MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 BURSA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

HUKUKSAL ÇALIŞMALAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BALIKESİR   BURSA   ÇANAKKALE   YALOVA 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİLGİSAYAR VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ/EN AZ UCRET TANIMLARI 2017
 
MÜHENDİSLİĞE HAZIRLIK SEMİNERLERİ
 
MİSEM DIŞI EĞİTİMLER
 
BAŞVURU FORMU
 
İŞ ARAYANLAR
 
ENERJİ ÖZELLEŞTİRİLEMEZ
 

EMO Bursa Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 118

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 74  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BURSA ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE TEKNİK İNCELEME YAPILDI 12.09.2022

    

31 Ağustos 2022 tarihinde saat 15.15 sularında çatısı çöken Bursa Şehirler Arası Otobüs Terminalinde 01.09.2022 tarihinde teknik incelemede bulunuldu. Öncelikle olayda yaşam kaybı ve yaralanma olmadığı için mutluyuz. Olayı yaşayan tüm yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Raporun tamamına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

17 AĞUSTOS DEPREMİNİN 23.YILI NEDENİYLE BİLEŞENİ OLDUĞUMUZ TMMOB BURSA İL KOORDİNASYON KURULU TARAFINDAN BURSA AKADEMİK ODALAR BİRLİĞİ YERLEŞKESİNDE BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 17.08.2022

    

BÜYÜK MARMARA DEPREMİNİN ÜZERİNDEN GEÇEN 23 YILDA YETERLİ TEDBİRLER ALINMADI, YAŞANANACAK BENZER BİR DEPREM ÇOK DAHA BÜYÜK YIKIM VE KAYIPLA SONUÇLANACAKTIR! BASIN AÇIKLAMASI METNİNE YAZIMIZN DEVAMINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

YANGINLAR ÖNLENEBİLİR 02.08.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Burak Özgen, artan fabrika yangınları ile ilgili Bursa Görüş gazetesine görüşlerini bildirdi. İç tesisat kontrollerinin, topraklama ölçümlerinin ve trafo yüksek gerilim işletme sorumluluklarının yetkili elektrik mühendisleri tarafından yapılmasının yasal bir zorunluluk olduğunu vurgulayan Özgen, tesise yangın algılama sistemi kurulması ve periyodik bakımlarının yapılarak sistemin çalışır vaziyette tutulması durumunda yangının erken algılanarak büyümesinin engellenebileceğini söyledi.

ENDÜSTRİ 4.0 VE UYGULAMALARI TEKNİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.07.2022

    

30 Haziran 2022 Perşembe günü Şube konferans salonunda Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Atilla YORULMAZ’ ın konuşmacı olduğu ` ENDÜSTRİ 4.0 ve UYGULAMALARI ` teknik semineri üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

ÜYELERİMİZE İNDİRİM UYGULAYAN FİRMALAR 29.06.2022

    

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULLARININ ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE ÜYELERİMİZE, BİRİNCİ DERECE YAKINLARINA VE ŞUBE PERSONELİMİZE İNDİRİM YAPAN FİRMALAR VE İNDİRİM ORANLARI YENİ PROTOKOLLER SAĞLANDIKÇA İNTERNET SAYFAMIZ GÜNCELLENECEKTİR.

YAPI DENETİMCİ VE KONTROL ELEMANLARININ SORUMLULUK VE YETKİLERİ İLE SORUNLARI GÜNDEMİYLE TOPLANTI DÜZENLENDİ 23.06.2022

    

22 Haziran 2022 Çarşamba günü Şubemizde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bursa İl Müdürlüğü Yapı Denetimi İşleri Şube Müdürlüğü katılımıyla Yapı Denetimci ve Kontrol Elemanlarının Sorumluluk ve Yetkileri ile Sorunlarının konuşulduğu toplantı gerçekleştirilmiştir. Verimli geçen toplantıda üyelerimizin paylaşımları ve Şube Yapı Denetim Komisyonunun çalışmalarına yer verilmiştir.

TAŞPINAR RÜZGAR ENERJİ SANTRALİ`NE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 20.06.2022

    

17 Haziran 2022 Cuma günü Santral İşletme Müdürü Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet AYTAÇ ve Elektrik Elektronik Mühendisi Ebru ALTIPARMAK`ın anlatımıyla Galata Wind A.Ş. Taşpınar Rüzgar Enerji Santralinde üyelerimizin katılımıyla teknik gezi düzenlenmiştir.

MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET 20.06.2022

    

18 Haziran 2022 Cumartesi günü BAOB olarak İnegöl`ün Kurşunlu mahallesindeki mevsimlik tarım işçileri ziyaretine Şubemiz adına Ebru Altıparmak katıldı. Şanlıurfa`dan gelen tarım işçilerinin sorunları hakkında görüşülen ziyarette yaşanan sel felaketi için geçmiş olsun dileklerimiz iletildi.

WIN EURASIA 2022 FUARI ‘NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ 16.06.2022

    

İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen ana konuları “Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri, Lojistik Tedarik Zinciri Yönetimi ve İntralojistik Çözümleri, Kaynak ve Kesme Teknolojileri, Otomasyon ve Akışkan Gücü Sistemleri, Endüstriyel Üretim Makinaları “ olan WIN EURASIA 2022 FUARI`na 11 Haziran 2022 Cumartesi günü üyelerimizin geniş katılımıyla teknik gezi gerçekleştirilmiştir.

RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ TEKNİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 16.06.2022

    

15 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 19.00`da Şube Konferans Salonunda Şube Yönetim Kurulu Başkanı Burak ÖZGEN`in açılış konuşmasını yaptığı ve Galata Wind A.Ş. Taşpınar RES İşletme Müdürü Elektrik Elektronik Mühendisi Ahmet AYTAÇ`ın konuşmacı olduğu `RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ TEKNİK SEMİNERİ` üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

KADIN ÜYELERİMİZLE TANIŞMA VE DAYANIŞMA KOKTEYLİ DÜZENLENDİ 31.05.2022

    

Şube Kadın Komisyonumuzun 28 Mayıs 2022 Cumartesi günü Şubemizde düzenlediği Kadın Üyelerimizle tanışma, mesleki problemler, komisyon projeleri konularını kapsayan dayanışma toplantısında buluştuk. Katılım sağlayan, mazeretleri sebebi ile aramızda olmak isteyip de olamayan tüm Kadın Üyelerimize teşekkür ederiz.

`KOMPANZASYON SİSTEMLERİ VE UYGULAMALARI` UYGULAMALI TEKNİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 30.05.2022

    

27 Mayıs 2022 Cuma günü saat 17.00`da Şube konferans salonunda Öğretim görevlisi Dr. Zekeriya ÖZDEMİR ve Elektrik Mühendisi Eray YAĞIZ tarafından ` KOMPANSAZYON SİSTEMLERİ VE UYGULAMALARI` uygulamalı teknik semineri gerçekleştirilmiştir.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SÖYLEŞİSİ,ROZET TÖRENİ VE KOKTEYL DÜZENLENDİ 20.05.2022

    

18 Mayıs 2022 Çarşamba günü Şubemizde `19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı` söyleşisi düzenlenmiştir. Elektrik Mühendisi Turhan KARAÇİM’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşi sonrası aramıza yeni katılan üyelerimize EMO rozetleri takılmıştır. Üyelerimizin yoğun katılım gösterdiği etkinliğimiz kokteyl ile sona ermiştir.

TOPRAKLAMA SİSTEMLERİ VE ÖLÇÜM UYGULAMALARI TEKNİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 16.05.2022

    

13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 17.00`da Şube konferans salonunda Öğretim görevlisi Dr. Zekeriya ÖZDEMİR ve Elektrik Mühendisi Eray YAĞIZ tarafından ` TOPRAKLAMA SİSTEMLERİ VE ÖLÇÜM UYGULAMALARI` teknik semineri gerçekleştirilmiştir.

SOMA`YI UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ... SOMA FACİASI MADEN FELAKETİ OLDUĞU KADAR AYNI ZAMANDA BİR HUKUK FELAKETİDİR BASIN AÇIKLAMASI 13.05.2022

    

Ülkemizin en büyük maden felaketi olan Soma Faciasının sekizinci yıldönümünde DİSK, KESK, TMMOB, Bursa Tabip Odası, TÜMTİS Bursa Bileşenleri tarafından BAOB Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda 13 Mayıs 2022 Cuma günü gerçekleştirdikleri basın açıklamasıyla hayatını kaybedenler anıldı ve dava sürecinde yaşanan hukuksuzluklara dikkat çekildi. Açıklamanın ardından Soma’da hayatını kaybeden 301 Madencinin anısına BAOB Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’na yerleştirilen baretlere karanfil bırakıldı. Basın açıklaması metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

HELİKOPTER PİSTİNE OTEL YAPILAMAZ BASIN AÇIKLMASI 21.04.2022

    

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu, “BURULAŞ Helikopter Pistine Otel Yapılamaz” başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi.Basın açıklamasının tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO BURSA ŞUBESİ VE AKTİF HAYAT TIP MERKEZİ ARASINDA İNDİRİMLİ YARARLANMA PROTOKOLÜ İMZALANDI 18.04.2022

    

EMO üyesi, çalışan ve 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerinin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmalarına ilişkin ayrıntılar yazımızın devamındadır.

EMO BURSA ŞUBESİ VE BURSA AMERICAN LIFE DİL OKULU ARASINDA İNDİRİMLİ YARARLANMA PROTOKOLÜ İMZALANDI 18.04.2022

    

EMO üyesi, çalışan ve 1. derece yakınlarından oluşan hak sahiplerinin indirimli yararlanmalarına ilişkin ayrıntılar yazımızın devamındadır.

EMO BURSA ŞUBESİ VE BURSA YÖNDER OKULLARI ARASINDA İNDİRİMLİ YARARLANMA PROTOKOLÜ İMZALANDI 18.04.2022

    

EMO üyesi ve çalışanların çocuklarının eğitim harcamalarında indirimli yararlanmalarına ilişkin ayrıntılar yazımızın devamındadır.

BURSA ÇİMENTO’YA AKADEMİK SORULAR 05.04.2022

    

Bursa Çimento`nun yapacağı yeni yatırım ile ilgili Bursa Çimento Fabrikası genel müdürü Orhan NEMLİ `nin Bursa Akademik Oda Bileşenlerine yaptığı sunuma şubemiz adına katılan şube saymanımız Halil İbrahim BAKAR Bursa Görüş`ten Nurullah Nuri Yavuz`a görüşlerini bildirdi.

 

Çok Okunanlar


BURSA ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE TEKNİK İNCELEME YAPILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.