MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 16

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 46  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYELERLE TİYATRO`DA BULUŞTUK 25.05.2016

    

Antalya 7. Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında, Haşim İşcan Kültür Merkezi`nde `Teneke` adlı oyunda üyelerimizle buluştuk. Ünlü yazar Yaşar KEMAL tarafından kaleme alınan ve Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından 24.05.2016 tarihinde sahnelenen, Çukurova`nın köylerinde çeltik ağaları ile halkın zorlu mücadelesini konu alan oyunu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

ÜYE İŞYERİ ZİYARETİ 25.05.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT, SMM üyemiz Abdullah Edip VURAL’ı makamında ziyaret ederek, Şube faaliyetleri ve meslek alanlarımızdaki gelişmelerle ilgili görüş ve öneri paylaşımında bulunuldu.

ÜYELERLE TATİL ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELİNDİ 23.05.2016

    

19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında Side Trendy Palm Beach Otel`de keyifli bir tatil etkinliği düzenlendi. Toros Dağları`ndan Akdeniz`e dökülen Manavgat Çayı`nın muhteşem doğasının yanında, altın tozu gibi parlayan bir sahile ve Akdeniz`in pırıl pırıl masmavi sularına ev sahipliği yapan Side`de, üyelerimiz ve aileleri yoğun iş temposundan uzaklaşıp eğlenceli bir tatil etkinliğinde bir araya geldiler.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ 23.05.2016

    

20.05.2016 Cuma günü şubemizin olağan denetlemesi başarıyla tamamlandı. Şubemizin 2016 yılı ilk denetlemesi yapılırken şube yönetim kurulumuz ve personelimiz hazır bulundular.

AG ŞALT ÜRÜNLERİ SEMİNERİ 20.05.2016

    

Şubemiz ve Himel Elektrik A.Ş. firması işbirliği ile 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda `ALÇAK GERİLİM ŞALT ÜRÜNLERİ` konulu seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 19.05.2016

    

Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 97. yılını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

AKDENİZ EDAŞ ANTALYA İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 19.05.2016

    

Akdeniz EDAŞ Genel Müdürü Murat YİĞİT 18 Mayıs 2016 Çarşamba günü Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Özlem Temel BIYIKLI ve Şube SMM Komisyonu Başkanımız Rüştü BEKDİKHAN tarafından makamında ziyaret edildi.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 18.05.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Başkan Yardımcımız Şaban TAT ve üyemiz Alper GÜL, AGT Ağaç Sanayi firmasında görev yapan üyelerimizden Fikret Yaşar ERDOĞAN ve Emre SELÇUK`a ziyarette bulundular. Şube çalışmaları ve dönem içerisinde planlanan etkinlikler ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ziyaret esnasında meslek alanlarımız ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

ÜYELERİMİZLE BOLLYWOOD MÜZİKALİNİ İZLEDİK 18.05.2016

    

Devlet Tiyatroları tarafından bu yıl 7. düzenlenen `Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali` açılışında, 17.05.2016 tarihinde Hindistan`dan Taj Express grubunun sergilediği `Bollywood Müzikali`ni üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik. Adını 1964 yılından bu yana Hindistan’da yolcu taşıyan ünlü Taj Express treninden alan topluluk; seyircileri Hindistan’ın rüyalar şehri Mumbai’den Taj Mahal’e neşeli, ritmik ve enerjik bir yolculuğa çıkardı.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ`NDE MEZUNİYET SEVİNCİ 18.05.2016

    

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik-Haberleşme Mühendisliği Bölümü 2015–2016 Eğitim–Öğretim yılı mezuniyet töreni 16 Mayıs 2016 Pazartesi günü gerçekleştirildi. Törene EMO Isparta İl Temsilcisi Güner MERDAN ve üyelerimizde katıldı.

TEKNEYLE BALIK AVI TURUNU ÜYELERİMİZLE GERÇEKLEŞTİRDİK 16.05.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 14 Mayıs 2016 tarihinde Tekne ile Balık Avı organizasyonu yapılmıştır. Amatör balık avcılığına ilgi duyan üyelerimizin aileleri ile katıldığı etkinlik için 20:30`da Antalya Yat Limanında buluşulmuş ve 2 tekne ile Akdeniz`in mavi sularında dostluk, muhabbet ve arkadaşlıkların geliştirildiği günübirlik keyifli bir balık avı etkinliği gerçekleştirilmiştir.

EMO GENÇ-2 VE EMO-MASTER TAKIMLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE! 14.05.2016

    

Meslek Odaları Halısaha Futbol Turnuvasının ilk ayağında, EMO Genç-2 ve EMO-Master takımlarımız, üst tura çıkarak çeyrek final oynamaya hak kazanmışlardır. Önümüzdeki maçlar için takımlarımıza başarılar diliyor ve karşılaşmalarda takımlarımıza destek vermek için tüm üyelerimizi Park Antalya Spor Tesislerine (Kızıltoprak Mh. 965 Sk. No:8) davet ediyoruz. Çeyrek Final Maç Fikstürüne yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE ``PARAFUDUR TİPLERİ`` KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 14.05.2016

    

Şubemiz ve ABB işbirliğiyle 14.05.2016 Cumartesi Günü Şubemiz seminer salonunda açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN`in yaptığı `Parafudur Tipleri` konulu seminer düzenlendi. Açılış konuşmasında teröre karşı tepkisini dile getiren METİN konuşmasının devamında Şube ve Oda çalışmaları hakkında bilgi aktardı.

DİSK, KESK VE TMMOB ANTALYA İKK`DAN SOMA BASIN AÇIKLAMASI 13.05.2016

    

DİSK, KESK ve TMMOB Antalya İKK tarafından, Soma`da 2 yıl önce meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden 301 madenciyi anma yıldönümü olan 13 Mayıs 2016 tarihinde, Antalya Cumhuriyet Meydanı`nda basın açıklaması yapıldı.

SEMİNER:ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 12.05.2016

    

Isparta Temsilciği seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 16-17-18 Haziran 2016 tarihlerinde “YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu” eğitim semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Temsilciliğimize/Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

MAYIS 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ 07.05.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında Mayıs ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve detaylara yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN! 07.05.2016

    

Dünyanın en kutsal görevini üstlenen, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin ANNELER GÜNܒnü kutlarız. EMO ANTALYA ŞUBESİ 12. DÖNEM YÖNETİM KURULU

TÜBİTAK PROJESİ ÇALIŞTAYINDA EMO ANTALYA ŞUBESİ OLARAK BİLGİLENDİRMEDE BULUNULDU 06.05.2016

    

ALDAŞ, ASAT ve Akdeniz Üniversitesi tarafından 5-6 Mayıs 2016 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri`nde düzenlenen `Sürdürülebilir İçmesuyu Temini Sistemleri İçin Yenilenebilir Enerji Kazanımı Potansiyelinin Araştırılması` adlı Tübitak Projesi Çalıştayında, Şubemiz adına Yazman Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK tarafından TMMOB ve EMO tanıtım sunumu ve Türkiye ile Antalya`nın enerji portföyü ile Yenilenebilir Enerji Kaynakları konularında bilgilendirme sunumu yapıldı.

GÜLLÜK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 05.05.2016

    

05 Mayıs 2016 tarihinde Şubemiz Yönetim Kurulu üyesi Erol YALÇIN, Şube Denetçi üyesi Tarık ATAKUL ve üyemiz Hüseyin TANRIKULU tarafından, Güllük Telekom Müdürü Tuncay NUZUMLALI makamında ziyaret edilerek yeni görevinde başarı dileklerinde bulunuldu.

AG PARAFUDUR TİPLERİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ 03.05.2016

    

Şubemiz ve ABB Elektrik Sanayi A.Ş. firması işbirliği ile 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda `PARAFUDURLARLA İLGİLİ GÜNCEL STANDARTLAR, A.G. PARAFUDUR TİPLERİ VE UYGULAMALARI` konulu seminer verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

MAYIS 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ

EMO GENÇ-2 VE EMO-MASTER TAKIMLARIMIZ ÇEYREK FİNALDE!

AG ŞALT ÜRÜNLERİ SEMİNERİ

AG PARAFUDUR TİPLERİ VE UYGULAMALARI SEMİNERİ

TEKNEYLE BALIK AVI TURUNU ÜYELERİMİZLE GERÇEKLEŞTİRDİK

ÜYELERLE TATİL ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELİNDİ

ŞUBEMİZDE ``PARAFUDUR TİPLERİ`` KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

GÜLLÜK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri