MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

 TANITIM

   · 

EMO NEDİR?

   · 

EMO'NIN AMAÇLARI

   · 

ÜYELİK KOŞULLARI

   · 

ODA ORGANLARININ GÖREV VE YETKİLERİ

   · 

ŞUBELER

   · 

TEMSİLCİLİKLER

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

TEMSİLCİLİKLER


Üyelerin oda çalışmalarına katılabilmeleri, gelişmeleri yakından izleyebilmeleri , yerel kuruluşlarla Oda arasındaki iletişim ve işbirliğinn sağlanabilmesi amacıyla ihtiyaca göre illerde, ilçelerde, iş yerlerinde temsilcilikler oluşturulur.

ADANA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

HATAY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECEM HÜZMELİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAYHAN TEKER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN ÖMER GÖÇERİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEADNAN ORUKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN HOROZ 

ARMUTLU MAH. UFUK SOKAK NO:28 ANTAKYA - HATAY
TELEFON: +90 326 2253300   FAKS: +90 326 2251300

 

İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET BÜLENT BOZDOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKENAN SAPMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECEMİL REYHANİYE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİLTER TELLİOĞLU 

ÇAY MAH. TAYFUR SÖKMEN BULVARI İSKENDERUN PLAZA NO:19 K:1 D:41 İSKENDERUN - HATAY
TELEFON: +90 326 6136382

 

OSMANİYE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFATMA AKİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEARDA CANDEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN DÖNER 

RAUFBEY MH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CD. GÖRÜCÜLER SİTESİ ZEMİN KAT NO:95 MERKEZ - OSMANİYE
TELEFON: +90 328 8137011

 

ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AFYONKARAHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECİHAN ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERABİA SELİN DİRMİLLİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBİLAL İRİ 

DUMLUPINAR MAH. 2. CAD. NO:23/3 TOKMAN APT MERKEZ - AFYONKARAHİSAR
TELEFON: +90 272 2140555   FAKS: +90 272 2142730

 

AKSARAY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKÜRŞAD GÜNEŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN KOÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYILMAZ ÖNGÜN 

EREĞLİKAPI MAHALLESİ KÜÇÜK KERGİ SOKAK ŞEN APARTMANI NO:3/1 68100 AKSARAY MERKEZ - AKSARAY
TELEFON: +90 382 2127176

 

AKŞEHİR - KONYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECİHAN DEMİRAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETANER SOMUNCU 

CEVDET KÖKSAL CAD. NO:7 AKŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 8133159   FAKS: +90 332 8133637

 

ÇANKIRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL ULUTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFATMANUR MERCAN 

BUĞDAY PAZARI MAH. İŞ KUR İŞ HANI NO:7/69 MERKEZ - ÇANKIRI
TELEFON: +90 376 2132405   FAKS: +90 376 2132405

 

EREĞLİ - KONYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL YALÇIN 

HACI MÜTAHİR MAH. ÇINAR SOK. İLKAY İŞHANI KAT:3 NO:13 EREĞLİ - KONYA
TELEFON: +90 332 7134454   FAKS: +90 332 7134454

 

ERZİNCAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÖZKAN ÖZCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÜMİT AYKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT DEMİR 

ORDU CAD. SELİMOĞLU İŞHANI KAT:1 NUMARA:106 MERKEZ - ERZİNCAN
TELEFON: +90 446 2142212   FAKS: +90 446 2142212

 

ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENAMİYE SINIRKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖMER YAŞA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERKAN YETİŞİR 

VANİ EFENDİ CAD. FIRAT İŞMERKEZİ NO:4 DAİRE:1 YAKUTİYE/ERZURUM MERKEZ - ERZURUM
TELEFON: +90 442 2384077   FAKS: +90 442 2384077

 

KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETİN UZUNKARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERTUĞRUL DURNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMAİL HAKKI ÖZCEBECİ 

TOPÇUOĞLU MAH. BELEDİYE CAD. EKMEKÇİLER İŞ MERKEZİ K:2 NO:16/10 MERKEZ - KASTAMONU
TELEFON: +90 366 2147030   FAKS: +90 366 2147630

 

KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÖZGÜR ÇAKICI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKÜRŞAT TANRIÖVEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET ERALP TOKMAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜLYA ÜSTÜNER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİKE HASYÖRE GÖKTAŞ 

TACETTİN VELİ MAHALLESİ SEYYİT BURHANETTİN BULVARI ALTINAY İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:10 MELİKGAZİ - KAYSERİ
TELEFON: +90 352 2318181   FAKS: +90 352 2318294

 

KIRIKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENİYAZİ ÇOPUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEONUR UTKU SEVİNÇ 

YENİDOĞAN MAH. BARBOROS HAYRETTİN CAD. ÖZAK PASAJI NO:8 K:3 MERKEZ - KIRIKKALE
TELEFON: +90 318 2254046   FAKS: +90 318 2254046

 

KIRŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA AKGÜL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBARIŞ ORDU 

AHİ EVRAN MAHALLESİ M.ALİ YAPICI BULVARI KIRŞEHİR APT. KAT:5 N:23 MERKEZ - KIRŞEHİR
TELEFON: +90 386 2125858   FAKS: +90 386 2125858

 

KONYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÖZKAN KESKİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELÇUK TOPAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA TAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMDİ BEKTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFUAT ŞAYLAN 

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10437. SOKAK SAFA SÖZEN TİCARET MERKEZİ A BLOK NO:29/103 KARATAY - KONYA
TELEFON: +90 332 2338453   FAKS: +90 332 2388799

 

NEVŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETAMER KAÇAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ BABAOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZLEM BAHADIR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT AKSÜT 

YENİ MAH. MİLLİ İRADE CAD. SAHİL İŞHANI NO:18 KAT :5 DAİRE:66 MERKEZ - NEVŞEHİR
TELEFON: +90 384 2127670   FAKS: +90 384 2136996

 

POLATLI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET KONUK 

CUMHURİYET MAHALLESİ KARAPINAR CADDESİ NO: 32/4 POLATLI - ANKARA
TELEFON: +90 312 6238207   FAKS: +90 312 6238290

 

SİVAS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET ŞENYURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEVGİ YÖRÜK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSNÜ ÖZDAMAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSMET ÇAĞLAYAN 

SİRER CD. ÇİTİL APT. K:3 NO:11 MERKEZ - SİVAS
TELEFON: +90 346 2230933   FAKS: +90 346 2237429

 

ŞEREFLİKOÇHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET TOKGÖZ 

EKİCİ MAH. GÜNEY SOKAK SÖZEN APT. NO:19/A ŞEREFLİKOÇHİSAR - ANKARA
TELEFON: +90 312 6879736   FAKS: +90 312 6879736

 

TOKAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN ATAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESÜLEYMAN ENGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETUNCAY ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ZAHİD 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERKAN BİLGİÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZCAN ALABAŞ 

MAHMUT PAŞA MAH. BEHZAT BULVARI NO:282 KAT:1C MERKEZ - TOKAT
TELEFON: +90 356 2120575   FAKS: +90 356 2120576

 

YOZGAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET FAHRİ SARGIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİSA KÖKER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN ORMANOĞLU 

TAŞKÖPRÜ MAHALLESİ ŞEHZADE CADDESİ NO 72/A 66100 MERKEZ - YOZGAT
TELEFON: +90 354 2128687   FAKS: +90 354 2129355

 

ANTALYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ALANYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUMUT MİRİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ ARAS 

KADIPAŞA MAH. SUGÖZÜ. CD. YILMAZ APT. NO:87/1 ALANYA - ANTALYA
TELEFON: +90 242 5119377   FAKS: +90 242 5119377

 

BURDUR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ÇIĞRI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELTEM GÜLER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENEVRİYE NALAN ÖZTÜRK 

BURÇ MH. 2. TUNA SOK. SILA APT. NO:6/B MERKEZ - BURDUR
TELEFON: +90 248 2331116   FAKS: +90 248 2331116

 

FİNİKE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN YILDIRIM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN OKTAY 

ESKİ MAHALLE YAYLA BULVARI BELEDİYE İŞHANI NO: 117 FİNİKE - ANTALYA
TELEFON: +90 242 8555434

 

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGÜNER MERDAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYAVUZ BÜYÜKBAYRAM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ÇALLIOĞLU 

YAYLA MAH. 130. CAD. NO :10 GÜRCAN APT. KAT 1 MERKEZ - ISPARTA
TELEFON: +90 246 2183352   FAKS: +90 246 2183352

 

MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEABDULLAH AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAVNİYE EZGİ SERT 

ATATÜRK CADDESİ ERYILDIZ İŞ MERKEZİ K:3 NO:44 MANAVGAT - ANTALYA
TELEFON: +90 242 7430006   FAKS: +90 242 7430006

 

BURSA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AYVALIK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMESUT NAİL AKIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEROL KINIK 

SURAL PASAJI NO:48 AYVALIK - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3124658   FAKS: +90 266 3121251

 

BALIKESİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERGÜN ÜNAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FAİK ŞENERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEADEM AYTİMUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FAİK ŞENERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN TAHSİN AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET SUAT BİLGİÇ 

YILDIRIM MAH.26001 SK. ŞENERGİN AP. NO: 3 D.1 KARESİ/BALIKESİR MERKEZ - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 2442297   FAKS: +90 266 2390450

 

BANDIRMA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUTLU ONGANAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENERGİS GÜNEY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİKE DÖNMEZ 

17 EYLÜL MAH. TAMİRCİLER SOK. NO:33/B 10200 BANDIRMA - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 7145153

 

BİGA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERKAN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESELİN GÜREMEN 

HAMDİBEY MH. İNÖNÜ CD. NO:60 BİGA/ÇANAKKALE BİGA - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 3165028   FAKS: +90 286 3167950

 

ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERKAN GÜÇYETMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖRKEM ARSLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYÜCEL YAŞAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ RIZA SAĞCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KÖŞKEROĞLU 

BARBAROS MAHALLESİ TROYA CADDESİ YAŞAM EVLERİ D BLOK NO:2 MERKEZ - ÇANAKKALE
TELEFON: +90 286 2123399   FAKS: +90 286 2183252

 

EDREMİT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL ÇAĞLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEIŞIK ÇOBAN 

İNÖNÜ CD. 1. SK. NO:9 KAT:1 EDREMİT - BALIKESİR
TELEFON: +90 266 3739589   FAKS: +90 266 3737806

 

İNEGÖL TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDOĞAN TEMİZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİNAN ÖZEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEONUR METİNBAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECAHİT YARAN 

OSMANİYE MH. ŞEBBOY CD. ORKİDE SOKAK NO: 3 İNEGÖL - BURSA
TELEFON: +90 224 7123659   FAKS: +90 224 7123651

 

M.KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKEMAL ŞENIŞIK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENECMİ KENAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN ASLANOĞLU 

SABRİBEY MH. DEMİRCİLER CD. NO:2 KAT:2 MUSTAFAKEMALPAŞA - BURSA
TELEFON: +90 224 6134679

 

YALOVA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEENGİN ÇETİNBAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERCÜMENT EKREM BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREZAN DİKİCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÖKHAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEVOLKAN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELEVENT TEKGÖZ 

SÜLEYMANBEY MAH. CENGİZ KOÇAL CAD. NO:9/6 MERKEZ - YALOVA
TELEFON: +90 226 8113701   FAKS: +90 226 8113701

 

DENİZLİ ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BODRUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHİKMET ARSLANPARÇASI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAMAZAN DEMİRSOY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEUĞUR ALAGÖZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜNAY YAĞCI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAKIN UÇAR 

TEMEL YAPI İŞ MKZ. TOPLU KONUT ALANI K:2 NO:1 BODRUM - MUĞLA
TELEFON: +90 252 3171501   FAKS: +90 252 3171501

 

FETHİYE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVELİ ÖNVER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM DURMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP KORKMAZ 

TUZLA MAH. 557. SOKAK EMELİM YAPI KOOP. NO:9 D:3 FETHİYE - MUĞLA
TELEFON: +90 252 6123040   FAKS: +90 252 6123040

 

MARMARİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFAHRİ ERDİNÇ ÜNAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN ÖNER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFEVZİ OKSAL KEÇECİ 

YUNUS NADİ CAD. NO:86 ARMUTALAN MARMARİS - MUĞLA
TELEFON: +90 252 4135999   FAKS: +90 252 4135999

 

MİLAS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEMRULLAH TUNA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREŞAT KAYAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN CEM KAYA 

HACI İLYAS MAHALLESİ ULUSAL EGEMENLİK CADDESİ TUNA İŞ MERKEZİ NO:14/8 MİLAS - MUĞLA
TELEFON: +90 252 5130532   FAKS: +90 252 5130532

 

MUĞLA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEONUR CEYLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEANIL PELİN ÖZER 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENAİL YÜKSEL 

ŞEYH MAHALLESİ İSMET İNÖNÜ CADDESİ ZİHNİ DERİN İŞHANI NO: 6/101 MENTEŞE - MUĞLA
TELEFON: +90 252 2148069

 

ORTACA MESLEKİ DENETİM BÜROSU

 

Temsilci:

ÜYEREŞAT KUNDAKÇI 

YERBELEN MAHALLESİ MUĞLA-FETHİYE KARAYOLU CADDESİ TEM ELEKTRİK BLOK NO: 190 İÇ KAPI NO: 3 ORTACA - MUĞLA
TELEFON: +90 252 2820520   FAKS: +90 252 2820520

 

UŞAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBİROL YILDIRIM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİRFAN YAŞAR DUKUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDEVRİM HELVACIOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEDA COŞKUN YATKIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEORKUN YASER ŞENFERAH 

ÜNALAN MAHALLESİ MÜJDE SOKAK NO:22 KAT:4 MERKEZ - UŞAK
TELEFON: +90 276 2232005   FAKS: +90 276 2232005

 

DİYARBAKIR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AĞRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMAHMUT ÖZHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇAĞLAR KILIÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT ÖZKAN ÇAPAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMİT SÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMED ONUR POLAT 

CUMHURİYET CAD. AĞRI TİCARET MERKEZİ K:3 NO:22 MERKEZ - AĞRI

 

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEFIRAT TÜZÜN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇİDEM CANSAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM YILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENURŞİN ERTUĞRUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAHA KEREKLİ 

MEYDAN MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI REFERANS İŞ MERKEZİ KAT:6 NO:12 MERKEZ - BATMAN
TELEFON: +90 488 2133230

 

BİTLİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETALİP BAKIRHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET SAKİN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDULLAH AKTAŞ 

ŞEYHMUS ZIRHLI CAD. KÜLTÜR MAH. ADALET PLAZA K:3 NO: 60 TATVAN / BİTLİS TATVAN - BİTLİS

 

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAYDIN ERSÖZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEŞEYDA AKYILDIZ ŞANLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERAHMİ KARADAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMÜCAHİT KOÇYİĞİT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMAZLUM BAHÇECİ 

İZZETPAŞA MH. ŞEHİT BİNBAŞI SABRİ SK. NO:1/2 MERKEZ - ELAZIĞ
TELEFON: +90 424 2386557   FAKS: +90 424 2380272

 

HAKKARİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYERENGİN BERUJ BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGEN CANAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMDULLAH TEMEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECİHAN YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERHAN ÖZTÜNÇ 

HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ A BLOK HİZMET BİNASI SÜMBÜL MAHALLESİ HİSAŞ CAD. NO:8 MERKEZ - HAKKARİ
TELEFON: +90 438 2118530 Dahili: 1110

 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBAYKAN ALMIŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT KÖSEOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET HALUK YILMAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİBEL YAVAŞ 

NİYAZİ MAHALLESİ MISRİ CAD. TOPÇUOĞLU APT. NO:201/1 NO:11 MERKEZ - MALATYA
TELEFON: +90 422 3259320   FAKS: +90 422 3259320

 

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERFİRAZ KURTAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYFETTİN DAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEHER DEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ADIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ORTEKİN 

13 MART MAH. VALİ OZAN CAD. AKSA İŞ MERKEZİ NO:38 K:1 NO:1 ARTUKLU - MARDİN
TELEFON: +90 482 2124165   FAKS: +90 482 2132158

 

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET SABRİ YÜCEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜLYA TUĞALAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EMİN GÖLLÜ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAYŞE FUNDA YAĞMUR 

BAMYASUYU MAH. 147. SOK. STAD APT. B BLOK K:7 NO:14 MERKEZ - ŞANLIURFA
TELEFON: +90 414 3164527   FAKS: +90 414 3164527

 

ŞIRNAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGOMAN SARIYILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET AÇAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIDVAN ERKUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHALİS AKİN 

ŞAH MAHALLESİ HÖKENEK CADDESİ SARIYILDIZ PASAJI NO:27 CİZRE - ŞIRNAK
TELEFON: +90 486 6169597

 

TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYILMAZ GÖK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ ŞEVKET SÖNMEZ 

TUNCELİ İL ÖZEL İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ - TUNCELİ
TELEFON: +90 428 2132120

 

VAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT AYDINCİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET NURİ YAVUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYALÇIN TOKGÖZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMED SAİT FIRAT KESKİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESÜLEYMAN BALKAN 

HASTANE CAD. 1438 ÇAVUŞBALI SOK. NEDİMODABAŞI TİCARET MERKEZİ B BLOK K:5 NO:63 MERKEZ - VAN
TELEFON: +90 432 2152725   FAKS: +90 432 2152725

 

ESKİŞEHİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BİLECİK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN TÜRE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBERKAY ÇETİNKAYA 

GAZİPAŞA MAHALLESİ OSMANGAZİ 1 SOKAK NO: 3/1 K:1 D:3 MERKEZ / BİLECİK MERKEZ - BİLECİK
TELEFON: +90 228 2127570   FAKS: +90 228 2127570

 

KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA NADİ SARIIŞIK 

ALİ PAŞA MAHALLESİ FATİH SULTAN MEHMET BULVARI BEYAZ ENERJİ İŞ MERKEZİ A BLOK NO:12.-14 K.:3 D.:24 MERKEZ - KÜTAHYA
TELEFON: +90 274 2160042   FAKS: +90 274 2160042

 

GAZİANTEP ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ADIYAMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIZA DURMUŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN DEDE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM HALİL MUTLU 

YAVUZ SULTAN SELİM MAH. MEHMET AKİF CAD. NO:7 MERKEZ - ADIYAMAN
TELEFON: +90 416 2131603   FAKS: +90 416 2140975

 

ELBİSTAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYETURGUT TAŞOLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMETİN ÇELİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEVLÜT ŞAKALAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERASIH UĞURLU 

GÜNEŞLİ MAH. MEVLANA CAD. KALE İŞ MERKEZİ NO:1/11 K:2 ELBİSTAN - KAHRAMANMARAŞ
TELEFON: +90 344 4132244

 

KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBAHATTİN UYLUKÇU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBÜNYAMİN SAĞLAM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA ŞEKKELİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKALENDER KORKMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET SERDAR YILMAZ 

İSMETPAŞA MAH.YENİ HÜKÜMET CAD. NO:18 FATİH İŞHANI K:3/11 MERKEZ - KAHRAMANMARAŞ
TELEFON: +90 344 2259609   FAKS: +90 344 2219955

 

KİLİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHALİL İBRAHİM YEŞİLDAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET NUR CANTAŞDEMİR 

MERKEZ - KİLİS
TELEFON: +90 505 2947891

 

İSTANBUL ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

EMO İSTANBUL ŞUBESİ ANADOLU YAKASI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHÜSEYİN ORMAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEREN CELEPSOY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREMZİ AYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEREHA ŞEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET KARADURAK 

BARBAROS MAHALLESİ YAVUZ SELİM CADDESİ NO:4 KAT. 3 ATAŞEHİR - İSTANBUL
TELEFON: +90 216 3899595

 

EMO İSTANBUL ŞUBESİ AVRUPA YAKASI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYÜKSEL MENGÜNOĞUL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETÜLİN OKAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT GÜNDÜZAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİBEL TETİK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESİNAN ŞEKERCİ 

İSTANBUL OUTLET PARK AVMCUMHURİYET MAHALLESİ D-100 KARAYOLU CADDESİ NO:374 KAT:3/115BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL
TELEFON: +90 212 8728682

 

EMO İSTANBUL ŞUBESİ TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA ARI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZAFER TOKUÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENİHAT DERELİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYFEDDİN MANDALI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET BORA KIZILAY 

-

 

İZMİR ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AKHİSAR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESEDAT KARABAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEMİH ABUT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT NABİTOĞLU 

İNÖNÜ MAH. 150. SOK. NO:29/1 AKHİSAR - MANİSA

 

ALAŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAKİF ÇINAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN CAHİT KILINÇ 

BEŞEYLÜL MAH. HANLAR CD. NO:75 ALAŞEHİR - MANİSA
TELEFON: +90 236 6537665   FAKS: +90 236 6537665

 

ALİAĞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT KUZUMOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT LEK 

KURTULUŞ MAH. FEVZİPAŞA CD. NO:108/A ALİAĞA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6165856   FAKS: +90 232 6165857

 

AYDIN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHALUK DEMİRCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİLKİN GÜNAYDIN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECOŞKUN ÇALIŞKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHİTTİN GÜNDOĞAN 

GÜZELHİSAR MAH. 32. SOK. NO:35/A MERKEZ - AYDIN
TELEFON: +90 256 2124762

 

BERGAMA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENADİR GERGİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYUNUS EMRE ORAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELEVENT AFSAR 

YENİ BELEDİYE İŞHANI ZEMİN KAT NO:12 BERGAMA - İZMİR
TELEFON: +90 232 6320481   FAKS: +90 232 6332878

 

DİDİM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET TURGUT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEATİLLA ERSOY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENURAN ASLAN 

EFELER MAH.CUMHURİYET CAD. NO: 57/B DİDİM - AYDIN

 

KEMALPAŞA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMÜKREMİN ZÜLKADİROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELEVENT ÖZCAN 

İZMİR KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GAZİ BULVARI NO:15 KEMALPAŞA - İZMİR

 

KUŞADASI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERGUN SAKARYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURAK NALBANTOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM KOVANCI 

CUMHURİYET MAH. MİNARE SOKAK NO:22 KAT:1 D:2 KUŞADASI - AYDIN
TELEFON: +90 533 6005543

 

MANİSA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEDEMİRHAN GÖZAÇAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ZAFER ÖNCEYİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELİH CEM KARA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDOĞAN KOLDAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDORUK YAVAŞ 

1.ANAFARTALAR MH. 1701 SK. NO:9/A MERKEZ - MANİSA
TELEFON: +90 236 2345809   FAKS: +90 236 2391860

 

NAZİLLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKAMİL AKSAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUZAFFER TOSUN 

ALTINTAŞ MAH. 147. SOK. NO:5/B NAZİLLİ - AYDIN
TELEFON: +90 256 3154438   FAKS: +90 256 3154438

 

ÖDEMİŞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEERKAN ACAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN SEÇEN 

AKINCILAR MAH. KÜLTÜR CAD. YAĞCI İŞHANI NO:4/Z-13 ÖDEMİŞ - İZMİR
TELEFON: +90 232 5087878   FAKS: +90 232 5087878

 

SALİHLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAZİM ŞAHİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETEOMAN ABRAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇAĞAN YALÇIN 

MİTHATPAŞA MAH. 18. SOK. NO:4 K:2 SALİHLİ - MANİSA
TELEFON: +90 236 7139720   FAKS: +90 236 7139719

 

SOMA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYECEM TABAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECUMHUR ÇAKIR 

E.L.İ. EGE LİNYİTLERİ MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ SOMA - MANİSA
TELEFON: +90 236 6132326

 

SÖKE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMUSTAFA USLUYÜZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETAMER DİRMİLLİ 

KEMALPAŞA MH. ÖMER KOYUNCU CD. NO:3/205 SÖKE - AYDIN
TELEFON: +90 256 5120111   FAKS: +90 256 5182871

 

TİRE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEALİ UÇMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENEJAT BOZKURT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEATA SERİNGÜL 

KURTULUŞ MAH. KETENKÖPRÜ SOK. NO:7/B TİRE - İZMİR
TELEFON: +90 232 5116247

 

TORBALI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHÜSAMETTİN GÜNER 

TEPEKÖY MH. İNÖNÜ CD. NO:58 TORBALI - İZMİR
TELEFON: +90 232 8564490   FAKS: +90 232 8554867

 

TURGUTLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESADIK ERDEM İŞLEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDEM AKÇAĞLAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESENEM YÜKSEL 

YILMAZLAR MAH. AVUKATLAR SOK. NO:16/B TURGUTLU - MANİSA
TELEFON: +90 532 060368

 

KOCAELİ ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

BOLU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL DOĞANDOR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERMAN ESENTEPE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ARMUTCU 

Temsilci Yardımcısı:

TABAKLAR MAH. FERİT TALAY CAD. TURİSA APT.61/1 MERKEZ - BOLU
TELEFON: +90 374 2123435   FAKS: +90 374 2123435

 

DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERCAN ÖZÜMCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT ARABACI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERECEP DEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEUĞUR BAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEŞAHİN DANIŞAN 

AZİZİYE MAH. 996. SOK. NO:1 K:3 İÇ KAPI NO:32 MERKEZ - DÜZCE
TELEFON: +90 380 5247404   FAKS: +90 380 5247404

 

EREĞLİ-ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMEHMET ALİ KARANFİL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM ETEM ÖZDEMİR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜSEYİN NAİL ZOBU 

ORHANLAR MAH. YALI CAD. YALI EVİ NO: 19 KAT: 3 İÇ KAPI NO: 3 KDZ. EREĞLİ, ZONGULDAK EREĞLİ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 3230838   FAKS: +90 372 3235600

 

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SULUDERE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET CÜNEYT TÜFEKÇİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERDAL ÖZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKEREM BIYIKLI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDİLEK DEMİR 

TMMOB BİNASI ADLİYE CAD. NO: 25 0262 6444825 GEBZE - KOCAELİ
TELEFON: +90 262 6432805   FAKS: +90 262 6444826

 

KARABÜK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYERECEP BİLİCİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET BÜRÜMCEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESADIK KETENCİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EROL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMELEK TÜRKSEVEN 

HÜRRİYET CD. MAKO İŞHANI KAT: 4 NO:414 67200 MERKEZ - KARABÜK
TELEFON: +90 370 4132456   FAKS: +90 370 4132456

 

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET BAHADIR MARAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETURGAY DEMİRGÖVDE 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEDAT ÖZKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEUĞUR YILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİZZET AKTAĞ 

KARAAĞAÇ CAD. ÖZKAYNAK İŞHANI NO:60 K:2 MERKEZ - SAKARYA
TELEFON: +90 264 2777530   FAKS: +90 264 2777531

 

ZONGULDAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBÜLENT ÖZGÜMÜŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAKAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENURİ ÖZEL 

MEŞRUTİYET MAH. TAHİR KARAOĞUZ SOK. BİRLİK İŞHANI NO: 203 MERKEZ, ZONGULDAK MERKEZ - ZONGULDAK
TELEFON: +90 372 2524561   FAKS: +90 372 2524561

 

MERSİN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ANAMUR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUFUK KATIK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET ONUR KIRILMAZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDOĞUKAN GÖKSU 

YEŞİLYURT MAHALLESİ KIBRIS CADDESİ CUMHURİYET APT. NO:58/C ANAMUR - MERSİN
TELEFON: +90 324 8148088   FAKS: +90 324 8148088

 

ERDEMLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYÜKSEL TEZCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEERKAN KAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA AKYOKUŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEETHEM VATANSEVER 

MERKEZ MAH. ÖZAL İDARE SOK. NO:42B ERDEMLİ - MERSİN

 

KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM UĞUR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM KIZIL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEESAT BÖCÜ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEARİF BARAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUSTAFA AKIN 

SEKİ ÇEŞME MAHALLESİ 83. SOKAK NO:8 MERKEZ - KARAMAN
TELEFON: +90 338 2149494   FAKS: +90 338 2133000

 

NİĞDE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENURİ KARANFİL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYELUTFİ SEVİM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIZA ERHAN AKDOĞAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYENİHAT ÖZARAS 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYETİMUÇİN ALTINEL 

ŞAHİNALİ MAHALLESİ KAVAK SOKAK ATA PLAZA KAT:11 NO:122 MERKEZ - NİĞDE
TELEFON: +90 388 2328553

 

SİLİFKE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEEKREM ONUR KOZAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMİHRAB SERTOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERDAR TEMÜR 

SARAY MAH. SANATÇILAR 2 SK. MAZHAR TOL İŞ HANI NO:2/105 SİLİFKE - MERSİN   FAKS: +90 324 7148325

 

TARSUS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHARUN EKİZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEBRU POLAT 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET MERCAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEKEMAL SALKIM 

ŞEHİT MUSTAFA MAH. 3512 SOK. ASUTAY İŞ MERKEZİ NO:1 İÇ KAPI NO:309 TARSUS - MERSİN

 

SAMSUN ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AMASYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMETİN AHSEN DURUSOY 

55 EVLER MAH. ÖMER KABAKCI CAD. ATAŞEHİR KONUTLARİ EYLÜL SİTESİ A BLOK NO:20 DAİRE:3 MERKEZ - AMASYA
TELEFON: +90 532 5093780

 

ÇORUM TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAYDIN TAŞKIN 

Temsilci Yardımcısı:

GAZİ CD. MAHMUT AKAYDIN İŞ MERKEZİ NO:17 K:7/23 MERKEZ - ÇORUM
TELEFON: +90 364 2240406   FAKS: +90 364 2240406

 

ORDU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEVOLKAN TÜRKMEN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET AKÇİÇEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEARSLAN İÇÖZ 

BAHÇELİEVLER MAH. YUNUS EMRE CAD. NO:50/A MERKEZ - ORDU
TELEFON: +90 452 2338252   FAKS: +90 452 2338252

 

SİNOP TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEKORAY KESEROĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESAYGIN DOĞAN 

YENİ MAH. OKULAK SOK NO:3 KAT:1 MERKEZ - SİNOP
TELEFON: +90 368 2613033

 

TRABZON ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

ARTVİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEÖZDEMİR TEMEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEİBRAHİM BAL 

ÇORUH EDAŞ ARTVİN İL MÜDÜRLÜĞÜ ÇAYAĞZI MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:27 ARTVİN MERKEZ - ARTVİN
TELEFON: +90 466 2155050

 

BAYBURT TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİSMAİL KELLECİ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHACI AHMET KAHRAMAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZAFER OZULU 

BAYBURT İL TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEYHHAYRAN MAH. OSMAN OKUTMUŞ CAD. NO:6 69000 MERKEZ / BAYBURT MERKEZ - BAYBURT
TELEFON: +90 458 5553000   FAKS: +90 458 5551015

 

GİRESUN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEAHMET ÖZKAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHASAN KADİR KOSTAKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBURAKCAN BAYRAKDAR 

KAPU MAHALLESİ GAZİ CADDESİ NO:81/2 MERKEZ - GİRESUN
TELEFON: +90 454 2169371

 

GÜMÜŞHANE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEBURAK ASLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEMRAH ÖZTÜRK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBÜŞRA KAYA ÇİÇEK 

İL ÖZEL İDARESİ GÜMÜŞHANE ÇİMENLER OTEL KARŞISI YENİ MAH. MERKEZ / GÜMÜŞHANE MERKEZ - GÜMÜŞHANE
TELEFON: +90 456 2131678   FAKS: +90 456 2131678

 

IĞDIR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESERHAT ÇİĞDEM 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEGÜLSÜM BÜŞRA OTAY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEORHAN DENİZ 

ÇİĞDEM MÜHENDİSLİK- SÖĞÜTLÜ MAH.ŞEN SOK.İBRAHİM YAYAN NO:7/10 MERKEZ / IĞDIR MERKEZ - IĞDIR
TELEFON: +90 476 2275357

 

KARS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGÖKSEL UBİÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYRAN KAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMET TURAN 

GÖK-SA ELEKTRİK İNŞ. PROJE HAFR. SAN. TİC. LTD.ŞTİ. ORTAKAPI MAH. HAKİM ALİ RIZA ASLAN SOK. YKM YAN MERKEZ - KARS
TELEFON: +90 533 4360512

 

RİZE TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMURAT TÖREN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEZEYNEP AYÇA DEMİR SARI 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESÜLEYMAN DİLMAÇ 

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. BÖLÜMÜ MERKEZ RİZE MERKEZ - RİZE
TELEFON: +90 464 2237518 Dahili: 1143

 
Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.