MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO’DAN BAŞKAN TUNA’YA ZİYARET (MERSİN ŞEHİR, 12.04.2010)


YAZILI BASINDA ODAMIZ

 
Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, kentin dinamikleri olan meslek odaları ile Sivil Toplum Kuruluşları’nın ziyaretleri devam ediyor.
 

İlk olarak, Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar ve Yeni Yönetim Kurulu‘nu makamında kabul eden Belediye Başkanı Hamit Tuna; "Kenti kentliyle birlikte, kentin sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla birlikte yönetmek temel amacımızdır" dedi.

Yeni yönetim kurulunu tanıştırmak ve yeni hizmet binalarının yapımında katkılarından dolayı Başkan Hamit Tuna‘ya teşekkür etmek amacıyla, nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar; "Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi olarak, bugüne kadar yaptığınız çalışmaları yakından izledik. Sizler, bize çalışmalarımızda hep destek verdiniz. Bu kent için yapılacak olan her türlü çalışmada yanınızda olmaya ve katkı sunmaya hazırız. Geliş amacımızın asıl nedeni, yeni hizmet binamızın oluşturulmasında desteklerinizi, bizden esirgemediniz. Yeniden teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz." dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise, Kamu kurumlarıyla meslek odaları ve sivil toplum örgütleri arasındaki diyalog ne kadar güçlü olursa, Mersin‘in gelişiminin de o kadar hızlı olacağını belirtti.

Başkan Hamit Tuna, genel kurullarının ardından seçilen EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar‘a ve yeni yönetimine, görev yapacakları süre zarfında başarılar dileyerek, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Biz göreve geldiğimiz günden bu yana sivil toplum örgütleriyle, meslek odalarıyla birlikte çalışacağımızı, onların görüşlerine yaptığımız hizmetlerde yer vereceğimizi belirttik. Bunu da bu güne kadar ki tüm çalışmalarımızda gösterdik. Kenti kentliyle birlikte, kentin sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla birlikte yönetmek temel amacımız. Elektrik Mühendisleri Odası, yeni hizmet binalarına kavuştu. Bizde Toroslar Belediyesi olarak, imkanlarımız ölçüsünde desteklerimizi sunduk ve birlikte açılışını yaptık. Meslek odalarımızın, kentin şekillenmesinde çok büyük katkıları var. Dolayısıyla,  bizde kendileriyle olan bilgi alışverişimizi hiçbir zaman eksik etmeyeceğiz. Diğer Meslek odalarımızla da görüş alışverişini sıkça yapıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızı da bu şekilde sürdüreceğiz. Amacımız, Mersinimizi daha yaşanılabilir bir kent konuma getirmektir. Ziyaretlerinden dolayı Mersin Elektrik Mühendisleri Odası Başkanımıza ve Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum."

 EMO MERSİN ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ALKAN ALKAYA ENERJİ TASARRUFU HAFTASINDA ENERJİ TASARRUFU VE ENERJİNİN VERİMLİ KULLANIMI İLE İLGİLİ SUN RTV / İÇEL TV ORTAK YAYİNİNDA TUĞBA YÜRÜK İLE GÜN IŞIĞI PROGRAMINA KONUK OLDU

22.01.2024
 


Çok Okunanlar


TMMOB MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU MAYIS AYI TOPLANTISI ŞUBEMİZ EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MTSO 15 NO’LU MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK KOMİTESİ KOMİTE BAŞKANI ATAHAN TEKİN VE KOMİTE ÜYELERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ.

EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ALKAN ALKAYA VE YÖNETİM KURULU EKİBİMİZ OLAN TEİAŞ MÜHENDİSİ DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZLA TARSUS OSB ENERJİ MÜDÜRÜ VE EMO GENEL MERKEZ YÖNETİCİSİ HANİFİ YAYICI`YI ZİYARET ETTİK.

TOROS ÜNİVERSİTESİ`NDE DÜZENLENEN `FUNCTIONAL MATERIALS SCIENCE AND ENGINEERING 2024` SEMPOZYUMUNA EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ALKAN ALKAYA KATILIM SAĞLADI.

TMMOB MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU ODA TEMSİLCİLERİ OLARAK TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU`NA KATILIM SAĞLADIK.

TMMOB MERSİN İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODAMIZIN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

GEÇMİŞ OLSUN MERSİN!

TMMOB 48. OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANIYOR

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN TARIMSAL SULAMA VE YENİLENEBİLİR ENERJİ ÇALIŞTAYI’NA DIŞ PAYDAŞ OLARAK ŞUBE BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ALKAN ALKAYA KATILDI.

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ ALANİNDA ÖNCÜ BİR FİRMA OLAN ALDO ENERJİ’DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZİ, DEGERLİ MESLEKTAŞLARIMIZI ZİYARET ETTİK.

Okunma Sayısı: 1166


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.