MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 BURSA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

FORMLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BALIKESİR   BURSA   ÇANAKKALE   YALOVA 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİLGİSAYAR VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ/EN AZ UCRET TANIMLARI 2017
 
MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİ
 
MİSEM DIŞI EĞİTİMLER
 
BAŞVURU FORMU
 
İŞ ARAYANLAR
 
ENERJİ ÖZELLEŞTİRİLEMEZ
 

EMO Bursa Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 117

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

ŞUBE YÖNETİM KURULU


>17. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 
>BAŞKAN

    MEHMET CAN

Üye Sicil No: 34502

Şubesi: BURSA

 

 

1980 yılı Pazarcık/Bulgaristan doğumlu. Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği 2005 yılı mezunu. Siemens Bina Yönetim Sistemleri Proje Müdürü, Schneider Electric ve ABB firmalarında satış ve pazarlama alanında 9 yıl çalıştı. 2015 yılından bu yana kendi firmasında Otomasyon ve AG Pano sistemleri konularında çalışmakta. 2003-2004 yıllarında EMO-Genç başkanlığı yaptı. 11 ve 12. dönem EMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve Elektronik Meslek Dalı Komisyonunda görev aldı. 16. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. İngilizce bilmekte. Evli ve bir çocuk babası.  Satranç, sinema ve kayak hobileri arasında. 

 EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>BAŞKAN YARDIMCISI

    HALİL İBRAHİM BAKAR

Üye Sicil No: 17278

Şubesi: BURSA

 

1967 yılı Erzurum doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 1989 yılı mezunu. 7 yıl süreyle Türk Telekom Balıkesir ve Bursa İl Müdürlüklerinde çalıştı. TOFAŞ A.Ş. de bilişim ağı ve güvenlik uzmanı olarak çalıştı. EMO Bursa Şubesi 5.Dönem Yönetim Kurulu yazman üyeliği, 6.Dönem Yönetim Kurulu üyeliği, 14.ve 15.Dönem Şube Denetçisi ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Yazman üyesi görevlerinde bulundu. Evli ve bir çocuk babası. İngilizce ve orta düzeyde İtalyanca biliyor. Kitap okumak ve seyahat etmek hobileri arasında.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>YAZMAN ÜYE

    ÖMER ÇETİN

Üye Sicil No: 52732

Şubesi: BURSA

 

1987 yılı Bursa doğumlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2013 yılı mezunu. EMO Bursa 14. 15. ve 16. Dönem Enerji Komisyonu üyesi. 15. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak görev aldı. Nilüfer Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü`nde çalışıyor. İngilizce biliyor. Spor yapmak, doğa yürüyüşleri ve tiyatro hobileri arasında.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>SAYMAN ÜYE

    MERT ÜNLER

Üye Sicil No: 63662

Şubesi: BURSA

 

 

1993 Bursa doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2016 yılı mezunu. 2016 yılından beri SMM olarak kendi Mühendislik firmasında çalışmakta. 16. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. İngilizce biliyor. Seyahat etmek, basketbol ve tenis hobileri arasında.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ESRA KILIÇ

Üye Sicil No: 60341

Şubesi: BURSA

 

 

1992 yılı Bursa doğumlu. Karabük Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2015 yılı mezunu. Bahçeşehir Üniversitesi Bursa MBA(İşletme) Yüksek Lisans Programı 2017 yılı mezunu. 2015 yılından bu yana özel bir Mühendislik firmasında Proje ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmakta. EMO Bursa Şubesi`nde 15. Dönem Komisyonlarında görev aldı. 16. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev aldı. Sinema, yüzme ve kitap okuma hobileri arasında.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    BURAK KÖY

Üye Sicil No: 60166

Şubesi: BURSA

 

 

1989 yılı Bursa doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2012 yılı mezunu. Çeşitli şantiyelerde şantiye şefliği görevlerinde bulundu. Meslek hayatına kendi firmasında SMM olarak devam etmektedir. EMO Bursa Şubesi 16. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Denizcilik, yelken ve balıkçılık hobileri arasında.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>ÜYE

    ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR

Üye Sicil No: 22330

Şubesi: BURSA

 

 

1972 Afyon`da doğdu. İlk, orta ve meslek lisesi eğitimini İnegöl`de tamamladı. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2014 yılında Bilecik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans yaptı. 1993 yılında ücretli çalışan olarak başladığı meslek hayatını, 1998 yılından beri SMM olarak kendi şirketlerinde sürdürmektedir. EMO Bursa Şubesinin 8,9,10 ve 11. Dönemlerinde İnegöl İlçe Temsilciliği, EMO Bursa Şubesi 11. Dönem Yedek, 12. ve 13. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği, EMO 44. Dönem Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlendi. EMO 41, 42, 43, 44. ve 46. Dönemlerde SMM Daimi, 42, 43, 44. ve 46. Dönemlerde Elektrikli Araçlar ve 42, 43 ve 44. Dönemlerde Yönetmelikler Komisyonunda çalıştı.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
 

Yedek Üyeler

 
>

    MUSTAFA UZEL

Üye Sicil No: 33970

Şubesi: BURSA

 

1982 yılı Çankırı doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2005 yılı mezunu.  TEİAŞ 2. Bölge Müdürlüğünde İşletme ve Bakım Müdürü olarak görev yapıyor. EMO Bursa Şubesi 14., 15. ve 16. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu. İngilizce biliyor. Evli ve 2 çocuk babası. Fotoğrafçılık hobileri arasında.

 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    FERİT GÜNAY

Üye Sicil No: 68794

Şubesi: BURSA

 

 1981 yılı BURSA doğumlu. Trakya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2017 yılı mezunu. Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde Elektrik Grup Şefi ve Bilgi İşlem birimleri sorumlusu olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. Yüzme, tüplü dalış, paraşüt ve tenis hobileri arasında.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    TUĞBA ÇELİK

Üye Sicil No: 54402

Şubesi: BURSA

 

 

1991 yılı Balıkesir doğumlu. Kırıkkale Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2013 yılı mezunu. Özel bir firmada LED teknolojileri üzerine çalıştı. 2014 yılı itibariyle özel bir Mühendislik firmasında SMM ve Teknik Müdür olarak halen görev yapmakta. 2018 yılı Kadın Komisyonunda görev aldı. Toplum yararına projeler düzenleyen "Topuklu Kramponlar" topluluğunda yer almakta. Doğa yürüyüşleri ve seyahat etmek hobileri arasında.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    ERAY YAĞIZ

Üye Sicil No: 67931

Şubesi: BURSA

 
1982 BURSA DOĞUMLU. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 2017 YILI MEZUNU. BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNE DEVAM EDİYOR. 2007 YILINDAN BERİ BURSA OYAK RENAULT OTOMOTİV FABRİKASINDA BAKIM MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTA. EMO KOMİSYONLARINDA GÖREV ALDI. EMO-GENÇ VE MESLEKTAŞLARA TEKNİK SEMİNERLER VERDİ. EVLİ 1 ÇOCUK BABASI. BİLİM VE TARİH İLE İLGİLENİYOR. DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ, SİNEMA VE TİYATRO HOBİLERİ ARASINDA

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    ALPEREN ELMALI

Üye Sicil No: 62054

Şubesi: BURSA

 

1987 yılı Sivas doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2012 mezunu. Çeşitli dağıtım bölgelerinde AG-YG Elektrik Dağıtım Şebekesi Tesis Yapım İşlerinde şantiye şefi, koordinatör, proje müdürü görevlerinde bulundu. Kendi firmasında SMM olarak çalışmakta. EMO Bursa Şubesi 16. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. İngilizce ve temel seviyede Rusça biliyor. Spor ve seyahat etmek hobileri arasında.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    ASIM SARICI

Üye Sicil No: 59705

Şubesi: BURSA

 

 

1992 yılı Ankara Doğumlu. Sakarya Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 2014 yılı mezunu. Ücretli çalışan olarak çeşitli şehirlerde şantiye şefliği ve SMM olarak çalıştı. 2018 Yılında inşaat alanında faaliyet gösteren özel bir firmada Elektrik Kısım Şefliği pozisyonunda görev almakta. İngilizce biliyor. Sinema, spor ve kayak hobileri arasında.


 

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 

 
>

    ÖMER FARUK OKUR

Üye Sicil No: 26862

Şubesi: BURSA

 

1970 yılında Artvin`de doğdu. İlk, orta ve liseyi Bursa`da okudu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Bölümünden Elektrik Mühendisi olarak mezun olduktan sonra Bursa`ya yerleşti. Sırasıyla Temsa Enerji, Simge Asfalt`ta çalıştıktan sonra 2011 yılında Arıza Koordinatörü olarak UEDAŞ`ta çalışmaya başladı. Halen Ket ve Yapı Bağlantı Yönetmeni olarak UEDAŞ`ta çalışmakta.

EĞİTİM BİLGİLERİ
ODA GÖREVLERİ


 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.