MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

2008-2009 DÖNEMİNDE ESKİŞEHİR EMO-GENÇ


Eskişehir EMO-Genç Öğrenci Komisyonu, 2008-2009 döneminde yapacağı çalışmaları "Etkinlik Komisyonu" çatısı altında planlamaya başladı. Komisyon ilk toplantısını yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi. Dönem boyunca yapılacak çalışmaları bir gündem çerçevesinde ele alan komisyon, başkan ve yazman seçiminden sonra Bilecik ve Kütahya‘daki EMO-Genç‘ler ile iletişime geçilmesi, Ekim 2009‘da Eskişehir‘de gerçekleştirilecek olan EEBB Mühendislikleri Eğitimi 4. Ulusal Sempozyumu‘ na paralel bir Proje Yarışması düzenlenmesi, yapılacak olan fuar ve gezilerin planlanması kararlarını alarak hızlı bir başlangıç yaptı. 27-30 Kasım 2008 tarihlerinde Bursa‘da düzenlenecek olan ELECO‘08 fuarına gezi düzenlemek için kolları sıvayan EMO-Genç, 2009 yazında İzmir‘de düzenlenmesi planlanan EMO-Genç Yaz Kampı için bir çalışma grubu oluşturdu. Çalışmalarına süratle başlayan EMO-Genç yeni dönemde ilklere imza atacağının sinyallerini verdi.

Bunun yanı sıra EMO-Genç‘in olmazsa olmaz olan komisyonu "Staj Komisyonu" oluşturuldu. Başkan ve yazman seçiminden sonra komisyonun vizyonu ve çalışma şekli kararlaştırıldı. Geçtiğimiz dönemlere göre daha kalabalık bir komisyon oluşturuldu.

EMO-Genç‘in diğer bir kolu "Linux ve Özgür Yazılım Komisyonu" yeni dönem için toplandı, başkan ve yazman seçiminden sonra komisyonun amacı ve çalışma şekli belirlendi. Özgür yazılımın yaygınlaştırılması için yapılacak çalışmalar hakkında komisyon üyelerinin fikirleri alındı ve çalışmalara başlama kararı alındı.

EMO-Genç‘in aydınlık yüzü "Basın-Yayın Komisyonu" yeni dönemde bir araya gelerek başkan ve yazman‘ını seçerek, yeni dönemin planını yaptı. EMO-Genç‘in yaptığı çalışmaları düzenli olarak tüm üyeleriyle paylaşmasını sağlamak amacıyla EMO-Genç haftalık ve aylık süreyle dijital dergi çıkarmaya karar verdi.

EMO-Genç böylece dört ana komisyonunu toplayarak EMO-Genç yönetim kurulunu oluşturmak için ilk toplantısını gerçekleştirdi. Eskişehir EMO-Genç 2008-2009 dönemi Yönetim Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcısı seçiminden sonra diğer komisyon başkanlarının da bulunduğu Yönetim Kurulu‘ nu 6 kişiden oluşturdu. 

Yeni dönemde de yapacağı işlerle adını duyurmayı amaçlayan EMO-Genç böylece yeni dönem yapılandırmasını tamamlamış oldu.

 

 TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Okunma Sayısı: 995


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.