MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 88  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.`DE UYGULAMALARDA DEĞİŞİKLİK 19.03.2020

    

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., koronavirüs salgınına ilişkin alınan önlemler kapsamında kalabalık ortamlardan uzak durulması konusundaki uyarıları dikkate alarak, Antalya, Isparta ve Burdur illerindeki işlemlerinde birtakım uygulama değişikliklerine başlamıştır. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

ÇANAKKALE ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN... 18.03.2020

    

Çanakkale Zaferimizin 105. Yıl dönümünde bize bu büyük zaferin gururunu armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, birlik ve beraberliğe emeği geçen, vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan can veren ve bu toprakları bize VATAN yapan tüm kahramanları saygı ve minnetle anıyor, 18 Mart Çanakkale Zaferini kutluyoruz.

KENT GELİŞİM PLATFORMU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 11.03.2020

    

Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, 10 Mart 2020 tarihinde, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği-ANSİAD üyesi iş insanları ve meslek odası başkanları tarafından hayata geçirilen Kent Gelişim Platformu toplantısına katıldı. Toplantıda, kent çalışmaları ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 11.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, 11 Mart 2020 tarihinde düzenlenen Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Toplantısına katılım sağladı. Toplantıda, diğer meslek odaları başkanları ile birlikte Antalya`mıza katkı sağlayacak projeler ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

EMO ANTALYA ŞUBESİ KADIN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU 08.03.2020

    

8 Mart Dünya Kadınlar günü vesilesiyle 08 Mart 2020 Pazar günü kadın üyelerimiz ve aileleri ile kahvaltı etkinliğinde bir araya gelindi. Şube Yönetim Kurulu üyelerimizin de katılım sağladığı ve kadın üyelerimize karanfil takdim edilen etkinlikte Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, güzel temennilerde bulunarak tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar günlerini kutladı.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN! 08.03.2020

    

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başaran ve özellikle de insan olabilmenin en temel unsuru olan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. ZİYARETİ 06.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Şube Saymanımız Eser ORAKLI ve yönetim kurulu üyelerimiz Ülkü KARABACAK, İbrahim KAYMAZ ve Burak CESUR 06 Mart 2020 tarihinde Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü N.Bahadır MÜDÜROĞLU`nu makamıda ziyaret etti. Görüşmede, meslek alanlarımız ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdüroğlu, yeni seçilen yönetim kurulumuza başarılı bir çalışma dönemi dileklerinde bulundu.

TÜRK TELEKOM ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 06.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Saymanımız Eser ORAKLI, yönetim kurulu üyelerimiz İbrahim KAYMAZ ve Fırat GÜLER 06 Mart 2020 tarihinde Türk Telekom Antalya Bölge Müdürü İrfan YILDIZ`a ziyarette bulundu.

YÖNETİM KURULUMUZ TEİAŞ 19.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ ZİYARET ETTİ 05.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR ile yönetim kurulu üyelerimiz Ferhat YAMAK, Fırat GÜLER ve Burak CESUR, 05.03.2020 tarihinde TEİAŞ 19.Bölge Müdürü Üyemiz Behcet TUFAN`ı makamında ziyaret etti. Görüşmede meslek alanlarımız ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

T.C. ANTALYA VALİLİĞİ ZİYARETİ 04.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve 14.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz 04 Mart 2020 tarihinde, Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU`nu makamında ziyaret etti. Görüşmede, Antalya’mıza değer katacak projelerle ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ŞABAN TAT, ÖZEL AKEV LİSESİ`NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU 04.03.2020

    

ANSİAD (Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği) 18.Girişimcilik Günleri kapsamında 04 Mart 2020 tarihinde düzenlenen Tebrübe Paylaşımı seminerinde Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Özel Akev Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek girişimcilik hikayesini, iş dünyası hakkındaki tecrübelerini öğrencilere aktardı ve sorularını yanıtladı.

3 MART İŞÇİ CİNAYETLERİNE KARŞI MÜCADELE GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, 2 Mart 2020 tarihinde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu`nun `3 Mart İşçi Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü` kapsamında yapmış olduğu basın açıklamasına katılım sağladı.

ŞABAN TAT’IN ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINLAR VE KORUNMA YÖNTEMLERİ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI KANAL V HABER’DE YAYINLANDI 03.03.2020

    

EMO Antalya Şube Başkanı Şaban TAT`ın `Elektrik Kaynakları Yangınlar ve Korunma Yöntemleri` ile ilgili açıklamaları , Kanal V Ana Haber`de yayınlandı.

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 03 Mart 2020 tarihinde Burdur il temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube çalışmalarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, Başkan Yardımcımız Durali Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ülkü Karabacak ve Burak Cesur, 03 Mart 2020 tarihinde Isparta il temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube çalışmalarımız, SMM faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

ENEREX FUARINA KATILDIK 02.03.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde ilk olarak bu yıl düzenlenen ENEREX ANTALYA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE DÖNÜŞÜMÜ FUARI`na Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak standımızla yer aldık. Fuarın açılış törenine Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı. Üç gün süren fuar boyunca üyelerimiz, EMO-Genç üyelerimiz ve enerji sektöründeki paydaşlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz tarafından standımızda ağırlandılar. Standımızda bizleri ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN 29.02.2020

    

İdlib’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun...

ENERJİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 28.02.2020

    

14. Dönem Enerji ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları Komisyonumuz, ilk toplantısını 28 Şubat 2020 Cuma günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 27.02.2020

    

Şubemiz 14. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Şubat 2020 Perşembe günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT, başkan yardımcımız Durali ÇAKIR, şube yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 27.02.2020

    

14. Dönem Kadın Mühendisler Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Şubat 2020 Perşembe günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT`ın da ziyaret ettiği komisyon toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

 


ŞABAN TAT’IN ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINLAR VE KORUNMA YÖNTEMLERİ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI KANAL V HABER’DE YAYINLANDI

03.03.2020
 


Çok Okunanlar


AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.`DE UYGULAMALARDA DEĞİŞİKLİK

FATURALARININ SON ÖDEME TARİHLERİ ERTELENMELİ

EMO ANTALYA ŞUBESİ KADIN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ

ŞABAN TAT’IN ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINLAR VE KORUNMA YÖNTEMLERİ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI KANAL V HABER’DE YAYINLANDI

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ

T.C. ANTALYA VALİLİĞİ ZİYARETİ

EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ

ŞABAN TAT, ÖZEL AKEV LİSESİ`NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.