MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO ANTALYA ŞUBESİ ÜYELERİ GELENEKSEL GECEDE BULUŞTU


HABER


 
Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Elektrik Mühendisleri Odası`nın 67`inci, Antalya Şubesi`nin 27`inci kuruluş yılı etkinliğini 4 Aralık 2021 Cumartesi günü Su Hotel`de çok sayıda EMO Antalya Şubesi üyesinin, Şube çalışanlarının ve davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.Meslekte 60,50,40 ve 25’inci yılını dolduran EMO üyelerine onur plaketi ve belgeleri takdim edildi. Geceye ilişkin detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
 

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi`nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Elektrik Mühendisleri Odası`nın 67`inci, Antalya Şubesi`nin 27`inci kuruluş yılı etkinliğini 4 Aralık 2021 Cumartesi günü Su Hotel`de çok sayıda EMO Antalya Şubesi üyesinin, Şube çalışanlarının ve konukların katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Geceye EMO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA, Yönetim Kurulu üyesi Mehmet ÖZDAĞ, Onur Kurulu üyesi Çetin İNCE, Denetleme Kurulu Başkanı Suat YILMAZ, Denetleme Kurulu üyeleri İbrahim AKSÖZ, Özgür YAKIŞAN, Osman ALKAN, Hüseyin Ekrem PAZARLI ve EMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MAK, EMO Denizli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Arif DÖNMEZ, EMO Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ender KELLECİ, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet SÖZEN, EMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Tarık TARHAN ve Başkan Yardımcısı Ali Ekber ÖZDEMİR katıldılar. Ayrıca Şehir Plancıları Odası Antalya Şube Başkanı Ebru MANAVOĞLU, Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Bayram Ali ÇELTİK, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Okan HANÇER, İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu üyesi Ecehan OLUCAK, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Metin Taylan DİKMEN, ATSO 24. Grup Meslek Komitesi üyeleri Veli YAVUZCAN ve Arif ARIKAN da etkinliğe katılanlar arasındaydılar.

 

Geleneksel Gecesinin açılış konuşmasını yapan EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Şaban TAT konuşmasına, EMO Gecesine katılan tüm üyelere ve misafirlere hoş geldiniz diyerek başladı.

 

Şubemizin bugünlere gelmesinde emeği geçen; Temsilcikten başlayıp şube oluşumu sürecine kadar ve daha sonrasında yönetimlerde görev almış Başkanlarımıza; Yönetim Kurulları üyelerine; oda çalışmalarda odamıza daha iyi daha güzel hizmetler üretmesi için katkı koyan emek harcayan İl ve İlçe Temsilcilerine; İş yeri Temsilcilerine; Komisyon Başkanlarına ve Komisyonların değerli üyelerine; meslektaşlara; birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyeleri ile şube çalışanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden TAT, ayrıca mesleğe yıllarını verip, vefat eden üyelerimizi de andı.

 

Şaban TAT konuşmasının devamında; "Şubemizi bu günlere getirmenin haklı gururunu yaşarken mesleğimiz ve Odamıza emek veren değerlerimizi de onurlandırmak için bugün burada hep beraberiz. Mart 2020`den itibaren herkes gibi biz de iş alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren bir süreç yaşadık. Her şeye rağmen yine bu süreçte, üyelerimizin ihtiyaç duydukları hizmetleri aksatmadan devam ettirdiğimizi ve üyelerimizin tüm işlemlerini, çalışmalarımızı üye, dayanışma ve dijitalleşme üçgeninde hizmetlerimizi gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz " diye konuştu.

 

Mesleğimizin, Meslektaşlarının ve Antalya`nın sorunlarını her platformda dile getirdiklerini belirten ve ilk günden beri birlikte üreten, birlikte yöneten anlayışı dizayn etmiş olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden TAT; EMO Antalya Şubesi`nin gücünü örgütlü üyesinin katkısından aldığını ifade ederek, diğer yandan üyelerine yönelik eğitim, bilgilendirme ve her türlü destek çalışmaları içerisinde olduklarını, bir yandan da asli görevleri olan kamusal hizmet çalışmaları yaptıklarını söyledi.

 

Şaban TAT‘ın açılış konuşmasının ardından Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülent PALA konukları selamladı.

 

Konuşmaların ardından meslekte 60, 50, 40 ve 25`inci yılını dolduran EMO üyelerinden geceye katılanlara onur plaketleri ve belgeleri Şube Yönetim Kurlu Başkanı Şaban TAT tarafından verilirken, gecede üyeler arasında hediye çekilişi de yapıldı. EMO üyelerinin aileleriyle birlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiği gecede, 10. Yıl Marşı`yla coşku en üst seviyeye çıktı. Ellerinde Türk bayraklarıyla hep birlikte 10. Yıl Marşı`nı söyleyen üyeler, müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadı.

 

Plaket ve belge alan tüm üyelerimizi kutluyor, geceye katılan meslektaşlarımıza, ailelerine ve konuklara teşekkür ediyoruz.

 

Meslekte 25 yılını dolduran üyeler: Tülay KOÇ, Bülent ŞAHİNTÜRK, Osman ŞAHİN, Murat ÖZKARABEKİR, Zeynep Elif HAVADAR, Oktay Anıl YARGIÇ, Mahmut ÜNVER, Hamza DİLSİZ, Şakir AVCI, Kemal SANDIKÇI, Cemal KAFA, Ercan KEŞKEK, Erol ŞİMŞEK, Tuncay NUZUMLALI, Mustafa KALIPSIZ, Halil ALAÇAM, Tarkan ATİLLA, Duran DİNDAR, Mesut EKİCİ, Musluhiddin Oktan USLU, Aytuğ ARIK, Hüseyin Cem GÖKSU, Erol YALÇIN, Uğuz ÖVEYİK, Erhan ONGUN, Fatih ASLAN, Altan DEMİR, Erdem Arif CENGİZ, Ramazan PAKIR, Sibel ALAÇAM, Fahri Erkan ERÇİFTÇİ, Kemal BODUR, Seyhan ERDENİZ, Tolga YALÇIN, Levent AYAZ, Recep ALKAN, Osman ERKAN, Uğur Osman KOÇ, Mustafa ARI, Mehmet SAVAŞ, Ali Fatih YİĞİT

 

Meslekte 40 yılını dolduran üyeler: Mustafa ÇEKİÇ, Mustafa KILIÇ, Mehmet Muhsin TÜLEK, Rıfkı KOCAMAN, İbrahim VAROL, Aydın BERBER, Kaya ÖRSOĞLU, Mehmet Taylan ŞEKERCİ, Hüseyin KANDEMİR, Özden ÖZKAN, Süleyman Murat YARDIMSEVER, Hüseyin Kemal DOKUZOĞLU, Ömer ERDOĞAN, Gazanfer GENCER, Mehmet GIREP, Kenan Öner ERKAYA, Mesut YAMAN, Fethi YALÇIN, Hüseyin TULA, Kazım UĞUR, Bolat ALAN, Turhan ERMERGEN, Gönen KARATAŞ, Hikmet Mete BENDERLİ, Necati VARLI, İlyas ÜLGEN, Ahmet Hikmet ÇAĞLAR, Sefer TUNÇ, Mustafa ERGÜN

 

Meslekte 50 yılını dolduran üyeler: Mehmet ÇOBANOĞLU, Mustafa BİLGİN, Ömer VURAL, Mustafa Kemal KOCAMUSTAFAOĞULLARI, Yaşar OKŞAŞOĞLU, Mustafa AKGÖZ, Mustafa YAPRAK, Fuat YILMAZ, Fikret ÇELİK

 

Meslekte 60 yılını dolduran üye: Hikmet NURSAL

 TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


KEMER`İN MUHTEŞEM KOYLARINDA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURUNA HAZIR MISINIZ

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT, KANAL V TV`DE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Okunma Sayısı: 356


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.