MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 82

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

EMO İSTANBUL ŞUBESİ BİTİRME PROJELERİ YARIŞMASI SUNUM GÜNÜ


 
Sunum Tarihi : 29 Haziran 2006 Perşembe

Sunum Yeri : EMO İstanbul Şubesi Eğitim Merkezi-Cumhuriyet Cad. No:283/5 Aseri Müze Karşısı/Harbiye-Projelerin teslim edildiği bina
 

Projeler için tıklayınız

 

Proje Yarışması Sunum Tarihi         : 29 Haziran 2006 Perşembe

 

Sunum Yeri                                        : EMO İstanbul Şubesi Tülin Aydın Eğitim Merkezi-Cumhuriyet  Cad. No:283/5 Askeri Müze Karşısı/Harbiye-Projelerin teslim edildiği bina

 

olarak belirlenmiştir.

 

Başvuran proje sayısı 29 olduğu için projeler iki bölümde sunulacaktır.

 

Sunum süresi 10 dakika ile sınırlandırılmıştır.

 

İlk grupta yer alan sunumlar 10:00da ikinci gruptaki sunumlar 14:00da başlayacaktır. Sunum sırası aşağıdaki şekilde olacaktır. Ancak değerlendirme kurulu isterse bu sunum sırasını değiştirebilecektir. Bu nedenle tüm projelerin gruplarına göre saat:10:00da ve 14:00da odada bulunması gerekmektedir.

 

Birinci Grup Sunumlar: 10:00-13:00

 

1.                 TOP PLAKA SİSTEMİNİN KONTROLU VE GERÇEKLEMESİ

2.                 JAVA İLE İNTERNET TABANLI ALARM SİSTEMİ GELİŞTİRME

3.                 RADYODİYAGNOSTATİK GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARINDA ELDE EDİLEN

          GÖRÜNTÜLERİN İYİLEŞTİRİLMESİ

4.                 EV OTOMASYON SİSTEMİ (Serdar ATEŞ)

5.                 ÇİZGİ İZLEYEN MODEL ARABA

6.                 GÖMÜLÜ SİSTEMLER EĞİTİM VE ARAŞTIRMA KİTİ

7.                 "SFINKS" AKIŞ ŞİFRELEME ALGORİTMASININ VHDL KODU İLE YAZILIMI

           VE FPGA ÜZERİNDE GERÇEKLENMESİ

8.                 "MOSQUITO" AKIŞ ŞİFRELEME ALGORİTMASININ VHDL KODU İLE YAZILIMI

          VE FPGA ÜZERİNDE GERÇEKLENMESİ

9.                 "TRIVIUM" AKIŞ ŞİFRELEME ALGORİTMASININ FPGA ÜZERİNDE

           GERÇEKLENMESİ

10.             Video Görüntülerinden Yol İzleme-Araç Hızı Belirleme

11.             Gezgin Robot Uygulaması

12.             Kablosuz Haberleşme Sistemleri İçin Bir Sayısal Çoklu Kanal Modeli

13.             EDAR G2-2. JENERASYON TAŞIYICI ROBOT TASARIM VE GERÇEKLEME

14.             İnternet Tabanlı EV Otomasyonu (Haluk ECE-Ali Uğur EROL)

15.             AMUSE-A Musical Expert

 

 

İkici Grup Sunumlar: 14:00-17:00

16. Mikrodenetleyici ile Robot kol Kontrolü

17. Telsiz Sensör Ağlarında Konum Belirleme

18. Mikrodenetleyicili PC Kontrollü Ev Otomasyonu

19. İnternet Tabanlı Uzaktan İzleme Sistemi

20. Bilgisayar Kontrollü RFID Tabanlı Kartlı Erişim Kontrol Sistemi

21. Fuzzy Self Tuning Internal Model Control Based PID Controller

22. Türk İşaret Dili Tanıma Sistemi

23. Hırsız Alarm Sistemi

24. GSM Üzerinden Yer Belirleme (Kullanıcı Taraflı)

25. 2.4 GHz Wifi Anten ve Kablo TV Birleştirici Gerçekleştirimi ve Uygulamaya

     Yönelik Öneriler

26. Etkileşimli Doğa Esinli Algoritmalarla Yüz Üretme

27. Cascade Kontrol Systems

28. Uzun Araçlarda Tekerlek Basınıcını İzleme ve Park Yardımcı Sistemi

29. Sayısal Noter

 

Sunum esnasında bir projeksiyon ve bilgisayar hazır olacaktır. Ayrıca görsel sunumlar içinde eğer yarışmacılardan talep gelirse başka bilgisayarda tahsis edilebilecektir. Bu nedenle sunumlardan önce isteklerin 27 Haziran tarihine kadar istanbul@emo.org.tr adresine bildirilmesi gerekmektedir.

 

Diğer sorularınız için iletişim: istanbul@emo.org.tr

 

Tüm arkadaşlara başarılar dileriz.

 

Emre Metin

Yarışma Sekreteri

 

Projeler için tıklayınız



TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


ETMD GELENEKSEL YAZA MERHABA BULUŞMASI

ÇMO İSTANBUL ŞUBESİ`NİN DÜZENLEDİĞİ ÇMO`NUN 32. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK

HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN

Okunma Sayısı: 1860


Tüm Haberler

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.