MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 8  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BEŞKONAK RAFTİNG ETKİNLİĞİ 18.07.2011

    

Akdeniz’in kavurucu sıcağından bir günde olsa uzaklaşmak, Köprülü Kanyon’un cennet doğal güzelliği içerisine kendinizi bırakmak, dinlenmek ve köprü çay’ın buz gibi serin sularında adrenalinve heyecan dolu rafting yaparak rahatlayıp huzurlu bir gün geçirmek ister misiniz?30/07/2011 Antalya Beşkonak mevkiinde rafting etlinliği düzenlenecektir.Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz...

MANAVGAT YAT GEZİSİ 12.07.2011

    

16/07/2011 Manavgat ilçesinden başlayan yat gezisi turu düzenlenecektir.Kayıt, araç kalkış noktası ve detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz...

SEMİNER:ŞUBEMİZDE MİSEM KAPSAMINDA ` ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV`A KADAR) PROJE EĞİTİMİ` PLANLANMIŞTIR 06.07.2011

    

Şubemiz Seminer salonunda MİSEM eğitimleri kapsamında, 18-19-20-21-22-23 Temmuz 2011 tarihlerinde “Enerji Nakil Hatları (36 kV`a KADAR) Proje “ eğitim semineri düzenlenecektir.Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya www.emo.org.tr web adresinden online başvuru yapması gerekmektedir.

FOTOVOLTAİK HAKKINDA TEMEL BİLGİLER SEMİNERİ 27.06.2011

    

Şubemiz`de 02.07.2011 Cumartesi günü saat:13:00`da Şubemiz ve IBC Solar işbirliği ile Fotovoltaik Hakkında Temel Bilgiler konulu seminer verilecektir. Programı ekte bulunan seminere üyelerimiz davetlidir.

SEMİNER:ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE MİSEM KAPSAMINDA `YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİM` SEMİNERİ PLANLANMIŞTIR. 09.06.2011

    

Isparta İl Temsilciliğimizde MİSEM eğitimleri kapsamında, 01-02-03 Temmuz 2011 tarihlerinde “YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu” eğitim semineri düzenlenecektir.Seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım şartlarını yerine getirmeleri ve seminer tarihinden en geç 1 hafta önce mesai bitimine kadar Şubemize veya www.emo.org.tr web adresinden online başvuru yapması gerekmektedir.

YAPI VE DENETİM ÇALIŞTAYI 14 MAYIS 2011 TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR 06.05.2011

    

Şubemiz öncülüğünde, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ve TMMOB Mimarlar Odası Antalya Şubesi birlikteliğiyle Yapı Denetim mevzuatı, işleyişi, uygulamaları ve sorunları ile çözüm yollarının aranacağı 14 Mayıs 2011 tarihinde Şubemizde “Yapı ve Denetim Çalıştayı” gerçekleştirilecektir.Yapı ve Denetim Çalıştayı program broşürü yazımız ekinde olup, çalıştaya tüm üyelerimiz davetlidir.

İLERİ TEKNOLOJİ LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ VE SOLAR SİSTEMLER SEMİNERİ 02.05.2011

    

Şubemiz`de 07.05.2011 Cumartesi günü saat:13:00`da Şubemiz ve Ezgene Aydınlatma işbirliği ile İleri Teknoloji Led Aydınlatma Sistemleri ve Solar Sistemleri konularında Led Bilim Kurulu üyesi-Tübitak Avrupa Masası Enerji Temsilcisi Dr. Murat DURAK tarafından seminer verilecektir.Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere üyelerimiz davetlidir.

ŞUBEMİZİN 9. ÇALIŞMA DÖNEMİ 3.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI 02.05.2011

    

Şubemizin 9.Çalışma Dönemi 3.Danışma Kurulu Toplantısı 06 Mayıs 2011 Cuma günü Saat 18:00 da 1) 9. Dönem Şube Çalışmaları hakkında bilgilendirme 2) 15 Mayıs 2011 TMMOB Ankara Mitingi 3)Dilek ve temenniler gündem maddeleri ile Şube toplantı salonunda yapılacaktır.

YAŞASIN 1 MAYIS 27.04.2011

    

İşçi sınıfının, “uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma” günü olan ‘1 Mayıs’ diğer emek ve meslek örgütleri ile birlikte, örgütlü olduğumuz il ve ilçelerde kutlanacaktır. Emeğin bayramı olan 1 Mayıs‘ta başta üyelerimiz olmak üzere, herkesi alanlara davet ediyoruz. Antalya`da 1 MAYIS MİTİNGİ: TRT -Güllük Kavşağı (Köy Hizmetleri yanı)-Saat 13.00 da başlayacaktır. Tüm üyelerimizi TMMOB pankartı altında buluşmaya çağırıyoruz.

TİYATRO OYUNU:`ŞU ÇILGIN TÜRKLER` 27.04.2011

    

02 Mayıs 2011 Pazartesi günü, saat:20:30`da Samsun Sanat Tiyatrosu tarafından AKM Aspendos Salonunda “Şu Çılgın Türkler” adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. İzlemek isteyen üyelerimizin Şubemizi bilgilendirmeleri gerekmektedir. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

PV (FOTOVOLTAİK)SİSTEMLER VE PANEL -İNVERTER TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ 13.04.2011

    

Şubemiz ve Mimarlar Odası Antalya Şubesi işbirliği ile 27 Nisan 2011 Çarşamba günü Şubemizde PV (fotovoltaik) sisteminin en önemli iki parçasını oluşturan panel ve inverter teknolojilerinin profesyonel olarak irdeleneceği bir seminer düzenlenmiştir. Programı ekte bulunan seminere katılmak isteyen üyelerimizin 22 Nisan 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar Şubemize başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

NÜKLEER SANTRALLARA VE YAŞAMI YOK EDEN ENERJİ ÜRETİMLERİNE HAYIR! 06.04.2011

    

Nükleer Karşıtı Platform, Çernobil faciasının 25. yıl dönümünde ülkemizi nükleer çöplük haline getirme kararlığındaki iktidara tepkimizi yansıtmak üzere, 24 Nisan 2011 Pazar günü `NÜKLEER SANTRALLARA VE YAŞAMI YOK EDEN ENERJİ ÜRETİMLERİNE HAYIR` adlı mitingi düzenliyor. Miting için 24 Nisan Pazar günü saat 13.00`de Kadıköy Tepe Nautilus önünde toplanılacak ve saat 14:00`de Kadıköy İskele Meydanı`nda miting yapılacaktır. Geleceğinizi savunmak için katılmaya ve katkı koymaya davet ediyoruz. İletişim bilgileri için duyurunun devamına bakınız.

ŞUBEMİZDE ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR 05.04.2011

    

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği gereğince; Enerji Kimlik Belgesi yeni binalar için o binanın tasarımında görev almış, proje müellifi mimar ve mühendisler arasından yetkilendirilmiş Enerji Kimlik Belgesi ( EKB ) uzmanı tarafından verilecektir. Bu kapsamda Şubemiz eğitim çalışmaları çerçevesinde, Şubemizde 20-21-22 Nisan 2011 tarihlerinde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi planlaması yapılmıştır.Katılım şartlarına ve www.emo.org.tr web adresinden online başvuruya yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİMİZDE ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR 04.04.2011

    

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği gereğince; Enerji Kimlik Belgesi yeni binalar için o binanın tasarımında görev almış, proje müellifi mimar ve mühendisler arasından yetkilendirilmiş Enerji Kimlik Belgesi ( EKB ) uzmanı tarafından verilecektir. Bu kapsamda Şubemiz eğitim çalışmaları çerçevesinde,Alanya İlçe Temsilciliği’nde AKDENİZ EDAŞ Alanya İşletme Müdürlüğü’nde 07-08-09 Mart 2011 tarihlerinde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi planlaması yapılmıştır.Katılım şartlarına ve www.emo.org.tr web adresinden online başvuruya yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

JAPONYA-FUKUŞİMA’NIN ARDINDAN NÜKLEER SANTRAL GERÇEĞİ VE ENERJİ KONULU PANEL 16.03.2011

    

EMO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet BOZKIRLIOĞLU’nun oturum başkanlığını ve “Yaşanan Gelişmeler Işığında Nükleer Tartışmalar” konulu konuşma yapacağı “JAPONYA-FUKUŞİMA’NIN ARDINDAN NÜKLEER SANTRAL GERÇEĞİ VE ENERJİ” konulu panel düzenlenecektir. 17 Mart 2011 Perşembe günü Saat:14.00 da ANSAN’da (Antalya Sanatçılar Derneği) (Kalekapısı-Saat Kulesi Yanı/ANTALYA) düzenlenecek olan ve konusunda Uzman panelistlerin katılacağı programa tüm üyelerimizle, ilgili kurum ve kuruluşların katılımını bekleriz.Panel programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TİYATRO OYUNU:`HER YÖNE 90 DAKİKA` 04.03.2011

    

10 Mart 2011 (Perşembe) tarihinde saat:20:30`da İstanbul Meydan Sahnesi tarafından AKM Aspendos Salonunda “Her Yöne 90 Dakika” adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Oyunda, Televizyon dünyasındaki ışıltılı yaşamı, arka mahallelerdeki sefaletle birleştiren oyunda, Türkiye’nin sanal gündeminin, gerçek gündemini nasıl tuş ettiği de trajikomik bir dille ele alınıyor. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

ŞUBE BAŞKANI İLHAN METİN AKDENİZ TV’DE 03.03.2011

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İlhan METİN 04.03.2011 (Cuma) saat:09:00’da Songül BAŞKAYA’nın hazırlayıp sunduğu Akdeniz Tv`de yayınlanan “Gündem” adlı programa canlı yayın konuğu olarak katılacaktır.Metin’in Antalya’nın enerji durumu, yenilenebilir enerji kaynakları, HES’ler ve özelleştirmelere ilişkin görüşlerini aktaracağı programı Akdeniz TV’den izleyebilirsiniz.

SUNUM:KADININ MEDENİ KANUNDAKİ HAKLARI VE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER 01.03.2011

    

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebi ile Şubemizde 8 Mart 2011 (Salı) tarihinde saat:17:00`da Şube Avukatı Erhan TUNÇ tarafından kadın üyelerimize yönelik `Kadının Medeni Kanuındaki Hakları ve Yapılan Değişikler` konulu bir sunum gerçekleştirilecektir.Tüm kadın üyelerimiz davetlidir.

TİYATRO GÖSTERİSİ`NE GİTMEK İSTER MİSİNİZ? 12.02.2011

    

Samsun Sanat Tiyatrosu oyuncuları `Satılık Mahalle` adlı tiyatro oyununu 23.02.2011 (Çarşamba) tarihinde saat:20:00`da AKM Aspendos salonunda üyelerimize ücretsiz olarak sahneleyecektir. İki perdelik ortaoyunu olan Satılık Mahalle; Osmanlı’nın son dönemlerinde yaşanan, her bir binası, dükkânı ve hatta çeşmesi dahi satılan bir Kasımpaşa mahallesinde geçen olayları anlatıyor.İzlemek isteyen üyelerimiz Şubemizden bilet temin edebilir.(Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

2011 YILI SMM-BT BELGE MÜRACAATLARI. 03.02.2011

    

Oda Yönetim Kurulu’nun 27.11.2010 tarih ve 42/21 sayılı oturumunda alınan karar gereği SMM-BT Hizmet Belgelerini yenilemek üzere 2011 yılı için Odamız tarafından istenen belgeler ekte sunulmuş ve SMM-BT belge ücretleri aşağıya çıkartılmıştır. Mevcut belgelerin geçerliliği 31.12.2010 tarihinde sona ermektedir. 2010 yılına ait SMM-BT belgeleri 20.12.2010 – 28.02.2011 tarihleri arasında yenilenebilecek, bu tarihten sonra yapılacak yenilemelerde ilk çıkartma işlemi yapılacaktır. 2010 yılına ait belgeler ile 01.01.2011 tarihinden itibaren işlem yapılamayacaktır.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVESİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

EMO ANTALYA ŞUBESİ TÜRK MÜZİĞİ KOROSU`NDAN KEYİFLİ KONSER

KAMUDA ÇALIŞAN ÜYELERİMİZDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

TMMOB ANTALYA İKK 2023 YILI İLK TOPLANTISINI YAPTI

`GÜNEŞTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ VE PV SİSTEMLERİNDE YENİ NESİL UYGULAMALAR` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ÇEVRE VE İNOVASYON MERKEZİ’NDE SEMİNER

BAŞKAN YARDIMCIMIZ DURALİ ÇAKIR, TRT ANTALYA RADYOSU CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI`NDA TOPLANTI

TMMOB ANTALYA İKK KADIN KOMİSYONU TOPLANDI

TEKNİK SEMİNER: GÜNEŞTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ VE PV SİSTEMLERİNDE YENİ NESİL UYGULAMALAR

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.