MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 41  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BOSCH GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEMİNERİ 01.09.2015

    

Şubemiz ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması işbirliği ile 19 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda Bosch Güvenlik Sistemleri ürün tanıtım semineri verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ! 29.08.2015

    

30 Ağustos 1922’de, tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren bu büyük zafer, Türk Milleti’nin, ordusu ile birlikte Yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanlarından biridir. Aziz milletimiz ve eşsiz kahramanlarımız bu zaferle, bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, bayrağımızın gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Bu çok anlamlı Zaferin 93. yıldönümünde, Büyük Türk milletinin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer bayramını kutluyoruz.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ” PLANLANMIŞTIR 14.08.2015

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 01-03 Ekim 2015 tarihlerinde “Elektrik Tesislerinde Topraklamalar” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ÜYE ZİYARETİ 06.08.2015

    

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz üye ziyaretlerine devam ediyor. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 05 Ağustos 2015 tarihinde SMM faaliyeti yürüten üyemiz İlhan ASUTAY’ı işyerinde ziyaret etti.Antalya’da gerçekleştirilecek olan 3.Güneş Sempozyumu çalışmaları hakkında bilgi verildiği görüşmede Oda meslek alanlarımıza ve Şube çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulunuldu.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 05.08.2015

    

MİSEM Kapsamında Elektrik SMM Eğitimi 03-05 Ağustos 2015 tarihlerinde 26 üyemizin katılımı ile Şubemizde gerçekleştirildi.

UÇANSU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 27.07.2015

    

26 Temmuz 2015 Pazar günü 60 kişinin katıldığı Gebiz Uçansu şelalerine düzenlenen gezide üyelerimizle biraraya geldik.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU`NDA 24.07.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 23 Temmuz 2015 Perşembe günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda enerji verimliliğine, enerji tasarrufuna ilişkin soruları yanıtladı ve enerji alanında yaşanan gelişmelere ilişkin de görüşlerini paylaştı.

TRT ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜĞÜ ÜYE ZİYARETİ 23.07.2015

    

TRT Antalya Bölge Müdürlüğünde çalışan üyelerimiz Şube Yönetim Kurlu Başkanımız İlhan METİN tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde ziyaret edildi. İşyeri temsilcisi Fevzi HALLAǒ ın da bulunduğu görüşmede 30-31 Ekim-1Kasım tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirilecek olan 3.Güneş Sempozyumu, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgi verildi.

UÇANSU YÜRÜYÜŞÜNDE BULUŞALIM 22.07.2015

    

26 Temmuz 2015 Pazar günü Gebiz Uçansu 1 ve Uçansu 2 şelalerine yapılacak olan gezi için üyelerimizin 24 Temmuz 2015 Cuma günü saat:15:00’a kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir.Kayıt ve araç kalkış noktaları için detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz...

ÜYELERİMİZLE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ 20.07.2015

    

Şubemizde geleneksel olarak her bayramın son günü gerçekleştirilen bayramlaşma töreni bu bayram da 19 Temmuz 2015 tarihinde üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutladı ve nice bayramlar birlikte olma temennilerinde bulunuldu.

EMO’DAN ÖĞRENCİLERE TERCİH KILAVUZU 08.07.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası, üniversite sınavlarına giren öğrenciler için tercih kılavuzu hazırladı. EMO’nun meslek alanlarına giren elektrik, elektronik, elektrik elektronik, elektronik ve haberleşme, kontrol ve biyomedikal mühendisliği bölümlerini seçmek isteyenlere yönelik kılavuzda öğrencilere yardımcı olacak veri ve bilgilerin yanısıra uyarılar da yer aldı. EMO`nun konuya ilişkin basın bültenine, Tercih Kılavuzu çalışmasının tamamına ve eklerine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 27.06.2015

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi` 26-27 Haziran 2015 tarihlerinde 18 üyemizin katılımı ile Şubemizde gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 18.06.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN`in yaptığı, MİSEM kapsamında Enerji Nakil Hatları (36 KV’a kadar) Proje Eğitim Semineri 15-20 Haziran 2015 tarihlerinde 9 üyemizin katılımı ile Şubemizde düzenlendi.

ODALAR ARASI 24.HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI 16.06.2015

    

Meslek Odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen 24. Geleneksel Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvası sonunda, 22. halı saha futbol turnuvasının da şampiyonu olan Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Genç Futbol takımımız bu yıl turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Final maçı sonunda oyuncu meslektaşlarımıza şampiyonluk kupası ve madalyaları ödül töreninde takdim edildi.Turnuva boyunca Şubemizi en iyi şekilde temsil ederek göstermiş oldukları gayretlerden dolayı bizlere bu gururu yaşatan gönüllerimizin şampiyonu oyuncu meslektaşlarımızı kutluyor ve herbir meslektaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 15.06.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Murat SÖNMEZ’ in yaptığı MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 10-12 Haziran 2015 tarihlerinde 21 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi.

ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 12.06.2015

    

MİSEM kapsamında `Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi 11 Haziran 2015 tarihinde 18:00-21:00 saatleri arasında Şubemizde düzenlendi. Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetini yürüten üyelerimizin belgelerinin yenilenmesi amaçlandığı ve katılımcılara Yönetmelikler, teknik yenilikler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi aktarıldığı eğitim Elektrik Mühendisi Musa ÇEÇEN tarafından verildi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ 11.06.2015

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç Başkan Yardımcısı Sıla TANYELİ`nin organize ettiği ve EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu`nun desteği ile Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine 10.06.2015 tarihinde mezuniyet yemeği düzenlendi. Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN`in açılış konuşmasının ardından birlikte yemekler yenildi, şarkılar söylendi ve geç saatlere kadar eğlence sürdü. Bu günün EMO-Genç`i; yarının mühendisi olacak tüm meslektaşlarımıza başarılı birer iş hayatı kazanmalarını dileriz.

TMMOB ANTALYA İKK YEREL KADIN KURULTAYI YAPILDI 08.06.2015

    

TMMOB Antalya İKK Yerel Kadın Kurultayı 06 Haziran 2015 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.TMMOB Antalya İKK Kadın Çalışma Grubu temsilcilerimiz olan EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Tülay KOÇ ve Çiğdem IŞIKYÜREK de kurultaya katılım sağlarken, TMMOB Yönetim Kurulu üyesi Elektronik Mühendisi Neriman USTA, Betül ÖZTÜRK ve Öğr. Gör. Yasemin BİLİŞLİ birer konuşma yaptılar

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 05.06.2015

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 03-05 Haziran 2015 tarihlerinde 32 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi. Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ‘ın anlatımıyla gerçekleşen eğitimin son günü bir trafo merkezinde yapılan uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 05.06.2015

    

Üyelerimizin MİSEM kapsamında gerçekleştirilen eğitimlere katılarak aldıkları yetkilendirme belgelerinin yenilenmesine yönelik olarak eğitimler düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Şubemiz seminer salonunda 04 Haziran 2015 Perşembe günü saat:18:00-21:00 arası Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ tarafından topraklamalarda doğrular ve yanlışların aktarıldığı, Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi 23 üyemizin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Çok Okunanlar


ÜYE ZİYARETİ

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ” PLANLANMIŞTIR

BOSCH GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEMİNERİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ!

NEO LİBERAL SALDIRI (ANTALYA-06.08.2015)

EMO`DAN SERT UYARI (ANTALYA EKSPRES - 17.08.2015)

ENERJİ VERİMLİLİĞİNE TRAJİKOMİK PLAN (14.08.2015)

ULUSAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ EYLEM PLANI `TRAJİ KOMİK` (ANTALYA EKONOMİ - 17.08.2015)

MÜHENDİSLER TERÖRÜ KINADI (AYDINLIK - 15.08.2015)

YENİLENEBİLİR ENERJİ TOPLANTISI (AKDENİZ GÜNCEL - 24.08.215)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2015 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri