12. Dönemlerde de Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev aldı.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EMRE ERTÜRK

Üye Sicil No: 39639

Şubesi: ANTALYA

 

Emre ERTÜRK, 1984 yılında Antalya Kumluca`da doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. Kendi kurduğu şirketinde Serbest Müşavir Mühendis olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Emre ERTÜRK, 11. Dönemde EMO Antalya Şubesi Denetleme Kurulu Yedek Üyesi, 12.Dönemde de Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev aldı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İBRAHİM KAYMAZ

Üye Sicil No: 55708

Şubesi: ANTALYA

 

1990‘da Antalya‘da doğdu. 2013 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2016 yılında Kaymazlar Mühendislik Ltd. Şti. adıyla kendi firmasını kurdu. Elektrik, taahhüt, proje ve müşavirlik sektöründe hizmet vermektedir. Evlidir.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    GÜLŞEN SÖZER

Üye Sicil No: 56148

Şubesi: ANTALYA

 

1992 yılında Burdur‘da doğdu. 2014 yılında Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu. Bir süre pano imalatı ve güneş enerjisi üretim sistemleri üzerinde çalıştı. 2014 yılında Optimum Elektrik Ltd. Şti. firmasında çalımaya başlamış olup, halen görevini sürdürmektedir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    MEHMET AKMEŞE

Üye Sicil No: 44786

Şubesi: ANTALYA

 

1978 yılında Şanlıurfa`da doğdu. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1998 yılında kendi firmasında kısa süreliğine serbest çalıştı. 2009 yılından beri T.C. Muratpaşa Belediyesi`nde çalışmakta olup halen İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu ve Enerji Yönetim Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Mehmet AKMEŞE 12. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yapmıştır

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    KAAN ARACI

Üye Sicil No: 61778

Şubesi: ANTALYA

 

1993 yılında Antalya‘da doğdu. 2015 yılı Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Temel Mühendislik Ltd. Şti. firmasında çalışmakta olup, Akdeniz Üniversitesi‘nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans yapmaktadır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri