![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/new_ribbon.png)
ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU
47.Dönem TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri görevini yürüten İnşaat Mühendisi Yahya Kaya’nın görev süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. TMMOB’a bağlı odaların şube başkanlarının ve temsilcilerinin katıldığı il koordinasyon kurulu toplantısında Kaya’nın yerine iki dönemdir Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Salih EĞERCİ, TMMOB Eskişehir İKK Sekreteri seçildi.
Eğerci, yeni çalışma dönemimizde de, şehrimizin ortak değerlerini kamu adına korumak,...
0
ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Şubemizin 8. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı 7 Temmuz 2024 tarihinde şube binasında gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz yapılan çalışmalar ve düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgi aktarımı yaparken, toplantıya katılan üyelerimiz de Yönetim Kurulumuza dönem çalışmaları ile ilgili destek verebilecekleri konuları paylaştılar. Karşılıklı fikir alışverişiyle Şubemizin çalışma programı belirlendi.
0
8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi 8.Dönem 1.Danışma Kurulu Toplantısı, 7 Temmuz 2024 Pazar günü saat 11:00`da EMO Eskişehir Şubesi`nde yapılacaktır. Toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir. Katılımınızı bekleriz.
0
MUTLU BAYRAMLAR !
Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar dileriz.
0
YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ GÜLDEREN ÖZDEMİR,ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU GÖREVİNE SEÇİLDİ
Eskişehir Kent Konseyi 22. Olağan Genel Kurulu`nda başkanlığa seçilen Sn. Ahmet Kapanoğlu’nu ve başta Şube Yönetim Kurulu üyemiz Gülderen Özdemir olmak üzere yeni dönemde görev alan tüm Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerini tebrik eder, başarılar dileriz.
Eskişehir Kent Konseyi başkanlığını uzun yıllar başarıyla üstlenen Sn. Nuray Akçasoy’a emekleri için teşekkür ederiz.
Bu kentin değerleri için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.
En güzel...
0
MÜHENDİSE ŞİDDET KABUL EDİLEMEZ !
Elektrik Mühendisleri Odası Üyesi, Elazığ TEİAŞ 13. Bölge Müdürlüğünde Koruma Sistemleri Mühendisi olarak görev yapan meslektaşımız Barış Özbey, aynı işyerinde çalışan bir teknisyen tarafından kendi odasında darp edilmiştir. Üzülerek öğrendiğimiz kabul edilemez bu şiddet olayı adli makamlara yansımış ve TEİAŞ tarafından da konunun soruşturulmaya başlandığı bilgisi edinilmiştir. Meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz. Gerekçesi ne olursa olsun hiçbir şiddet olayı kabul edilemez; meslektaşımıza karşı işlenen bu suç cezasız kalmamalıdır. EMO olarak konunun takipçisi olacağımızı, bu süreçte üyemizin yanında olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız.
0
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Etkinlikler |
|
|
Temmuz 2024 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
PTS |
SL |
ÇRŞ |
PRŞ |
CUM |
CTS |
PAZ |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
29 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 30 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | | 28 | 31 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 | 32 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 33 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 34 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 35 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 36 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
| ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_8.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_9.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_10.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Bilgi Edinme |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
e-Liste |
|
Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız; Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz. |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
- Haberler
- Duyurular
- Oda Görüşleri/Raporlar
- Basın Açıklamaları
- Yazılı Basında
- Görsel Basında
- Basından
- Yitirdiklerimiz
- Tümü
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU 18.07.2024 |
| |
|
47.Dönem TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri görevini yürüten İnşaat Mühendisi Yahya Kaya’nın görev süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. TMMOB’a bağlı odaların şube başkanlarının ve temsilcilerinin katıldığı il koordinasyon kurulu toplantısında Kaya’nın yerine iki dönemdir Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Salih EĞERCİ, TMMOB Eskişehir İKK Sekreteri seçildi.
Eğerci, yeni çalışma dönemimizde de, şehrimizin ortak değerlerini kamu adına korumak, bilim ve tekniği halkımızın hizmetine sunmak için her türlü çabayı göstererek, demokrasi mücadelesini sürdüreceklerini dile getirdi.
Salih EĞERCİ devamla, “Şehrimizin doğal kaynakları malesef talan ve saldırı altındadır. Bu talan karşı sürdürülen mücadeleyi bilim ve tekniğin ışığında destekleyerek, halkın kaynaklarının halk için kullanılmasını sağlamak birincil görevimizdir. TMMOB ‘a bağlı odalarımızın Yürütme kurullarına ve yeni çalışma döneminde beraber çalışacağımız tüm İKK temsilcisi arkadaşlara başarılar dilerim. “ dedi.
TMMOB İKK Sekreteri görevine seçilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ’yi tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İŞKUR İL MÜDÜRÜ FATİH ACAR ZİYARET EDİLDİ 16.07.2024 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir İşkur İl Müdürü Fatih ACAR’ı ziyaret etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.07.2024 |
| |
|
Şubemizin 8. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı 7 Temmuz 2024 tarihinde şube binasında gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz yapılan çalışmalar ve düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgi aktarımı yaparken, toplantıya katılan üyelerimiz de Yönetim Kurulumuza dönem çalışmaları ile ilgili destek verebilecekleri konuları paylaştılar. Karşılıklı fikir alışverişiyle Şubemizin çalışma programı belirlendi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ 27.06.2024 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR ve Fatma YURTSEVER, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Melih Cemal KUŞHAN’ ı ziyaret etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TÜM BABALARIMIZIN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIZ ! 16.06.2024 |
| |
|
Hayatımızın her anında emeği bulunan, güven ve destek veren bütün babalarımızın `Babalar günü` kutlu olsun. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MUTLU BAYRAMLAR ! 15.06.2024 |
| |
|
Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar dileriz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ GÜLDEREN ÖZDEMİR,ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU GÖREVİNE SEÇİLDİ 14.06.2024 |
| |
|
Eskişehir Kent Konseyi 22. Olağan Genel Kurulu`nda başkanlığa seçilen Sn. Ahmet Kapanoğlu’nu ve başta Şube Yönetim Kurulu üyemiz Gülderen Özdemir olmak üzere yeni dönemde görev alan tüm Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerini tebrik eder, başarılar dileriz.
Eskişehir Kent Konseyi başkanlığını uzun yıllar başarıyla üstlenen Sn. Nuray Akçasoy’a emekleri için teşekkür ederiz.
Bu kentin değerleri için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.
En güzel şehir #eskişehir |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Tüm Haberler
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ SALİH EĞERCİ, TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU SEKRETERİ OLDU 18.07.2024 |
| |
|
47.Dönem TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri görevini yürüten İnşaat Mühendisi Yahya Kaya’nın görev süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. TMMOB’a bağlı odaların şube başkanlarının ve temsilcilerinin katıldığı il koordinasyon kurulu toplantısında Kaya’nın yerine iki dönemdir Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Salih EĞERCİ, TMMOB Eskişehir İKK Sekreteri seçildi.
Eğerci, yeni çalışma dönemimizde de, şehrimizin ortak değerlerini kamu adına korumak, bilim ve tekniği halkımızın hizmetine sunmak için her türlü çabayı göstererek, demokrasi mücadelesini sürdüreceklerini dile getirdi.
Salih EĞERCİ devamla, “Şehrimizin doğal kaynakları malesef talan ve saldırı altındadır. Bu talan karşı sürdürülen mücadeleyi bilim ve tekniğin ışığında destekleyerek, halkın kaynaklarının halk için kullanılmasını sağlamak birincil görevimizdir. TMMOB ‘a bağlı odalarımızın Yürütme kurullarına ve yeni çalışma döneminde beraber çalışacağımız tüm İKK temsilcisi arkadaşlara başarılar dilerim. “ dedi.
TMMOB İKK Sekreteri görevine seçilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Salih EĞERCİ’yi tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
İŞKUR İL MÜDÜRÜ FATİH ACAR ZİYARET EDİLDİ 16.07.2024 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Teknik Görevlimiz Emre FİDAN, Eskişehir İşkur İl Müdürü Fatih ACAR’ı ziyaret etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBEMİZİN 8.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.07.2024 |
| |
|
Şubemizin 8. Dönem 1. Danışma Kurulu toplantısı 7 Temmuz 2024 tarihinde şube binasında gerçekleştirildi. Yönetim Kurulumuz yapılan çalışmalar ve düzenlenen etkinliklerle ilgili bilgi aktarımı yaparken, toplantıya katılan üyelerimiz de Yönetim Kurulumuza dönem çalışmaları ile ilgili destek verebilecekleri konuları paylaştılar. Karşılıklı fikir alışverişiyle Şubemizin çalışma programı belirlendi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ PROF.DR. MELİH CEMAL KUŞHAN`I ZİYARET ETTİ 27.06.2024 |
| |
|
Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Gülderen ÖZDEMİR ve Fatma YURTSEVER, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Melih Cemal KUŞHAN’ ı ziyaret etti. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TÜM BABALARIMIZIN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIZ ! 16.06.2024 |
| |
|
Hayatımızın her anında emeği bulunan, güven ve destek veren bütün babalarımızın `Babalar günü` kutlu olsun. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MUTLU BAYRAMLAR ! 15.06.2024 |
| |
|
Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar dileriz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ GÜLDEREN ÖZDEMİR,ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU GÖREVİNE SEÇİLDİ 14.06.2024 |
| |
|
Eskişehir Kent Konseyi 22. Olağan Genel Kurulu`nda başkanlığa seçilen Sn. Ahmet Kapanoğlu’nu ve başta Şube Yönetim Kurulu üyemiz Gülderen Özdemir olmak üzere yeni dönemde görev alan tüm Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerini tebrik eder, başarılar dileriz.
Eskişehir Kent Konseyi başkanlığını uzun yıllar başarıyla üstlenen Sn. Nuray Akçasoy’a emekleri için teşekkür ederiz.
Bu kentin değerleri için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.
En güzel şehir #eskişehir |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Bilgileri |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Formu |
|
|
TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ |
Adres: |
İSTİKLAL MAH. ŞAİR FUZULİ CAD. ÖZKAL İŞM. NO:36 K:2 D:1 ODUNPAZARI - ESKİŞEHİR |
Telefon: |
+90 222 2319447
|
Faks: |
+90 222 2319447
|
GSM: |
+90 501 5919447
|
e-posta: |
eskisehir@emo.org.tr |
KEP: |
|
|
|
|
|
|
|
|