MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

EMO-Genç GİRİŞ SAYFASI


 EMO-Genç

   · 

EMO-Genç NEDİR?

   · 

EMO-Genç İLKELERİ

   · 

HABERLER

   · 

MAKALELER

   · 

KURSLAR-SEMİNERLER

   · 

KURS-SEMİNER NOTLARI

   · 

TEKNİK BİLGİLER

   · 

PROJE YARIŞMALARI

   · 

RESİMLER-AFİŞLER

   · 

EMO-Genç DERGİ

   · 

EMO Genç İzmir Kampı

   · 

EMO-Genç KURULTAYLARI

   · 

MÜHENDİS ADAYLARI İÇİN

   · 

STAJ PANOSU

   · 

FORUMLAR

   · 

BAĞLANTILAR

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <  1 / 1  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

13.EMO-GENÇ ÖZGÜN PROJE YARIŞMASI 24.02.2016

    

Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2015-2016 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü,
Uldağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir. Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına,sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2015-2016 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Orhangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir. Gerekli Bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

10.EMO-GENÇ ÖZGÜN PROJE YARIŞMASI 10.04.2014

    

Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Uldağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir.

11.EMO-GENÇ ÖZGÜN PROJE YARIŞMASI 10.04.2014

    

Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2013-2014 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü,
Uldağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir. Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına,sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Orhangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir. Gerekli Bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

9.EMO-GENÇ ÖZGÜN PROJE YARIŞMASI 20.06.2012

    

Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi MMF-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Uludağ Üniversitesi MMF-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Yalova Üniversitesi MF- Bilgisayar Mühnedisiliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlenecektir. Gerekli Bilgilere Ekteki linkten ulaşabilirsiniz.

8.EMO -GENÇ ÖZGÜN PROJE YARIŞMASI 24.03.2011

    

Şubemiz, Mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki Meslek Odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2010-2011 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi MMF-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Uludağ Üniversitesi MMF-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Yalova Üniversitesi MF- Bilgisayar Mühnedisiliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlemiştir Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

EMO İZMİR ŞUBESİ III. PROJE BULUŞMASI 15.06.2010

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi elektrik, elektronik, bilgisayar mühendisi adaylarımızın çalışmalarını özendirmek, yaptıkları çalışmaların bilim dünyasına ve kamuoyuna duyurulmasına yardımcı olmak ve onların gelecekteki meslek odaları olacak EMO ile bağlarını geliştirmek amacıyla kentimizde eğitim veren ilgili bölümlerin son sınıf öğrencilerine yönelik Proje Buluşmasının üçüncüsünü düzenliyor. Proje buluşması elektrik-elektronik- haberleşme ve bilgisayar olmak üzere iki ana grupta yapılacaktır. Gelecek mühendislik yaşamlarında kendilerine iyi bir referans olacak EMO İzmir Şubesi 3. Proje Buluşması‘na tüm elektrik, elektronik, bilgisayar, elektronik haberleşme mühendisliği bölümü son sınıf öğrencilerini bitirme projeleri ile katılmaya davet ediyoruz. Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

7. BURSA EMOGENÇ PROJE YARIŞMASI 15.04.2010

    

Şubemiz, mühendis adaylarını çalışmalarında teşvik etmek, yaptıkları çalışmaları bilim dünyasına, araştırma kurumlarına, sanayi kuruluşlarına ve kamuoyuna duyurmasına yardımcı olmak, gelecekteki meslek odaları olacak Elektrik Mühendisleri Odası ile bağlarını güçlendirmek amacıyla 2009-2010 Eğitim öğretim yılında Balıkesir Üniversitesi MMF-Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi MMF-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Uludağ Üniversitesi MMF-Elektronik Mühendisliği Bölümü Lisans öğrencileri arasında bir Proje Yarışması düzenlemiştir.Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

EMO İSTANBUL PROJE YARIŞMASI 2009 14.04.2009

    

İstanbul ve Trakya'da bulunan üniversitelerin son sınıf öğrencilerine yönelik yapılan yarışmanın 5.si 2009 yılında yapılacaktır. Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

(İZMİR EMO-GENÇ) 40. YIL PROJE YARIŞMASI 21.06.2008

    

Şubemizin 40. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında planlanan, elektrik elektronik bilgisayar mühendisi adaylarımızın çalışmalarını özendirmek, yaptıkları çalışmaların bilim dünyasına ve kamuoyuna duyurulmasına yardımcı olmak ve onların gelecekteki meslek odası olan EMO ile bağlarını kurmak amacıyla ilgili bölüm son sınıf öğrencilerine yönelik 40.yıl proje yarışması düzenlenmiştir.

EMO İSTANBUL PROJE YARIŞMASI 2008 27.11.2007

    

İstanbul ve Trakya'da bulunan üniversitelerin son sınıf öğrencilerine yönelik yapılan yarışmanın 4.sü 2008 yılında yapılacaktır. Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

TÜRKİYE İŞLEMCİSİNİ TASARLIYOR 26.11.2007

    

Türkiye İşlemcisini Tasarlıyor" projesinin start aldı. Yarışmanın kategorileri, takvimi ve jüri üyeleri belli oldu. İşte kategoriler: * Sanal İşlemci Tasarımı * FPGA ile Fiziksel İşlemci Tasarımı * Akademik Yenilikçi Gömülü Sistem Tasarımı

EMO İSTANBUL PROJE YARIŞMASI 2007 15.01.2007

    

İstanbul ve Trakya'da bulunan üniversitelerin son sınıf öğrencilerine yönelik yapılan yarışmanın 3.sü 2007 yılında yapılacaktır. Katılmak için gerekli bilgileri ekteki linkte bulabilirsiniz.

EMO İSTANBUL PROJE YARIŞMASI 2005 19.09.2006

    

İstanbul bulunan üniversitelerin son sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Proje yarışması sonuçlanmış ve 8 proje ödüle değer bulunmuştur.

EMO İSTANBUL PROJE YARIŞMASI 2006 19.09.2006

    

Proje Yarışmasına 30 proje başvurmuş ve 7 proje ödüle değer görülmüştür.

 


ULUSAL KANAL- ANA HABER

23.10.2021
 


Çok Okunanlar


PARİS İKLİM ANLAŞMASI NÜKLEER ENERJİNİN TRUVA ATI MI !

`1. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE GÜNCEL GELİŞMELER SEMPOZYUMU` YAPILDI

ÜLKE GELECEĞİMİZİ RUSYA İLE YAPILAN GİZLİ ANLAŞMALARA TESLİM ETMEYECEĞİZ!

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN DENİZLİ ŞUBE’YE ZİYARET

YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU BAŞLADI

ART ARDA GELEN ENERJİ ZAMLARI YURTTAŞLARI BEZDİRDİ…

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN İZMİR ŞUBE’YE ZİYARET

ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE YÜZDE 50 TAVAN FİYAT KIYAĞI

ÇARŞAMBA OVASI’NDA BİYOKÜTLE SUİSTİMALİNE YARGI FRENİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN TRABZON ŞUBE’YE ZİYARET

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.