MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 39  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİM” SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 18.02.2015

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 11-12-13 Mart 2015 tarihlerinde “Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitim” semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ŞANTİYE ŞEFLİĞİ` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 17.02.2015

    

Şubemiz seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 06-07-08 Mart 2015 tarihlerinde “Şantiye Şefliği” eğitim semineri düzenlenecektir.Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

SEMİNER:EMO BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR. 16.02.2015

    

EMO Burdur İl Temsilciliği`nde MİSEM eğitimleri kapsamında, 06-07 Mart 2015 tarihlerinde “Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama” eğitim semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğmize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ÜCRETLİ VE İŞSİZ MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI 16.02.2015

    

13 Şubat 2014 tarihinde Ücretli ve İşsiz Mühendisler Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi. Şubemizde yapılan toplantıya Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, iş arayan üyelerimizde katıldı. Toplantı da iş arayan üyelerimizin çalışmak istedikleri alanlara ilişkin talepleri alındı. Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN konuşmasında, TMMOB Yasa tasarısı ilgili bir bilgilendirme yaparak, düşük ücretle ve kayıt dışı çalışmaya karşı üyelerimizle birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade ederek, meslek alanlarımıza ve iş fırsatlarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

DAVRAZ KIŞ GEZİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 16.02.2015

    

Şubemiz sosyal etkinlikleri kapsamında “Davraz Dağı Kış Gezisi” düzenlenmiştir.15 Şubat 2015 tarihinde yapılan günübirlik geziye Şube Yönetim Kurulunun yanı sıra, Antalya ve Isparta’dan üyelerimizin ve ailelerininde yer aldığı yaklaşık 120 kişilik bir katılım sağlanmıştır.

ODAMIZ 18702 SİCİL NO’LU ÜYESİ GÜLTEKİN GÜLEN VEFAT ETMİŞTİR 14.02.2015

    

Üyemiz Gültekin GÜLEN 14 Şubat 2015 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.1970 yılında Antalya’da doğan Gültekin GÜLEN, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi.1991 yılında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’na üye olmuş ve 2014 yılı sonuna kadar SMM olarak faaliyet sürdüren Gültekin GÜLEN’in’ün cenazesi, 14 Şubat 2015 Cumartesi günü (Bugün) Uncalı Mezarlık Cami ‘sinde kılınan cenaze namazının ardından, Uncalı Mezarlığı’na defnedilmiştir.

EMO ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`NE ZİYARET 13.02.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ Alanya Temsilciliği ziyaretinde EMO Alanya Temsilcilisi Umut MİRİOĞLU ve temsilcilik üyeleri ile de 12.02.2015 tarihinde biraraya geldi.KÜCÜ, TMMOB Yasası`ndaki değişiklikleri de içeren torba yasa taslağı hakkında üyelerimize bilgilendirmede bulunurken, üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar, bu sıkıntılara çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ VE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 06.02.2015

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 04-06 Şubat 2015 tarihlerinde 32 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN açılış konuşmasında, TMMOB Yasası`ndaki değişiklikleri de içeren torba yasa taslağı hakkında ve MİSEM eğitimlerinin önemine ilişkin kısa bilgilendirmede bulundu.

ÜYE ZİYARETİ 30.01.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ ve Yönetim Kurulu yedek üyesi Tarık ATAKUL 29 Ocak 2015 tarihinde Muratpaşa Belediyesi’nde görev yapan üyemiz Mehmet AKMEŞE’yi makamında ziyaret ettiler.Şube çalışmaları hakkında bilgi verildiği görüşmede, üyelerin çalışma yaşamlarında karşılaştıkları sorunlar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

ÜYE ZİYARETİ 30.01.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ ve üyemiz Kızıltoprak Telekom Müdürü Ahmet NUMANOĞLU, üyemiz Talip AYAN’a ziyarette bulundular. Ziyarette, Manavgat Telekom Müdürü görevinden yeni emekli olan Talip AYAN’a bundan sonraki hayatında da başarı, sağlık ve mutluluk dilekleri iletilerek, meslek alanlarımız ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.Üyemiz Talip AYAN, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Şube Yönetim Kurulumuza başarılarının devamını diledi.

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 29.01.2015

    

EMO Alanya İlçe Temsilciliği’nde 28 Ocak 2015 Çarşamba günü üye toplantısı düzenlendi. Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS’ın hazır bulunduğu toplantıda torba yasa taslağı ile meslek alanları ve çalışma hayatında olabilecek değişiklikler hakkında bilgilendirmede ve ayrıca dağıtım şirketinin uygulamaları, üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar ve karşılaşılan sorunlara ilişkin çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU`NDA 29.01.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 28 Ocak 2015 Çarşamba günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda bölgemizde yaşanan enerji sorunları, elektrik kesintileri ve enerji verimliliğine ilişkin soruları yanıtladı.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU YAYININA KATILDI 16.01.2015

    

Enerji Verimliliği haftası nedeni ile Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 16 Ocak 2015 Cuma günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda enerji verimliliği ve enerji tasarrufuna ilişkin soruları yanıtladı.

TRT ANTALYA RADYOSU ÜYE ZİYARETİ 16.01.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Şube Müdürü İbrahim SEYDAN 16 Ocak 2015 tarihinde, TRT Antalya Radyosu`da görev yapan üyelerimizi ziyaret ettiler. Üyelerimizle yapılan görüşmede, oda üye ilişkileri ve meslek alanlarımız konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

İLHAN METİN VTV`DE ANA HABERE KATILDI 14.01.2015

    

EMO Antalya Şube Başkanı İlhan METİN, Kanal VTV’de yayınlanan Ana Haber bültenine telefon bağlantısı ile katılarak elektrik kesintilerine ve nedenlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.İlhan METİN’in 12 Ocak 2015 tarihinde Ana Haber bülteninde yayınlanan değerlendirmelerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN 30.12.2014

    

2015 yılının üyelerimize, halkımıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni eder, huzurlu bir yıl dileriz.
EMO ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

İLHAN METİN VTV`DE 29.12.2014

    

İlhan METİN 27.12.2014 tarihinde VTV’de katıldığı programda, Antalya’nın enerji durumu, yenilenebilir enerji kaynakları, HES’ler ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “3194 sayılı İmar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmündeki Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı” isimli yeni bir torba yasa hazırlığı içerisinde bulunulmasına ilişkin Oda ve Şube görüşlerini kamuoyu ile paylaştı.

ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 24.12.2014

    

MİSEM kapsamında `Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi 23 Aralık 2014 tarihinde 36 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi. Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu hizmetini yürüten üyelerimizin belgelerinin yenilenmesi amaçlandığı ve katılımcılara Yönetmelikler, teknik yenilikler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi aktarıldığı eğitim üyemiz Elektrik Mühendisi Necati OKMAN tarafından verildi.

ŞUBEMİZİN 11. DÖNEM OLAĞAN 2. DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.12.2014

    

Şubemizin 11.Dönem olağan 2. denetlemesi 21.12.2014 Pazar ve 22.12.2014 Pazartesi günleri Şubemizde başarıyla gerçekleştirildi. Şubemizin denetlemesi yapılırken Şube Yönetim Kurulu üyeleri, denetçileri ve personeli de hazır bulundular.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR VE TOPRAKLAMALAR YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.12.2014

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 15-17 Aralık 2014 tarihlerinde 28 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi. Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN`in yaptığı eğitim, Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ‘ın anlatımıyla gerçekleşti. Eğitimin son günü CLK Akdeniz Enerji‘ye ait Trafo Merkezindeki uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı. Ayrıca 16 Aralık 2014 tarihinde de Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi saat:18:00-21:00 arasında Şubemizde gerçekleştirildi.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:EMO BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ`NDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİM” SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ VE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`NE ZİYARET

ODAMIZ 18702 SİCİL NO’LU ÜYESİ GÜLTEKİN GÜLEN VEFAT ETMİŞTİR

ÜCRETLİ VE İŞSİZ MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI

DAVRAZ KIŞ GEZİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ŞANTİYE ŞEFLİĞİ` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2015 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri