TMMOB Antalya İL Koordinasyon Kurulu Cumhuriyetin 100. Yaşında Hayalimizdeki Antalya başlıklı Kent Sempozyumu Yürütme Kurulu kapanış toplantısını 8 Şubat 2024 tarihinde Şubemizde gerçekleştirdi.Sempozyum Bildiriler Kitabında yerel yönetimlere, kamu kurum/kuruluşlara, iş dünyasına, meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize katkı sağlayacak bildiriler yer almaktadır. Sempozyum Bildiriler Kitabına TMMOB web sitesinden ve bağlı Meslek Odalarımızdan ulaşabilirsiniz.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|