MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO’DAN BAŞKAN TUNA’YA ZİYARET (MERSİN ŞEHİR, 12.04.2010)


YAZILI BASINDA ODAMIZ

 
Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, kentin dinamikleri olan meslek odaları ile Sivil Toplum Kuruluşları’nın ziyaretleri devam ediyor.
 

İlk olarak, Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar ve Yeni Yönetim Kurulu‘nu makamında kabul eden Belediye Başkanı Hamit Tuna; "Kenti kentliyle birlikte, kentin sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla birlikte yönetmek temel amacımızdır" dedi.

Yeni yönetim kurulunu tanıştırmak ve yeni hizmet binalarının yapımında katkılarından dolayı Başkan Hamit Tuna‘ya teşekkür etmek amacıyla, nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar; "Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi olarak, bugüne kadar yaptığınız çalışmaları yakından izledik. Sizler, bize çalışmalarımızda hep destek verdiniz. Bu kent için yapılacak olan her türlü çalışmada yanınızda olmaya ve katkı sunmaya hazırız. Geliş amacımızın asıl nedeni, yeni hizmet binamızın oluşturulmasında desteklerinizi, bizden esirgemediniz. Yeniden teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz." dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise, Kamu kurumlarıyla meslek odaları ve sivil toplum örgütleri arasındaki diyalog ne kadar güçlü olursa, Mersin‘in gelişiminin de o kadar hızlı olacağını belirtti.

Başkan Hamit Tuna, genel kurullarının ardından seçilen EMO Mersin Şube Başkanı Seyfettin Atar‘a ve yeni yönetimine, görev yapacakları süre zarfında başarılar dileyerek, konuşmasını şöyle sürdürdü; "Biz göreve geldiğimiz günden bu yana sivil toplum örgütleriyle, meslek odalarıyla birlikte çalışacağımızı, onların görüşlerine yaptığımız hizmetlerde yer vereceğimizi belirttik. Bunu da bu güne kadar ki tüm çalışmalarımızda gösterdik. Kenti kentliyle birlikte, kentin sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla birlikte yönetmek temel amacımız. Elektrik Mühendisleri Odası, yeni hizmet binalarına kavuştu. Bizde Toroslar Belediyesi olarak, imkanlarımız ölçüsünde desteklerimizi sunduk ve birlikte açılışını yaptık. Meslek odalarımızın, kentin şekillenmesinde çok büyük katkıları var. Dolayısıyla,  bizde kendileriyle olan bilgi alışverişimizi hiçbir zaman eksik etmeyeceğiz. Diğer Meslek odalarımızla da görüş alışverişini sıkça yapıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızı da bu şekilde sürdüreceğiz. Amacımız, Mersinimizi daha yaşanılabilir bir kent konuma getirmektir. Ziyaretlerinden dolayı Mersin Elektrik Mühendisleri Odası Başkanımıza ve Yeni Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum."

 


Çok Okunanlar


TEİAŞ’IN ÖZELLEŞTİRME HAZIRLIK SÜRECİ 2 YIL UZATILDI

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ TARSUS İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞEFİ TURGUT ERMERCİMEK EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

DEPREM BÖLGESİNDE İNCELEMELERİNE DEVAM EDEN EMİN KORAMAZ BAŞKANLIĞINDAKİ TMMOB HEYETİ 8 MART 2023 TARİHİNDE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER İLE BİR ARAYA GELDİ

BORÇ YAPILANDIRMA KANUNU TMMOB UYGULAMA ESASLARI BELİRLENDİ

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

EMO MERSİN ŞUBE YÖNETİM KURULU VE TARSUS İLÇE TEMSİLCİLİGİ YÖNETİM KURULU OLARAK ENERJİSA TARSUS DAĞITIM OPERASYONLARI MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZ SN. CİHAN CAN`I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK.

DEPREM BÖLGESİNDE İNCELEMELERİNE DEVAM EDEN EMİN KORAMAZ BAŞKANLIĞINDAKİ TMMOB HEYETİ İLE 8 MART 2023 TARİHİNDE YAPILAN TOPLANTIYA ŞUBE BAŞKANIMIZ ALKAN ALKAYA VE ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ KATILIM SAĞLADI

TKP MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYI ZÜHAL KURT VE BERABERİNDEKİ HEYET EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ.

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN !

Okunma Sayısı: 1152


Tüm Yazılı Basında Odamız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.