MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 84  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZ 13. DÖNEM 3.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 28.11.2019

    

Şubemizin 13. Dönem 3.Koordinasyon Kurulu toplantısı 27 Kasım 2019 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi. Gündem maddelerinde 13. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler olan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, Şube ve Temsilcilik personeli ile Şubemiz Temsilci ve Temsilci Yardımcıları katıldı.

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ`NE KATILDIK 22.11.2019

    

EMO İstanbul Şubesi tarafından 14-16 Kasım 2019 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019`a (EEMKON 2019) üyelerimiz ile katılım sağlandı. 7 ayrı sempozyumun gerçekleştirildiği etkinlikte meslek alanımıza ilişkin gelişmeler sektörle paylaşıldı.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU`NDA 13.11.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, 13 Kasım 2019 Çarşamba günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda enerji verimliliğini, kış aylarında enerji tasarrufunu sağlamanın yollarını anlattı. Metin, ayrıca Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya’da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’ nde zengin bir içerikle gerçekleştirilecek olan X. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi hakkında bilgilendirmede bulundu.

10 KASIM ATAMIZI ANMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI! 10.11.2019

    

Türk Milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümü vesilesiyle 10 Kasım 2019 tarihinde Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube çelengi ile katılım sağlandı.

ATA`MIZI SEVGİ, SAYGI, ÖZLEMLE ANIYORUZ... 09.11.2019

    

Ata’mızın bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetin yılmaz bekçileri olarak, onun ilkelerine olan bağlılığımızı en derin şekilde dün olduğu gibi bugün de tüm dünyaya ilan ediyor; aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu ve Türk Milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz…

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Yönetim Kurulu

TOPLULUK KARŞISINDA KONUŞMA PSİKOLOJİSİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 09.11.2019

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması işbirliği ile 09 Kasım 2019 Cumartesi günü `Topluluk Karşısında Konuşma Psikolojisi` konulu kişisel gelişim semineri Şubemiz seminer salonunda düzenlendi. Kadın Mühendisler Komisyonunun organizasyonuyla düzenlenen seminerin açılış konuşması, komisyon başkanı üyemiz Ülkü KARABACAK tarafından yapıldı. Psikolojik Danışman Erdem ÖZ’ün sunduğu seminer üyelerimiz tarafından ilgiyle izlendi.

10.YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU VE SERGİSİ-TANITIM VİDEOSU! 01.11.2019

    

Ulusal ölçekte sektörümüzdeki en ciddi etkinliklerden birisi konumunda olan Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu ve Sergisi 10 yaşında! TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına EMO Antalya Şubemiz tarafından 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan sempozyum hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Hazırlanan tanıtım videosunu haberimizin devamından izleyebilirsiniz.

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ:`TOPLULUK KARŞISINDA KONUŞMA PSİKOLOJİSİ` 31.10.2019

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması iş birliği ile 09 Kasım 2019 Cumartesi günü saat: 13.30`da Şubemiz seminer salonunda `Topluluk Karşısında Konuşma Psikolojisi` konulu kişisel gelişim semineri verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

TEKNİK SEMİNER: TESİSLERDE ARIZA GİDERME VE ELEKTRİKSEL GÜVENLİK YÖNTEMLERİ 28.10.2019

    

Şubemiz ve Netes Mühendislik ve Dış Ticaret A.Ş. firması işbirliği ile 30 Ekim 2019 Çarşamba günü 13.00-17.00 saatleri arasında şubemiz seminer salonunda `Tesislerde Arıza Giderme ve Elektriksel Güvenlik Yöntemleri` konulu teknik seminer verilecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ VE ENDÜSTRİYEL TESİSLERDE UYGULAMALAR TEKNİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 27.10.2019

    

Şubemiz ve Mavili Elektronik Tic. ve San. A.Ş. firması işbirliği ile 26 Ekim 2019 Cumartesi günü `Yangın Algılama Sistemleri ve Endüstriyel Tesislerde Uygulamalar` konulu teknik seminer Şubemiz seminer salonunda düzenlendi. Başkan Yardımcımız Şaban TAT`ın açılış konuşması ile başlayan teknik seminer üyelerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 25.10.2019

    

Cumhuriyetimizi tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Her 29 Ekim`de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle 96. yıl dönümünde de Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, üyelerimizin ve tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

VI. ELEKTRİK TESİSAT ULUSAL KONGRE VE SERGİSİNE KATILDIK 24.10.2019

    

EMO İzmir Şubesi tarafından 16-19 Ekim 2019 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ne EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu ve üyelerimiz ile geniş katılım sağlandı. Düzenlenen etkinlikte meslek alanımıza ilişkin gelişmeler paylaşıldı.Antalya Şubesi üyeleri de bildiri, sunum ve sorularıyla Kongre dahilindeki sempozyumlara katılım sağladı.Kongre ile eş zamanlı düzenlenen Fuar da gezilerek elektrik, elektronik, enerji, otomasyon, aydınlatma alanında teknolojik ürünler yakından takip edildi.

BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.10.2019

    

Şubemizde 16-19 Ekim 2019 tarihlerinde `Bilirkişilik Temel Eğitimi` düzenlendi. Avukat İlker EVREN`in anlatımıyla gerçekleşen eğitime üyelerimizin yanı sıra TMMOB üyeleri ve farklı meslek gruplarından 23 kişi katıldı.

YEKSEM 2019 HAZIRLIK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR! 15.10.2019

    

X. Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu (YEKSEM 2019) Yürütme Kurulu 9. Toplantısını 12 Ekim 2019 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirdi. Toplantıda, sempozyum çalışmaları hakkında genel değerlendirmenin yapılmasından sonra, yapılması planlanan panel konu başlıkları ve çağrılı konuşmacıları, sponsorluk ve sergi çalışmaları, sempozyum görsel çalışmaları ile ilgili karşılıklı görüşler paylaşıldı. Yürütme Kurulu üyelerinin dilek ve önerileri ile toplantı sonlandırıldı.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 14.10.2019

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 09-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR`un anlatımıyla gerçekleştirilen eğitime 31 üye katılım sağladı. Yönetmelikler, Standartlar, Yüksek Gerilim Tesislerinde Topraklamalar, Güç, Ölçü ve Koruma Transformatörler, Dağıtım Şebekelerinde Koruma, Kompanzasyon ve Harmonikler, Manevralar, Elektrik Tesislerinde Güvenlik gibi konuların anlatıldığı eğitimin son gününde Şubemiz YG Laboratuvarında katılımcılara YG malzemeleri ve manevralar hakkında yapılan pratik eğitimin ardından 3 günlük eğitim tamamlandı.

ŞUBEMİZİN OLAĞAN 4.DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 08.10.2019

    

EMO 46. Dönem Denetleme Kurulu üyeleri tarafından 07-08 Ekim 2019 tarihlerinde Şubemizin 46. Dönem 4. Olağan Denetlemesi gerçekleştirdi. Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube personelimizin de hazır bulunduğu şube denetlememiz başarı ile tamamlandı.

BAŞKAN METİN`İN, ANTALYA BB BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK ZİYARETİ. 05.10.2019

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu üyeleri ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK ile 04 Ekim 2019 tarihinde bir araya gelerek, Antalya’ya birlikte kazandırılacak projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Meslek alanlarımız ile ilgili projeler hakkında görüşlerini dile getiren Metin ayrıca 12-14 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz YEKSEM 2019’a da katkı ve katılımları konusunda destek talebinde bulundu.

ŞUBEMİZDE DENEYİM PAYLAŞIMI SÖYLEŞİSİNİN 3.SÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ! 05.10.2019

    

Meslek hayatımızda edindiğimiz tecrübe ve anılarımızı paylaştığımız Deneyim Paylaşımı Söyleşilerimizin 3.sü, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Başkan Yardımcımız Şaban TAT`ın da katılımlarıyla 05 Ekim 2019 Cumartesi günü Şube Hizmet Binamızda gerçekleştirildi. Sohbet ortamında süren etkinlikte üyelerimiz sırayla söz alarak mühendislik alanında yaptıkları çalışmalardan ve deneyimlerinden bahsettiler. Karşılıklı dilek ve temenniler ile etkinliği tamamlandı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİNDE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.10.2019

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Antalya Bilim Üniversitesi iş birliği ile 04 Ekim 2019 tarihinde Antalya Bilim Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Mesleki Tanıtım Semineri düzenlendi. Mezuniyet sonrası iş mülakatları, işe alınma süreci, iş hayatına hazırlanma vb. konularda bilgilendirmelerin yapıldığı semineri bölüm öğrencileri ilgi ile dinledi. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLADI! 02.10.2019

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında, üyelerimiz ve üye yakınlarından oluşan EMO Antalya Şubesi Türk Müziği Koromuz, çalışmalarına verdiği yaz tatili arasından sonra 01 Ekim 2019 tarihinde çalışmalarına yeniden başladı. Koromuz, çalışmalarına her Salı günü Şubemiz Hizmet Binası`nda saat 18.00-20:00 arasında devam edecek olup, müziğe ilgi duyan ve koroya katılmak isteyen üyelerimiz katılım sağlayabileceklerdir.

 


YEKSEM 2019`A ZİYARETÇİ KAYDINIZI YAPTIRMAYI UNUTMAYINIZ!

22.11.2019
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ`NE KATILDIK

ŞUBEMİZ 13. DÖNEM 3.KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri