MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 89  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

T.C. ANTALYA VALİLİĞİ ZİYARETİ 04.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve 14.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz 04 Mart 2020 tarihinde, Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU`nu makamında ziyaret etti. Görüşmede, Antalya’mıza değer katacak projelerle ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ŞABAN TAT, ÖZEL AKEV LİSESİ`NDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU 04.03.2020

    

ANSİAD (Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği) 18.Girişimcilik Günleri kapsamında 04 Mart 2020 tarihinde düzenlenen Tebrübe Paylaşımı seminerinde Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Özel Akev Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek girişimcilik hikayesini, iş dünyası hakkındaki tecrübelerini öğrencilere aktardı ve sorularını yanıtladı.

3 MART İŞÇİ CİNAYETLERİNE KARŞI MÜCADELE GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, 2 Mart 2020 tarihinde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu`nun `3 Mart İşçi Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü` kapsamında yapmış olduğu basın açıklamasına katılım sağladı.

ŞABAN TAT’IN ELEKTRİK KAYNAKLI YANGINLAR VE KORUNMA YÖNTEMLERİ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI KANAL V HABER’DE YAYINLANDI 03.03.2020

    

EMO Antalya Şube Başkanı Şaban TAT`ın `Elektrik Kaynakları Yangınlar ve Korunma Yöntemleri` ile ilgili açıklamaları , Kanal V Ana Haber`de yayınlandı.

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 03 Mart 2020 tarihinde Burdur il temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube çalışmalarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ 03.03.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, Başkan Yardımcımız Durali Çakır ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ülkü Karabacak ve Burak Cesur, 03 Mart 2020 tarihinde Isparta il temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube çalışmalarımız, SMM faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

ENEREX FUARINA KATILDIK 02.03.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde ilk olarak bu yıl düzenlenen ENEREX ANTALYA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE DÖNÜŞÜMÜ FUARI`na Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak standımızla yer aldık. Fuarın açılış törenine Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı. Üç gün süren fuar boyunca üyelerimiz, EMO-Genç üyelerimiz ve enerji sektöründeki paydaşlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz tarafından standımızda ağırlandılar. Standımızda bizleri ziyaret eden herkese teşekkür ederiz.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN 29.02.2020

    

İdlib’de şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun...

ENERJİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 28.02.2020

    

14. Dönem Enerji ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları Komisyonumuz, ilk toplantısını 28 Şubat 2020 Cuma günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 27.02.2020

    

Şubemiz 14. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Şubat 2020 Perşembe günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT, başkan yardımcımız Durali ÇAKIR, şube yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 27.02.2020

    

14. Dönem Kadın Mühendisler Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Şubat 2020 Perşembe günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT`ın da ziyaret ettiği komisyon toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

YAPI DENETİM KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ 27.02.2020

    

Şubemiz 14. Dönem Yapı Denetim Komisyonumuz, ilk toplantısını 27 Şubat 2020 Perşembe günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve başkan yardımcımız Durali ÇAKIR`ın da katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

MANAVGAT ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 26.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Şube Saymanımız Eser ORAKLI ve Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ, 26 Şubat 2020 tarihinde Manavgat ilçe temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Şube çalışmalarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

ALANYA ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 26.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve yönetim kurulu üyelerimiz 26 Şubat 2020 tarihinde Alanya ilçe temsilciliği üyelerimiz ile üye toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Şube Saymanımız Eser ORAKLI ve Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ`ın da katıldığı toplantıda Şube çalışmalarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili üyelerimize bilgilendirmede bulunuldu.

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 26.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, yönetim kurulu üyelerimiz ve EMO Alanya İlçe Temsilcilerimiz, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Doğu Bölge Müdürü M.Emin ŞEKEROĞLU`nu makamında ziyaret ettiler. Görüşmede oda çalışmaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak, kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı.

YÖNETİM KURULUMUZ, ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU 26.02.2020

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT ve yönetim kurulu üyelerimiz, 26 Şubat 2020 tarihinde Alanya İlçe Temsilciliği üyelerimizden Ahmet Harun MAT ve Mustafa YETGİN`e iş yerlerinde ziyarette bulundu. Şube çalışmaları ve dönem içerisinde planlanan etkinlikler ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ziyaret esnasında meslek alanlarımız ile ilgili de karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

ENEREX BASIN TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 25.02.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihlerinde Expo Center’da düzenlenecek olan ENEREX-Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşüm Fuarı’nın, 24 Şubat 2020 tarihinde düzenlenen basın toplantısına Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

SMM KOMİSYONU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 25.02.2020

    

14. Dönem SMM Komisyonumuz, ilk toplantısını 25 Şubat 2020 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ASANSÖR VE ELEKTROMEKANİK TAŞIYICILAR KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 25.02.2020

    

Şubemizin 14. Dönem Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyonu, ilk toplantısını 25 Şubat 2020 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 24.02.2020

    

14. Dönem Sosyal Etkinlikler Komisyonumuz, ilk toplantısını 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT, saymanımız Eser ORAKLI, yönetim kurulu üyemiz Onur YAZICI ile komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


GELENEKSEL RAMAZAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA MERASİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

19 MAYIS ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

TAT, `HAYAT DURDUR, FATURALAR DURMADI!` (ANTALYA VATAN - 04.05.2020)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.