![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
EMO MERSİN ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU OLARAK MESKİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SN. ALİ YILMAZ`I ZİYARET ETTİK.
MESKİ`de Şubemiz ile ilgili konularda çalışmalar yapan Elektrik Merkezleri Daire Başkanlığı`ndan, Daire Başkanı Sn. Hasan APÇİN Bey ve ilgili Şube Müdürlerinin de katılımı ile yapılan görüşme neticesinde ilimizin tüm ilçelerinde Şube temsilciliklerimiz bulunduğu konusunda bilgilendirme yapılarak Şubemiz faaliyet alanları ile ilgili teknik konularda çalıştay ve işbirliği içerisinde gerektiğinde protokoller hazırlama ve değerlendirme konusunda mutabık kaldık.
0
ŞUBEMİZ 14.DÖNEM ENERJİ KOMİSYONU 1.TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.
Şube başkanımız Doç. Dr. Alkan Alkaya’nın da yer aldığı toplantıda komisyon yürütme kuruluna Başkan olarak Enes Küpeli, Başkan Yardımcısı Yasin Sayid ve Yazman üye olarak Büşra Aşık oy birliğiyle seçildi. Enerji verimliliği çalışmaları ve Mersin`in enerji tüketim verileri ile ilgili konular hakkında görüşme ve planlamalar yapıldı.
0
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Etkinlikler |
|
|
Temmuz 2024 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
PTS |
SL |
ÇRŞ |
PRŞ |
CUM |
CTS |
PAZ |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
29 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 30 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | | 28 | 31 | 29 | 30 | 31 | 01 | 02 | 03 | 04 | 32 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 33 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 34 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 35 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 01 | 36 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
| ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_8.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_9.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) ![](https://www.emo.org.tr/resimler/icon_ay_10.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Bilgi Edinme |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
e-Liste |
|
Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız; Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz. |
|
|
![ŞUBEMİZ ÜYELERİNE İNDİRİM SAĞLAYAN FİRMALAR](https://www.emo.org.tr/ekler/967d457b7a3c413_ek.gif)
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
- Haberler
- Duyurular
- Oda Görüşleri/Raporlar
- Basın Açıklamaları
- Yazılı Basında
- Görsel Basında
- Basından
- Yitirdiklerimiz
- Tümü
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI (EMO), ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİREN VE EMO`NUN MESLEK ALANLARINDAN TERCİH YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK BİR REHBER HAZIRLADI. «Yeni» 26.07.2024 |
| |
|
Bölümler, kontenjanlar, mezun sayıları, eğitim ve öğretim ile mesleğe ilişkin bilgilerin yer aldığı EMO Genel Merkezimizin çalışmasına haberdeki linkten ulaşabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYINA EMO MERSİN ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ ADINA ŞUBE BAŞKANIMIZ ALKAN ALKAYA KATILDI. 25.07.2024 |
| |
|
Su yönetiminde yenilenebilir enerji kullanımı, Afet yönetimi, Sürdürülebilir Atık yönetimi konularının masaya yatırıldığı ve önerilerin sunuldugu verimli bir çalıştay gerçekleştirildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO MERSİN ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU OLARAK MESKİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SN. ALİ YILMAZ`I ZİYARET ETTİK. 24.07.2024 |
| |
|
MESKİ`de Şubemiz ile ilgili konularda çalışmalar yapan Elektrik Merkezleri Daire Başkanlığı`ndan, Daire Başkanı Sn. Hasan APÇİN Bey ve ilgili Şube Müdürlerinin de katılımı ile yapılan görüşme neticesinde ilimizin tüm ilçelerinde Şube temsilciliklerimiz bulunduğu konusunda bilgilendirme yapılarak Şubemiz faaliyet alanları ile ilgili teknik konularda çalıştay ve işbirliği içerisinde gerektiğinde protokoller hazırlama ve değerlendirme konusunda mutabık kaldık. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO MERSİN ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU OLARAK MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI SN. SERDAR GÖKPINAR`I ZİYARET ETTİK. 22.07.2024 |
| |
|
Yapılan görüşme neticesinde kentimizin yaşam kalitesini ve güvenligini arttiracak meslek alanımız ile ilgili konularda işbirliği yapma konusunda mutabık kaldık. Sn. Gökpınar`a misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ederiz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
2024 YILININ İKİNCİ YARISINA İLİŞKİN ÜCRET TANIMLARI 19.07.2024 |
| |
|
Elektrik, elektronik, biyomedikal ve kontrol mühendisliği hizmetlerinde 2024 yılı Temmuz-Aralık dönemi ücret tanımları belirlendi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
KATLİAM YASASINA HAYIR ! 19.07.2024 |
| |
|
BASIN AÇIKLAMASI DUYURUSU
19 TEMMUZ CUMA SAAT 19:00
ÖZGE CAN ASLAN MEYDANI |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TARSUS KENT KONSEYİ EMO TARSUS TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARETTE BULUNDU. 12.07.2024 |
| |
|
Tarsus Kent Konseyi Başkanı Musa CEYLAN ve Yürütme Kurulu EMO Tarsus Temsilciliğimizi ziyaret etti. Ziyarette Tarsus İlçe Temsilcimiz Harun Ekiz, Temsilci Yardımcılarımız Ebru Polat ve Mehmet Mercan yer aldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
Tüm Haberler
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI (EMO), ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİREN VE EMO`NUN MESLEK ALANLARINDAN TERCİH YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK BİR REHBER HAZIRLADI. «Yeni» 26.07.2024 |
| |
|
Bölümler, kontenjanlar, mezun sayıları, eğitim ve öğretim ile mesleğe ilişkin bilgilerin yer aldığı EMO Genel Merkezimizin çalışmasına haberdeki linkten ulaşabilirsiniz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYINA EMO MERSİN ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ ADINA ŞUBE BAŞKANIMIZ ALKAN ALKAYA KATILDI. 25.07.2024 |
| |
|
Su yönetiminde yenilenebilir enerji kullanımı, Afet yönetimi, Sürdürülebilir Atık yönetimi konularının masaya yatırıldığı ve önerilerin sunuldugu verimli bir çalıştay gerçekleştirildi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO MERSİN ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU OLARAK MESKİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SN. ALİ YILMAZ`I ZİYARET ETTİK. 24.07.2024 |
| |
|
MESKİ`de Şubemiz ile ilgili konularda çalışmalar yapan Elektrik Merkezleri Daire Başkanlığı`ndan, Daire Başkanı Sn. Hasan APÇİN Bey ve ilgili Şube Müdürlerinin de katılımı ile yapılan görüşme neticesinde ilimizin tüm ilçelerinde Şube temsilciliklerimiz bulunduğu konusunda bilgilendirme yapılarak Şubemiz faaliyet alanları ile ilgili teknik konularda çalıştay ve işbirliği içerisinde gerektiğinde protokoller hazırlama ve değerlendirme konusunda mutabık kaldık. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
EMO MERSİN ŞUBE 14. DÖNEM YÖNETİM KURULU OLARAK MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI SN. SERDAR GÖKPINAR`I ZİYARET ETTİK. 22.07.2024 |
| |
|
Yapılan görüşme neticesinde kentimizin yaşam kalitesini ve güvenligini arttiracak meslek alanımız ile ilgili konularda işbirliği yapma konusunda mutabık kaldık. Sn. Gökpınar`a misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ederiz. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
2024 YILININ İKİNCİ YARISINA İLİŞKİN ÜCRET TANIMLARI 19.07.2024 |
| |
|
Elektrik, elektronik, biyomedikal ve kontrol mühendisliği hizmetlerinde 2024 yılı Temmuz-Aralık dönemi ücret tanımları belirlendi. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
KATLİAM YASASINA HAYIR ! 19.07.2024 |
| |
|
BASIN AÇIKLAMASI DUYURUSU
19 TEMMUZ CUMA SAAT 19:00
ÖZGE CAN ASLAN MEYDANI |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/cbullet.png) |
TARSUS KENT KONSEYİ EMO TARSUS TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARETTE BULUNDU. 12.07.2024 |
| |
|
Tarsus Kent Konseyi Başkanı Musa CEYLAN ve Yürütme Kurulu EMO Tarsus Temsilciliğimizi ziyaret etti. Ziyarette Tarsus İlçe Temsilcimiz Harun Ekiz, Temsilci Yardımcılarımız Ebru Polat ve Mehmet Mercan yer aldı. |
| | ![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Bilgileri |
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
İletişim Formu |
|
|
TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI MERSİN ŞUBESİ |
Adres: |
LİMONLUK MAH. 2417 SOKAK. NO:5 YENİŞEHİR - MERSİN |
Telefon: |
+90 324 3276871
|
Faks: |
+90 324 3276873
|
e-posta: |
mersin@emo.org.tr |
KEP: |
emo.mersinsubesi@hs01.kep.tr |
|
|
|
|
|
|
|