MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ADANA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ADANA   HATAY   OSMANİYE 
 

 
MİSEM ONLİNE BAŞVURU
 
YALNIZ DEĞİLSİN

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 68  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

CHP ADANA MİLLETVEKİLİ DR. MÜZEYYEN ŞEVKİN ŞUBEMİZİ ZİYARET ETMİŞTİR. 26.08.2021

    

CHP ADANA MİLLETVEKİLİ DR. MÜZEYYEN ŞEVKİN 25 AĞUSTOS 2021 TARİHİNDE ŞUBEMİZİ ZİYARET ETMİŞTİR.

`DEMOKRATİK KAMUOYUNU BASKI ALTINA ALMAK İSTEYEN DÜZENLEMELER GERİ ÇEKİLSİN!` 25.08.2021

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, 20 Ağustos 2021 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Devlet Denetleme Kurulu’nun görev ve yetkilerinin genişletilerek demokratik kitle örgütlerinin baskı altına alınmak istenmesine karşı basın açıklaması yaptı.

17 AĞUSTOS DEPREMİNİN 22. YILI: DAHA BÜYÜK ACILAR YAŞAMAMAK İÇİN ACİLEN ÖNLEM ALINSIN! 17.08.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası, 17 Ağustos Depremi`nin 22. yılı nedeniyle ortak bir basın açıklaması yaptı.

HİROŞİMA VE NAGAZAKİ ATOM BOMBA FACİALARINI UNUTMADIK. 06.08.2021

    

Adana Nükleer Karşıtı Platform (NKP) olarak, Hiroşima ve Nagazaki’ye atom bombası atılmasının 76. yıldönümü nedeniyle basın açıklaması yapılmıştır.

TMMOB DAYANIŞMA ORGANİZASYONU DEVAM EDİYOR, HAYDİ DAYANIŞMAYA! 05.08.2021

    

TMMOB Yönetim Kurulumuzun başlattığı yardım kampanyası ile dayanışmaya; yangın ve sel felaketlerinde zarar gören yurttaşlarımızın yaralarını birlikte sarmaya davet ediyoruz.

İÇİMİZ YANIYOR... 30.07.2021

    

Ülkemizin dört bir yanında devam eden yangınlar nedeniyle büyük üzüntü içindeyiz. Ne yazık ki Adana ve Osmaniye illerimizde de yirmiden fazla noktada başlayan yangınlardan dördü devam etmektedir. Orman yangınlarıyla mücadele hizmetlerinin özelleştirilmesi ve Türk Hava Kurumu`nun içinin boşaltılmasının sonuçlarını ormanlarımızla, canlarımızla ödüyoruz.

İYİ BAYRAMLAR… 20.07.2021

    

Sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu nice bayramlar dileriz.

TEİAŞ ÖZELLEŞTİRMESİNE CEVAP ENERJİDE KAMULAŞTIRMADIR! 05.07.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, TEİAŞ’ın özelleştirilmesi kararından derhal vazgeçilmesi ve başta elektrik dağıtım bölgeleri olmak üzere enerji alanındaki tüm özelleştirmelerin iptal edilerek, yeniden kamulaştırma hareketinin başlatılması gerektiğini bildirdi. Açıklamada, EMO’nun TEİAŞ’ın özelleştirilmesine karşı demokratik ve hukuki her türlü mücadeleyi sonuna kadar yürüteceği vurgulandı.

TAM AÇILIMA ZAMLI BAŞLANGIÇ 01.07.2021

    

Elektrik fiyatlarına 1 Temmuz 2021’den geçerli olmak üzere yapılan yüzde 15 zamla birlikte, 4 kişilik bir ailenin asgari aylık faturası 183 TL’den, 211 TL’ye çıktı. Salgın koşullarına rağmen hız kesmeyen zamlarla birlikte elektrik fiyatlarındaki yıllık artış oranı ise yüzde 29’a ulaştı. 1 Ocak 2018 tarihinden bugüne toplam artış oranı sanayide yüzde 166.2, ticarethanelerde yüzde 169.4, meskende ise yüzde 104.3 oldu. Elektrik Mühendisleri Odası’nın konuyla ilgili basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

7326 SAYILI KANUNA GÖRE ODA AİDAT BORÇLARININ YAPILANDIRMASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU 01.07.2021

    

7326 sayılı `BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN ` 09.06.2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Açıklamanın tamamına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

CİNSEL İSTİSMAR SUÇTUR, AFFEDİLEMEZ! 29.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem Yönetim Kurulu yayımladığı mesajla, kamuoyunda Elmalı davası olarak bilinen, iki kardeşi istismar eden öz anne ve üvey babanın tahliye edilmesine tepki gösterdi. EMO, suçluların hak ettikleri cezaları almaları için çocuk istismarına karşı hiçbir hafifletici unsur gözetilmeden caydırıcı yasal düzenlemelerin ivedilikle yapılmasını istedi.

DİSK-KESK-TMMOB-TTB: `TÜRKİYE BU KARANLIK GİDİŞE MAHKUM DEĞİLDİR!` 18.06.2021

    

17 Haziran 2021 tarihinde HDP İzmir İl Örgütü`nü hedef alan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı saldırıya ilişkin DİSK, KESK,TMMOB ve TTB tarafından 18 Haziran 2021 tarihinde ortak basın açıklaması yapıldı.

MÜHENDİS ADAYLARI STAJ İÇİN KONTENJAN BEKLİYOR 09.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu, Koronavirüs salgını nedeniyle üniversite öğrencilerinin laboratuvar dersleri ve staj yeri bulmakta yaşadıkları zorluklara dikkat çeken bir açıklama yaptı. Açıklamada, meslektaş adaylarımıza düzenli çalışma disiplini sağlayacak takip sistemlerinin oluşturulması, gerekli eğitimlerin verilmesi ve yaşadıkları kentte stajlarını yapabilmeleri için resmi kurumlar ve özel sektörün birlikte planlama yapması istendi.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN 19.05.2021

    

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, laik, demokratik ve tam bağımsız Türkiye’nin kuruluşu için ilk adımı attığı günün üzerinden 102 yıl geçti. 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşku ve gururla kutluyoruz. Kişi değil, millet egemenliğine dayalı Cumhuriyetimize sahip çıkarak, Atatürk’ün yaktığı ışığı kararlılıkla izlemeye devam edeceğiz.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN… 12.05.2021

    

Bir arada coşkuyla kutlanan bayramlara duyulan özlemle; barış, adalet, birlik, dayanışma ve hoşgörünün hâkim olduğu, özgürlüklerin ve demokrasinin büyüdüğü, zulmün son bulduğu bir dünya umuduyla meslektaşlarımız ve tüm halkımızın bayramını kutluyoruz. Sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu nice bayramlar diliyoruz.

TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN! 09.05.2021

    

Yüreği şefkatle dolu olan, geleceğimiz olan çocuklarımıza iyiyi, doğruyu, güzeli, umudu öğreten Saygıdeğer Annelerimizin ANNELER GÜNܒnü kutlarız.

TMMOB 4. KADIN SEMPOZYUMU DÜZENLENİYOR. 07.05.2021

    

TMMOB 4. Kadın Sempozyumu `İstanbul Sözleşmesi`nden Vazgeçmeyeceğiz` başlığıyla 8 Mayıs 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Sempozyum programına ve katılım bilgilerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

YAŞASIN EMEĞİN BİRLİK, MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ! 29.04.2021

    

TMMOB, salgın nedeniyle alanlara çıkılamayan bu 1 Mayıs`ın umutları yan yana getirerek, kutlanması çağırısı yaptı. 1 Mayıs öncesi yayımlanan broşürde `fabrikalarda, şantiyelerde, madenlerde, inşaatlarda, bürolarda emeğini veren, yaratıcılığını gösteren, alın terini döken tüm mühendislerin, mimarların, şehir plancılarının bayramı kutlu olsun` denilerek, `umudumuz birliğimizde, mücadelemizde ve dayanışmamızdadır. Yaşasın 1 Mayıs!` çağrısına yer verildi. Broşürün tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÇERNOBİL’İ UNUTMADIK… 26.04.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet MAK Çernobil`in yıldönümü sebebiyle basın açıklaması yapmıştır. Yerel medyada yer alan habere yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. 22.04.2021

    

Ulusal Egemenliğimizin sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi`nin açılışı ile çocuklarımıza armağan edilen bu anlamlı ve eşsiz bayramın 101. yılını gururla kutluyoruz. Yaşasın 23 Nisan!

 


EMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET MAK, ELEKTRİK KESİNTİLERİ VE KAYIP-KAÇAK KONUSUNDA DEĞERLENDİRMELERİ

13.11.2014
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.