MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 MERSİN ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 MERSİN   NİĞDE   KARAMAN 
 

 
FORMLAR
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
MİSEM BAŞVURU FORMU
 
SMM YÖNETMELİĞİNDEKİ DEĞİŞİKLİK
 
RADYO
 
EN AZ ÜCRET TANIMLARI KİTAPÇIĞI
 

EMO Mersin Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 27

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 2  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN… 02.08.2007

    

Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nün, yazının devamında bulunan bilim dallarında, Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Programlarına 2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılı Güz yarıyılında öğrenci alınacaktır. Konu ile ilgilenen üyelerimiz www.selcuk.edu.tr adresinden detaylı bilgileri edinebilirler.

ENERJİNİN İZLENMESİ, ÖLÇÜLMESİ,KALİTESİ, HARMONİK VE KOMPANZASYON SEMİNERİ 07.06.2007

    

8 Haziran Cuma günü saat 16.00-18:00 arası Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Küçük Salonda gerçekleştirilecek seminerde "Enerjinin izlenmesi, ölçülmesi, kalitesi, harmonik ve kompanzasyon" konusu işlenecektir. Şubemizin düzenlediği, konu ile ilgili uzman kişiler tarafından yapılacak seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

KATODİK KORUMA VE ÖLÇME SEMİNERİ YAPILIYOR 31.01.2007

    

6 Şubat 2007 Salı günü şube binamızda katodik koruma ve ölçme semineri üyelerimize yönelik ücretsiz olarak yapılacaktır. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin şubemize isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

MESLEKİ DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞALIM 23.01.2007

    

EMO Mersin Şube Basın Yayın Komisyonu toplantısında üyelerimizin mesleki deneyimlerinin diğer üyelerimizle paylaşılması kararı alındı .

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL NEM-DİL İNGİLİZCE-ALMANCA KURSLARI 10.10.2006

    

“Milli Eğitim Bakanlığı Özel Nem-Dil İngilizce-Almanca Kursları” , temel, orta, ileri seviye sınıfları ve özel ders programları uygulamaktadır. Nem-Dil Elektrik Mühendisleri Odası üyelerinin eş ve çocuklarının kurslardan yararlanmaları amacıyla % 20 indirim uygulamakta olup indirimsiz aylık bedel 114.- YTL dir.

14 EKİM 2006 CUMARTESİ GÜNÜ TMMOB MİTİNGİ İÇİN TÜM MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI ANKARA’DA OLACAK 06.10.2006

    

Yapılacak miting için 13 Ekim Cuma akşamı Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi önünden saat 24:00 da Ankara’ya hareket etmek üzere otobüsler kaldırılacaktır. Çağdaş, bağımsız, onurlu, kalkınmış, sanayileşmiş ve demokratik bir Türkiye’de, insanca ve barış içinde yaşamak isteyen, başka bir yaşam mümkün, başka bir Türkiye mümkün, başka bir dünya mümkün diyen, haklarını savunmak, mesleğine sahip çıkmak isteyen tüm üyelerimiz mitingde bulunmak için Şubemizden detaylı bilgileri alabilirler.

MÜHENDİSLİK MİMARLIK ÖYKÜLERİ - III 27.09.2006

    

TMMOB’nin Mayıs 2004 ve Mayıs 2006’da basılan “Mühendislik Mimarlık Öyküleri I-II” kitabına benzer “Mühendislik Mimarlık Öyküleri – III” kitabı basılacaktır. Üyelerimiz, “Mühendislik Mimarlık Öyküleri-III” kitabında yer almasını istedikleri 5-30 sayfalık mesleki öykülerini şubemize iletebilirler. Detaylı bilgi için şubemiz ile iletişime geçiniz.

BÜTÜN DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE ÖNCE FİLİSTİN, ŞİMDİ DE LÜBNAN’DA İSRAİL TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN İNSANLIK DIŞI UYGULAMALAR İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI YAPILIYOR. 10.08.2006

    

TMMOB Mersin İKK bileşenleri ile yapılacak olan basın açıklaması, temelinde Ortadoğu’daki enerji kaynaklarını kontrol etmek amacı olan Irak’ın işgali ile bu niyetleri açığa çıkan başta ABD ve İsrail’i kınamak adına, 10.08.2006 Perşembe günü saat 12:45 de Makine Mühendisleri Odası Mersin Şubesi’nde yapılacak.

BİRLEŞİK METAL-İŞ SENDİKASI’NIN KEMAL TÜRKLER EĞİTİM VE TATİL SİTESİ’NİN 2006 YILI PROGRAMI 28.06.2006

    

Birleşik Metal-İş Sendikası’nın Kemal Türkler Eğitim ve Tatil Sitesi’nin 2006 yılı programı ektedir. Tesisler, üyelerimizin faydalandığı şartlarda demokratik kurum mensuplarının hizmetlerine de açık tutulmuştur.Yararlanmak isteyenlerin en az 10 gün öncesinden başvuru formlarını doldurup belirtilen adreslere müracaatları gerekmektedir.

ÜYELERİMİZE ÖZEL… 09.06.2006

    

EMO Mersin Şubesinin seyahat firmalarıyla yaptığı sözleşme neticesinde, Şubemize kayıtlı üyelerimize yapacak oldukları seyahatlarında özel indirim uygulanacak.

TENİS KURSU BAŞLIYOR 02.06.2006

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Mersin Şubesi üyelerinin 8-16 yaş grubu çocuklarına , alanında uzman hocalarca tenis kursu veriyor.

 

Çok Okunanlar


HATAYDA AFET SONRASI İNCELEMELERDE BULUNAN EMO YÖNETİM KURULU SAYMANI MEHMET MAZMANOĞLU VE YAZMANI EYLEM ÖLMEZOĞLU MERSİN SUBEMİZİ ZİYARET ETTİ.

ŞUBEMİZ VE MERSİN ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ İLE YAPILAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ KAPSAMINDA GÜÇ SİSTEMLERİ ANALİZİ VE YG TEKNİĞİ KURSLARI DÜZENLENECEKTİR.

EMO ERDEMLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİ OLARAK TEMSİLCİ YARDIMCIMIZ MUSTAFA AKYOKUŞ`U, YENİ AÇTIĞI İŞYERİNDE ZİYARET ETTİK.

TEİAŞ’IN ÖZELLEŞTİRME HAZIRLIK SÜRECİ 2 YIL UZATILDI

DEPREM BÖLGESİNDE İNCELEMELERİNE DEVAM EDEN EMİN KORAMAZ BAŞKANLIĞINDAKİ TMMOB HEYETİ 8 MART 2023 TARİHİNDE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER İLE BİR ARAYA GELDİ

MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ŞEFİ TURGUT ERMERCİMEK EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ TARSUS İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

EMO MERSİN ŞUBE BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ALKAN ALKAYA VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SN. PROF. DR. EROL YAŞAR `I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ.

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI (EMO) MERSİN ŞUBESİ İLE MERSİN ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (MEUSEM) HİZMET İÇİ EĞİTİM REHBERLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİNE AİT İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN !

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.