MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 17

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 51  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

MESLEK ODALARI VE ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ «Yeni» 23.02.2017

    

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Ayhan TOPUZ ve yardımcıları ile Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN’in yanı sıra Çevre, İnşaat, Jeoloji, Makina ve Gıda Mühendisleri Odaları Antalya Şube Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri 23.02.207 tarihinde yemekli toplantıda bir araya geldi. Meslek Odaları ve üniversite işbirliğinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi konusunda görüş alış-verişinde bulunuldu.

TEMSİLCİLİKLERİN DENETLEMESİ DEVAM EDİYOR 22.02.2017

    

Temsilciliklerimizde TMMOB ve EMO mevzuatı çerçevesinde uygulama birliğinin sağlanması amacı ile, EMO Burdur ve EMO Isparta İl Temsilciliklerimizin de olağan denetlemesi 23.02.2017 tarihinde, Şube Denetleme Kurulu üyeleri Ertuğrul Gazi ÜNAL ve Suat KAŞ tarafından gerçekleştirildi. Denetleme esnasında, Burdur Temsilci Mehmet ÇIĞRI ve Isparta Temsilcisi Güner MERDAN da hazır bulundular.

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURUSU 20.02.2017

    

Şubemiz’ in, öğrenci üyelerimize staj yapabilecekleri iş yerleri bulunması ve bu hizmetin kurumsallaştırılması çalışmaları 12. Dönem`de de devam etmektedir. Bu kapsamda konu ile ilgilenen EMO-Genç üyeleri aşağıdaki linkten online olarak başvurabilir veya ekte yer alan staj başvuru formunu doldurarak antalya@emo.org.tr adresine veya 0242-237-6047 faks numarasına iletebilirler.

3 BOYUTLU YAZICILAR VE UYGULAMALARI KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ 19.02.2017

    

Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK’in seminer açılış konuşmasının ardından, günümüzde en çok merak edilen ve ilgi duyulan teknolojiler arasında yer alan 3 boyutlu yazıcılar hakkında, gerçek bir 3 boyutlu yazıcının da kullanıldığı sunum Şubemiz Elektronik Haberleşme ve Otomasyon Komisyonu Başkanı Serhat NAFİZ tarafından gerçekleştirildi.

GEÇMİŞTEN GELEN KADIN ADLI TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK 17.02.2017

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tiyatro etkinliğinde üyelerimizle 16 Şubat akşamı Antalya Devlet Tiyatrosu`nda bir araya geldik ve Haşim İşcan Kültür Merkezi`nde sahnelenen `Geçmişten Gelen Kadın` adlı oyunu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ PLANLANLANDI 14.02.2017

    

MİSEM eğitimleri kapsamında , 09-10-11 Mart 2017 tarihlerinde “Yangın Algılama ve Uyarma Sistemleri” konulu eğitim semineri Şubemiz Seminer salonunda düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36KV`A KADAR)` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 12.02.2017

    

Şubemiz seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 06-07 Nisan 2017 tarihlerinde “Trafo Merkezleri Tasarımı (36kV`a kadar) ” eğitimi düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİK 12.02.2017

    

EMO Antalya Şubesi Sosyal Etkinlikler Komisyonumuz tarafından, üyelerimiz ve aileleriyle bir araya gelmek amacı ile Antalya’nın farklı mekânlarda sabah kahvaltısı düzenlenmeye devam ediliyor. 12 Şubat 2017 Pazar günü de kahvaltı etkinliğinde üyelerimiz bir araya gelerek aileleriyle ve dostlarıyla hoşça vakit geçirdiler. Hayatın her alanında farklı etkinliklerle üyelerimizle buluşmaya devam edeceğiz.

ŞUBEMİZDE KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 11.02.2017

    

MİSEM Kapsamında Katodik Koruma Eğitimi 08-10 Şubat 2017 tarihlerinde 20 üyemizin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi. Toprak altında gömülü bulunan tesislerin korozyondan korunması ile ilgili projelendirme, uygulama ve denetimi konusunda meslektaşlarımızın bilgi ve birikimlerinin geliştirilmesinin amaçlandığı eğitim, MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet ŞAFAK’ın sunumu ile gerçekleştirildi. Eğitim, son gününde ASAT’ın pompa istasyonunda ve bir benzin istasyonunda yapılan uygulamalı eğitimle tamamlanmıştır.

SMM ÜYE ZİYARETİ 10.02.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT, bu sene işyerini açıp SMM olarak başlayan İbrahim KAYMAZ’ı 09.02.2017 tarihinde ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.Üyemize, Oda çalışmaları hakkında bilgi verilerek dönem içerisinde gerekleştirilecek etkinliklerimize katılım sağlanması konusunda destek olunması istendi.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 10.02.2017

    

Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri, 09 Şubat 2017 tarihinde Şubemizde 3 Mart TMMOB İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü, TMMOB 44. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı ve güncel gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda bir araya geldi.

EMO MANAVGAT VE EMO ALANYA TEMSİLCİLİKLERİ DENETLENDİ 10.02.2017

    

EMO Manavgat ve EMO Alanya İlçe Temsilciliklerimiz’in olağan denetlemesi 09.02.2017 tarihinde, Şube Denetleme Kurulu üyeleri Ertuğrul Gazi ÜNAL ve Suat KAŞ tarafından gerçekleştirildi. Temsilciliklerimizin tüm çalışmaları üzerinde durulduğu denetleme esnasında, Manavgat Temsilci Yardımcısı Abdullah AYDIN, Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS da hazır bulundular.

İLHAN METİN: TAM BAĞIMSIZLIK İÇİN..... 04.02.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN Gündem Gazetesine, Ülkemizin ve Antalya’nın enerji durumu, enerji alanında tam bağımsızlık için enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynakları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

EMO FİNİKE TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 03.02.2017

    

12. Dönem EMO Antalya Şube Denetçileri tarafından 02 Şubat 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Finike İlçe Temsilciliği ziyaret edilerek temsilciliğin idari ve mali açıdan kurumsal işleyişi denetlendi. Denetlemeye, Şube denetçileri Ertuğrul Gazi ÜNAL, Suat KAŞ ve Finike Temsilcimiz Doğan YILDIRIM katıldılar.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 03.02.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT, 2 Şubat 2017 tarihinde Isparta İl Temsilciliği üyelerimizden Ahmet UĞUR, Ahmet Cihat ÖZMEN, Osman BİLDİRCİN ve Muammer Zafer ÖZTÜRK`e iş yerlerinde ziyarette bulundu. Şube çalışmaları ve dönem içerisinde planlanan etkinlikler ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ziyaret esnasında meslek alanlarımız ile ilgili de karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

FİNİKE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI 03.02.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, SMM Komisyonu Başkanımız ve Şube Denetleme Kurulu Üyelerimiz, 2 Şubat 2017 tarihinde Finike Temsilciliği SMM üyelerimizle bir araya geldiler. Şube çalışmalarının ve SMM faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantı sonunda memnuniyetlerini ifade eden temsilcilik üyelerimiz, Yönetim Kurulumuza başarılı çalışmalarının devamı dileklerine bulundular.

ÜYELERİMİZLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK 02.02.2017

    

Şubemizin Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen sinema etkinliğinde, üyelerimizle 1 Şubat 2017 Akşamı Antalya Erasta AVM`de bulunan Aksin Sinemasında bir araya geldik ve komedi türündeki `Olanlar Oldu` adlı filmi üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

ISPARTA/DAVRAZ GEZİSİ DÜZENLENDİ 30.01.2017

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri çerçevesinde 28 Ocak 2017 Cumartesi günü Isparta`nın gözde turizm merkezi, Antalya’ya 154 km. uzaklıkta ve 2635 rakımlı olan Isparta-Davraz`a gezi düzenlendi. Günü birlik geziye; Üyelerimiz ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimizin yanı sıra Isparta İl Temsilciliği üyelerinin de katıldığı yaklaşık 140 kişilik grup, çeşitli aktiviteler ile Davraz’ın eşsiz güzelliğinin keyfini yaşadı.

2017 YILI ŞUBAT AYI ETKİNLİK TAKVİMİ 26.01.2017

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 2017 yılı Şubat ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ÜYEMİZ SAİT NUR ÇELEBİ`YE MESLEKTE 40 YIL PLAKETİ 21.01.2017

    

7881 sicil numaralı üyemiz Sait Nur ÇELEBİ`ye 21 Ocak 2017 tarihinde Şubemiz Seminer salonunda gerçekleştirilen teknik seminer öncesinde, Şube Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK, Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat YAMAK ve Sosyal Etkinlikler Komisyonu Başkanımız Rüştü BEKDİKHAN tarafından Meslekte 40.Yıl Onur Plaketi takdim edildi. Üyemize, özverili çalışmalarının devamını diliyoruz.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ PLANLANLANDI

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURUSU

2017 YILI ŞUBAT AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

ÜYELERİMİZLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK

ŞUBEMİZDE KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI (36KV`A KADAR)` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

GEÇMİŞTEN GELEN KADIN ADLI TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

ISPARTA/DAVRAZ GEZİSİ DÜZENLENDİ

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri