MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 18

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 58  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ YAPILDI 13.06.2018

    

11-12-13 Haziran 2018 tarihlerinde Şubemizde Teknik Personelimiz Mehmet Burak DEMİR tarafından Yeni binalar için Enerji Kimlik Belgesi Düzenleme Eğitimi verildi. Eğitim Şubemiz üyelerinin yanı sıra TMMOB`a bağlı Odaların üyelerinden oluşan 10 kişilik bir katılımla gerçekleşti.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE TOPLANTI YAPILDI 07.06.2018

    

07.06.2018 Perşembe günü saat 13:30 da EMO Alanya Temsilciliğimiz’de, Alanya İlçe Temsilciliğine bağlı SMM üyelerimiz ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Doğu Bölge Müdürü Yunus Başarı ve yerine atanacak olan Emin Şekeroğlu’nun da katılımıyla ETS sistemi üzerinde yapılan değişikliklerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Ayrıca Boğaziçi EDAŞ’a atanan Yunus Başarı’ya vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ 05.06.2018

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç Temsilcisi Doğan ŞİMSEK’in organize ettiği ve EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu`nun desteği ile Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencilerine 04.06.2018 tarihinde mezuniyet yemeği düzenlendi. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

`AYKIRI İKİLİ` ADLI TİYATRO OYUNUNDA BULUŞALIM! 05.06.2018

    

13.Dönem Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonumuzun çalışmaları kapsamında 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 20.30`da Kepez Yeni Mahalle Kültür Merkezi`nde, Antre Sahne Tiyatro Topluluğu tarafından `Aykırı İkili` adlı komedi türündeki tiyatro oyunu üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur.

BASIN-YAYIN KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI 01.06.2018

    

13.Dönem Basın-Yayın Komisyonumuz ilk toplantısını 31 Mayıs 2018 tarihinde Şube hizmet binamızda gerçekleştirdi. Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK’in de katıldığı komisyon toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

TÜBİTAK VE KOSGEB DESTEKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.05.2018

    

Şubemizde 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Elektronik, Haberleşme ve Otomasyon Komisyonumuzun katkılarıyla, Şubemiz ve AKİŞMER Teknoloji Transfer Merkezi işbirliği ile `TÜBİTAK ve KOSGEB Destekleri` konulu bilgilendirme semineri düzenlendi. Komisyon Başkanı Elektrik ve Elektronik Mühendisi üyemiz Serhat NAFİZ`in açılış konuşması ile başlayan seminerde Ar-Ge ve İnovasyon Ekosistemi, Sanayiye yönelik Tübitak ve Kosgeb Teşvikleri, Arge inovasyon ve girişimcilik destekleri ile Tubitak 1512 Bireysel Genç Girişim Desteği konular katılımcılara aktarıldı. Soru ve cevap bölümünün ardından etkinlik tamamlandı.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 25.05.2018

    

İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu 13. Dönem ilk toplantısını 24 Mayıs 2018 tarihinde şube hizmet binamızda gerçekleştirdi. Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL`in de katıldıkları toplantıda, komisyonun görev dağılımının yapılmasının ardından, dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 23.05.2018

    

13. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu`muz, ilk toplantısını 22 Mayıs 2018 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube Denetçisi üyemiz Rabia BOZLAR ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

TEMSİLCİLİKLERİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.05.2018

    

EMO Antalya Şubesi’ne bağlı il ve ilçe temsilcilikleri, Şube Denetçileri Mehmet Bahadır DEMİR, Suat KAŞ VE Ferhat ÇAĞLI tarafından kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan olmak üzere olağan 13. dönem ilk denetlemeleri gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE BEP TR-2 ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 21.05.2018

    

Şubemiz`de MİSEM kapsamında 18 Mayıs 2018 tarihinde, Şube Teknik Görevlimiz Mehmet Burak DEMİR ‘in sunumuyla, binalarda enerji performansı yazılımı ve masaüstü uygulaması olan BEP TR-II oryantasyon eğitimi düzenlendi. 7 kişinin katıldığı eğitimde, katılımcılara binalarda enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında uygulamalı olarak bilgilendirmede bulunuldu.

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ: `TÜBİTAK VE KOSGEB DESTEKLERİ` 17.05.2018

    

Elektronik, Haberleşme ve Otomasyon Komisyonumuzun katkılarıyla Şubemiz ve AKİŞMER Teknoloji Transfer Merkezi işbirliği ile 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 13.00`da Şubemiz seminer salonunda, `TÜBİTAK ve KOSGEB Destekleri` konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK 14.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuzun desteği ile Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonumuz tarafından organize edilen kahvaltı etkinliği ile 13 Mayıs 2018 Pazar günü üyelerimiz ve aileleri bir araya gelerek Antalya`nın muhteşem deniz manzarası eşliğinde kahvaltı yapıp hoşça vakit geçirdiler. Etkinlik sonrası memnuniyetlerini dile getiren üyeler, Yönetim Kurulumuza başarılı çalışmalarının devamı dileklerinde bulundular.

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞTUK 12.05.2018

    

Şubemiz Sosyal-Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve Antalya Barosu Yırtık Cübbe Tiyatro Topluluğu tarafından Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezi`nde 12 Mayıs 2018 tarihinde sahnelenen `Aziz Tartuffe` adlı oyunu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

SIRA DIŞI İLETİŞİM BECERİLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 12.05.2018

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması işbirliği ile 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü `Sıra Dışı İletişim Becerileri` konulu kişisel gelişim semineri Şubemiz seminer salonunda düzenlendi. Seminerin açılış konuşması Şube Yazmanı Çiğdem IŞIKYÜREK tarafından yapıldı. Beynimizin yapısı ve görevleri, pozitif düşünme, hayata tutunmak ve mutluluğun vücuda olumlu etkileri gibi konuların anlatıldığı ve yoğun bir ilgiyle izlenen seminer, Psikolojik Danışman Erdem ÖZ tarafından sunuldu.

`MALİ YAPI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR EMO` ÇALIŞTAYINA KATILIM SAĞLANDI 12.05.2018

    

EMO Genel Merkezi tarafından Ankara`da 12 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen `Mali Yapı ve Sürdürülebilir EMO` çalıştayına Şubemizi temsilen Şube Sayman Üyemiz Murat SÖNMEZ ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Eser ORAKLI katılım sağladılar.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 12.05.2018

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 09-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Şubemizde gerçekleştirildi. Şubemiz MİSEM Eğitmeni üyemiz Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın sunumu ile gerçekleştirilen eğitimde; yönetmelikler, kompanzasyon ve harmonikler, zayıf akım sistemleri, OG dağıtım sistemleri, elektrik tesislerinde dolaylı dokunmaya karşı koruma ve topraklama konuları katılımcılara aktarıldı. Eğitimin son günü Şubemizin OG Laboratuvarında yapılan pratik uygulamaların ardından 3 günlük eğitim tamamlandı.

SDÜ`DE EMO-GENÇ STANDI AÇILDI 11.05.2018

    

Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümleri öğrencilerine, Mühendislik Fakültesi Kariyer Günleri kapsamında Odamızı ve EMO-Genç yapısını tanıtmak, şube ve temsilcilik etkinliklerini anlatmak amacıyla 09-10 Mayıs 2018 tarihlerinde EMO-Genç Standı açıldı. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören standımız aynı zamanda Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN tarafından ziyaret edildi. İl Temsilcimiz etkinlik kapsamında `Sektörün Mühendislik Beklentileri` konulu sunumunu da gerçekleştirdi.

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ: `SIRA DIŞI İLETİŞİM BECERİLERİ` 08.05.2018

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması işbirliği ile 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat: 13.00`da Şubemiz seminer salonunda `Sıra Dışı İletişim Becerileri` konulu kişisel gelişim semineri verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

SOSYAL ETKİNLİKLER VE GENÇLİK KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 07.05.2018

    

13. Dönem Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonu`muz, ilk toplantısını 05 Mayıs 2018 Cumartesi günü Şubemizde düzenledi. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Şube Saymanımız Murat SÖNMEZ ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

JENERATÖR VE JENERATÖR ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 07.05.2018

    

Şubemiz ve TEKSAN Jeneratör Elektrik ve Sanayi Ticaret A.Ş. firması işbirliği ile 05 Mayıs 2018 Cumartesi günü Şubemizde “Jeneratör ve Jeneratör Çözümleri” konulu teknik seminer düzenlendi. Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşen seminerin açılış konuşması Şube Başkanımız İlhan METİN tarafından yapıldı. Jeneratör çeşitleri, güç seçimi, kojenerasyon-trijenerasyon sistemleri, jeneratör bakımı, uzaktan izleme ve mühendislik çözümleri gibi teknik konular katılımcılara aktarıldı. Seminer sonundaki soru cevap kısmının ardından verilen kokteyl ile etkinlik tamamlandı.

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


TEMSİLCİLİKLERİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜBİTAK VE KOSGEB DESTEKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE TOPLANTI YAPILDI

BASIN-YAYIN KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

ŞUBEMİZDE BEP TR-2 ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

`AYKIRI İKİLİ` ADLI TİYATRO OYUNUNDA BULUŞALIM!

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ YAPILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri