MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

8.DÖNEM KOMİSYON ÇALIŞMA GRUPLARI OLUŞTURULDU


 
8.Dönem Komisyon Çalışma Grupları Üyelerin Talepleri Doğrultusunda Belirlenmiştir. (Bilgisayar Mühendisliği Komisyonu için çalışmalar sürmekte olup çalışma grubu daha sonra ilan edilecektir).
 

Eğitim - Etik ve Mevzuat Komisyonu Üyeleri       :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

20874

Şükrü ÖZEN

2

19451

İlhan METİN

3

29962

Savaş GÖKGÖZ

4

8799

Necat ATÇAKARLAR

5

31779

Çetin BİÇER

6

36686

Necip GÖREN

7

33832

Tuncay ÇOPUR

8

15447

Hakkı TAÇKIN

9

13572

İbrahim KORU

Gençlik Komisyonu Üyeleri             :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

24658

Caner KARAKULAK

2

29962

Savaş GÖKGÖZ

3

36715

Özlem TEMEL

4

34453

Derya BEKTAŞ

5

38059

Nihat Ozan YOLCULAR

6

38314

Osman Erdem ÇEBİŞLİ

7

35720

Mehmet Nuri TERZİOĞLU

8

32968

Memduh SARIBUDAK

9

37004

Sedat GÖKÇAYIR

10

36575

Kadir BAŞÇİÇEK

11

34091

Hülya ERGİN

12

30272

Gürhan NİNİLER

13

30315

Gökalp ARI

14

34569

Esra YILDIRIM

Asansör Komisyonu Üyeleri            :

 S.NO        ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

23921

Cemal KAFA

2

4416

Satılmış GÖKKAYA

3

5002

Orhan ÜLKER

4

38060

Murat GÜNDÜZ

5

28257

Hikmet ÇABUK

6

31167

Seyit KAYA

7

11437

Bülent MERGEN

8

24869

Hüseyin YILDIZ

9

9685

İsmail İLTAR

10

24025

Erol ŞİMŞEK

11

33832

Tuncay ÇOPUR

12

30522

Bülent SEZER

13

15447

Hakkı TAÇKIN

14

2855

Erkan TARIMAN

15

10118

Mustafa ÇEKİÇ

Haberleşme Komisyonu Üyeleri      :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

32253

Zeki KAYA

2

38060

Murat GÜNDÜZ

3

38314

Osman Erdem ÇEBİŞLİ

4

36857

Mine VAROL

5

9300

Gültekin AYHAN

6

9455

Selçuk ÇÖMLEKÇİ

7

22207

Sami ÇELİK

8

32236

Şafak TANYELİ

9

32868

Zeynep Akın ÇOLAK

10

21231

Selçuk HELHEL

11

25727

Nevin PAT

Yapı Denetim Komisyonu Üyeleri               :

S.NO         ODA SİCİL NO                ADI SOYADI                        

1

9754

Ayhan DOLANAY

2

7329

Fahri TEPE

3

3645

Fahir Kutsal DOĞAN

4

29455

Sibel ALAÇAM

5

28108

Zerrin AKKAYA

6

5604

Mustafa ERGİN

7

28257

Hikmet ÇABUK

8

36857

Mine VAROL

9

9300

Gültekin AYHAN

10

2045

Ethem GÜNER

11

6676

Cuma DEMİR

12

34924

Harun ÇOLAK

13

8475

Şükrü TAYLAN

14

1764

Coşkun GÖRGÜLÜ

15

6880

M. Osman ALACA

16

9660

Nasuh ÜNAL

17

11229

Aktan İNAN

18

4342

Yusuf TEKİN

19

6698

Şuayip Çetin OKAN

20

10662

Mustafa HINCAL

21

4897

Emin TEKERLER

22

6983

M. Seracettin TAV

23

5600

Hüsnü ÇELENOĞLU

24

8268

Mustafa YEMENİCİ

25

5512

Mehmet ŞİMŞEK

26

4215

Necip SAYAN

27

4322

Ramazan KAŞLI

28

8800

Ali TOLUN

29

6234

Hayati AYBAL

Ölçme ve Değerlendirme Komisyonu Üyeleri        :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

19451

İlhan METİN

2

3645

Fahir Kutsal DOĞAN

3

1733

Ziyaittin DEMİRAYAK

4

29108

Ramazan AKIN

5

22895

Mustafa BEYLİK

Yüksek Gerilim Komisyonu            :

S.NO         ODA SİCİL NO                ADI SOYADI                        

1

19451

İlhan METİN

2

24303

Halil ALAÇAM

3

8181

İlhan ASUTAY

4

33018

Ramazan ÖĞREN

5

20427

Uğur NALBANT

6

37076

Serkan YÜCEL

7

28877

Serkan TİRYAKİ

8

31349

Koray ÇETİN

9

29433

Özgür ALTINER

10

23214

Hakan MARABA

11

5604

Mustafa ERGİN

12

20847

Savaş KAYA

13

30315

Gökalp ARI

14

1764

Coşkun GÖRGÜLÜ

15

6880

M. Osman ALACA

16

22299

Yusuf Behzat ERZURUMLU

17

15699

Ertan YORTANLIOĞLU

18

11832

M. Hamdi ALICIOĞLU

19

30569

Kemal BODUR

20

2372

Necati VURAL

21

1733

Ziyaittin DEMİRAYAK

22

29032

Mahmut BALABAN

23

28272

Erkan KÜÇÜK

24

25571

Mehmet SUBAŞI

25

15691

Uğur Göksel ÇELİK

26

26205

Hasan GÖL

27

13572

İbrahim KORU

28

20099

Ümit ÇAKMAK

Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu Üyeleri      :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

20874

Şükrü ÖZEN

2

28257

Hikmet ÇABUK

3

38315

Alperen Emir Erdoğan

4

9455

Selçuk ÇÖMLEKÇİ

5

26547

Necdet ÖZMEN

6

27292

Ömer Halil ÇOLAK

7

21290

Muzaffer Öğünç KUTLU

8

28394

İnayet Burcu TOPRAK

9

30788

H. Özgür KAZANCI

Enerji ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları Komisyonu Üyeleri     :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

9754

Ayhan DOLANAY

2

19451

İlhan METİN

3

37076

Serkan YÜCEL

4

23807

Aygün ÖZEN

5

28877

Serkan TİRYAKİ

6

31349

Koray ÇETİN

7

29433

Özgür ALTINER

8

23214

Hakan MARABA

9

22207

Sami ÇELİK

10

1764

Coşkun GÖRGÜLÜ

11

6880

M. Osman ALACA

12

15699

Ertan YORTANLIOĞLU

13

36686

Necip GÖREN

14

32722

Ali KURTTEKİN

15

30569

Kemal BODUR

16

37077

Fahri YILMAZ

17

12662

Rüştü BEKDİKHAN

18

16423

Ercüment YERGÖK

19

28272

Erkan KÜÇÜK

20

24517

Mehmet SUBAŞI

21

26205

Hasan GÖL

22

2829

Salim GÜLLÜPINAR

23

470

Ahmet ÜNSAL

24

13572

İbrahim KORU

Elektronik Mühendisliği Komisyonu Üyeleri         :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

32253

Zeki KAYA

2

29962

Savaş GÖKGÖZ

3

34867

Hakan DUMAN

4

31167

Seyit KAYA

5

20847

Savaş KAYA

6

32823

Mustafa SOYDAN

7

34924

Harun ÇOLAK

8

17327

Ergun DOĞAN

9

30272

Gürhan NİNİLER

10

31779

Çetin BİÇER

11

12757

İrfan KURUÜZÜM

12

26547

Necdet ÖZMEN

13

32722

Ali KURTTEKİN

14

30569

Kemal BODUR

15

32236

Şafak TANYELİ

16

16725

Tülin TANYELİ

17

37077

Fahri YILMAZ

18

34698

Levent DÖNMEZ

19

29108

Ramazan AKIN

20

32609

A. Rıfat GÖRGÜN

21

37317

Erkam TOKGÖZ

22

22196

Ali Ulvi DÖNGÜL

23

22895

Mustafa BEYLİK

Yayın Komisyonu Üyeleri     :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

23823

Mahmut ÜNVER

2

20874

Şükrü ÖZEN

3

29962

Savaş GÖKGÖZ

4

36715

Özlem TEMEL

5

2045

Ethem GÜNER

6

12757

İrfan KURUÜZÜM

7

28394

İnayet Burcu TOPRAK

8

27292

Ömer Halil ÇOLAK

SMM Komisyonu Üyeleri   :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

9754

Ayhan DOLANAY

2

7329

Fahri TEPE

3

12508

Salih HELVACILAR

4

8181

İlhan ASUTAY

5

28308

Serdar YAVUZ

6

34867

Hakan DUMAN

7

5002

Orhan ÜLKER

8

8799

Necat ATÇAKARLAR

9

23800

Şükrü KARLIK

10

35720

Mehmet Nuri TERZİOĞLU

11

32968

Memduh SARIBUDAK

12

34924

Harun ÇOLAK

13

24025

Erol ŞİMŞEK

14

12960

Hikmet DEMİR

15

3541

Salim KARATAŞ

16

12662

Rüştü BEKDİKHAN

17

9946

Sefer TUNÇ

18

20313

H. Tarkan ERİŞ

19

27072

Bayram BODUR

20

37477

Yalçın KAPLAN

21

32598

Metin ÇAKALLIKLI

22

13572

İbrahim KORU

Sosyal Etkinlikler Komisyonu Üyeleri        :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

24658

Caner KARAKULAK

2

36715

Özlem TEMEL

3

34453

Derya BEKTAŞ

4

3867

Hakkı ERCAN

5

37004

Sedat GÖKÇAYIR

6

34091

Hülya ERGİN

7

30272

Gürhan NİNİLER

8

6214

Hayati AYBAL

9

12960

Hikmet DEMİR

10

12479

Hasan TOSUN

11

16725

Tülin TANYELİ

12

32868

Zeynep Akın ÇOLAK

13

6983

M. Seracettin TAV

Tesisat Komisyonu Üyeleri              :

S.NO         ODA SİCİL NO               ADI SOYADI                        

1

23823

Mahmut ÜNVER

2

36715

Özlem TEMEL

3

12508

Salih HELVACILAR

4

8181

İlhan ASUTAY

5

37076

Serkan YÜCEL

6

34867

Hakan DUMAN

7

23807

Aygün ÖZEN

8

31349

Koray ÇETİN

9

29433

Özgür ALTINER

10

29455

Sibel ALAÇAM

11

28108

Zerrin AKKAYA

12

5002

Orhan ÜLKER

13

18026

Mustafa BAYIR

14

23800

Şükrü KARLIK

15

36575

Kadir BAŞÇİÇEK

16

8840

Musa AYDIN

17

6214

Hayati AYBAL

18

17327

Ergun DOĞAN

19

8475

Şükrü TAYLAN

20

5870

Ali AYDİLEK

21

22299

Yusuf Behzat ERZURUMLU

22

11382

M. Hamdi ALICIOĞLU

23

6698

Şuayip Çetin OKAN

24

2372

Necati VURAL

25

6091

Varol YILDIZ

26

9946

Sefer TUNÇ

27

20313

H. Tarkan ERİŞ

28

27072

Bayram BODUR

29

28272

Erkan KÜÇÜK

30

24517

Mehmet SUBAŞI

31

26205

Hasan GÖL

32

2855

Erkan TARIMAN

33

37477

Yalçın KAPLAN

34

15691

Uğur Göksel ÇELİK

35

32598

Metin ÇAKALLIKLI

36

32598

Hüsnü ÇELENOĞLU

37

32823

Mustafa SOYDAN

 

 

 

 

 



TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO ALANYA TEMSİCİLİĞİMİZCE KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

EMO MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİRARADAYDIK

KALEİÇİ ROTARY KULÜBÜ`NDE `ENERJİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE GELECEĞİ`

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL`LE GÖRÜŞME

10 KASIM ÇELENK TÖRENİ

ANTALYA ŞUBEMİZ ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

TİYATRO`DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK!

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ÜYELERİMİZLE TİYATRO ETKİNLİĞİ

SAAT UYGULAMASI ARTIK SONA ERSİN! (ANTALYA EKSPRES-24.11.2021)

Okunma Sayısı: 3986


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.