MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>15. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>Başkan

    ŞABAN TAT

Üye Sicil No: 39093

Şubesi: ANTALYA

 

Şaban TAT, 1983 yılında Antalya Serik`de doğdu.2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi` nden Elektrik Mühendisi olarak mezun oldu. 2008-2011 yılları arasında Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesinde Teknik Görevli olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Şaban TAT, 2011 yılından beri kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak faaliyet göstermektedir.10.Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi, 11.Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Saymanı,12. ve 13.Dönemlerde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, 14. Dönemde ise EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Başkan Yardımcısı

    DURALİ ÇAKIR

Üye Sicil No: 51680

Şubesi: ANTALYA

 

Antalya‘da 1988 yılında doğdu. Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi‘nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği‘ni burslu kazandı. Çift Anadal Programı ile İnşaat Mühendisliği Bölümünden de mezun olduktan sonra bir yıl özel bir şirkette çalıştı. 2013 yılında kendi kurduğu şirketinde SMM olarak faaliyetine devam etmektedir. 11., 12. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi, 13. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve 14. Dönemde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Durali ÇAKIR evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Yazman

    NİHAT OZAN YOLCULAR

Üye Sicil No: 38059

Şubesi: ANTALYA

 

1983 yılında Antalya‘da doğdu. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü‘nden mezun oldu.3 yıl serbest olarak ve 2 yılda Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi‘nde Teknik Görevli olarak görev aldı.Nihat Ozan YOLCULAR 2013 yılından beri ASAT Genel Müdürlüğü‘nde çalışmakta olup evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Sayman

    SEYİT ÇAĞRI YILDIRIM

Üye Sicil No: 42376

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    İBRAHİM KAYMAZ

Üye Sicil No: 55708

Şubesi: ANTALYA

 

1990‘da Antalya‘da doğdu. 2013 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2016 yılında Kaymazlar Mühendislik Ltd. Şti. adıyla kendi firmasını kurdu. Elektrik, taahhüt, proje ve müşavirlik sektöründe hizmet vermektedir. 13. ve 14. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yapan İbrahim KAYMAZ evli ve bir çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    EMRE EKE

Üye Sicil No: 49572

Şubesi: ANTALYA

 

 

1985 yılında Hazro`da doğdu. 2011 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. 2012 yılı itibari ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yatırımlar Şube Müdürlüğü`nde görev yapmaktadır. 14. Dönem EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev yapan Emre EKE evli ve bir çocuk babasıdır.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AHMET AYDIN

Üye Sicil No: 32453

Şubesi: ANTALYA

 

Ahmet AYDIN, 1979 yılında Sinop` da doğdu. 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. Mezun olduktan sonra 8 yıl ücretli Asansör SMM olarak çalışmış olup, kendi firmasında   Asansör SMM olarak hizmet vermektedir. 10., 11. ve 12. Dönemlerde EMO Antalya Şubesi Yedek Yönetim Kurulu üyesi, 13. ve 14. Dönemlerde de EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ahmet AYDIN, evli ve iki çocuk babasıdır. 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>Üye

    FIRAT GÜLER

Üye Sicil No: 37157

Şubesi: ANTALYA

 

1982 yılında Isparta`da doğmuştur. 2003 yılında Süleyman Demiral Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra 2016-2019 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlamıştır. Halihazırda Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora eğitimine devam etmektedir. Bunun yanı sıra AS Çimento A.Ş. Otomasyon Şefi(2007-2013)  ve Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Şebeke Operasyon ve Arge Müdürü(2013-2017) olmak üzere farklı firmalarda yönetici pozisyonlarında görev almıştır. 2017 yılında Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasından ayrılarak, Akdeniz Üniversitesi Teknokent bölgesinde yer alan İnelso Enerji Sistemleri A.Ş. firmasını kurmuştur. Fırat GÜLER Kurucu Ortak ve Genel Müdür pozisyonunda çalışmalarını yürütmektedir.  14. Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.   

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    BURAK CESUR

Üye Sicil No: 62302

Şubesi: ANTALYA

 

 

Antalya`da 1992 yılında doğdu. Antalya HMM Bileydi Anadolu Lisesi`nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü`nde tamamladı. Mezun olduktan sonra çeşitli işlerde birkaç yıl çalıştıktan sonra 2018`den beri kendi firmasında SMM olarak faaliyet göstermektedir. 14. Dönem yönetim kurulunda yedek üye olarak görev yapmıştır. 

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AYŞE GÜL AVCİ

Üye Sicil No: 58152

Şubesi: ANTALYA

 

 

Muş ili Bulanık ilçesin de 1989`da doğdu. İlk Öğretimi Muş` da, Lise eğitimini Edirne Keşan End. Meslek lisesinde tamamlamıştır. Konya Selçuk Üniversitesi Kulu Meslek Yüksek Okulunda 2 Yıllık eğitimini bitirip ardından 4 yıllığa tamamlayıp Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğinden 2014 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Taşkın İletişim Proje Mühendislik Elektrik İnş. Tur. San ve Tic. A.Ş ‘de Elektrik Elektronik Mühendisi olarak işe başlamış olup 7 senedir devam ettirmektedir. 14 Dönemde EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    ÇAĞDAŞ TAŞPINAR

Üye Sicil No: 54565

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    AYŞE AKSU

Üye Sicil No: 60518

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    OZAN ÇOPUR

Üye Sicil No: 82372

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>Üye

    UĞUR YAVUZ

Üye Sicil No: 57270

Şubesi: ANTALYA

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.