MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 18

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 57  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 13.04.2018

    

MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 11-13 Nisan 2018 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın anlatımıyla gerçekleştirilen eğitimin ikinci gününde Şube Laboratuvarındaki pratik eğitimde Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, katılımcılara Şube Çalışmalarımız ve meslek hayatımızda eğitimin önemi hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu. Eğitimin son günü, Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü‘ne ait Trafo Merkezi`ne ve TEİAŞ 19.Bölge Müdürlüğü`ne ait Akorsan Trafo Merkezi`ne düzenlenen teknik gezi ile 3 günlük eğitim tamamlandı.

ŞUBE KADIN MÜHENDİSLERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU 09.04.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Şube Kadın Mühendisler Komisyonumuzun katkılarıyla düzenlenen 8 Nisan 2018 tarihindeki kahvaltıda, Şube Yazman Üyemiz Çiğdem IŞIKYÜREK ve kadın üyelerimiz bir araya geldiler. Toplantıda üyelerimizin talepleri dinlendi ve dönem içerisinde yapılması planlanan etkinlikler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.04.2018

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Asansör SMM Eğitimi, MİSEM Eğitmeni üyemiz Mehmet Bahadır DEMİR`in anlatımıyla 02-06 Nisan 2018 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. Eğitimde TMMOB-EMO yasa ve yönetmelikleri, asansörlerin genel tanıtımları, hukuki ve mali sorumluluklar, ilgili mevzuat ve yönetmelikler, standartlar, başlıca asansör elemanları ve örnek avan proje hazırlanması konularında bilgiler katılımcılara aktarıldı. Asansörlerin, aylık ve yıllık bazda kontrol ve bakımlarının nasıl yapılacağı konusu, şube hizmet binamızın asansöründe ve makina dairesinde, Teknik Görevlimiz Mehmet Burak DEMİR`in de katkılarıyla uygulamalı olarak anlatıldıktan sonra eğitim sona erdi.

ELEKTRONİK, HABERLEŞME VE OTOMASYON KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 03.04.2018

    

13. Dönem Elektronik, Haberleşme ve Otomasyon Komisyonu`muz, ilk toplantısını 03 Nisan 2018 Pazartesi günü Şubemizde düzenledi. Şube Yönetim Kurulu üyemiz Kaan ARACI ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİMİZ BİR ARAYA GELDİ 28.03.2018

    

13. Dönem Eğitim Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Mart 2018 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve Şube Müdürümüz İbrahim SEYDAN`ın da katılım sağladığı komisyon toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak komisyon çalışmaları hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

SMM KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 23.03.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT ve Yönetim Kurulu Üyemiz Eser ORAKLI`nın da katıldığı SMM Komisyonu ilk toplantısı 22 Mart 2018 tarihinde şube hizmet binamızda gerçekleştirildi. Toplantıda, komisyonun görev dağılımının yapılmasının ardından, dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirme yapıldı ve SMM üyelerimizin proje hazırlama, taahhüt ve kabul işlemleri sırasında karşılaştığı aksaklıklara çözüm önerileri hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 23.03.2018

    

Kadın Mühendisleri Komisyonu üyelerimiz, Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK’in de katıldığı ilk komisyon toplantısını 22 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirdi. Şubemizde yapılan toplantıda, görev dağılımı yapıldı ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR 23.03.2018

    

Bu yıl 27. si düzenlenecek olan ve Meslek Odaları arasındaki dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen Geleneksel Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvası 26 Mart 2018 Pazartesi günü başlıyor. EMO-1, EMO-2, EMO-3 ve EMO Master takımlarımızın katılacağı turnuva bu yıl Antalya Panorama Spor Tesislerinde (Sarısu Mahallesi, 150. Sk. No:4, 07130 Konyaaltı/Antalya) düzenlenecek. Tüm üyelerimizi, takımlarımızı desteklemeye davet ediyoruz. Turnuva fikstürüne yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 22.03.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz ve Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç öğrenci komisyonu işbirliği ile 22 Mart 2018 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine Mesleki Tanıtım Semineri düzenlendi. Mezuniyet sonrası iş mülakatları, işe alınma süreci, iş hayatına hazırlanma vb. konularda bilgilendirmelerin yapıldığı seminere bölüm öğrencilerinden geniş katılım sağlandı. Soru cevap kısmının ardından program tamamlandı.

YAPI DENETİM KOMİSYONU TOPLANDI 20.03.2018

    

Şube Yönetim Kurulu üyemiz Durali ÇAKIR ve Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK’in de katıldığı Yapı Denetim Komisyonu üyeleri, dönemin ilk komisyon toplantısında bir araya geldi. Şubemizde 19.03.2018 tarihinde Şubemizde yapılan toplantıda, dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

WIN 2018 OTOMASYON FUARINA KATILDIK 19.03.2018

    

15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilen, endüstri ve otomasyon dünyasının en önemli etkinliklerinden biri olan WIN EURASIA 25. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON FUARI`na 17 Mart 2018 cumartesi günü, üyelerimizin yanı sıra, Akdeniz Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesi EMO-Genç üyelerimizin yoğun katılımı ile yaklaşık 150 kişilik bir grupla teknik gezi düzenlendi. Fuar alanında birçok projenin uygulamasını görme olanağı bulan üyelerimiz ve EMO-Genç üyelerimiz firma standlarını ziyaret ederek otomasyon hakkında son gelişmeleri takip ederek, uygulamalar hakkında bilgi aldılar.

ASANSÖR VE ELEKTROMEKANİK TAŞIYICILAR KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 15.03.2018

    

13. Dönem Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyonu`muz, ilk toplantısını 14 Mart 2018 Çarşamba günü Şubemizde düzenledi. Şube Yönetim Kurulu üyemiz Ahmet AYDIN, Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ÜYELERİMİZLE TİYATRO`DA BULUŞTUK 15.03.2018

    

Şubemiz Sosyal-Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve Devlet Tiyatroları tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezinde 14 Mart 2018 tarihinde sahnelenen `Riviera (Sayfiye)` adlı oyunu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte izledik.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. ISPARTA İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ 09.03.2018

    

Isparta İl Temsilciliğine bağlı SMM üyelerimiz ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Isparta İl Müdürlüğü Temsilcilerinin katıldığı ortak toplantı 08.03.2018 tarihinde gerçekleştirildi. Şubemiz ile Dağıtım Şirketi çalışmalarının daha da geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, enerji talep sistemindeki yenilikler ve SMM üyelerimizin proje hazırlama sırasında karşılaştığı aksaklıklar konusunda karşılıklı çözüm önerileri sunuldu. Toplantı, fikir birliğine varılarak iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 09.03.2018

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN ve Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle düzenlenen etkinlikte, kadın üyelerimiz ile bir araya geldiler. Etkinlik sonrası mutluluklarını ifade eden üyeler, yönetim kurulumuza yeni çalışma döneminde de başarılarının devamı dileklerinde bulundular.

TMMOB ANTALYA İKK: 3 MART İŞ CİNAYETLERİNE KARŞI MÜCADELE GÜNÜ 07.03.2018

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, 3 Mart TMMOB İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü`nde “İş Cinayetlerini ve İşçi Katliamlarını Durduralım” başlıklı 05.03.2018 tarihinde ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın da katıldığı basın açıklamasını TMMOB Antalya İKK Sekreteri Vahap TUNCER okudu.

WIN EURASIA 2018 FUARINA GİDİYORUZ 01.03.2018

    

15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan WIN EURASIA Automation 2018 Fuarına teknik gezi düzenlenecektir. 16 Mart 2018 Cuma gecesi hareket edilecek ve 17 Mart Cumartesi günü fuar alanı gezildikten sonra aynı gün akşamı dönülecek olan teknik geziye katılmak isteyen üyemizin 12 Mart 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Araç kalkış tarihi, noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 27.02.2018

    

Şubemizde 21-23 Şubat 2018 tarihlerinde Misem Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN’ın anlatımıyla Misem kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlendi. Uygulamalı eğitimin de yapıldığı 3 günlük eğitime 13 üyemiz katılım sağladı.

12.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU VİDEOSU 15.02.2018

    

EMO Antalya Şubemizin 2016-2017 yıllarını kapsayan 12.Dönem Çalışma Raporu Videosuna haberin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO-GENÇ STAJ BAŞVURU FORMU 14.02.2018

    

Şubemiz`in, öğrenci üyelerimize staj yapabilecekleri iş yerleri bulunması ve bu hizmetin kurumsallaştırılması çalışmaları 13. Dönem`de de devam etmektedir. Bu kapsamda konu ile ilgilenen EMO-Genç üyeleri aşağıdaki linkten online olarak başvurabilirler.

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

ŞUBE KADIN MÜHENDİSLERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİMİZ BİR ARAYA GELDİ

SMM KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

ELEKTRONİK, HABERLEŞME VE OTOMASYON KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri