MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 15

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 40  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZİN 11. DÖNEM OLAĞAN 3. DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 18.05.2015

    

Şubemizin 11.Dönem olağan 3. denetlemesi 16.05.2015 Cumartesi günü Şubemizde başarıyla gerçekleştirildi. Şubemizin denetlemesi yapılırken Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve personeli de hazır bulundular.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 18.05.2015

    

Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının 96. yılını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 15.05.2015

    

MİSEM Kapsamında Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 12-13 Mayıs 2015 tarihlerinde 13 üyemizin katılımıyla Şubemizde gerçekleştirildi.

ÜYE ZİYARETİ 09.05.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız İbrahim KÜCÜ 08.05.2015 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı`nda görev yapan üyemiz Abdülkadir ORTAÇ`a ziyarette bulundu.Ziyaret esnasında EMO-Genç`lerinde bulunduğu görüşmede, meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler ve üniversiteden mezuniyet sonrası iş yaşamı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ” PLANLANMIŞTIR 08.05.2015

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 03-05 Haziran 2015 tarihlerinde “Elektrik Tesislerinde Topraklamalar” eğitimi düzenlenecektir. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize/Temsilciliğimize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

ŞUBEMİZDE KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 06.05.2015

    

MİSEM Kapsamında Katodik Koruma Eğitimi 04-06 Mayıs 2015 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi. Toprak altında gömülü bulunan tesislerin korozyondan korunması ile ilgili projelendirme, uygulama ve denetimi konusunda meslektaşlarımızın bilgi ve birikimlerinin geliştirilmesinin amaçlandığı eğitimi MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Hamdi YAVUZ verirken eğitime 13 üyemiz katıldı. Eğitim, son gününde bir benzin istasyonunda yapılan uygulamalı eğitimle tamamlanmıştır.

7704 SİCİL NOLU ÜYEMİZ RAŞİT OKUDAN VEFAT ETMİŞTİR 03.05.2015

    

Raşit OKUDAN yakalandığı amansız hastalık sonucu 1 Mayıs 2015 tarihinde Hakk`ın rahmetine kavuşmuştur. 1952 yılında Serik Cumalı`da doğan Raşit OKUDAN, 1978 yılında İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi, Elektrik Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1978 yılında TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası’na üye olan OKUDAN, T.C. Çevre ve Şehircilik Antalya İl Müdürlüğü`nde görev yapmakta idi. Raşit OKUDAN`ın cenazesi, 2 Mayıs 2015 Cumartesi günü Antalya ili Serik ilçesi Cumalı Mezarlığına defnedilmiştir.Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.04.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN`in açılış konuşmasını yaptığı MİSEM Kapsamında Elektrik SMM Eğitimi 28-30 Nisan 2015 tarihlerinde 24 üyemizin katılımı ile Şubemizde gerçekleştirildi.

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR. 29.04.2015

    

Şubemizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 12-13 Mayıs 2015 tarihlerinde “Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama” eğitim semineri düzenlenecektir.Seminerlere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya yazımızın devamından online başvuru yapması gerekmektedir.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 23.04.2015

    

Ulu Önder Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelede emeği geçen herkesi saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin 95. açılış yıl dönümünü ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gönülden kutluyoruz.

REAKTİF GÜÇ KOMPANZASYONU VE HARMONİKLER EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 18.04.2015

    

MİSEM kapsamında 17-18 Nisan 2015 tarihlerinde Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Harmonikler Eğitim Semineri 17 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi. Enerji Kalitesi ve Harmonikler konusunda bilgiye ulaşmanın amaçlandığı eğitim Elektrik Elektronik Mühendisi Kazım TOPALOĞLU tarafından sunuldu.

MESLEK ODALARI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI 16.04.2015

    

Bu yıl 24. düzenlenen Meslek Odaları Futbol Turnuvası başladı. EMO ve EMO Master takımlarımızın katıldığı turnuvanın fikstürüne yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

EMO ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ’NDE ÜYE TOPLANTISI DÜZENLENDİ 09.04.2015

    

Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS’ın hazır bulunduğu toplantıda CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Alanya Bölge Koordinatörü Ahmet Sait AKBOĞA, CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Alanya Yönetmeni Niyazi İNCE ve diğer şirket görevlileri katıldılar. Toplantıda CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. `nin son zamanlarda Alanya`ya yaptığı yeni yatırımlar ile önümüzdeki süreçte yapılacak uygulamalar konuşuldu. SMM üyelerimizin yaşadığı sorunlar ile çözüm önerileri hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 07.04.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 06 Nisan 2015 tarihinde TEİAŞ 19. Bölge Müdürlüğü’nde görevli üyelerimizi ziyaret etti. Ziyarette son dönemde meydana gelen elektrik kesintilerine ve meslek alanımızla ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca görüşmede, Oda-üye ilişkileri, Şubemizin gerçekleştireceği etkinliklere ilişkin görüş ve öneriler alındı.

ÜYE ZİYARETİ 07.04.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 07 Nisan 2015 tarihinde SMM üyemiz Seher Banu ÖZKÜTÜKÇܒ yü ve üyelerimizden Remzi İYEM’ i makamında ziyaret etti. Ziyarette; Şube çalışmaları, SMM sorunları ve meslek alanlarımız konularında değerlendirmelerde bulunarak, Şubemizin etkinlikleri hakkında bilgi verildi.

TÜRK TELEKOM GÜNEY 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 04.04.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, 3 Nisan 2015 tarihinde Türk Telekom Güney 1 Bölge Müdürlüğü`ne ziyarette bulundu. Ziyarette Bölge Müdürü Metin AY ve Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet KALKIR ve Bülent ÖNAL ile görüşen METİN, üyelerimize oda çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı. Oda ve kurum ilişkilerinin önemine değinildiği görüşmede meslek alanlarımıza ve Şube çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ÜYE ZİYARETİ 25.03.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 20 Mart 2015 tarihinde, üyemiz Murat DAL`a makamında ziyarette bulundu.Görüşmede şube çalışmaları, planlanan eğitimler ve üyemizin Şubemizden talepleri dinlendi.

ÜYE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR 25.03.2015

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN ve Başkan Yardımcısı İbrahim KÜCÜ 23 Mart 2015 tarihinde Kepez Belediyesi’nde görev yapan üyemiz Serdar YETİZ’e ziyarette bulundular.Oda ve kurum ilişkilerinin önemine değinildiği görüşmede meslek alanlarımıza ve Şube çalışmalarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ALANYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE PATLAYICI/PARLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 24.03.2015

    

Açılış konuşmasını EMO Alanya Temsilcisi Umut MİRİOĞLU’nun yaptığı 21-22 Mart 2015 tarihlerinde, MİSEM kapsamında Patlayıcı/Parlayıcı Ortamlarda Elektriksel Güvenlik Temel Eğitim Semineri Elk. Yük. Müh. Mustafa Kemal SARı’nın sunumu ve 14 üyemizin katılımıyla EMO Alanya İlçe Temsilciliği`nde düzenlendi.

ŞUBEMİZDE BİLİRKİŞİLİK/KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİLİĞİ EĞİTİMİ VE YENİLEME EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.03.2015

    

Açılış konuşmasını Şube Yönetim Kurulu üyemiz Ahmet AYDIN’ın yaptığı MİSEM kapsamında `Bilirkişilik/ Kamulaştırma Bilirkişiliği Eğitimi` 11-12-13 Mart 2015 tarihlerinde 12 üyemizin ve 12 Mart 2015 tarihinde saat 18:00 - 21:00 arasında Bilirkişilik/Kamulaştırma Bilirkişiliği Yetkilendirme Belgesi Yenileme Eğitimi ise 7 üyemizin katılımıyla Şubemizde düzenlendi.

 

Çok Okunanlar


SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR.

ÜYE ZİYARETİ

7704 SİCİL NOLU ÜYEMİZ RAŞİT OKUDAN VEFAT ETMİŞTİR

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ

ŞUBEMİZİN 11. DÖNEM OLAĞAN 3. DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SEMİNER: ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA “ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ” PLANLANMIŞTIR

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2015 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri