MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

ŞUBEMİZ DANIŞMA KURULU I. TOPLANTISI YAPILDI


HABER


 
Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, 14. Dönem Şube Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündemiyle düzenlenen I. Danışma Kurulu Toplantısı Danışma Kurulu üyemizin katılımı ile 06 Mart 2020 tarihinde Şubemizde gerçekleştirildi. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.
 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR`ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan`da EMO Antalya Şubesi 9.10.11.12. ve 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İlhan NETİN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar.

 

Oturum Başkanı İlhan METİN tarafından gündem maddeleri kurul üyelerine aktarıldı ve gündeme ilave olup olmadığı soruldu. Oluşturulmuş olan mevcut gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi ve I. Danışma Kurulu Toplantısı başladı. Toplantıda Şube çalışmaları ve mali durum gündemleri değerlendirildi.

 

Konuşmasına, İdlib`de şehit olan askerlerimize Allah`tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar dileyerek başlayan Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Şubemizin 25 yıllık tarihinde ilk defa tek listeyle seçime girilmiş olmasının verdiği sorumluluğun farkında olduklarını ve meslek alanımıza giren konularda üyemiz, mesleğimiz, ilimiz ve ülkemiz için durmaksızın çalışacaklarını, birlikte üreten, birlikte yöneten bir anlayışı benimsediklerini vurguladı.

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT konuşmasının devamında "Üyesiyle barışık, gençliğine inanan geleceğine güvenle bakan, sadece elektrik mühendisleri ile değil tüm alt meslek disiplinleri ile kucaklaşan aktif, üretken, dürüst adil ve mevzuatlarımıza uygun, meslektaşlarımızın hak ve menfaatlerini koruyan ve geliştiren, eğitim , sosyal etkinliklerle dayanışma ve örgütlülüğümüzü güçlendiren, ilimizde saygın, kurumsal, kamu yararını gözeten , tüm kurum ve kurullarla iyi ilişkiler içinde olan, siyasi ve demokratik düşünce farklılıklarını saygıyla karşılayan bunların bizim zenginliğimiz olduğu bilinci ile, ülkemizin; ulus devlet yapısı ve  bölünmez bütünlüğünü savunan, vatan ve bayrak sevgisini ön planda tutan çalışma anlayışı sergileyeceğimizi vurgulamak isterim.." şeklinde ifade etti.

 

Gündem maddeleri çerçevesinde Şube Yönetim Kurulu faaliyetleri, kurum ve kuruluşlar ile ilişkiler, Temsilcilik ve üye ziyaretleri, sosyal etkinlikler hakkında bilgi veren Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT ; Can ve mal güvenliği için YG İşletme Sorumluluğu hizmetinin yaygınlaştırılması için bölgemizdeki elektrik dağıtım şirketi ile yapılan çalışmaya da değinerek  ayrıca bu hizmeti yapan üyelerimiz için kolaylaştırıcı bir yazılım üzerinde çalıştıklarını da ifade etti.

 

14. Dönem Şube komisyonlarının oluşturulduğunu ve çalışmalarına başladığını ifade eden TAT, Meslek alanlarımızla ilgili son süreçteki gelişmeler hakkında genel değerlendirmede ve bilgilendirmede bulundu. Meslektaşlarımızın gelişimlerini takip etmek ve eğitimleri için olumlu adımlar atmak için çalışmalara durmaksızın devam edeceklerini vurgulayan Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT konuşmasında, teknolojinin hızla geliştiğini buna bağlı olarak da önümüzdeki süreçte MİSEM kapsamı dışında üyelerimize yönelik farklı teknik eğitimler ve bilgilendirme seminerleri düzenleyeceklerini belirtti.

 

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT konuşmasının sonunda, Danışma ve Denetleme Kurulu Üyelerine, Şube ve Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyelerine, Komisyonlarımızda yer alan komisyon başkanlarına ve komisyon üyelerine, Şube ve Temsilcilik çalışanlarına, teşekkür etti.

 

27/28/29 Mart tarihlerinde yapılacak olan 47. EMO Olağan Genel Kurul sürecinin de değerlendirildiği toplantıda, Üye-Oda örgütsel bütünlüğü içerisinde mesleğimiz ve meslek odamız için EMO Genel Kurul sürecinde Şubemiz delegelerinin sözcülüğünü Şaban TAT`ın ve İlhan METİN`in yapması yönünde görüş birliğine varıldı.

 

Mali Durum hakkında bilgi vermek için söz alan Şube Saymanı Eser ORAKLI tarafından ise dönem başından itibaren şubemiz, temsilciliklerimiz ve iktisadi işletme mali tablolar hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

 

44 Danışma Kurulu üyesinin katıldığı toplantı gündemin son maddesi olan dilek ve önerilerle son buldu.

 

Üyelerin dilek ve temennilerinden sonra Danışma Kurulu Divan Başkanı İlhan METİN kapanış konuşmasında; özveri ile yapılan çalışmalardan dolayı Şube Yönetim Kurulu`na teşekkür ederek başarılar diledi.

 TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA MERASİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

19 MAYIS ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

TAT, `HAYAT DURDUR, FATURALAR DURMADI!` (ANTALYA VATAN - 04.05.2020)

Okunma Sayısı: 97


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.