MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 17

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 50  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYELERİMİZ İLE PAZAR KAHVALTISINDA BULUŞTUK 16.01.2017

    

EMO Antalya Şubesi olarak 15 Ocak 2017 Pazar günü düzenlediğimiz açık büfe kahvaltı etkinliği ile üyelerimiz ve aileleri bir araya gelerek hoşça vakit geçirdiler. Şubemiz Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonu Başkanı Rüştü BEKDİHAN;Şube Yönetim Kurulu`nun desteği ile komisyon olarak her ay sosyal etkinliklere devam edeceklerini belirterek teşekkürlerini ifade ettiği açılış konuşmasının ardından, kısa bir konuşma yapan Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN de etkinliğe katılım sağlayan üyelerimize teşekkürlerini sunarak, ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmanın önemine değindi.

ÜYEMİZ ALİ AYDİLEK`E MESLEKTE 40 YIL PLAKETİ 15.01.2017

    

Mesleğimizi 40 yıl, büyük bir özveriyle sürdüren değerli büyüğümüz, 5870 sicil numaralı üyemiz Ali AYDİLEK`e 15 Ocak 2017 tarihinde Şubemiz Sosyal Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen üye kahvaltı etkinliğinde, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN tarafından Meslekte 40.Yıl Onur Plaketi takdim edildi. Aydilek, verilen plakete teşekkür ederek 12. Dönem Yönetim Kurulu’na başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 13.01.2017

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN’in Şube ve Oda çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunduğu açılış konuşmasının ardından başlayan YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, üyelerimizin katılımıyla 11-13 Ocak 2017 tarihlerinde, Misem Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN’ın anlatımıyla şubemizde gerçekleştirildi.

ÜYELERİMİZLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK 12.01.2017

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen sinema etkinliğinde üyelerimizle 11 Ocak 2017 Akşamı Antalya Erasta AVM`de bulunan Aksin Sinemasında bir araya geldik ve komedi türündeki `Çalgı Çengi İkimiz` adlı türk filmini üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

`PARA` ADLI TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BULUŞTUK 06.01.2017

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tiyatro etkinliğinde üyelerimizle 5 Ocak Akşamı Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu`nda bir araya geldik. Üstad Necip Fazıl KISAKÜREK tarafından 1941-42 yılları arasında yazılan ve ahlakın para ile sınandığı `Para` adlı oyunu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

2017 YILI OCAK AYI ETKİNLİK TAKVİMİ 30.12.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 2017 yılı Ocak ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ANTALYA YEDİTEPE MANAVGAT KAMPÜS’ÜNDE MESLEKİ TANITIM YAPILDI 28.12.2016

    

Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü’nde Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik düzenlenen “Kariyer Günleri` çerçevesinde, 26 Aralık 2016 tarihinde öğrencilere Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nin eğitim, çalışma alanları, iş bulma olanakları gibi konular hakkında üyelerimiz Alper GÜL ve Sami ÇELİK tarafından detaylı bilgi verilirken; öğrenciler büyük bir dikkat ve merakla dinledi.

NİTELİKLİ BİNALARDA YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 26.12.2016

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT`ın yaptığı “Nitelikli Binalarda Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri” konulu teknik seminer, Şubemiz ve Mavili Elektronik Tic. ve San. A.Ş. firması işbirliği ile 24 Aralık 2016 Cumartesi günü, Elektronik Mühendisi Üyemiz Alper GÜL`ün sunumuyla Şubemiz seminer salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 24.12.2016

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 20-22 Aralık 2016 tarihleri arasında EMO Antalya Şubesi Hizmet Binası’nda 23 üyemizin katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitmen Elektrik Mühendisi Necati OKMAN‘ın sunumu ile gerçekleştirdiğimiz eğitim 3 gün süreyle devam etti.

EĞİTİM:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `KATODİK KORUMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 19.12.2016

    

Şubemiz seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 08-09-10 Şubat 2017 tarihlerinde “Katodik Koruma” eğitimi düzenlenecektir.Kontenjanı sınırlı sayıda olan eğitime katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve eğitim tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 19.12.2016

    

Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim DAŞ, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 15 Aralık 2016 tarihinde Şubemizi ziyaret etti.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 15.12.2016

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 12-14 Aralık 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi. Eğitimde; yönetmelikler, 1 kV Altı Tesisler, kompanzasyon ve harmonikler, zayıf akım sistemleri, OG dağıtım sistemleri, elektrik tesislerinde dolaylı dokunmaya karşı koruma ve topraklama konuları Şubemiz MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın sunumu ile gerçekleştirildi. Ayrıca nitelikli yapılarda yangın algılama sistemleri hakkında Şubemiz MİSEM Eğitmeni Elektronik Mühendisi Alper GÜL tarafından üyelerimize bilgi aktarıldı. Şubemiz OG Laboratuvarındaki pratik uygulamaların ardından eğitim tamamlandı.

NÖTR-TOPRAK ARASINDA ÖLÇÜLEN GERİLİMLERİN NEDENLERİ KONULU TEKNİK SEMİNER DÜZENLENDİ 12.12.2016

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN’in yaptığı “Nötr-Toprak Arasında Ölçülen Gerilimlerin Nedenleri” konulu teknik seminer 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Saat 13.00’da Elektrik Yüksek Mühendisi Taner İRİZ‘in sunumuyla Şubemiz seminer salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 09.12.2016

    

MİSEM kapsamında yapılan `Bilirkişilik/ Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi` 07-08-09 Aralık 2016 tarihlerinde 16 üyemizin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet ÇELİK’in anlatımıyla gerçekleştirilen eğitimde, hukuki sorumluluklar da Av. Erhan TUNÇ tarafından sunuldu.

HUYSUZ ADLI TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK 09.12.2016

    

Şubemiz Sosyal ve Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen tiyatro etkinliğinde üyelerimizle 08 Aralık Akşamı Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu`nda bir araya geldik. Yaşlılık günlerini bir huzurevinde geçiren Moliere`in Huysuz`u lakabı ile anılan tiyatro oyuncusu Armağan Özcan`ın eski günlerine özlem duyduğu hayal dünyasını yansıtan, aşk, entrika, kahkaha, kumpas ve şamatanın bir arada sergilendiği ``Huysuz`` adlı oyunda üyelerimizle birlikte keyifli vakit geçirdik.

ARALIK 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ 02.12.2016

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında Aralık ayı içerisinde yapılması planlanan etkinlikler belirlenmiştir. Etkinlik takvimine ve etkinliklerin detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 28.11.2016

    

Açılışını Şube Yönetim Kurulu üyemiz Erol YALÇIN’ın yaptığı “Ölçüm Teknolojileri” konulu seminer 26 Kasım 2016 Cumartesi günü Saat 14:00 da Şubemiz seminer salonunda gerçekleştirildi. Tüm ölçüm teknolojileri hakkında, hem teorik hem de pratik bilgi edinme olanağının sağlandığı seminere 62 üyemiz katıldı.

YAPEX 2016 FUARINA KATILDIK 21.11.2016

    

16-19 Kasım 2016 tarihlerinde Restorasyon, Renovasyon ve Kültür Mirasını Koruma teması ile düzenlenen YAPEX 2016 fuarında Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şube olarak yerimizi aldık.

ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.11.2016

    

MİSEM kapsamında Enerji Nakil Hatları (36 kV’a kadar) Proje Eğitim Semineri 14-19 Kasım 2016 tarihlerinde 7 üyemizin katılımı ile Şubemizde düzenlendi. Şubemiz MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet ŞAFAK`ın sunumu ile gerçekleştirilen eğitimde, proje yapım ve kontrollük işlerinde görev alacak Elektrik ve Elektrik-Elektronik Mühendisi üyelerimize, yüksek gerilim ENH (36 kV`a kadar) Swallow iletkenli projelendirme işinde yardımcı olacak konular teorik ve pratik olarak ele alındı.

ÜYE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR 18.11.2016

    

Şube Yönetim Kurulu üyemiz Ferhat YAMAK tarafından 17 Kasım 2016 tarihinde Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.`de görev yapan üyelerimizden Esra Seren BULANIK ve Bilal BAĞCI ziyaret edilerek, mesleğimizi ilgilendiren genel konular üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Çok Okunanlar


2017 YILI OCAK AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

NİTELİKLİ BİNALARDA YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

`PARA` ADLI TİYATRO OYUNUNDA ÜYELERİMİZLE BULUŞTUK

ÜYELERİMİZ İLE PAZAR KAHVALTISINDA BULUŞTUK

ÜYELERİMİZLE SİNEMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTUK

ANTALYA YEDİTEPE MANAVGAT KAMPÜS’ÜNDE MESLEKİ TANITIM YAPILDI

ÜYEMİZ ALİ AYDİLEK`E MESLEKTE 40 YIL PLAKETİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri