MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 43  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

56268 SİCİL NOLU ÜYEMİZ ÇAĞRI GÜZELOĞLU VEFAT ETMİŞTİR 04.02.2016

    

EMO Antalya Şubesi 56268 sicil numaralı üyemiz Çağrı GÜZELOĞLU, 31 Ocak 2016 tarihinde hayatını kaybetti. 24.09.1990 Antalya doğumlu olan Çağrı GÜZELOĞLU, 2013 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü`nü bitirdi. 2014 yılında odamıza üye olan Çağrı GÜZELOĞLU’ nun ailesine, sevenlerine ve mühendislik camiasına başsağlığı dileriz.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ`PLANLANMIŞTIR 02.02.2016

    

MİSEM Eğitim Yönergeleri`ndeki belge yenileme şartları gereği, sahip olduğu yetki belgesinin süresi 5 yılı dolan üyelerimizin belgelerini yenilemek için `Yetki Belgeleri Yenileme Eğitimi`ne katılımları zorunludur. Bu kapsamda; 11 Şubat 2016 Perşembe günü saat: 18:00-21:00 saatleri arasında Şubemizde ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ ücretsiz olarak düzenlenecektir.Seminere katılmak için; düzenlenecek eğitime ait yetki belgesi süresi dolan veya 2016 yılı sonunda süresi dolacak olan belge sahibi üyelerimizin, eğitim sırasında yetki belgesini de yanında bulundurması ve ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 11. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU 28.01.2016

    

EMO Antalya Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu 30 Ocak 2016 tarihinde ve Seçimler de 31 Ocak 2016 tarihinde şubemizde yapılacaktır. Şubemizin 11. Dönem Çalışma Raporuna yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 23.01.2016

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN’in yaptığı, Şubemiz ve Entes Elektronik Cihazlar İmalat ve Tic. A.Ş. firması işbirliği ile 22 Ocak 2016 Cuma günü `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Akıllı Enerji Yönetimi` konulu seminer, Şubemiz`de gerçekleştirildi. Seminerde, Kompanzasyonun önemi; Harmonik Filtreli ve Tristörlü Kompanzasyon ile Akıllı Enerji Yönetimi konularında katılımcılara bilgilendirmede bulunuldu. Soru ve cevap bölümünün ardından, Entes firması tarafından katılımcılara Seminere Katılım Belgeleri takdim edildi ve program tamamlandı.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 22.01.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN`in açılış konuşmasını yaptığı MİSEM Kapsamında Elektrik SMM Eğitimi 19-21 Ocak 2016 tarihlerinde 31 üyenin katılımı ile Şubemizde gerçekleştirildi. Serbest çalışan Elektrik ve/veya Elektronik Mühendisliği hizmetleri üreten kişi ve kuruluşların mesleki etkinliklerinin Elektrik Mühendisleri Odası tarafından denetlenmesi; bu hizmetlerin mesleki esaslarını, ülke ve meslektaş yararları yönünde geliştirilmesini sağlamak; ürün ve hizmetlerin Elektrik Mühendisleri Odası tarafından belirlenen mühendislik hizmetleri en az ücretlerine göre uygulanmasını sağlamak ve meslektaşlar arasında haksız rekabeti önlemek amacıyla düzenlenen eğitim, MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Musa ÇEÇEN tarafından verildi.

10884 SİCİL NOLU ÜYEMİZ MUSTAFA IŞIK VEFAT ETMİŞTİR. 21.01.2016

    

04.05.1954 tarihinde Denizli’de doğan Mustafa IŞIK, İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Enerji Bölümü’nden 1982 yılında Elektrik Mühendisi olarak mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl TMMOB Elektrik Mühendisleri Odasına üye olan IŞIK, TEİAŞ 7. İletim Tesis İşletme Grup Müdürlüğü’nde uzun yıllar görev yapmış ve 2009 yılında emekli olmuştur.Emekli olduktan sonra yapı denetçisi olarak da görev yapan değerli üyemiz, yakalandığı amansız hastalık sonucu 20 Ocak 2016 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ SEMİNERİ 18.01.2016

    

Şubemiz ve Entes Elektronik Cihazlar İmalat ve Tic. A.Ş. firması işbirliği ile 22 Ocak 2016 Cuma günü saat 15:00`da Şubemiz seminer salonunda `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Akıllı Enerji Yönetimi` konulu seminer verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

BELEDİYE ÇALIŞANI MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI 08.01.2016

    

Antalya İli Merkez ve İlçe Belediyelerinde görev yapan meslektaşlarımız, 08 Ocak 2016 tarihinde Şubemizde gerçekleştirilen ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Tülay KOÇ`un da katıldığı toplantıda bir araya geldiler. Görüşmede, meslek alanlarımızla ilgili teknik konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GÜÇ ELEKTRONİĞİ LABORATUVARINA MALZEME DESTEĞİ 06.01.2016

    

Akdeniz Üniversitesi`nde öğretim gören EMO-Genç`lerin talebine istinaden, AÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Güç Elektroniği Laboratuvarında kullanılmak üzere alınan elektronik malzemeler, 06 Ocak 2016 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN tarafından, Doç.Dr.Selim BÖREKCİ`ye teslim edildi. İlhan METİN konuşmasında, pratik uygulamaların mühendislikteki önemini her alanda vurgulayan Yönetim Kurulumuzun, genç meslektaşlarımızın donanımlı bir şekilde mühendislik fakültelerinden mezun olması için elinden gelen her türlü desteği EMO-Genç’e vermeye devam edeceklerini ifade ederek, bütün öğrencilerimize başarılı bir eğitim dönemi diledi.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU`NDA 06.01.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 06 Ocak 2016 Çarşamba günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda enerji tasarrufu, enerji verimliliği ve enerji sorunlarına ilişkin soruları yanıtladı.

TRT ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 06.01.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN 06 Ocak 2016 tarihinde, TRT Antalya Bölge Müdürlüğü`nde çalışan üyelerimizden Haluk AYDIN’ı ve Atila USTA`yı ziyaret etti.Üyelerimiz ile yapılan görüşmede şube çalışmaları ve meslek alanlarımız hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

EMO-GENÇLERE ANTALYA OSB`DE TEKNİK GEZİ 05.01.2016

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerinin katılımıyla Antalya Organize Sanayi Bölgesine 05.01.2016 tarihinde teknik gezi düzenlendi. 120 kişilik EMO-Genç grubunun katıldığı teknik gezi kapsamında trafo ve pano fabrikası ziyaret edilerek, çalışmalar ve üretime ilişkin konular hakkında detaylı bilgi öğrencilere aktarılmıştır. EMO-Genç adına verimli ve faydalı bir gezi gerçekleştirilmiştir.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN! 31.12.2015

    

2016 Yılının üyelerimize, halkımıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler getirmesini diler, birlikte huzurlu nice yıllar dileriz.
EMO ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.12.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız, İbrahim KÜCÜ`nün yaptığı MİSEM kapsamında `Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi`, 23 Aralık 2015 tarihinde Şubemizde düzenlendi. Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetini yürüten üyelerimizin belgelerinin yenilenmesi amaçlandığı ve katılımcılara yönetmelikler, teknik yenilikler, sahada karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgilerin aktarıldığı eğitim, Elektrik Mühendisi SMM üyemiz Rüştü BEKDİKHAN tarafından verildi.

ÜYEMİZE MESLEKTE 25. YIL ONUR BELGESİ 17.12.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN tarafından, Meslekte 25. yılını dolduran üyelerimizden 19174 Oda Sicil Numaralı Harun TORUN`a, onur belgesi 16 Aralık 2015 tarihinde takdim edildi. Duyduğu memnuniyeti ifade eden üyemiz, Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının devamını diledi.

ÜYELERİMİZE MESLEKTE 40. YIL PLAKETİ 14.12.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Meslekte 40. yılını dolduran üyelerimizden Mehmet KÖKSAL’a ve Mehmet ŞİMŞEK’e plaketleri 12 Aralık 2015 tarihinde Şubemizde verildi.Şube Başkanı İlhan METİN plaketi verirken yaptığı kısa konuşmasında, üyelerimize meslekte daha nice yıllar geçirmeleri temennisinde bulundu. Üyelerimizde teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ifade ederek Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının devamını dilediler.

EMO-GENÇ BURSA FUAR GEZİSİ 12.12.2015

    

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Fakültesi EMO-Genç üyelerine, Bursa`da 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen, 13. ULUSLARARASI ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKİNE OTOMASYONU FUARI`na teknik gezi düzenlenmiştir. Emo-Genç üyelerimizin Elektrik ve elektronik otomasyonu hakkında son gelişmeleri takip etmesi, fuarda yer alan sektör firmaları tanımaları, bu firmalarda staj ve iş olanakları hususunda görüşme olanakları bulmaları gibi faydalar sağlayan gezimiz; 12 Aralık 2015 tarihinde Isparta`ya dönülerek son bulmuştur.

ÜYELERİMİZE MESLEKTE 25. YIL BELGESİ 05.12.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN tarafından, Meslekte 25. yılını dolduran üyelerimizden Mustafa YILMAZ ve İsmail GÖKÇEK’e, onur belgeleri 05 Aralık 2015 tarihinde Şubemizde verildi.Üyelerimiz memnuniyetlerini ifade ederek Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının devamını dilediler.

KOMPANZASYON, ENERJİ KALİTESİ VE UZAKTAN TAKİP SİSTEMLERİ SEMİNERİ 03.12.2015

    

Şubemiz, BAHA Elektronik Enerji Ltd. Şti., Kondaş Kondansatör A.Ş., Janitza Elektronik ve Legrand Elektrik Sanayi A.Ş. firmaları işbirliği ile Şubemiz seminer salonunda 12 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 13:30`da üyelerimize “Kompanzasyon, Enerji Kalitesi ve Uzaktan Takip Sistemleri” konularında seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer Programına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

CLK ALANYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ`NDE EMO ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 24.11.2015

    

CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Alanya İşletme Müdürlüğü`nde üye toplantısı yapıldı. 18 Kasım 2015 tarihinde yapılan toplantıya, CLK şirket yöneticileri, şirkette görev alan mühendisler, EMO Alanya İlçe temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar. Toplantıda CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.`nin yapmış olduğu uygulamalar, SMM üyelerimizin yaşadığı sorunlar ile çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Üyelere PUS belgesi ilgili bilgi verilerek uygulamanın kaldırılması için başlatılan imza kampanyasına katılımları sağlandı.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ`PLANLANMIŞTIR

EMO ANTALYA ŞUBESİ 11. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

56268 SİCİL NOLU ÜYEMİZ ÇAĞRI GÜZELOĞLU VEFAT ETMİŞTİR

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ SEMİNERİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

10884 SİCİL NOLU ÜYEMİZ MUSTAFA IŞIK VEFAT ETMİŞTİR.

İLHAN METİN GÜVEN TAZELEDİ (ANTALYA SON HABER-03.02.2016)

EMO YİNE METİN DEDİ (AKDENİZ MANŞET-02.02.2016)

EMO‘DA İLHAN METİN GÜVEN TAZELEDİ (ANTALYA KÖRFEZ-02.02.2016)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri