MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2013/2

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 35  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ AÇILDI 17.04.2014

    

Isparta İl Temsilciliğimizin yeni çalışma ofisinin açılışı Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Halil ALAÇAM ve Ferhat YAMAK`ın da katılımları ile 16.04.2014 tarihinde yapıldı. Isparta`ya yakışır bir hizmet binası kazandırılmasında gösterdikleri emekten ötürü 10. ve 11. Dönem Yönetim Kuruluna teşekkürlerini sunan üyeler, açılış sonrasındaki kokteylde yeni dönem çalışma programı hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ 14.04.2014

    

İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyon Başkanımız Levent ÖZEL ve Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi üyemiz Mehmet Cem ŞENGÖZ`ün katılımları ile 12 Nisan 2014 Cumartesi günü şube binamızda `İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları` konulu bir seminer düzenlendi. Seminerin açılış konuşmasını 11.Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Tülay KOÇ yaptı. Bilgilendirme toplantılarına verilen önemden ötürü memnuniyetlerini ifade eden üyelerimiz, 11.Dönem Yönetim Kuruluna başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

DELEGE TOPLANTISI YAPILDI 11.04.2014

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası`nın 18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 44. Olağan Genel Kuruluna yönelik olarak EMO Antalya Şube delegasyonu ve Şube Yönetim Kurulu 10.04.2014 tarihinde şube binamızda biraraya geldi. Genel Kurul süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Şube delegasyonu olarak birlik ve beraberlik içeririsinde hareket edilmesine karar verildi. EMO Antalya Şube bütünselliğinin ön plana çıkarıldığı konuşmaların ardından Delegasyon adına Genel Kurul çalışmalarında EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN`in her türlü yetki ve insiyatifi kullanmasına oy birliği ile karar verildi.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 10.04.2014

    

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ, 10.04.2014 tarihinde TEİAŞ 19.İletim Tesis Grup Müdürlüğü`ndeki üyelerimizi ziyaret etti. Yapılan ziyaretten çok memnun olduklarını ifade eden üyeler, 11.Dönem Yönetim Kuruluna başarılarının devamını diledi.

ODALAR ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI 09.04.2014

    

2014 Yılı Odalar Arası Bahar Futbol Turnuvası başladı. EMO1, EMO2 ve EMO Master takımlarımızın katıldığı turnuvanın fikstürüne yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

YENİ NESİL KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 09.04.2014

    

Şubemiz, BAHA Elektronik Enerji Ltd. Şti. ve KONDAŞ A.Ş. işbirliği ile 5 Nisan 2014 Cumartesi günü Yeni Nesil Kompanzasyon Sistemleri konulu seminer düzenlendi. Üyeler tarafından yoğun ilgi alan seminerin açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ yaptı. 11.Dönem`de de bilgilendirme seminerlerine ağırlık verildiğini vurgulayan KÜCÜ`nün konuşmasının ardından firma yetkilileri sunumlarını yaptılar. Soru cevap kısmının ardından yapılan kokteyl ile program tamamlandı.

SOSYAL ETKİNLİKLER VE GENÇLİK KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 09.04.2014

    

Şubemiz 11.Çalışma Dönemi, Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonumuz ilk toplantısını, Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımları ile 08.04.2014 tarihinde şube binamızda yaptı.

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ İBRAHİM KÜCÜ AKDENİZ TV`DE `SORUN ÇÖZELİM` ADLI PROGRAMA KONUK OLDU 07.04.2014

    

06.04.2014 tarihinde Akdeniz TV`de canlı yayınlanan `Sorun Çözelim` adlı programa konuk olan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ, CLK Akdeniz`in abonelerine, bilgi güncelleme adıyla imzalatmaya çalıştığı perakende satış sözleşmesi konusunda görüşlerini paylaştı.

ÜYE ZİYARETİ (07.04.2014) 07.04.2014

    

11.Dönem Yönetim Kurulumuz 07.04.2014 tarihinde Türk Telekom A.Ş. Güney 1 Bölge Müdürü Mehmet Serdar KORKUSUZ`u makamında ziyaret etti. 11.Dönem Yönetim Kurulu çalışmalarının konuşulduğu ziyaretten çok memnun olduğunu ifade eden KORKUSUZ, 11.Dönem Yönetim Kuruluna başarılarının devamını diledi.

YENİ NESİL KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ 01.04.2014

    

5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz, BAHA Elektronik Enerji Ltd. Şti. ve KONDAŞ A.Ş. firmaları işbirliği ile Şubemiz seminer salonunda üyelerimize “Yeni Nesil Kompanzasyon, Pano ve Uzaktan Takip Sistemleri” konu başlıklı seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ 25.03.2014

    

Şubemiz 11.Çalışma Dönemi`nde Burdur İl Temsilciliği görevine 6343 oda sicil numaralı Mehmet ÇIĞRI, Temsilci Yardımcılığı görevlerine 46068 oda sicil numaralı Süleyman ÖRS ile 48288 oda sicil numaralı Meltem ŞENÖZDEMİR atanmışlardır. Kendilerini tebrik eder ve yeni görevlerinde başarılar dileriz.

ÜYE ZİYARETİ 24.03.2014

    

11.Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Yönetim Kurulu Üyemiz Aslıhan VURAL, 22 Mart 2014 tarihinde SMM üyemiz Esra ÇAĞLI`yı ofisinde ziyaret etti. SMM uygulamaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı ziyaret sonunda üyemiz, Yönetim Kurulumuzun kadın üyelerimize her alanda verdiği önem ve destekten ötürü teşekkür edip, başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONUMUZ KURULDU 22.03.2014

    

Sanayileşmeye paralel olarak artan iş kazalarını en aza indirmeye yardımcı olmak ve çalışma ortamlarının daha sağlıklı ve güvenli olmasına ışık tutmak amacıyla şubemizin 11. Çalışma Dönemi`nde İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu kuruldu. Komisyon ilk toplantısını, 11.Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Suat KAŞ ve Ahmet AYDIN`ın da katılımları ile 21.03.2014 tarihinde şubemizde gerçekleştirdi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI SAYIN PROF.DR.İBRAHİM AKINCI`YI ZİYARET 21.03.2014

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Yönetim Kurulu Saymanımız Şaban TAT ve Yönetim Kurulu Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK 20 Mart 2014 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. İbrahim AKINCI`yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Elektrik Mühendisleri Odası, Akdeniz Üniversitesi ve Sanayi işbirliği doğrultusunda öğrenciler için ve Antalya`mız için alternatif çalaışmalara ilişkin değerlendirmeler yapılarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 21.03.2014

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 17-19 Mart 2014 tarihlerinde 25 üyemizin katılımıyla şubemizde düzenlendi. Açılış konuşmasını 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ`nün yaptığı eğitim, Elektrik Mühendisi Hasan AKTAŞ‘ın anlatımıyla gerçekleşti. Eğitimin son günü CLK Akdeniz Enerji‘ye ait Trafo Merkezindeki uygulamanın ardından yapılan sınavla eğitim tamamlandı.

YAPI DENETİM KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 15.03.2014

    

Yapı Denetim Komisyonumuz 11. Dönem ilk toplantısını, Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Murat SÖNMEZ`in ve Yönetim Kurulu Üyemiz Suat KAŞ`ın da katılımları ile şube binamızda 14.03.2014 tarihinde yaptı.

KADIN ÜYELERE `KADIN, AİLE VE YAŞAM DOYUMU` KONULU SUNUM YAPILDI 11.03.2014

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebi ile şubemizde 08.03.2014 tarihinde Psikolog ve Aile Danışmanı Kemale GÜNHAN tarafından `Kadın, Aile ve Yaşam Doyumu` konulu sunum düzenlendi. Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK`in açılış konuşmasını yaptığı sunum sonunda kadın üyelerimiz memnuniyetlerini ifade ederken, Şube Yönetim Kurulu`na başarılarının 11.Çalışma Döneminde de devamı temennilerinde bulundu.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 10.03.2014

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 6 Mart 2014 tarihinde SMM üyemiz İbrahim ÇAKIR`ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, SMM uygulamaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Üyemiz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının 11. Çalışma Döneminde de devamı dileklerinde bulundu.

BASIN-YAYIN KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI 08.03.2014

    

Şubemiz 11.Çalışma Dönemi, Basın-Yayın Komisyonu ilk Toplantısı, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ ve yönetim kurulu üyelerimiz Suat KAŞ ile Çiğdem Işıkyürek KABUL`ün de katılımı ile 07.03.2014 tarihinde şube binamızda yapıldı.

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 07.03.2014

    

Elektronik ve Haberleşme Komisyonumuz 11. Dönem ilk toplantısını, Şube Yönetim Kurulu üyemiz Suat KAŞ`ın da katılımı ile şube binamızda 06.03.2014 tarihinde yaptı.

 

Çok Okunanlar


ELEKTRİK ABONE BİLGİLERİNİN GÜNCELLENMESİ SÖYLEMİYLE VATANDAŞA “PERAKENDE ELEKTRİK SATIŞ SÖZLEŞMESİ” İMZALATILMAKTA

ÜYE ZİYARETİ

YENİ NESİL KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONUMUZ KURULDU

ÜYE ZİYARETİ (07.04.2014)

SOSYAL ETKİNLİKLER VE GENÇLİK KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

DELEGE TOPLANTISI YAPILDI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ İBRAHİM KÜCÜ AKDENİZ TV`DE `SORUN ÇÖZELİM` ADLI PROGRAMA KONUK OLDU

YENİ NESİL KOMPANZASYON SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ AÇILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2014 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri