MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 16

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 46  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ «Yeni» 30.04.2016

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 28-29-30 Nisan 2016 tarihlerinde 17 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi. Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ‘ın anlatımıyla eğitim gerçekleştirilirken, eğitimin son günü trafo merkezindeki uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ «Yeni» 30.04.2016

    

Üyelerimizin MİSEM kapsamında Şubemiz seminer salonunda 29 Nisan 2016 Cuma günü saat:18:00`de Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ tarafından topraklamalarda doğrular ve yanlışların aktarıldığı, Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi 23 üyemizin katılımı ile gerçekleştirildi.

ELEKTRİK KAZALARINDA İLK YARDIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ «Yeni» 30.04.2016

    

Şubemiz ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliğiyle 30 Nisan 2016 tarihinde Şubemizde `Elektrik Kazalarında İlk Yardım` konulu seminer düzenlendi. 42 Kişinin katıldığı seminerin açılışını Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Çiğdem IŞIKYÜREK yaptı. IŞIKYÜREK’in konuşmasının ardından Medical Park Antalya Hastane Kompleksi İlkyardım Eğitici Eğitmeni İlker AYTEN elektrik kazalarında ilk yardım sunumunu yaptı ve üyelerimizin konuyla ilgili sorularını yanıtladı.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 28.04.2016

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 12-13 Mayıs 2016 tarihlerinde “Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitim” semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya www.emo.org.tr web adresinden online başvuru yapması gerekmektedir.

ANTİMDER’DEN ŞUBEMİZE ZİYARET 28.04.2016

    

Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (ANTİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan ve Yönetim Kurulu üyeleri 26.04.2016 tarihinde Şubemizi ziyaret ettiler. Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT, Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Çiğdem IŞIKYÜREK ve Şube Yönetim Kurulu Üyesi Erol YALÇIN’ın yer aldığı ziyarette ANTİMDER Başkanı İsmail Volkan, öncelikle yeni göreve başlayan 12.Dönem Şube Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini iletirken ANTİMDER ‘in faaliyetlerini ve gelecekteki hedeflerinden bahsetti. Görüşmede Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Ülke, kent ve meslek yararına olan çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin dayanışma içerisinde olması, ortak çalışma alanlarının yaratılması gerektiğini vurguladı.

MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR! 27.04.2016

    

Bu yıl 25.si düzenlenen ve 3 takımla (EMO-1, EMO-2, EMO Master) katıldığımız Meslek Odaları Halısaha Futbol Turnuvası maçları devam ediyor. Önümüzdeki maçlar için takımlarımıza başarılar diliyor ve karşılaşmalarda takımlarımıza destek vermek için tüm üyelerimizi Park Antalya Spor Tesislerine (Kızıltoprak Mh. 965 Sk. No:8) davet ediyoruz. Takımlarımızın maç fikstürüne ve tamamlanan maçların skorlarına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

DENİZLİ BULDAN İLÇESİ VE HİERAPOLİS(PAMUKKALE) ANTİK KENTİNE GEZİ DÜZENLENDİ 25.04.2016

    

Şubemiz sosyal etkinlikler çerçevesinde, 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı bir grupla dokumacılığıyla ünlü Denizli`nin Buldan ilçesine ve travertenleriyle ünlü Hierapolis(Pamukkale) Antik Kentine gezi düzenlendi.

ELEKTRİK KAZALARINDA İLK YARDIM SEMİNERİ 25.04.2016

    

Şubemiz ve Medical Park Antalya Hastanesi işbirliği ile 30 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda `ELEKTRİK KAZALARINDA İLK YARDIM`konulu seminer verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ`SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 24.04.2016

    

MİSEM Eğitim Yönergeleri`ndeki belge yenileme şartları gereği, sahip olduğu yetki belgesinin süresi 5 yılı dolan üyelerimizin belgelerini yenilemek için `Yetki Belgeleri Yenileme Eğitimi`ne katılımları zorunludur. Bu kapsamda; 29 Nisan 2016 Cuma günü saat: 18:00-21:00 saatleri arasında Şubemizde ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ ücretsiz olarak düzenlenecektir.Seminere katılmak için; düzenlenecek eğitime ait yetki belgesi süresi dolan veya 2016 yılı sonunda süresi dolacak olan belge sahibi üyelerimizin, eğitim sırasında süresi dolmuş yetki belgesini de yanında bulundurması ve ekte belirtilen katılım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 23.04.2016

    

Ulusal Egemenliğimizin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışının 96. yılını coşkuyla kutladığımız bu en anlamlı günde; Cumhuriyet`imizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk`ün izinde, geleceğimizin teminatı ve hayatımızın neşe kaynağı olan çocuklarımızın `23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı` en içten duygularımızla kutlarız.

SEMİNER: ISPARTA TEMSİLCİLİĞMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 21.04.2016

    

Isparta Temsilciliğimizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 06-07 Mayıs 2016 tarihlerinde “Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 21.04.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT 20.04.2016 tarihinde Isparta ilinde faaliyet gösteren SMM üyelerimizden Ömer YALÇIN`ı ve Abdil BOZKURT`u iş yerlerinde ziyaret etti.Görüşmede, SMM üyelerin yaşadığı mesleki sorunlar ve çözüm önerileri ile üye-Oda ilişkileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 20.04.2016

    

Şube Yönetim Kurulu üyesi Ferhat YAMAK, TEİAŞ Batı Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan üyelerimizden Hüseyin ÇALIŞIR’ı ve Halil İbrahim AYDINÖZ’ü 21.04.2016 tarihinde kurumlarında ziyaret gerçekleştirerek MİSEM eğitimleri, Şube çalışmaları ve öğrencilerin staj talepleri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

TEKNEYLE BALIK AVI TURUNU GERÇEKLEŞTİRDİK 17.04.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 17 Nisan 2016 tarihinde Tekne ile Balık Avı organizasyonu yapılmıştır. Amatör balık avcılığına ilgi duyan üyelerimizin aileleri ile katıldığı etkinlik için 06:00`da Antalya Yat Limanında buluşulmuş ve 2 tekne ile Akdeniz`in mavi sularında dostluk, muhabbet ve arkadaşlıkların geliştirildiği günübirlik keyifli bir balık avı etkinliği gerçekleştirilmiştir.

AKILLI EV UYGULAMALARI VE EV OTOMASYONU SEMİNERİ DÜZENLENDİ 16.04.2016

    

Şubemiz ve Med Bilişim-Zipato firması işbirliği ile 16 Nisan 2016 Cumartesi günü ”Akıllı Ev Uygulamaları ve Ev Otomasyonu” konulu seminer 57 üyemizin katılımı ile Şubemiz`de gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT yaptı.

ÜYELERİMİZLE TİYATRO`DA BULUŞTUK 16.04.2016

    

15 Nisan 2016 Cuma günü, Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi`nde sahnelenen “Üstat Moliere Evleniyor” adlı tiyatro gösterisini üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

INNO PROJECT PROJE YARIŞMASINDA STANTDIMIZ AÇILDI 15.04.2016

    

Akdeniz Üniversitesi Ar-Ge ve Genç Kalite Topluluğu`nun ortak çalışması, EMO Antalya Şubesi olarak da desteklediğimiz Akdeniz’in ilk ödüllü proje yarışması olan Innoproject proje yarışmasında şube standımızla katıldık.

ÜYE ZİYARETİ 13.04.2016

    

Antalya Enerji A.Ş.’de görevli üyemiz Zülfikar TÜRKMEN Şube Yönetim Kurulu üyesi Ferhat YAMAK tarafından 13.04.2016 tarihinde ziyaret edildi.meslek alanlarımıza ve enerji alanında ki gelişmelere ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı görüşmede, komisyonlar ve Oda çalışmaları hakkında da bilgiler aktarılarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

BASIN YAYIN KOMİSYONU TOPLANDI 12.04.2016

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK`in ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı Basın Yayın Komisyonu da ilk toplantısını gerçekleştirdi. Şubemizde 11.04.2016 tarihinde yapılan toplantıda, görev dağılımının ardından Şube Bülteninin yayınlanması çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU: LARA KENT PARKINDA ÇOK GEÇ OLMADAN 12.04.2016

    

Antalya’da daha önce turizm yatırımcılarına tahsisi kararı mahkeme tarafından iptal edilen Lara Kent Parkı`nın, yeninden bu amaçla tahsis edildiği iddiaları üzerine Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Antalya Barosu Toplantı Salonu`nda 12 Nisan 2016 tarihinde bir açıklama yaptı. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın diğer oda temsilcileriyle birlikte katıldığı ve Eşgüdüm Kurulu sözcüsü Avukat Abit KÜÇÜKARSALAN tarafından okunan basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

NİSAN 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ

MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI DEVAM EDİYOR!

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ`SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

ŞANTİYE ŞEFLİĞİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

YÖNETİM KURULUMUZ`UN ATSO ZİYARETİ

AKILLI EV UYGULAMALARI VE EV OTOMASYONU SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TEKNEYLE BALIK AVI TURUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

SEMİNER: ISPARTA TEMSİLCİLİĞMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

ÇOCUKLARLA TİYATRO ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri