MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 BURSA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

FORMLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BALIKESİR   BURSA   ÇANAKKALE   YALOVA 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİLGİSAYAR VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ/EN AZ UCRET TANIMLARI 2017
 
MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİ
 
YENİ  EKLENDİ
 
MİSEM DIŞI EĞİTİMLER
 
13. OALAĞAN  GENEL KURULU VE KOMİSYON RAPORLARI
 
BAŞVURU FORMU
 
İŞ ARAYANLAR
 
ENERJİ ÖZELLEŞTİRİLEMEZ
 
11. DÖNEM  ÇALIŞMA RAPORU
 
MEHMET ŞEN
 

EMO Bursa Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 114

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AYVALIK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMESUT NAİL AKIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEROL KINIK 

SURAL PASAJI NO:48 AYVALIK - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3124658   FAKS: +90 266 3121251

 

BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET NAZMİ KACAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELÇUK SAVAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FAİK ŞENERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAHYA TOSUN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZER DOĞMUŞ 

DUMLUPINAR MH. YAZICI-SUNAK SK. EMİR İŞHANI K:4 NO:11 MERKEZ - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 2442297   FAKS: +90 266 2390450

 

BANDIRMA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT YAZICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENERGİS GÜNEY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUTLU ONGANAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİKE DÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAYFUN TUTAR 

PAŞAKENT MAHÇ ŞEHİT ŞENER KÖKSAL CAD. PERVİN SİTESİ NO:6/A-31 BANDIRMA - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 7136251   FAKS: +90 266 7136251

 

BİGA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERKAN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELİN NEHİR 

HAMDİBEY MH. İNÖNÜ CD. NO:60 BİGA/ÇANAKKALE BİGA - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 3165028   FAKS: +90 286 3167950

 

ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERKAN GÜÇYETMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖRKEM ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜCEL YAŞAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ RIZA SAĞCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KÖŞKEROĞLU 

BARBAROS MAHALLESİ TROYA CADDESİ YAŞAM EVLERİ D BLOK NO:2 MERKEZ - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 2123399   FAKS: +90 286 2183252

 

EDREMİT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL ÇAĞLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEIŞIK ÇOBAN 

İNÖNÜ CD. 1. SK. NO:9 KAT:1 EDREMİT - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3739589   FAKS: +90 266 3737806

 

GEMLİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAZİZ CEM ERBAKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATİH ULAMIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL HAKKI CARUS 

İSTİKLAL CAD. IRMAK SK.BATUM İŞH.K.1 NO:8 GEMLİK/BURSA GEMLİK - BURSA
TELEFON: +90 224 5133177   FAKS: +90 224 5133177

 

İNEGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN TEMİZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİNAN ÖZEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN BALABAN 

OSMANİYE MH. ŞEBBOY CD. ORKİDE SOKAK NO: 3 İNEGÖL - BURSA
TELEFON: +90 224 7123659   FAKS: +90 224 7123651

 

M.KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKEMAL ŞENIŞIK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENECMİ KENAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFİKRET İLTER 

SABRİBEY MH. DEMİRCİLER CD. NO:2 KAT:2 MUSTAFAKEMALPAŞA - BURSA
TELEFON: +90 224 6134679

 

YALOVA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEENGİN ÇETİNBAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERCÜMENT EKREM BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERİDUN TOPARLAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREZAN DİKİCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖKHAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN AYDIN 

CUMHURİYET CD. İPEKYILDIZ İŞ MRK. NO:4/7 YALOVA MERKEZ - YALOVA
TELEFON: +90 226 8113701   FAKS: +90 226 8113701

 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEŞENOL BAYSAN 

BTSO OSB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMERT FIRAT AYDIN 

BURSA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÖZTÜRK 

BURSAGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM AŞ.

Temsilci:

ÜYEHALİT YILMAZ 

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ESAT FINDIKOĞLU 

ÇETİN ELEKTRİK A.Ş.

Temsilci:

ÜYENUMAN SEMERCİ 

DHMİ YENİŞEHİR HAVA MEYDAN MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAYSUN ERZEN 

DİNİZ ADİENT OTO DONANIM SAN. VE TİC. A.Ş.

Temsilci:

ÜYEMURAT KURTULUŞ 

HALUK ELEKTRİK

Temsilci:

ÜYEMEHMET KAĞAN SOYARSLAN 

KARAÇİM ELEKTRONİK

Temsilci:

ÜYESABİR MEVLÜT 

NOSAB MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN PALA 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri