MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 13

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 37  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İBRAHİM KÜCÜ VTV`DE «Yeni» 30.10.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi hizmet binasının çatısında kurulan 5,88 Kw’lık güneş enerjisi santralinden elektrik üretimine ve yenilenebilir enerji kaynaklarının önemine ilişkin 28.10.2014 tarihinde kanal VTV`de açıklamalarda bulundu. KÜCÜ, güneşe sırtımızı değil yüzümüzü dönerek güneş enerjisinden daha çok yararlanmamız gerektiğini belirterek, kurdukları sistemle farkındalık yaratmayı amaçladıklarını söyledi.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN 28.10.2014

    

Cumhuriyetimizin ilanının 91. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutlar ; Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anar, saygılarımızı sunarız.

TMMOB 60 YAŞINDA ‘’DÜNDEN BUGÜNE TMMOB ‘’ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 25.10.2014

    

TMMOB 60. kuruluş yıldönümü Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından, 20 Ekim 2014 tarihinde İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi konferans salonunda mimar, mühendis, şehir plancıları üyelerin, konukların katılımıyla “Dünden Bugüne TMMOB” konulu panel düzenlendi. Panelistler TMMOB`nin kuruluşundan bugüne kadar mesleki ve toplumsal alandaki tarihsel gelişimini kendi meslek alanlarının bakış açılarıyla anlattılar.

RENSEF FUARINDA BULUŞALIM! 22.10.2014

    

30 Ekim - 2 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit`te gerçekleşecek olan RENSEF 2.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı`nda kuracağımız standımıza tüm üyelerimiz davetlidir. Fuar 10:00 - 19:00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacaktır. Cam Piramit kat krokisine ve standımızın fuardaki yerine ekli tablodan ulaşabilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ 20.10.2014

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt olan öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak amacıyla 18 Ekim 2014 tarihinde Şubemizde EMO-Genç tanışma toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ, Şube Yazmanı Murat SÖNMEZ, Şube Saymanı Şaban TAT, Şube Yönetim Kurulu üyeleri Tülay KOÇ ve Aslıhan VURAL katıldılar. Öğrencilere, EMO örgütlülüğü, EMO Antalya Şubesi hakkında bilgi verilirken EMO-Genç’in yapısı faaliyetleri, amacı, gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulunulduktan sonra EMO-Genç öğrencilerinin soruları yanıtlandı.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 20.10.2014

    

Şubemiz ve Seviye OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği firması işbirliği ile şubemizde, İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyon Başkanımız Levent ÖZEL tarafından `İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları` konulu bilgilendirme semineri düzenlendi. Seminerin açılış konuşmasını 11.Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ yaptı. İş Güvenliği uygulamalarının önemine değinen KÜCÜ`nün konuşmasının ardından, Levent ÖZEL sunumunu aktardı. Soru-cevap bölümünün ardından seminer tamamlandı.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 17.10.2014

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 27-28 Kasım 2014 tarihlerinde “Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ 08.10.2014

    

Her bayram üyelerimizle bir araya geldiğimiz bayramlaşma töreni, Kurban Bayramı’nın son gününde (07 Ekim 2014) Şube hizmet binamızda gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı ve bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutlayarak nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ 02.10.2014

    

18 Ekim 2014 Cumartesi günü saat:13:30`da Şubemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu çalışmaları çerçevesinde, Seviye OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği firması işbirliği ile Şubemiz seminer salonunda, 6331 Sayılı Kanunun başta olmak üzere iş kazalarının önüne geçilmesi için dikkat edilmesi gereken konuların işleneceği `İş Sağlığı ve Güvenliği” başlıklı seminer verilecektir. Seminere üyelerimiz davetlidir

ÜYE ZİYARETİ 02.10.2014

    

Antalya Büyükşehir Belediyesi`nde görev yapan üyemiz, Sarp EMEKCİL Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz Suat KAŞ ve Ferhat YAMAK tarafından 02.10.2014 tarihinde makamında ziyaret edildi.Görüşmede Şubemiz etkinlikleri ve çalışmalarına ilişkin görüş alış verişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.09.2014

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN`in yaptığı, MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 25-27 Eylül 2014 tarihlerinde 31 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi. Elektrik Yüksek Mühendisi Taner İRİZ‘ın anlatımıyla eğitim gerçekleştirilirken, eğitimin son günü AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş.‘ye ait Trafo Merkezindeki uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 27.09.2014

    

26 Eylül 2014 tarihinde MİSEM kapsamında `Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi EMO Antalya Şubesinde düzenlendi. Topraklamalarda doğrular ve yanlışların aktarılarak üyelerimizin belgelerinin yenilenmesi amaçlandığı ve katılımcılara Yönetmelikler, teknik yenilikler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi aktarıldığı eğitim Elektrik Yüksek Mühendisi Taner İRİZ tarafından verildi.

EMO-GENÇ, CEBIT BİLİŞİM 2014 FUARI`NI ZİYARET ETTİ 19.09.2014

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerimiz 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilen, Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia fuarını ziyaret etti. EMO-Genç üyelerimiz 12 Eylül gecesi Şube önünden hareket eden otobüs ile İstanbul`a gittiler. 13 Eylül 2014 tarihinde fuarı gezdiler ve kısa bir İstanbul turu ardından aynı gece Antalya`ya döndüler.

COŞKUN GÖRGÜLÜ`YÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK 16.09.2014

    

Değerli büyüğümüz, 1764 sicil numaralı üyemiz Coşkun GÖRGÜLÜ 16 Eylül 2014 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Ailesi, sevenleri ve meslektaşlarımızın katılımıyla 16 Eylül 2014 tarihinde EMO Antalya Şube Binası önünde gerçekleştirilen anma töreninden sonra, Muratpaşa Cami ‘sinde kılınan cenaze namazının ardından, Çağlayan Barınaklar Mezarlığı’na defnedilmiştir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`MİZDE DÜZENLENDİ 01.09.2014

    

MİSEM Kapsamında `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitimi` 28 - 29 Ağustos 2014 tarihlerinde Alanya Temsilciliği`mizde 13 üyemizin katılımı ile düzenlendi.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.08.2014

    

MİSEM kapsamında Enerji Nakil Hatları (36 KV’a kadar) Proje Eğitim Semineri 25-30 Ağustos 2014 tarihlerinde 7 üyemizin katılımı ile Isparta İl Temsilciliği`mizde düzenlendi.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 29.08.2014

    

30 Ağustos 1922 tarihinde kazanılan büyük zafer, Türk milletinin eşsiz destanlarından biridir. Bu zaferde sadece düşman mağlup edilmemiş, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti`nin temelleri atılmıştır. Aziz milletimiz ve eşsiz kahramanlarımız bu zaferle, bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, bayrağımızın gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Bu çok anlamlı Zaferin 92. yıldönümünde, Büyük Türk milletinin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Türk milletinin Zafer bayramını kutluyoruz.

CLK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’DEN TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET 27.08.2014

    

CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Murat YİĞİT ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş. Genel Müdürü Halit BAKKAL EMO Alanya Temsilciliğimizi 25 Ağustos 2014 tarihinde ziyaret ettiler. Alanya Temsilcimiz Umut MİRİOĞLU’nun hazır bulunduğu görüşmede, smm üyelerimizin Tedaş ile ilgili yaşanan sorunların çözümüne yönelik ve bölgemizdeki dağıtım hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu

ŞUBEMİZ OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 25.08.2014

    

23.08.2014 Cumartesi günü şubemizin olağan denetlemesi başarıyla tamamlandı. Şubemizin 2014 yılı ilk denetlemesi yapılırken şube yönetim kurulu üyeleri, denetçileri ve personeli de hazır bulundular.

YG MALZEME LABORATUVARIMIZA KESİCİLİ ÇIKIŞ HÜCRESİ HEDİYE EDİLDİ! 22.08.2014

    

EMO Antalya şubemiz YG Laboratuvarına, MİSEM ve EMO-Genç eğitimlerinde kullanılmak üzere, Uyan Elektrik Ltd. Şti. Firması tarafından hediye edilen 1 adet Kesicili Çıkış Hücresinin (MMMH) montajı RTB Mühendislik elemanlarınca tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilmiştir.

 

Çok Okunanlar


29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

ÜYE ZİYARETİ

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

RENSEF FUARINDA BULUŞALIM!

TMMOB 60 YAŞINDA ‘’DÜNDEN BUGÜNE TMMOB ‘’ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EMO ANTALYA ŞUBESİ’NDE GÜNEŞ’TEN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI (27.10.2014)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2014 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri