![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Elektrik Mühendisleri Odası Koordinasyon Kurulu toplantısı için geldikleri Samsun’dan dönerken, 6 Nisan 1997 tarihinde geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını yitiren; EMO Adana Şubesi 6. Dönem Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Tevfik Okumuş, Yazman ve Şube Müdürü İbrahim Atalı, Sayman Celal Polat ile EMO Denetleme Kurulu üyesi Mehmet Aysan`ı aramızdan ayrılışlarının 25. yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.
![undefined](http://www.emo.org.tr/ekler/40476299a1cf425_ek.jpg)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|