17 Ocak 2007 Çarşamba günü şube hizmet binasında 2. kez yapılan EMO Mersin Şube Basın Yayın Komisyonu Toplantısı’nda birtakım kararlar alındı.
•Üyelerimizin meslek yaşamlarında başlarından geçen ilginç olayların "mesleki deneyim" olarak diğer üyelerimizle paylaşılması amacıyla bültende yayınlanması ve bunun için üyelere şube web sitesinde duyuru yapılması, •Şubemize bağlı temsilciliklerimizin de bültene katkılarının istenmesi, •Web sitemizde duyuru yapılarak üyelerimizin bültenle ilgili görüş ve önerilerinin istenmesi, •Bültenlerin web sitemizde yayınlanması, kararları alınmıştır.
|