Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Biyomedikal Tekn. Uyg. ve Arş. Mrk. işbirliği ile 10 Mayıs 2024 Cuma günü Akdeniz Üniversitesi`nde “Engelsiz Erişim Cihazları: Teknolojinin Engellerini Kaldırıyoruz” semineri düzenlendi. Açılış Konuşması Rektör Yardımcısı Üyemiz Prof. Dr. Şükrü ÖZEN tarafından yapılan programda Şube yönetim kurulu ve biyomedikal komisyonu üyemiz Gözde GÜLBAŞ ilk olarak bilgilendirmede bulundu. Ardından da ALS MNH Derneği yönetim kurulu üyesi Dr. Alper KAYA online olarak katılım sağlayarak sunumunu gerçekleştirdi.