MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 12

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 37  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO-GENÇ, CEBIT BİLİŞİM 2014 FUARI`NI ZİYARET ETTİ «Yeni» 19.09.2014

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç üyelerimiz 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilen, Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia fuarını ziyaret etti. EMO-Genç üyelerimiz 12 Eylül gecesi Şube önünden hareket eden otobüs ile İstanbul`a gittiler. 13 Eylül 2014 tarihinde fuarı gezdiler ve kısa bir İstanbul turu ardından aynı gece Antalya`ya döndüler.

COŞKUN GÖRGÜLÜ`YÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK 16.09.2014

    

Değerli büyüğümüz, 1764 sicil numaralı üyemiz Coşkun GÖRGÜLÜ 16 Eylül 2014 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Ailesi, sevenleri ve meslektaşlarımızın katılımıyla 16 Eylül 2014 tarihinde EMO Antalya Şube Binası önünde gerçekleştirilen anma töreninden sonra, Muratpaşa Cami ‘sinde kılınan cenaze namazının ardından, Çağlayan Barınaklar Mezarlığı’na defnedilmiştir. Merhuma Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ`SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 02.09.2014

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 25-27 Eylül 2014 tarihlerinde “Elektrik Tesislerinde Topraklamalar” eğitim semineri düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`MİZDE DÜZENLENDİ 01.09.2014

    

MİSEM Kapsamında `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitimi` 28 - 29 Ağustos 2014 tarihlerinde Alanya Temsilciliği`mizde 13 üyemizin katılımı ile düzenlendi.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.08.2014

    

MİSEM kapsamında Enerji Nakil Hatları (36 KV’a kadar) Proje Eğitim Semineri 25-30 Ağustos 2014 tarihlerinde 7 üyemizin katılımı ile Isparta İl Temsilciliği`mizde düzenlendi.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 29.08.2014

    

30 Ağustos 1922 tarihinde kazanılan büyük zafer, Türk milletinin eşsiz destanlarından biridir. Bu zaferde sadece düşman mağlup edilmemiş, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti`nin temelleri atılmıştır. Aziz milletimiz ve eşsiz kahramanlarımız bu zaferle, bağımsızlığından vazgeçmeyeceğini, bayrağımızın gönderden indirilemeyeceğini bütün dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Bu çok anlamlı Zaferin 92. yıldönümünde, Büyük Türk milletinin varlığı ve bağımsızlığı için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman ecdadımızı saygı, minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyor, Türk milletinin Zafer bayramını kutluyoruz.

CLK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’DEN TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET 27.08.2014

    

CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Murat YİĞİT ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş. Genel Müdürü Halit BAKKAL EMO Alanya Temsilciliğimizi 25 Ağustos 2014 tarihinde ziyaret ettiler. Alanya Temsilcimiz Umut MİRİOĞLU’nun hazır bulunduğu görüşmede, smm üyelerimizin Tedaş ile ilgili yaşanan sorunların çözümüne yönelik ve bölgemizdeki dağıtım hizmetleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu

ŞUBEMİZ OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 25.08.2014

    

23.08.2014 Cumartesi günü şubemizin olağan denetlemesi başarıyla tamamlandı. Şubemizin 2014 yılı ilk denetlemesi yapılırken şube yönetim kurulu üyeleri, denetçileri ve personeli de hazır bulundular.

YG MALZEME LABORATUVARIMIZA KESİCİLİ ÇIKIŞ HÜCRESİ HEDİYE EDİLDİ! 22.08.2014

    

EMO Antalya şubemiz YG Laboratuvarına, MİSEM ve EMO-Genç eğitimlerinde kullanılmak üzere, Uyan Elektrik Ltd. Şti. Firması tarafından hediye edilen 1 adet Kesicili Çıkış Hücresinin (MMMH) montajı RTB Mühendislik elemanlarınca tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilmiştir.

ALANYA-MANAVGAT GEZİSİ DÜZENLENDİ 19.08.2014

    

Şubemiz sosyal etkinlikler çerçevesinde, 16 Ağustos 2014 tarihinde üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı 100 kişilik bir grupla Alanya-Manavgat ilçelerine günübirlik keyifli bir gezi düzenlendi.

ALANYA-MANAVGAT GEZİSİ 11.08.2014

    

16 Ağustos 2014 Cumartesi günü Antalya`nın Alanya ve Manavgat ilçelerine gezi düzenlenecektir. Katılımın sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin 14 Ağustos 2014 Perşembe günü saat:16:00’a kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.08.2014

    

MİSEM Kapsamında Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 01-02 Ağustos 2014 tarihlerinde 15 üyemizin katılımıyla EMO Isparta İl Temsilciliği`nde gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ 01.08.2014

    

Şubemizde geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramının son gününde (30 Temmuz 2014) Şube hizmet binamızda gerçekleştirildi. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ konuşmasında, birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine değindi ve bayramlaşmaya katılan tüm üyelerimizin bayramını kutlayarak nice bayramlarda birlikte olma temennilerinde bulundu.

SEMİNER:ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV’A KADAR) PROJE EĞİTİM” SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 31.07.2014

    

Temsilciliğimiz seminer salonunda MİSEM Eğitimleri kapsamında 25-26-27-28-29-30 Ağustos 2014 tarihlerinde `Enerji Nakil Hatları (36 kV`a kadar) Proje Eğitimi düzenlenecektir. Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

SEMİNER:ALANYA TEMSİLCİLİĞMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 26.07.2014

    

Temsilciliğimiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 28-29 Ağustos 2014 tarihlerinde “REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ” düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 25.07.2014

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 23-25 Temmuz 2014 tarihlerinde Şubemiz seminer salonunda 29 üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi.

TEİAŞ ZİYARETİ 26.06.2014

    

Şube Yönetim Kurulumuz 25.06.2014 tarihinde TEİAŞ 19. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürü Kamil BACAK ve Grup Müdür Yardımcısı Halil ALAÇAM`ı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN şube çalışmaları ve etkinlikleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Çok keyifli bir sohbetin ardından oda-kurum işbirliğinin önemine değinen BACAK, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek 11.Dönem Yönetim Kuruluna başarılarının devamını diledi.

ÜYE ZİYARETİ 23.06.2014

    

Yusuf Talat OKUDAN, Şube Yönetim Kurulu üyemiz Suat KAŞ tarafından 19 Haziran 2014 tarihinde makamında ziyaret edildi. Ziyarette; meslek alanlarımıza ve şube çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.06.2014

    

MİSEM kapsamında `Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi` 17-18-19 Haziran 2014 tarihlerinde 13 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi.

BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 20.06.2014

    

18 Haziran 2014 tarihinde MİSEM kapsamında Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi Şubemizde düzenlendi. Üyelerimizin belgelerinin yenilenmesi amaçlandığı ve katılımcılara Yönetmelikler, teknik yenilikler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi aktarıldığı ve 10 üyemizin katılım sağladığı eğitim Şubemiz Hukuk Müşaviri Av. Erhan TUNÇ tarafından verildi.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ`SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ

YG MALZEME LABORATUVARIMIZA KESİCİLİ ÇIKIŞ HÜCRESİ HEDİYE EDİLDİ!

ŞUBEMİZ OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

CLK ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’DEN TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`MİZDE DÜZENLENDİ

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞİRKETLERE OTOMATİK TAHSİLAT KIYAĞI (05.09.2014)

COŞKUN GÖRGÜLÜ`YÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

EMO ANTALYA‘DAN, ŞİRKETLERE, OTOMATİK TAHSİS KIYAĞI ELEŞTİRİSİ (TOROS GAZETESİ - 08.09.2014)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2014 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri