MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2022.1

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 280  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO ANKARA ŞUBESİ 2022 MAYIS AYI WEBİNARLARI BAŞLIYOR 29.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi 2022 Mayıs ayı Webinar Programı 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 20.00`da Mekatronik Mühendisi Gökçem ÇELİK`in `Dijital İkiz ve Sanal Gerçeklik` başlıklı sunumu ile başlıyor. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

28 NİSAN DÜNYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GÜNÜ 28.04.2022

    

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından alınan bir kararla meslek hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi amacıyla, 2003 yılından bu yana her yıl farklı bir tema ile kutlanmaktadır. Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan ve bu kültürün geliştirilmesine katkı sunan başta meslektaşlarımız olmak üzere tüm çalışanların 28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kutlu olsun!

YAPAY ZEKA UYGULAMALARI VE OPTİMİZASYON BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ 22.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Nisan ayı webinar programı kapsamında Elektronik Mühendisi Prof. Dr. Derviş KARABOĞA`nın `Yapay Zeka Uygulamaları ve Optimizasyon` başlıklı sunumu 21 Nisan 2022 Perşembe günü çevrimiçi olarak düzenlendi.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI`NI KUTLUYORUZ 21.04.2022

    

Emperyalist güçlere karşı Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları tarafından başlatılan Ulusal Kurtuluş Mücadelesi kazanılmış ; bağımsızlık, eşitlik ve özgürlük düşüncesiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi 23 Nisan 1920 yılında açılmıştır. 102 yıl önce saltanat yıkılıp egemenlik milletin özgür iradesine bırakılarak Cumhuriyetimizin temelleri atılmıştır.

ÇERNOBİL NÜKLEER SANTRAL FELAKETİ 36 YILDIR ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR 20.04.2022

    

26 Nisan 1986 tarihinde Ukrayna Kiev`in 140 km kuzeyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali`nde gerçekleşen kaza, her biri 1.000 Megawatt (MW) gücünde olan dört reaktörün hatalı tasarımının yanı sıra reaktörlerden birinde deney yapmak için güvenlik sisteminin devre dışı bırakılması nedeniyle yaşandı. Nükleer felaketin üzerinden 36 yıl geçmesine karşın Çernobil ölü kent durumundadır. Rusya-Ukrayna savaşında yeni bir nükleer tehlike ile karşı karşıyayız. Nükleer felaketlerin bir daha yaşanmaması, savaşın bir an önce son bulması en büyük temennimizdir.

ENDÜSTRİYEL OTOMASYONDA SAHA ENSTRÜMANTASYONU BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ 19.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Nisan ayı webinar programı kapsamında Maden Yüksek Mühendisi Can Merter`in `Endüstriyel Otomasyonda Saha Enstrümantasyonu` başlıklı sunumu 18 Nisan 2022 Pazartesi günü saat çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirildi.

EMO ANKARA ŞUBESİ 26. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU RAPORU YAYINLANDI 16.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi 26. Dönem 1. Danışma Kurulu Raporu yayınlandı.

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ASTOR FİRMASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FERİDUN GEÇGEL’İ ZİYARET ETTİLER 15.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref SAĞIROĞLU, Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Hatice Bilge ALĞIN, transformatör üretimi yapan ASTOR firması Yönetim Kurulu Başkanı Feridun GEÇGEL’i ziyaret ettiler. Üyemiz Ali Fuat BİLGİN’in de yer aldığı ziyarette, ASTOR Yönetim Kurulu Üyesi İlknur GEÇGEL, ASTOR Genel Müdürü Enver GEÇGEL, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Fatih IŞIK hazır bulundu.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE ENERJİ BAŞLIKLI ÇEVRİMİÇİ SEMİNER DÜZENLENDİ 15.04.2022

    

İklim Değişikliği ve Enerji başlıklı çevrimiçi seminer Nükleer Düzenleme Kurumu Başkan Yardımcısı Makina Mühendisi Dr. Oğuz Can’ın sunumu ile 14 Nisan 2022 Perşembe günü çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirildi.

HUAWEI TÜRKİYE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI LIANG DONGBO ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 15.04.2022

    

HUAWEI Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Liang DONGBO ile Kamu ve Kurumsal İlişkiler Kıdemli Yöneticisi Ömer Faruk ŞAHİN, 14 Nisan 2022 Perşembe günü Şubemizi ziyaret ettiler ve EMO 26. Dönem Yönetim Kurulu`na yeni dönem için başarı dileklerini ilettiler.

ANKARA KENT KONSEYİ’NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 15.04.2022

    

Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı ve Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, AKK Yürütme Kurulu Üyeleri Dr. Süleyman Basa ve Murat Akyüz, AKK Çevre ve İklim Meclisi sözcüsü Ömer Şan, AKK Bileşeni ve ELTEMTEK Mühendislik A.Ş. İç Denetim Birimi Başkanı Arif Semih Köse 14 Nisan 2022 Perşembe günü EMO Ankara Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdiler.

EMO ANKARA ŞUBESİ 26. DÖNEM KOMİSYONLARI OLUŞTURULDU 13.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi 26. Dönem Komisyonları oluşturuldu. Çevrimiçi (Online) olarak yayınlanan “Komisyon Çalışmaları Anketi”ne isim bildiren üyelerimiz “Enerji Komisyonu, Yapı Denetim Komisyonu, SMM Komisyonu, Yönetmelikler ve Standartlar Komisyonu, Sosyal Etkinlikler Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu, Üye İlişkileri ve Örgütlenme Komisyonu, Telekomünikasyon Komisyonu, Elektrikli Araçlar Komisyonu, Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği Komisyonu, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu, Eğitim Komisyonu, Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyonu, Bilirkişilik Komisyonu, Kadın Komisyonu, Endüstriyel Uygulamalar Komisyonu, Akıllı ve Yeşil Şehir Yönetimi Komisyonu”nda yer aldılar.

TMMOB AFET SEMPOZYUMU PROGRAMI YAYIMLANDI 13.04.2022

    

TMMOB tarafından 20-22 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan `TMMOB Afet Sempozyumu` programı 31 Mart 2022 tarihinde yayımlandı.

HARMONİKLER VE HARMONİKLERDEN KORUNMA YOLLARI BAŞLIKLI WEBİNAR GERÇEKLEŞECEK 12.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Nisan ayı webinar programı kapsamında Elektrik Mühendisi Cihan ŞENEL`in `Harmonikler ve Harmoniklerden Korunma Yolları` başlıklı sunumu 28 Nisan 2022 Perşembe günü saat 20.30’da online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

GENÇ MESLEKTAŞIMIZ MENDERES AYHAN`I YİTİRDİK, ÜZGÜNÜZ... 11.04.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Dönem Yönetim Kurulu aday üyelerinden Menderes Ayhan`ı 9 Nisan 2022 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu yitirdik. Menderes Ayhan, 1981 yılında Nusaybin‘de doğdu. Dicle Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü‘nden 2008 yılında mezun oldu. Özel sektörde çalışmalarını sürdüren Ayhan, genç yaşta geçirdiği kalp krizi sonucu ne yazık ki aramızdan ayrıldı. EMO 48. Olağan Genel Kurulu‘nda Yönetim Kurulu yedek adaylarından olan Ayhan‘a Allah`tan rahmet, EMO ailesi başta olmak üzere, sevenlerine, dostlarına ve ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

EMO 48. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ YAPILDI 11.04.2022

    

EMO 48. Dönem Genel Kurulu ve Yönetim Kurulu seçimleri 09-10 Nisan 2022 günlerinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi`nde gerçekleştirildi. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 48. Olağan Genel Kurulu`nun ikinci günü 10 Nisan 2022 tarihinde yapılan seçimlerle EMO Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu asıl ve yedek üyeleri; EMO`yu TMMOB Genel Kurulu`nda temsil edecek asıl ve yedek delegeler ile TMMOB Yönetim Kurulu, TMMOB Yüksek Onur Kurulu ile TMMOB Denetleme Kurulu adayları seçildi.

YAPAY ZEKA UYGULAMALARI VE OPTİMİZASYON BAŞLIKLI WEBİNAR GERÇEKLEŞECEK 09.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Nisan ayı webinar programı kapsamında Elektronik Mühendisi Prof.Dr. Derviş KARABOĞA`nın `Yapay Zeka Uygulamaları ve Optimizasyon` başlıklı sunumu 21 Nisan 2022 Perşembe günü saat 20.30’da online olarak gerçekleşecektir. Webinar bağlantısına erişmek için haberimizin devamında bulunan başlığın üstüne tıklayınız.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARI BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ 08.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi Nisan ayı webinar programı kapsamında Elektrik Mühendisi Artur DEĞİRMENCİ`nin `Elektrikli Araç Şarj İstasyonları` başlıklı sunumu 7 Nisan 2022 Perşembe günü online olarak gerçekleştirildi.

NİSAN AYI WEBINARLARI BAŞLADI 06.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi 2022 Nisan ayı webinar programı 7 Nisan 2022 Perşembe günü saat 20.30’da Elektrik Mühendisi Artur Değirmenci`nin `Elektrikli Araç Şarj İstasyonları` başlıklı sunumu ile başladı. Nisan ayı boyunca dört ayrı başlıkta üyelerimiz ile buluşacak webinarların ayrıntısına ve kayıt bağlantılarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

EMO ANKARA ŞUBESİ TEMSİLCİLİKLERİNDE İLK KEZ ELEKTRONİK EĞİLİM YOKLAMASI İLE TEMSİLCİLER BELİRLENDİ! 04.04.2022

    

EMO Ankara Şubesi’ne bağlı Aksaray, Afyon, Çankırı, Erzurum, Kayseri, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Sivas, Tokat, Yozgat temsilciliklerde 2 Nisan 2022 Cumartesi günü elektronik eğilim yoklaması ile temsilciler belirlendi.

 


ENERJİ HUKUKU EGİTİMİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ

24.06.2022
 


Çok Okunanlar


ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE ŞARJ ALTYAPISI BAŞLIKLI WEBİNAR GERÇEKLEŞECEK

ENERJİ HUKUKU EGİTİMİ BAŞLIKLI WEBİNAR GERÇEKLEŞECEK

YOĞUN YAĞIŞ NEDENİYLE MESLEKTAŞLARIMIZIN İŞ YERLERİNDE MEYDANA GELEN ZARARLARI YERİNDE İNCELEDİK

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNDE SOLAR İNVERTÖR SEÇİMİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ

GÜNEŞ ENERJİSİ PANELLERİ TEMEL EĞİTİMİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ

EMO ANKARA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI AKŞAM YEMEĞİNDE EMO GENÇ ÜYELERİYLE BULUŞTU

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDIK

HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ KONFERANSI’NA KATILDIK

BAŞARSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. YETKİLİLERİNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

ENERJİ HUKUKU EGİTİMİ BAŞLIKLI WEBİNAR DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.