MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 39  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ÜYE ZİYARETİ 25.03.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 20 Mart 2015 tarihinde, üyemiz Murat DAL`a makamında ziyarette bulundu.Görüşmede şube çalışmaları, planlanan eğitimler ve üyemizin Şubemizden talepleri dinlendi.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 25.03.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 23 Mart 2015 tarihinde Kepez Belediyesi’nde görev yapan üyemiz Serdar YETİZ’e ziyarette bulundular.Oda ve kurum ilişkilerinin önemine değinildiği görüşmede meslek alanlarımıza ve Şube çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ALANYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE PATLAYICI/PARLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 24.03.2015

    

Açılış konuşmasını EMO Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU’nun yaptığı 21-22 Mart 2015 tarihlerinde, MİSEM kapsamında Patlayıcı/Parlayıcı Ortamlarda Elektriksel Güvenlik Temel Eğitim Semineri Elk. Yük. Müh. Mustafa Kemal SARı’nın sunumu ve 14 üyemizin katılımıyla EMO Alanya İlçe Temsilciliği`nde düzenlendi.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR 23.03.2015

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 17-18 Nisan 2015 tarihlerinde “Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitim” semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya www.emo.org.tr web adresinden online başvuru yapması gerekmektedir.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ VE YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.03.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu üyemiz Ahmet AYDIN’ın yaptığı MİSEM kapsamında `Bilirkişilik/ Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi` 11-12-13 Mart 2015 tarihlerinde 12 üyemizin ve 12 Mart 2015 tarihinde saat 18:00 - 21:00 arasında Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi ise 7 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi.

TMMOB 44. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 15.03.2015

    

TMMOB 43. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısı 14 Mart 2015 Cumartesi günü Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde yapıldı.Toplantıya Şubemizi temsilen Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ katılım sağladı.

EĞİTİM:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK SMM` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 12.03.2015

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 28-29-30 Nisan 2015 tarihlerinde “Elektrik SMM” eğitimi düzenlenecektir.Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve eğitim tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

EĞİTİM:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `KATODİK KORUMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR 12.03.2015

    

Şubemiz seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 04-05-06 Mayıs 2015 tarihlerinde “Katodik Koruma” eğitimi düzenlenecektir.Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve eğitim tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ 07.03.2015

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında, Şubemiz seminer salonunda 35 kadın üyemizle bir araya gelindi. Günün anlam ve önemine değinildiği açılış konuşmasının ardından Arzu GÖZEL tarafından `Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konulu konferans gerçekleştirildi.Konferans sonunda kadın üyelerimiz yapılan etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

TÜM KADINLARIMIZIN `8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ` KUTLU OLSUN 02.03.2015

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebi ile Şubemiz’de 06 Mart 2015 Cuma günü saat:17:00`da Arzu GÖZEL tarafından `Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konulu konferans gerçekleştirilecektir.Konferansa kadın üyelerimiz davetlidir.

ÜCRETLİ VE İŞSİZ MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI 16.02.2015

    

13 Şubat 2014 tarihinde Ücretli ve İşsiz Mühendisler Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi. Şubemizde yapılan toplantıya Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, iş arayan üyelerimizde katıldı. Toplantı da iş arayan üyelerimizin çalışmak istedikleri alanlara ilişkin talepleri alındı. TMMOB Yasa tasarısı ilgili bir bilgilendirme yapan Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN konuşmasında, düşük ücretle ve kayıt dışı çalışmaya karşı üyelerimizle birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade etti.Toplantıda, meslek alanlarımıza ve iş fırsatlarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

DAVRAZ KIŞ GEZİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 16.02.2015

    

Şubemiz sosyal etkinlikleri kapsamında “Davraz Dağı Kış Gezisi” düzenlenmiştir.15 Şubat 2015 tarihinde yapılan günübirlik geziye Şube Yönetim Kurulunun yanı sıra, Antalya ve Isparta’dan üyelerimizin ve ailelerininde yer aldığı yaklaşık 120 kişilik bir katılım sağlanmıştır.

ODAMIZ 18702 SİCİL NO’LU ÜYESİ GÜLTEKİN GÜLEN VEFAT ETMİŞTİR 14.02.2015

    

Üyemiz Gültekin GÜLEN 14 Şubat 2015 tarihinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.1970 yılında Antalya’da doğan Gültekin GÜLEN, 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi.1991 yılında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’na üye olmuş ve 2014 yılı sonuna kadar SMM olarak faaliyet sürdüren Gültekin GÜLEN’in’ün cenazesi, 14 Şubat 2015 Cumartesi günü (Bugün) Uncalı Mezarlık Cami ‘sinde kılınan cenaze namazının ardından, Uncalı Mezarlığı’na defnedilmiştir.

EMO ALANYA TEMSİLCİLİĞİ`NE ZİYARET 13.02.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ Alanya Temsilciliği ziyaretinde EMO Alanya Temsilcilisi Umut MİRİOĞLU ve temsilcilik üyeleri ile de 12.02.2015 tarihinde biraraya geldi.KÜCÜ, TMMOB Yasası`ndaki değişiklikleri de içeren torba yasa taslağı hakkında üyelerimize bilgilendirmede bulunurken, üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar, bu sıkıntılara çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ VE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU YETKİLENDİRME BELGESİ YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 06.02.2015

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi 04-06 Şubat 2015 tarihlerinde 32 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi. Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN açılış konuşmasında, TMMOB Yasası`ndaki değişiklikleri de içeren torba yasa taslağı hakkında ve MİSEM eğitimlerinin önemine ilişkin kısa bilgilendirmede bulundu.

ÜYE ZİYARETİ 30.01.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ ve Yönetim Kurulu yedek üyesi Tarık ATAKUL 29 Ocak 2015 tarihinde Muratpaşa Belediyesi’nde görev yapan üyemiz Mehmet AKMEŞE’yi makamında ziyaret ettiler.Şube çalışmaları hakkında bilgi verildiği görüşmede, üyelerin çalışma yaşamlarında karşılaştıkları sorunlar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

ÜYE ZİYARETİ 30.01.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ ve üyemiz Kızıltoprak Telekom Müdürü Ahmet NUMANOĞLU, üyemiz Talip AYAN’a ziyarette bulundular. Ziyarette, Manavgat Telekom Müdürü görevinden yeni emekli olan Talip AYAN’a bundan sonraki hayatında da başarı, sağlık ve mutluluk dilekleri iletilerek, meslek alanlarımız ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.Üyemiz Talip AYAN, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Şube Yönetim Kurulumuza başarılarının devamını diledi.

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 29.01.2015

    

EMO Alanya İlçe Temsilciliği’nde 28 Ocak 2015 Çarşamba günü üye toplantısı düzenlendi. Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS’ın hazır bulunduğu toplantıda torba yasa taslağı ile meslek alanları ve çalışma hayatında olabilecek değişiklikler hakkında bilgilendirmede ve ayrıca dağıtım şirketinin uygulamaları, üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar ve karşılaşılan sorunlara ilişkin çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU`NDA 29.01.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 28 Ocak 2015 Çarşamba günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda bölgemizde yaşanan enerji sorunları, elektrik kesintileri ve enerji verimliliğine ilişkin soruları yanıtladı.

İLHAN METİN TRT ANTALYA RADYOSU YAYININA KATILDI 16.01.2015

    

Enerji Verimliliği haftası nedeni ile Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN, 16 Ocak 2015 Cuma günü TRT Antalya Radyosu’na canlı yayın konuğu olarak katıldığı programda enerji verimliliği ve enerji tasarrufuna ilişkin soruları yanıtladı.

 

Çok Okunanlar


EĞİTİM:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `KATODİK KORUMA` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

EĞİTİM:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK SMM` EĞİTİMİ PLANLANMIŞTIR

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ VE YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TMMOB 44. DÖNEM 2. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ALANYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE PATLAYICI/PARLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ÜYE ZİYARETİ

TÜM KADINLARIMIZIN `8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ` KUTLU OLSUN

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2015 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri