MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 42  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

CLK ALANYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ`NDE EMO ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 24.11.2015

    

CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Alanya İşletme Müdürlüğü`nde üye toplantısı yapıldı. 18 Kasım 2015 tarihinde yapılan toplantıya, CLK şirket yöneticileri, şirkette görev alan mühendisler, EMO Alanya İlçe temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar. Toplantıda CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.`nin yapmış olduğu uygulamalar, SMM üyelerimizin yaşadığı sorunlar ile çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Üyelere PUS belgesi ilgili bilgi verilerek uygulamanın kaldırılması için başlatılan imza kampanyasına katılımları sağlandı.

18026 SİCİL NOLU ÜYEMİZ MUSTAFA BAYIR VEFAT ETMİŞTİR 19.11.2015

    

Üyemiz Mustafa BAYIR 19 Kasım 2015 tarihinde Hakk`ın rahmetine kavuşmuştur. 1960 yılında Karamanlı`da doğan Mustafa BAYIR, 1990 yılında Yıldız Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1991 yılında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’na üye olan ve uzun yıllar SMM olarak faaliyet gösteren BAYIR`ın cenazesi, 19 Kasım 2015 Perşembe günü Burdur ili Karamanlı`da defnedildi. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZE YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ EĞİTİMİ 14.11.2015

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerimize, Şubemiz YG Laboratuvarında 14.11.2015 Cumartesi günü Yüksek Gerilim Tekniği hakkında eğitim verildi. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN`in, Elektrik Mühendisleri Odası hakkındaki kısa tanıtımının ardından, SMM Üyemiz Rüştü BEKDİKHAN tarafından Yüksek Gerilim Mühendisliği hakkında bilgiler verildi ve Yüksek Gerilim malzemelerinin tanıtımı yapıldı. EMO-Genç üyelerinin, çok faydalı ve verimli olduğunu ifade ettikleri eğitim, soru ve cevap bölümünün ardından sona erdi.

10540 SİCİL NOLU ÜYEMİZ SEDAT YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR 11.11.2015

    

Sedat YILMAZ yakalandığı amansız hastalık sonucu 11 Kasım 2015 tarihinde Hakk`ın rahmetine kavuşmuştur. 1952 yılında Serik`te doğan Sedat YILMAZ, 1978 yılında İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi, Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1982 yılında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’na üye olan YILMAZ`ın cenazesi, 11 Kasım 2015 Çarşamba günü Antalya Muratpaşa Camii‘sinde kılınan cenaze namazı ardından, Andızlı Mezarlığı’na defnedildi. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

SAYGIYLA ANIYORUZ 09.11.2015

    

Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 77. yılında, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ TOPLANTISI YAPILDI 07.11.2015

    

EMO-Genç toplantısı 07 Kasım 2015 Cumartesi günü Şubemizde gerçekleştirildi. Toplantıya Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğrenim gören öğrenciler katıldı.Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Murat SÖNMEZ ve Şube Yönetim Kurulu üyesi Ferhat YAMAK tarafından, EMO, EMO-GENÇ ve Oda Örgütlülüğü üzerine bilgi verildi.Staj yapacak EMO-Genç üyelerine yönelik çalışmalar hakkında bilgilendirmenin ardından toplantı, Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerinin eğilimleri doğrultusunda EMO-Genç Temsil Heyetinde yer almak isteyen öğrencilerin belirlenmesi ile sona erdi.

YAPEX YAPI FUARINDA BULUŞALIM! 04.11.2015

    

18-21 Kasım 2015 tarihlerinde Antalya Expo Center’da 23. sü düzenlenecek olan Uluslararası Yapex Yapı Fuarı’ na Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak standımızla yer alacağız. Standımıza tüm üyelerimiz davetlidir.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN 28.10.2015

    

Cumhuriyetimizin ilanının 92. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutlar ; Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anar, saygılarımızı sunarız

EMO-GENÇ TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI 15.10.2015

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Odamızı tanıtmak, Şube faaliyetlerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak amacıyla 15 Ekim 2015 tarihinde Mühendislik Fakültesinde EMO-Genç tanıtım toplantısı yapıldı. Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Murat SÖNMEZ`in yaptığı konuşmada öğrencilere, EMO örgütlülüğü, EMO Antalya Şubesi, EMO-Genç’in yapısı, amacı ve gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgi verildi. Ayrıca Şube Yönetim Kurulu üyesi Ferhat YAMAK ve Şube Teknik Görevlisi M. Burak DEMİR de kısa birer konuşma yaparak Şubemizde EMO-Genç’e yönelik yapılan çalışmalardan bahsederek EMO-Genç olmanın önemi vurguladılar.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ TANITIM STANDI AÇILDI 10.10.2015

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt olan öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak amacıyla 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde Mühendislik Fakültesinde EMO-Genç Standı açıldı. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine, EMO örgütlülüğü, EMO Antalya Şubesi hakkında bilgi verilirken EMO-Genç’in yapısı, amacı, gerçekleştirdiği etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulunularak EMO-Genç’e üye olmaları sağlandı.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ 07.10.2015

    

06.10.2015 tarihinde 44. Dönem Denetleme Kurulu olağan denetlemelerini Şubemizde gerçekleştirdi. Şubemizin denetlemesi yapılırken Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve personeli hazır bulundular.Şubemizin denetlemesi başarıyla tamamlandı.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 03.10.2015

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 01-02-03 Ekim 2015 tarihlerinde 22 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi. Elektrik Yüksek Mühendisi Taner İRİZ‘ın anlatımıyla eğitim gerçekleştirilirken, eğitimin son günü trafo merkezindeki uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 28.09.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCܒnün yaptığı, Şubemiz ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması işbirliği ile 19 Eylül 2015 tarihinde Şubemizde düzenlenen seminerde Bosch’un yeni güvenlik sistemleri ürünleri tanıtıldı. Güvenlik sistemi tasarlarken her binaya özel çözümler üretilmesi gerektiği vurgulanan seminerde, yangın algılama, hırsız alarm, seslendirme ve kamera sistemleri hakkında son yenilikler aktarılırken katılımcıların ilgisi de büyüktü. Soru cevap kısmının ardından yapılan kokteyl ile program tamamlandı.

19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ 18.09.2015

    

19 Eylül TMMOB Mühendis, Mimar ve Şehir Placıları Dayanışma Günü nedeniyle 18 Eylül 2015 tarihinde ortak bir basın açıklaması yapıldı. Antalya İKK Sekreteri ve Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Vahap TUNCER tarafından okunan ve EMO Antalya Şubesi hizmet binasında yapılan basın açıklamasına TMMOB`ye bağlı odaların temsilcileri de katılarak destek verdiler.

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 11.09.2015

    

SMM üye toplantısı 09 Eylül 2015 Çarşamba günü Şubemizde gerçekleştirildi. Toplantıda, 2016 yılı en az ücret tarifeleri ve mesleki denetim uygulamaları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.Toplantı, Şubemiz SMM Komisyonu Başkanı Hikmet DEMİR’in kolaylaştırıcılığında yapıldı.

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILACAKTIR! 07.09.2015

    

Şubemiz`de 09.09.2015 (Çarşamba) günü saat:18:00`da 2016 yılına ilişkin En Az Ücret Tanımları ve Mesleki Denetim Uygulamaları konularında SMM üye toplantısı yapılacaktır. Tüm SMM üyelerimizin katılımını önemle rica ederiz.

BOSCH GÜVENLİK SİSTEMLERİ SEMİNERİ 01.09.2015

    

Şubemiz ve Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması işbirliği ile 19 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda Bosch Güvenlik Sistemleri ürün tanıtım semineri verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer programına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ! 29.08.2015

    

30 Ağustos 1922’de, tarihin altın sayfalarındaki yerini alan ve bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol gösteren bu büyük zafer, Türk Milleti’nin, ordusu ile birlikte Yüce Atatürk’ün önderliğinde yazdığı kahramanlık destanlarından biridir. Aziz milletimiz ve eşsiz kahramanlarımız bu zaferle, bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, bayrağımızın gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Bu çok anlamlı Zaferin 93. yıldönümünde, Büyük Türk milletinin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer bayramını kutluyoruz.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ” PLANLANMIŞTIR 14.08.2015

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 01-03 Ekim 2015 tarihlerinde “Elektrik Tesislerinde Topraklamalar” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ÜYE ZİYARETİ 06.08.2015

    

Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz üye ziyaretlerine devam ediyor. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 05 Ağustos 2015 tarihinde SMM faaliyeti yürüten üyemiz İlhan ASUTAY’ı işyerinde ziyaret etti.Antalya’da gerçekleştirilecek olan 3.Güneş Sempozyumu çalışmaları hakkında bilgi verildiği görüşmede Oda meslek alanlarımıza ve Şube çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulunuldu.

 

Çok Okunanlar


CLK ALANYA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ`NDE EMO ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

YAPEX YAPI FUARINDA BULUŞALIM!

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZE YÜKSEK GERİLİM TEKNİĞİ EĞİTİMİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ TOPLANTISI YAPILDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN

18026 SİCİL NOLU ÜYEMİZ MUSTAFA BAYIR VEFAT ETMİŞTİR

10540 SİCİL NOLU ÜYEMİZ SEDAT YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR

EMO ANTALYA ŞUBESİ

SAYGIYLA ANIYORUZ

AVRUPA GÜNEŞ BAŞKENTİ ANTALYA (ANTALYA EKSPRES-05.11.2015)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2015 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri