MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO ANTALYA ŞUBESİ 4.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 
Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, 14. Dönem Şube Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündemiyle düzenlenen 4.Danışma Kurulu Toplantısı 24 Aralık 2021 Cuma günü Şubemizde gerçekleştirildi. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.
 

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR`ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan`da EMO Antalya Şubesi 9.10.11.12. ve 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İlhan NETİN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar.

 

Oturum Başkanı İlhan METİN tarafından gündem maddeleri kurul üyelerine aktarıldı ve gündeme ilave olup olmadığı soruldu. Oluşturulmuş olan mevcut gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi ve 4.Danışma Kurulu Toplantısı başladı. Toplantıda Şube çalışmaları ve mali durum gündemleri değerlendirildi.

 

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK‘in 3. Danışma Kurulu Toplantısından bugüne dek gerçekleştirilen etkinlikler hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT gündeme ilişkin konuşmasına geçmeden önce dönem içerisinde vefat eden üyelerimizi andı. Ardından, Şubemiz tarafından dönem boyunca gerçekleştirilen faaliyetler, meslek alanlarımızla ilgili gelişmeler, temsilcilik faaliyetleri ve bölgemizdeki kurum ve kuruluşlar nezdinde yapılan çalışmalara ilişkin genel bilgilendirmede bulundu. Çok zor pandemi koşullarına rağmen ortaya koydukları hedeflerin birçoğunu gerek mesleki faaliyet alanlarında gerekse toplumsal sorumlulukları çerçevesinde kararlı bir şekilde hayata geçirdiklerini ifade eden TAT konuşmasında; "Covid-19`un ülkemizde görülmeye başladığı günden bugüne dek çalışanlarımız ve üyelerimizi olumsuz etkilememesi için gereken tüm tedbirleri acil olarak aldık, Odamız personeli arkadaşlarımıza ihtiyaç duydukları tüm malzemeleri temin ederek çalışanlarımızı koruyucu önlemlere ağırlık verdik. Fiziksel teması en aza indirdiğimiz bu süreçte durmadık ve yeni sürece hızlıca adapte olarak üyelerimiz ve meslektaşlarımızın taleplerini yerine getirebilmek için canla başla çalıştık. Oda içi işleyişi kesintiye uğratmaksızın sürekli kıldık, gerekli bütün toplantıları çevrim içi yaptık. Dijital teknolojinin getirdiği avantajları kullanarak da bu süreçte üyelerimizle dayanışma içerisinde olmaya ve taleplerini hızlıca yerine getirmeye devam ettik."  dedi.

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT konuşmasının sonunda, Danışma ve Denetleme Kurulu Üyelerine, Şube ve Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyelerine, Komisyonlarımızda yer alan komisyon başkanlarına ve komisyon üyelerine, Şube ve Temsilcilik çalışanlarına, teşekkür etti.

 

Mali Durum hakkında bilgi vermek için söz alan Şube Saymanımız Eser ORAKLI tarafından ise dönem başından itibaren şubemiz ve temsilciliklerimiz mali durumları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

 

Danışma Kurulu Toplantısı gündemin son maddesi olan dilek ve temennilerle son buldu.

 


 TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


KEMER`İN MUHTEŞEM KOYLARINDA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURUNA HAZIR MISINIZ

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT, KANAL V TV`DE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Okunma Sayısı: 177


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.