MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

EMO-Genç GİRİŞ SAYFASI


 EMO-Genç

   · 

EMO-Genç NEDİR?

   · 

EMO-Genç İLKELERİ

   · 

HABERLER

   · 

MAKALELER

   · 

KURSLAR-SEMİNERLER

   · 

KURS-SEMİNER NOTLARI

   · 

TEKNİK BİLGİLER

   · 

PROJE YARIŞMALARI

   · 

RESİMLER-AFİŞLER

   · 

EMO-Genç DERGİ

   · 

EMO Genç İzmir Kampı

   · 

EMO-Genç KURULTAYLARI

   · 

MÜHENDİS ADAYLARI İÇİN

   · 

STAJ PANOSU

   · 

FORUMLAR

   · 

BAĞLANTILAR

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 12  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SAMİ SİPAHİ ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 30.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; dokuzuncu seminer 29 Mart Salı günü, Eskişehir Sami Sipahi Ortaokulu`nda Elektrik Mühendisi Banu Akın ve Şube Teknik Personeli Sadettin Kaan Şahin tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

HIZIRBEY İMAM HATİP ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 30.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; onuncu seminer 30 Mart Çarşamba günü, Eskişehir Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu`nda Elektrik-Elektronik Mühendisi Erhan Gocuklu tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

MURAT ATILGAN ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 30.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; on birinci seminer 30 Mart Çarşamba günü, Eskişehir Murat Atılgan Ortaokulu`nda Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Şube Yedek Yönetim Kurulu üyemiz Hatice Aydın tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - A.G. PROJE UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 24.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında A.G. Proje Uygulamaları Seminerinin 1. ve 2. kuru, Elektrik Mühendisi ve SMM Üyemiz Vural Yamalı tarafından 23 Mart Çarşamba günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

ŞEHİT YUNUS BAYKAL ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 23.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; beşinci seminer 22 Mart Salı günü, Eskişehir Şehit Yunus Baykal Ortaokulu`nda Elektrik-Elektronik Mühendisi Oya Kiraz tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

MEHMET GEDİK ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 23.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; altıncı seminer 22 Mart Salı günü, Eskişehir Mehmet Gedik Ortaokulu`nda Elektrik-Elektronik Mühendisi Oya Kiraz tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

MELAHAT ÜNÜGÜR ORTAOKULU`NDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 23.03.2016

    

Enerji Verimliliği Seminerleri kapsamında; sekizinci seminer 23 Mart Çarşamba günü, Eskişehir Melahat Ünügür Ortaokulu`nda Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Şube Yedek Yönetim Kurulu üyemiz Oğuz Soylu tarafından verildi. Seminerde EMO, Enerji, Enerji Çeşitleri, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu, Enerji Tüketimi ve günlük hayatta enerji farkındalığı ortaokullardaki çocuklarımızla paylaşılmıştır.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - ROBOTİK SEMİNERİ DÜZENLENDİ 22.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında Robotik Seminerinin 1. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Yedek Kurulu üyemiz Hatice Aydın tarafından 21 Mart 2016 Pazartesi günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - KOMPANZASYON SEMİNERİ DÜZENLENDİ 08.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında Kompanzasyon Seminerinin 1. ve 2. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve SMM Üyemiz Bahri Karatepe tarafından 7 Mart Salı günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - YG KABLO UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 07.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında YG Kablo Uygulamaları Seminerinin 2. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Yedek Kurulu üyemiz İpek Türe tarafından 5 Mart 2016 Cumartesi günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - PCB TASARIM (PADS) SEMİNERİ DÜZENLENDİ 07.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında PCB Tasarım (PADS) Seminerinin 1. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi Emin Köse tarafından 5 Mart 2016 Cumartesi günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - BAKIM MÜHENDİSLİĞİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 05.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında Bakım Mühendisliği Seminerinin 1. ve 2. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Şube Yedek Yönetim Kurulu Üyemiz Adil Güzle tarafından 4 Mart Cuma günü Şube Eğitim Salonunda verildi.

MÜHENDİSLİKTE STAJIN ÖNEMİ VE İŞ ALANLARI KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI 04.03.2016

    

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine 4 Mart 2016 Cuma günü 13:30’da, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Amfisinde “Mühendislikte Stajın Önemi ve İş Alanları” konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı. Sektörün önde gelen firma, kurum ve kuruluşlarında görev yapan uzman üyelerimiz ile Yönetim Kurulu üyelerimizin de katıldığı toplantıya EMO-Genç üyelerimiz geniş bir ilgi gösterdi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - OTOMASYON SEMİNERİ DÜZENLENDİ 03.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında Otomasyon Seminerinin 1. ve 2. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Şube Yedek Yönetim Kurulu Üyemiz Levent Çelik tarafından 2 Mart Salı günü verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 01.03.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında Toplam Kalite Yönetimi Seminerinin 1. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi Bennur Nadar tarafından 29 Şubat 2016 Pazartesi günü verildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - YG KABLO UYGULAMALARI SEMİNERİ SONA ERDİ 29.02.2016

    

EMO-Genç Bilgi Ağacı kapsamında YG Kablo Uygulamaları Seminerinin 1. kuru, Elektrik-Elektronik Mühendisi ve Yedek Kurulu üyemiz İpek Türe tarafından 27 Şubat 2016 Cumartesi günü verildi.

ŞUBEMİZE EMO-GENÇ ZİYARETİ 29.02.2016

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç temsilcileri ve Uluslararası Antalya Üniversitesi EMO-Genç’leri 19.02.2016 tarihinde Şubemizi ziyarette bulundu. Şube Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN’in ve Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şaban TAT’ın hazır bulunduğu ziyarette EMO-Genç çalışmaları ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.METİN konuşmasında; mesleğimiz, meslek örgütümüz ve çalışmalarımız hakkında bilgi vererek, Şube Yönetim Kurulu olarak EMO-Genç’in meslek örgütümüze gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını bu ilginin mezun olduktan sonra da artarak devam etmesi gerektiğini ifade ederek, bugüne kadar Yönetim Kurulu olarak her türlü desteği EMO-Genç verdiklerini vermeye de devam edeceklerini belirtti.

MÜHENDİSLİKTE STAJ VE İŞ ALANLARI KONULU BİLGİLENDİRME 29.02.2016

    

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine 4 Mart 2016 Cuma günü 13:30’da, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Amfisinde “Mühendislikte Staj ve İş Alanları” konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Sektörün önde gelen firma, kurum ve kuruluşlarında görev yapan uzman üyelerimizin ve Yönetim Kurulu üyelerimizin de katılacağı toplantıya tüm EMO-Genç üyelerimiz davetlidir.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI - ELEKTRİK A.G. VE Y.G. TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR SEMİNERLERİ DÜZENLENDİ 29.02.2016

    

EMO-GENÇ Bilgi Ağacı kapsamında 1. ve 2. öğretim EMO-Genç üyelerimiz için ikişer kur olacak şekilde Elektrik AG ve YG Tesislerinde Topraklamalar konu başlıkları altında seminerler Elektrik-Elektronik Mühendisi ve SMM üyemiz Oğuz Soylu tarafından verildi. Seminerlere katılımın yüksek olduğu görülürken, 3. kur olarak ESTRAM Eskişehir Hafif Raylı Sistem İşletmesi`nde planlanan pratik uygulaması gerçekleştirildi.

EMO-GENÇ BİLGİ AĞACI BAŞLADI 26.02.2016

    

EMO Eskişehir Şubesi tarafından EMO-Genç üyelerimiz için planlanan ve 24 farklı konu başlığı altında 28 konuşmacının yer aldığı EMO-GENÇ Bilgi Ağacı; 24 Şubat 2016 Çarşamba günü başladı. İlk seminer olan Y.G. Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Semineri`nin 1.kuru Elektrik Mühendisi ve SMM üyemiz Banu Akın tarafından verildi. 24 farklı seminerin kontenjanları tamamen dolarken, seminerler 11 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecektir.

 


KANAL 42- ANA HABER

16.10.2021
 


Çok Okunanlar


`ELEKTRİK -ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNDE GÜNCEL GELİŞMELER SEMPOZYUMU` BAŞLIYOR

PARİS İKLİM ANLAŞMASI NÜKLEER ENERJİNİN TRUVA ATI MI !

ÜLKE GELECEĞİMİZİ RUSYA İLE YAPILAN GİZLİ ANLAŞMALARA TESLİM ETMEYECEĞİZ!

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN DENİZLİ ŞUBE’YE ZİYARET

YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU BAŞLADI

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN İZMİR ŞUBE’YE ZİYARET

EMO YÖNETİM KURULU YEDAŞ, YEPAŞ, TEİAŞ ORTA KARADENİZ YÜK TEVZİ İŞLETME, TEİAŞ 10. BÖLGE VE TÜRK TELEKOM SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞܒNÜ ZİYARET ETTİ

EMO YÖNETİM KURULU’NDAN TRABZON ŞUBE’YE ZİYARET

EMO YÖNETİM KURULU ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş’Yİ ZİYARET ETTİ

42. YILINDA 19 EYLÜL 1979 İŞ BIRAKMA EYLEMİNİ SELAMLIYOR TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.