MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 60  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.`NİN TİYATRO GÖSTERİSİNDE BULUŞALIM! 10.07.2018

    

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. personeli tarafından 13 Temmuz 2018 Cuma günü `Çalışan Sahnesi` adlı tiyatro oyunu ve fotoğraf sergisi, Antalya Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu`nda üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin, Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur. Detaylara haber ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZDE ENERJİ NAKİL HATLARI (36 KV’A KADAR) PROJE EĞİTİMİ YAPILDI 07.07.2018

    

MİSEM Kapsamında `Enerji Nakil Hatları (36 kV` a Kadar) Proje Eğitimi` 02-07 Temmuz 2018 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi.

BEP-TR2 ORYANTASYON EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 06.07.2018

    

Şubemiz`de MİSEM kapsamında 06 Temmuz 2018 tarihinde, Şube Teknik Görevlimiz Mehmet Burak DEMİR ‘in sunumuyla, binalarda enerji performansı yazılımı ve masaüstü uygulaması olan BEP TR-II oryantasyon eğitimi düzenlendi. Eğitimde katılımcılara binalarda enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında uygulamalı olarak bilgilendirmede bulunuldu.

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ `STRES YÖNETİMİ` 05.07.2018

    

Şubemiz ve Perspektif Akademi firması işbirliği ile 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat: 13.30`da Şubemiz seminer salonunda `Stres Yönetimi` konulu kişisel gelişim semineri verilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

`ÖLÜ`N BİZİ AYIRANA DEK!` ADLI TİYATRODA BULUŞALIM 05.07.2018

    

Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonumuzun çalışmaları kapsamında 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü saat 21.00`da Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosunda sahnelenecek olan `Ölü`n Bizi Ayırana Dek` adlı komedi türündeki tiyatro oyunu üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur.

SAGALASSOS ANTİK KENTİ GEZİSİ DÜZENLENDİ 02.07.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 01 Temmuz 2018 Pazar günü, Burdur’un Ağlasun ilçesinde bulunan Sagalassos Antik Kenti’ne gezi düzenlendi. Ağlasun dağının eteklerinde, oldukça yükseğe kurulmuş bir antik kent olan Sagalassos‘un meşhur çeşmeleri ve dünyanın en yüksekteki 9.000 kişilik Roma tiyatrosu üyelerimiz ve ailerinin katıldığı bir grupla, rehber eşliğinde gezildi. Daha sonra meyve bahçelerinin ve yeşilin her tonunu barındıran ağaçların arasında doğa yürüyüşü yapıldı. Yeşilbaş Köyü‘nde 1200 metre rakımda, Torosların eteğinde Akdeniz Bölgesinin çalışır durumdaki tek tarihi su değirmeninde verilen molanın ardından Antalya’ya dönüldü ve günübirlik gezi tamamlandı.

ŞUBEMİZDE OLAĞAN DENETLEMESİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ 30.06.2018

    

EMO 46. Dönem Denetleme Kurulu üyeleri tarafından 29-30 Haziran 2018 tarihlerinde Şubemizin 2018 yılı 1. Olağan Denetlemesi gerçekleştirdi. Şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube personelimizin de hazır bulunduğu denetleme başarı ile tamamlandı.

EMO DENETLEME KURULU`NDAN ORYANTASYON EĞİTİMİ 30.06.2018

    

EMO 46. Dönem Denetleme Kurulu Üyeleri tarafından 30 Haziran 2018 tarihinde Şube Denetçilerimize oryantasyon eğitimi verildi. Şube Denetçilerimizin yanı sıra, şube yönetim kurulu üyelerimiz ve şube personelimizin de katıldığı eğitimde EMO mevzuatları çerçevesinde temsilcilik denetlemelerinde üzerinde durulması gereken konularda bilgilendirmede bulunuldu.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.06.2018

    

YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 27-29 Haziran 2018 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın anlatımıyla gerçekleştirilen eğitimin ikinci gününde Şubemiz YG Laboratuvarında katılımcılara YG malzemeleri ve manevralar hakkında pratik eğitim verildi. Eğitimin son günü Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü‘ne ait Trafo Merkezi`ne ve TEİAŞ 19.Bölge Müdürlüğü`ne ait Akorsan Trafo Merkezi`ne düzenlenen teknik gezi ile 3 günlük eğitim tamamlandı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ YAPILDI 13.06.2018

    

11-12-13 Haziran 2018 tarihlerinde Şubemizde Teknik Personelimiz Mehmet Burak DEMİR tarafından Yeni binalar için Enerji Kimlik Belgesi Düzenleme Eğitimi verildi. Eğitim Şubemiz üyelerinin yanı sıra TMMOB`a bağlı Odaların üyelerinden oluşan 10 kişilik bir katılımla gerçekleşti.

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE TOPLANTI YAPILDI 07.06.2018

    

07.06.2018 Perşembe günü saat 13:30 da EMO Alanya Temsilciliğimiz’de, Alanya İlçe Temsilciliğine bağlı SMM üyelerimiz ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Doğu Bölge Müdürü Yunus Başarı ve yerine atanacak olan Emin Şekeroğlu’nun da katılımıyla ETS sistemi üzerinde yapılan değişikliklerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Ayrıca Boğaziçi EDAŞ’a atanan Yunus Başarı’ya vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ 05.06.2018

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç Temsilcisi Doğan ŞİMSEK’in organize ettiği ve EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu`nun desteği ile Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencilerine 04.06.2018 tarihinde mezuniyet yemeği düzenlendi. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

`AYKIRI İKİLİ` ADLI TİYATRO OYUNUNDA BULUŞALIM! 05.06.2018

    

13.Dönem Sosyal Etkinlikler ve Gençlik Komisyonumuzun çalışmaları kapsamında 8 Haziran 2018 Cuma günü saat 20.30`da Kepez Yeni Mahalle Kültür Merkezi`nde, Antre Sahne Tiyatro Topluluğu tarafından `Aykırı İkili` adlı komedi türündeki tiyatro oyunu üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur.

BASIN-YAYIN KOMİSYONUMUZ İLK TOPLANTISINI YAPTI 01.06.2018

    

13.Dönem Basın-Yayın Komisyonumuz ilk toplantısını 31 Mayıs 2018 tarihinde Şube hizmet binamızda gerçekleştirdi. Şube Yazmanımız Çiğdem IŞIKYÜREK’in de katıldığı komisyon toplantısında görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

TÜBİTAK VE KOSGEB DESTEKLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 26.05.2018

    

Şubemizde 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Elektronik, Haberleşme ve Otomasyon Komisyonumuzun katkılarıyla, Şubemiz ve AKİŞMER Teknoloji Transfer Merkezi işbirliği ile `TÜBİTAK ve KOSGEB Destekleri` konulu bilgilendirme semineri düzenlendi. Komisyon Başkanı Elektrik ve Elektronik Mühendisi üyemiz Serhat NAFİZ`in açılış konuşması ile başlayan seminerde Ar-Ge ve İnovasyon Ekosistemi, Sanayiye yönelik Tübitak ve Kosgeb Teşvikleri, Arge inovasyon ve girişimcilik destekleri ile Tubitak 1512 Bireysel Genç Girişim Desteği konular katılımcılara aktarıldı. Soru ve cevap bölümünün ardından etkinlik tamamlandı.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 25.05.2018

    

İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu 13. Dönem ilk toplantısını 24 Mayıs 2018 tarihinde şube hizmet binamızda gerçekleştirdi. Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL`in de katıldıkları toplantıda, komisyonun görev dağılımının yapılmasının ardından, dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 23.05.2018

    

13. Dönem Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu`muz, ilk toplantısını 22 Mayıs 2018 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube Denetçisi üyemiz Rabia BOZLAR ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

TEMSİLCİLİKLERİN OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.05.2018

    

EMO Antalya Şubesi’ne bağlı il ve ilçe temsilcilikleri, Şube Denetçileri Mehmet Bahadır DEMİR, Suat KAŞ VE Ferhat ÇAĞLI tarafından kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan olmak üzere olağan 13. dönem ilk denetlemeleri gerçekleştirildi.

ŞUBEMİZDE BEP TR-2 ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 21.05.2018

    

Şubemiz`de MİSEM kapsamında 18 Mayıs 2018 tarihinde, Şube Teknik Görevlimiz Mehmet Burak DEMİR ‘in sunumuyla, binalarda enerji performansı yazılımı ve masaüstü uygulaması olan BEP TR-II oryantasyon eğitimi düzenlendi. 7 kişinin katıldığı eğitimde, katılımcılara binalarda enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında uygulamalı olarak bilgilendirmede bulunuldu.

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ: `TÜBİTAK VE KOSGEB DESTEKLERİ` 17.05.2018

    

Elektronik, Haberleşme ve Otomasyon Komisyonumuzun katkılarıyla Şubemiz ve AKİŞMER Teknoloji Transfer Merkezi işbirliği ile 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 13.00`da Şubemiz seminer salonunda, `TÜBİTAK ve KOSGEB Destekleri` konulu bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

BATIDAN DOĞUYA KARADENİZ VE BATUM TURU DÜZENLENDİ!

ŞUBEMİZDE ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ

“KRİZİN FATURASI YİNE VATANDAŞA ÇIKTI…” (01.09.2018)

VATANDAŞIN CEBİ YANDI (AKDENİZ MANŞET-11.09.2018)

KRİZİN FATURASI YİNE VATANDAŞA ÇIKTI (AKDENİZ GERÇEK - 04.09.2018)

KRİZİN FATURASI VATANDAŞA ÇIKTI (HİLAL - 04.09.2018)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2018 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri