MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 KOCAELİ ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

ÖNEMLİ EVRAKLAR

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BOLU   KOCAELİ   SAKARYA   ZONGULDAK   BARTIN   KARABÜK   DÜZCE 
 

 
MİSEM BANNER
 
MİSEM DIŞI BANNER
 
ÜYELİK
 
ÜYELİKLE İLGİLİ BELGELER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 
TEMSİLCİLİK ADRES VE TELEFONLARI
 
SMM
 
EĞİTİMLER
 
ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK BAŞVURU FORMU
 
ŞUBEMİZDE SATIŞA SUNULAN KİTAP LİSTESİ
 
ÇALIŞANLAR OLARAK HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
 
TÜRKİYE’DE MÜHENDİS-MİMAR-ŞEHİR PLANCISI PROFİL ARAŞTIRMASI
 
DERGİ 437. SAYI

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 26  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BMO`DA İLK SEÇİMLER DEMOKRATLARIN 11.09.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) bünyesinde örgütlenme çalışmalarını tamamlayan bilgisayar mühendisleri, Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO) kuruluş çalışmalarını 7-8 Eylül 2012 tarihlerinde gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurulu ile tamamladı. BMO`nun ilk Genel Kurulu`nda 3 grubun yarıştığı seçimleri, `Demokrat Mühendisler` kazandı. BMO 1. Dönem Yönetim Kurulu`nda Gölay Şakiroğulları, Mehmet Birkan Sarıfakıoğlu, Mehmet Yazıcı, Oya Tezel, Serdar Çiftçi, Halil Ağın ve Onur Özardıç görev alacak.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ 03.09.2012

    

1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle Emek ve Demokrasi Güçleri tarafından İzmit Merkez Bankası önünden İnsan Hakları Parkına yürüyüş ve ardından basın açıklaması gerçekleştirildi. Etkinliğe Şubemiz Yönetim Kurulundan ve Üyelerimizden katılım sağlandı.

DİSK, KESK, TMMOB, TTB: ŞİMDİ SAVAŞ KARŞITLARININ SESİNİ BİRLEŞTİRME ZAMANIDIR 27.08.2012

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla ortak bir basın açıklaması yaptı: `ŞİMDİ SAVAŞ KARŞITLARININ SESİNİ BİRLEŞTİRME ZAMANIDIR`

17 AĞUSTOS DEPREMİNİ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ 17.08.2012

    

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi`nin 13. yıl dönümü nedeniyle, TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu ve KESK Kocaeli Şubeler Platformu üyeleri 16 ağustos Perşembe günü Anıtpark`ta bulunan deprem anıtında bir araya geldi. Yapılan basın açıklamasının ardından anıta çelenk konularak depremde hayatını kaybedenler anıldı.Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

ÖZELLEŞTİRME ISRARI KAMU ZARARI DOĞURACAK 09.08.2012

    

Şubemiz Yönetim Kurulu bugün (9 Ağustos 2012) bir basın açıklaması yaparak daha önce başarısız olan Boğaziçi, Gediz ve Akdeniz elektrik dağıtım bölgelerinin özelleştirme ihalelerinin yeninde yapılmak istenmesine tepki gösterdi. AKP İktidarı`nın dağıtım özelleştirmelerini “yazı da gelse tura da gelse” gerçekleştirmek istediğine dikkat çekilen açıklamada, ortaya çıkması muhtemel kamu zararının bile görmezden gelindiği vurgulandı. Özleştirmelerden vazgeçilmesinin ve yeniden kamusal anlayışa dönülmesinin istendiği basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KUBBE NÜKLEER ÇÖKÜNTÜYÜ ÖRTEMEZ 05.08.2012

    

Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından 5 Ağustos 2012 tarihinder Hiroşima’ya atom bombası atılmasının 67. yıl dönümüne ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi. Hiroşima ve Nagazaki’den bu yana “atom bombasına sahip olma” çılgınlığına nükleer santral projelerin de eşlik ettiğine dikkat çekilen açıklamada, “Ülkemiz de bu çılgınlık trenine, bugün Akkuyu Nükleer Santral projesi yarın Sinop Nükleer Santral Projesi ile takılmaya çalışıyor” denildi. Basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARI TMMOB`NİN BELİRLEDİĞİ ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA ÇALIŞTIRILAMAYACAK... 01.08.2012

    

Mühendis, mimar ve şehir plancıları artık TMMOB tarafından belirlenen asgari ücretin altında çalıştırılamayacak. Mühendis, mimar ve şehir plancılarının düşük ücretle çalıştırılmaları ve alınan ücretin Sosyal Güvenlik Kurumu`na eksik bildirilmesinin önüne geçmek için Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği arasında protokol imzalandı.

NACİ TEMELTAŞ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI 31.07.2012

    

TMMOB 34 ve 35. Dönem yönetim kurullarında görev alan, EMO Diyarbakır Şubesi`nde Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı ve Başkanlığı yapan Mehmet Naci Temeltaş, son yolculuğuna uğurlandı. EMO`nun önünde düzenlenen törende Temeltaş`ın unutulmayacağı vurgulandı.

2012 EMO MESLEKİ ALANLAR TERCİH REHBERİ 29.07.2012

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), bu yıl üniversite sınavlarına giren ve EMO`nun meslek alanlarından tercih yapmak isteyen öğrencilere yönelik olarak bir rehber hazırladı. Bölümler, kontenjanlar, mezun sayıları ile mesleğe ilişkin bilgilerin yer aldığı dokümanlarımıza yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TEOMAN ÖZTÜRK ANILIYOR 10.07.2012

    

1973-1980 yılları arasında TMMOB`nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen ve mühendis-mimar hareketinin toplumcu bir çizgiye ulaşmasında büyük katkıları bulunan Teoman Öztürk ölümünün 18. yıldönümünde anılacak. TMMOB tarafından 11 Temmuz 2012 tarihinde düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında TMMOB Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri`nin temel atma töreni de gerçekleştirilecek. Anma programına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KAPİTALİZMİN KRİZİNE VE MÜHENDİSLERİN KONUMUNA FARKLI BİR BAKIŞ 04.07.2012

    

1857-1929 tarihleri arasında yaşamış olan iktisatçı, düşünür ve eğitimci Thorstein Veblen, kapitalizmin krizinin tüm dünyayı sardığı bir dönemde İstanbul’da gerçekleştirilecek sempozyumla bugünün krizine ışık tutmaya çalışacak. Elektrik Mühendisleri Odası, Sabancı Üniversitesi ve Uluslararası Thorstein Veblen Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Veblen, Kapitalizm ve Akılcı Bir İktisadi Düzen İçin Olanaklar” Sempozyumu 6-7 Temmuz 2012 tarihlerinde İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu’nda yapılacak. Sempozyuma ilişkin basın bültenimize yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

SİVAS KATLİAMI UNUTTURULAMAZ 03.07.2012

    

Sivas katliamının 19. yıldönümü nedeniyle 02 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00 da İzmit Merkez Bankası önünden İnsan Hakları Parkına yürüyüş gerçekleştirildi.Yürüyüşe katılanlar hep bir ağızdan insanlık suçunda zaman aşımı olamayacağını ve sivas katliamının unutturulamayacağını haykırdı.Yürüyüşe Şubemiz Yönetim Kurulu, Üyeleri ve çalışanlarından katılım sağlandı.

ELEKTROMANYETİK KİRLİLİK BOYUT DEĞİŞTİRDİ 26.06.2012

    

Baz istasyonlarının şehir dışına taşınmasına yönelik karar ile ilgili Şubemiz yazılı bir açıklama yaparak, halk sağlığını korumaya yönelik gerekli önlemlerin alınması konusunda yetkilileri uyardı. Açıklamanın tam metnine ve Elektromanyetik Alanlar ve Etkileri Çalışma Grubu`nun ayrıntılı çalışmasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 21.06.2012

    

Şubemizin ikinci Danışma Kurulu Toplantısı 20 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirildi.Divanın oluşumundan sonra Şube Yönetim Kurulu Bilgilendirmesi, Bilgisayar Mühendisleri Odası Kurulması,7. Dönem Şube Etkinliklerinin Planlanması,Sicil Durum Belgesi, EMO ve TMMOB Genel Kurullarının Değerlendirilmesi konuları görüşülerek toplantı başarılı bir şekilde tamamlandı.

 


TAŞINABİLİR UZATMA KABLOLARI

01.09.2021
 


Çok Okunanlar


EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN DÜZCE TEMSİLCİLİĞİMİZE ZİYARET

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULU VE DÜZCE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ OLARAK SEDAŞ DÜZCE İL MÜDÜRLÜĞÜNE NEZAKET ZİYARETİ DÜZENLENDİ.

EMO KOCAELİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ VE TEMSİLCİLİK YÖNETİMİ BİRLİKTE DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. ALİ ÖZTÜRK MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

ENERJİSA BAŞKENT ZONGULDAK İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ

KDZ. EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİ EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİ EMO-GENÇ ÜYELERİ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İÇİN TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ ONLİNE DÜZENLENDİ

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜN AKREDİTASYONU KAPSAMINDAKİ TOPLANTIYA KATILDIK

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.