MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 17

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 48  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

KISA DEVRE HESAPLAMALARI VE AG PANO DİZAYNI SEMİNERİ 18.10.2016

    

Şubemiz ve ABB Elektrik Sanayi A.Ş. firması işbirliği ile 21 Ekim 2016 Cuma günü saat: 14.00`da Makine Mühendisleri Odası Isparta İl Temsilciliği Seminer Salonunda ve 22 Ekim 2016 Cumartesi günü saat: 14.00`da Şubemiz seminer salonunda “ABB e-Design Yazılımı ile OG/AG Kısa Devre Hesaplamaları ve AG Pano Dizaynı” konulu seminer verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 17.10.2016

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 03-04 Kasım 2016 tarihlerinde “Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ODAMIZA YENİ KAYIT OLAN ÜYELERİMİZLE TANIŞMA TOPLANTISI 08.10.2016

    

12.Dönem Şube Yönetim Kurulumuz, Haziran 2016 itibariyle odamıza kayıt olan ve nakil gelen yeni üyelerimizle 8 Ekim 2016 tarihinde düzenlenen tanışma etkinliğinde bir araya geldi. Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN`in yaptığı etkinliğe, Başkan Yardımcımız Şaban TAT, Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat YAMAK katılım sağladılar.

BELEDİYE ÇALIŞANI MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI DÜZENLENDİ 08.10.2016

    

Antalya İli Merkez ve İlçe Belediyelerinde görev yapan meslektaşlarımız, Şubemizde gerçekleştirilen ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz Özlem Temel BIYIKLI ve SMM Komisyonu Başkanı Rüştü BEKDİKHAN`ın da katıldığı teknik toplantıda bir araya geldiler. 08 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirilen toplantıda, meslek alanlarımızla ilgili teknik konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ÜYELERİMİZLE TİYATRO`DA BULUŞTUK 07.10.2016

    

Devlet Tiyatroları tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi`nde sahnelenen `İbiş`in Rüyası` adlı oyunda üyelerimizle buluştuk. Geleneksel tiyatromuzun nadide temsilcisi ve karakteri olan İbiş`in hüzün, neşe, tutku ve çaba dolu hikayesini konu alan oyunu 06.10.2016 tarihinde üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

MESLEKTE 52. YILINI DOLDURAN YTÜ MEZUNU ÜYELERİMİZE PLAKET VERİLDİ 05.10.2016

    

Yıldız Teknik Üniversitesi 1964 yılı Elektrik Mühendisliği mezunları 29 Eylül 2016 Perşembe günü Antalya’da buluştu. Buluşmaya Şubemiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT’da katılarak, 52. Yıl anısına YTÜ mezunları adına üyemiz İbrahim Şadi DOĞANAY’a plaket verdi.

EKİM 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ 04.10.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında Ekim ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ STANDI AÇILDI 30.09.2016

    

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından 29-30 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen `Fakülte Temsilciliği Tanışma ve Bilgilendirme Etkinliği` kapsamında, Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt olan öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak amacıyla Mühendislik Fakültesinde EMO-Genç Standı açıldı. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine, EMO örgütlülüğü, EMO Antalya Şubesi etkinlikleri hakkında bilgi verilirken EMO-Genç’in yapısı, amacı, gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulunuldu ve EMO-Genç’e üye olmaları sağlandı.

EMO MANAVGAT VE ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİKLERİNDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 09.09.2016

    

SMM üyelerimizin genelde ve kendi yerellerinde yaşadıkları sorunların derlenmesi, Oda ve Şube faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılması ve 2017 En Az Ücret Tanımlarının belirlenmesine yönelik olarak planlanan SMM Üye toplantıları EMO Manavgat ve Alanya ilçe Temsilciliklerinde 08 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİM” SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 08.09.2016

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 14-15-16-17-18-19 Kasım 2016 tarihlerinde “Enerji Nakil Hatları (36 KV’a kadar) Proje Eğitim” semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapmaları gerekmektedir.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANDI 06.09.2016

    

Başkanlığını Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Vahap TUNCER’in ve Başkan Yardımcılığını da EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT’ın yaptığı TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları dayanışma günü kutlamaları ve genel değerlendirme gündemleriyle Antalya İKK bileşenlerinin katılımıyla 06 Eylül 2016 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 03.09.2016

    

MİSEM Kapsamında Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 01-02 Eylül 2016 tarihleri arasında Şubemizde gerçekleştirildi. Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Yönetmeliği kapsamında Güç Dağıtım Tesisatı, Kısa Devre Hesaplamaları, Gerilim Düşümü Hesapları, Yedek Güç Sistemleri, kuvvet, aydınlatma, reaktif güç kompanzasyonu tesisleri, koruma, haberleşme, yangın algılama, güvenlik ve benzeri sistemlerin teknik gereksinimlere uygun projelendirilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi MİSEM eğitmeni Ali GÜNDÜZ’ün anlatımıyla gerçekleştirildi.

ÖLÜDENİZ-MARMARİS-DALYAN TURU DÜZENLENDİ 31.08.2016

    

Şubemiz Sosyal etkinlikleri çerçevesinde, 27-28 Ağustos 2016 tarihlerinde üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı 90 kişilik grupla Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Marmaris, Dalyan, İztuzu Plajı, Saklıkent Kanyon’unu kapsayan keyifli bir gezi düzenlendi.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN... 29.08.2016

    

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

ŞUBEMİZDE TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36KV`A KADAR) EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 24.08.2016

    

MİSEM kapsamında `Trafo Merkezleri(36 KV` a Kadar) Tasarımı Eğitimi` 22-23 Ağustos 2016 tarihlerinde 21 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.08.2016

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi` 19-20 Ağustos 2016 tarihlerinde 26 üyemizin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 03.08.2016

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 01-03 Ağustos 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi. Yeni SMM üyelerimizin meslek yaşamlarının yeni döneminde mümkün olduğunca bilgilendirilmesinin amaçlandığı eğitim, MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Musa ÇEÇEN tarafından verildi

ŞUBE TEKNİK MÜDÜRÜMÜZ NİYAZİ İL, TRT ANTALYA RADYOSU`NA KONUK OLDU 14.07.2016

    

Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL, 14.07.2016 tarihinde TRT Antalya Radyosu canlı yayın konuğu oldu, klimaların etkin kullanımı ve enerji tasarrufu konularında görüşlerini paylaştı. Yaz sıcaklarının etkisini fazlasıyla gösterdiği bu günlerde, iklimlendirme cihazlarının pazardaki çeşitliliği karşısında, özellikle klima alırken dikkat edilecek hususlar konusunda bilgilendirmede bulundu. Klimaların montajının doğru yapılmasının ve rutin bakımlara özen gösterilmesinin, iklimlendirme üzerindeki olumlu etkisine değindi. Ayrıca, hayatımızın vazgeçilmesi haline getirdiğimiz elektrikli cihazların sayı ve çeşitliliğinin artması ile birlikte, enerjiye olan ihtiyacımızın da her geçen gün arttığını belirten İL, elektrik kullanımında ev ve ofislerdeki alışkanlıklarımızda çok küçük değişiklikler yaparak, büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlanabileceğini vurguladı.

KARADENİZ, BATUM (GÜRCİSTAN) VE ANADOLU TURU DÜZENLENDİ 13.07.2016

    

Şubemiz sosyal etkinlikler çerçevesinde, 1-9 Temmuz 2016 tarihleri arasında üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı bir grupla Sinop`tan başlayarak Karadeniz kentleri, Batum (Gürcistan) ve Anadolu turu yapıldı.

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA MERASİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 11.07.2016

    

Şubemizde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramının son gününde (07.07.2016), üyelerimizin katılımıyla Şube binamızda gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Saymanı Murat SÖNMEZ, açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemini vurgulayarak, bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutladı. Daha sonra söz alan üyeler de, nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu ve bayramlaşmanın ardından etkinik sona erdi.

 

Çok Okunanlar


EKİM 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

ODAMIZA YENİ KAYIT OLAN ÜYELERİMİZLE TANIŞMA TOPLANTISI

BELEDİYE ÇALIŞANI MESLEKTAŞLARIMIZLA TOPLANTI DÜZENLENDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ STANDI AÇILDI

KISA DEVRE HESAPLAMALARI VE AG PANO DİZAYNI SEMİNERİ

MESLEKTE 52. YILINI DOLDURAN YTÜ MEZUNU ÜYELERİMİZE PLAKET VERİLDİ

ÜYELERİMİZLE TİYATRO`DA BULUŞTUK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri