MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 18

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 56  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

12.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU VİDEOSU 15.02.2018

    

EMO Antalya Şubemizin 2016-2017 yıllarını kapsayan 12.Dönem Çalışma Raporu Videosuna haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURU FORMU 14.02.2018

    

Şubemiz`in, öğrenci üyelerimize staj yapabilecekleri iş yerleri bulunması ve bu hizmetin kurumsallaştırılması çalışmaları 13. Dönem`de de devam etmektedir. Bu kapsamda konu ile ilgilenen EMO-Genç üyeleri aşağıdaki linkten online olarak başvurabilirler.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 10.02.2018

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 07-09 Şubat 2018 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. Eğitimin açılış konuşması, 13.Dönem Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK tarafından yapıldı. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN tarafından verilen eğitime 28 üyemiz katıldı. Eğitimin son günü, Şube Hizmet Binamızda bulunan YG laboratuvarında gerçekleştirilen eğitim ile, eğitim içeriğindeki teorik bilgiler uygulamalı olarak da katılımcılara aktarıldı.

DUAYEN MESLEK BÜYÜĞÜMÜZ AHMET ÜNSAL VEFAT ETTİ 06.02.2018

    

Duayen Meslek Büyüğümüz 470 sicil numaralı üyemiz Ahmet ÜNSAL, geçirdiği rahatsızlık sonucu 06.02.2018 tarihinde hayatını kaybetti.1924 Antalya doğumlu olan ÜNSAL,1952`de İstanbul Tek.Ü. Elektrik Müh. Bölümünü bitirdi ve 1954`te odamıza üye oldu. Ailesi, sevenleri ve meslektaşlarımızın katılımıyla 7 Şubat 2018 tarihinde Şube Hizmet Binamız önünde gerçekleştirilen törenin ardından üyemiz, Andızlı Mezarlığı`na defnedilmiştir. Merhuma Allah`tan rahmet,kederli ailesine ve mühendislik camiasına başsağlığı dileriz.

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 03.02.2018

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 31 Ocak - 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Isparta İl Temsilciliğimizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın sunumu ile gerçekleştirilen eğitimde; yönetmelikler, 1 kV Altı Tesisler, kompanzasyon ve harmonikler, zayıf akım sistemleri, OG dağıtım sistemleri, elektrik tesislerinde dolaylı dokunmaya karşı koruma ve topraklama konuları katılımcılara aktarıldı. 22 kişinin katıldığı eğitimin açılış konuşması, Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN tarafından yapıldı.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 12. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU YAYINLANDI 29.01.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu öncesinde 12. Dönem Çalışma Raporu yayımlandı. 13. Olağan Genel Kurulu çalışmalarının daha sağlıklı olarak sürdürülebilmesi için EMO Antalya Şubesi 12. Dönem Çalışma Raporu elektronik ortamda üyelerin erişime açıldı. 3-4 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Genel Kurulu’nda sunulmak üzere hazırlanan çalışma raporuna haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBE TEKNİK MÜDÜRÜMÜZ NİYAZİ İL, TRT ANTALYA RADYOSU CANLI YAYIN KONUĞU OLDU 08.01.2018

    

Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL, Enerji Verimliliği Haftası sebebiyle 08.01.2018 tarihinde TRT Antalya Radyosunun canlı yayın konuğu oldu, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konularında görüşlerini paylaştı. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 03.01.2018

    

Şubemizde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 27-29 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlendi. Eğitimin açılış konuşması Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN tarafından yapıldı. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın anlatımı ile gerçekleşen eğitime 35 üyemiz katıldı. Seminerin ikinci gününde, Şube Hizmet Binamızda bulunan YG Laboratuvarında uygulamalı eğitim gerçekleştirilirken, eğitimin son gününde ise Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü‘ne ait Trafo Merkezi`ne ve TEİAŞ 19.Bölge Müdürlüğü`ne ait Akorsan Trafo Merkezi`ne düzenlenen teknik gezinin ardından 3 günlük eğitim tamamlandı.

ÜYE İŞ YERİ ZİYARETİ 28.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Özteknik Makine firmasında görev yapan üyelerimizden Aydın Gökhan ÇOBANOĞLU ve Fahredin YILDIRIM`a ziyarette bulundu. 27 Aralık 2017 tarihinde yapılan ziyarette üyelerimize Şube çalışmaları ve dönem içerisinde planlanan etkinlikler ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

ÜYE ZİYARETİ 28.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, İmece Plastik firmasında görev yapan üyemiz Abdulsamed ÇİFTÇİ`ye ziyarette bulundu. Ziyarette, meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Üyemiz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının 12. Çalışma Döneminde de devamı dileklerinde bulundu.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. MANAVGAT İŞLETME MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET 28.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Manavgat İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan üyemiz Elektrik Elektronik Mühendisi Adem AYDIN’ı makamında ziyaret ettiler.Ziyarette; meslek alanlarımıza ve şube çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

SMM ÜYE ZİYARETİ 28.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT, SMM olarak mesleki faaliyetine devam eden Manavgat Temsilcimiz Abdullah CENGİZ’i 28.12.2017 tarihinde ofisinde ziyaret ettiler.SMM uygulamaları, Oda çalışmaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

TÜRK TELEKOM MANAVGAT MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 28.12.2017

    

Manavgat Türk Telekom Müdürü Ahmet NUMANOĞLU, 28 Aralık 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT tarafından ziyaret edildi. Meslek alanlarına ilişkin sorunların yanı sıra Oda çalışmalarına yönelik görüş ve önerilerinin dile getirildiği görüşme yapıldı. Oda-kurum işbirliğinin önemine de değinilen görüşmede NUMANOĞLU, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Yönetim Kuruluna başarılarının devamını diledi.

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ SDÜ ELEKTRİK ALTYAPISI SCADA SİSTEMİNİ YERİNDE İNCELEDİ 26.12.2017

    

Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü EEM-359 Endüstriyel Haberleşme Teknikleri dersini alan 94 EMO-Genç`in katılımıyla, üniversitenin YG/OG elektrik altyapısına ait trafo ve jeneratörlerin uzaktan izleme ve kontrolünün sağlandığı SCADA sistemini incelemek ve bilgi almak için SDÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığına 27 Kasım 2017 günü teknik gezi düzenlendi.

ŞUBEMİZDE `BİYOMEDİKAL GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİLERİ`SEMİNERİ DÜZENLENDİ 25.12.2017

    

Şubemiz ve Türk Philips Ticaret A.Ş. firması iş birliği ile 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Şubemizde `Biyomedikal Görüntüleme Teknolojileri` konulu teknik seminer düzenlendi. Biyomedikal Mühendisliği Komisyonumuzun katkıları ile gerçekleştirilen seminerin açılış konuşması Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat YAMAK tarafından yapıldı. Seminerde biyomedikal görüntülemede kullanılan cihazların çalışma prensipleri ile bu alanda kullanılan son teknolojiler anlatıldı. Üyelerimiz tarafından büyük ilgi ile dinlenen seminer, Elektrik-Elektronik Mühendisi M. Onur ŞAHLAR`ın anlatımı ile gerçekleştirildi. Seminer sonunda Şubemiz Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu Başkanı İnci BİLGE tarafından, ŞAHLAR`a teşekkür belgesi takdim edildi.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.12.2017

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 20-22 Aralık 2017 tarihleri arasında Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirildi. 20 Üyemizin katıldığı eğitimin açılış Konuşması Şube Başkanımız İlhan METİN tarafından yapılırken, eğitim MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın sunumu ile gerçekleştirildi. Şube Teknik Görevlimiz M.Burak DEMİR`in katkıları ile eğitimin son gününde yapılan uygulamalı ölçümün ardından 3 günlük eğitim tamamlandı.

ÜYEMİZ HÜSEYİN ÇAMURLU`YA MESLEKTE 50 YIL PLAKETİ 23.12.2017

    

Mesleğimizi 50 yıl boyunca gururla sürdüren, 2327 sicil numaralı üyemiz Hüseyin ÇAMURLU`ya 23 Aralık 2017 tarihinde, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT tarafından Meslekte 50.Yıl Onur Plaketi takdim edildi. Verilen plaket için teşekkürlerini ifade eden üyemiz, 12.Dönem Yönetim Kurulu’na özverili çalışmalarının devamı dileklerinde bulundu.

ŞUBEMİZDE ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT, SMM Komisyonu Başkanımız Rüştü BEKDİKHAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL`in kolaylaştırıcılığında, 23 Aralık 2017 tarihinde şubemizde üye toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, 1 Haziran 2017 tarihinde güncellenen Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliği ile meydana gelen değişiklikler üyelerimize aktarıldı. Genel üye taleplerinin yanı sıra, SMM üyelerimizin Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ’nin ETS uygulamasının konuşulduğu ve Akdeniz EDAŞ’a iletilmek üzere çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantı, dilek ve temenniler ile sona erdi.

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZDE ÜYE TOPLANTISI 23.12.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz 22 Aralık 2017 tarihinde EMO Alanya İlçe Temsilciliğimizde üyelerimizin geniş katılımı ile gerçekleşen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Başkan Yardımcımız Şaban TAT, Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat YAMAK’ın katıldı. Alanya İlçe Temsilcimiz Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcımız Ali ARAS’ın da katıldığı toplantıda dönemsel faaliyetler, temsilcilik çalışmaları ve SMM üyelerimizin faaliyetlerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

İŞYERİ ZİYARETLERİMİZ SÜRÜYOR 22.12.2017

    

Şubemiz tarafından işyeri temsilciliklerine yapılan ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT ve Şube Saymanımız Murat SÖNMEZ 20 Aralık 2017 tarihinde üyelerimizden Cihan ŞAMAT, Ahmet AL ve Onur SADİ’yi görev yaptıkları şantiyede ziyaret ettiler. Ziyarette, üyelerimizin meslek alanlarına ilişkin sorunların yanı sıra Oda çalışmalarına yönelik görüş ve öneriler dile getirildi.

 


12.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU VİDEOSU

15.02.2018
 


Çok Okunanlar


EMO ANTALYA ŞUBESİ 12. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU YAYINLANDI

DUAYEN MESLEK BÜYÜĞÜMÜZ AHMET ÜNSAL VEFAT ETTİ

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURU FORMU

12.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU VİDEOSU

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO`DA METİN GÜVEN TAZELEDİ (AKDENİZ GERÇEK - 08.02.2018)

METİN GÜVEN TAZELEDİ (ANTALYA KÖRFEZ-09.02.2018)

EMO ANTALYA ŞUBESİNDE İLHAN METİN GÜVEN TAZELEDİ (BURDUR-09.02.2018)

KATILIMCI DEMOKRASİYİ ESAS ALDIK (ANTALYA SON HABER-08.02.2018)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri