MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 39  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YÖNETİM KURULUMUZ ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANI KAZIM KURT`U ZİYARET ETTİ 15.12.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ ve Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım KURT`u ziyaret etti. Şehrimizdeki elektriksel güvenlik konusuyla ilgili bilgi alışverişinde bulunulurken, Elektrik Mühendisleri Odası ve Odunpazarı Belediyesi`nin konuyla ilgili işbirliği yapmasının önemi vurgulandı.KURT, ziyaretlerinden dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR 09.12.2022

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri tüm hızıyla devam ediyor.Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR ve Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ ‘nin katılımıyla gerçekleştirilen seminerde Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.(OEDAŞ) firması Yatırım ve Planlama Müdürü Emin ERGÜN, `Dağıtım Şebekelerinde Yatırımlar` konusunda ve Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.(OEDAŞ) firması Arge Yöneticisi İbrahim Can TAŞTAN, “Elektrik Dağıtım Seviyesinde Enerji Depolama Sistemleri” hakkında bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz. Bir sonraki seminerde buluşmak dileğiyle.

OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.(OEDAŞ) GENEL DİREKTÖRÜ MUZAFFER YALÇIN ZİYARET EDİLDİ 09.12.2022

    

Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ, Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş.(OEDAŞ) Genel Direktörü Muzaffer YALÇIN `ı ziyaret etti. Enerji, eğitim, yüksek gerilim işletme sorumluluğu ve SMM faaliyetleri gibi konularda fikir alışverişi yapıldı. YALÇIN, ziyaretlerinden dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

TEST VE ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 07.12.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Betatron Mühendislik firmasının katkılarıyla hazırlanan Test ve Ölçüm Teknolojileri Semineri Eskişehir Merlot Hotel’de gerçekleştirildi. Yoğun ilginin olduğu seminerde, değerli paylaşımlarda bulunan konuşmacılara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

ŞUBE BÜLTENİNİN 2.SAYISI YAYINDA ! 05.12.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 16-30 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR 02.12.2022

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde planlanan “Bilgi Ağacı Seminerleri” Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tuğba IRMAK’ ın katılımıyla başladı. Seminerin ilk haftasında Metro Market İnsan Kaynakları Kategori Müdürü Merve ÇOKBİÇER KARAMAN, CV Hazırlama, Mülakat ve İşe Alım Süreçleri ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz. Bir sonraki seminerde buluşmak dileğiyle.

MESLEK ODALARI BULUŞMASI YAPILDI 01.12.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Eskişehir Sanayi Odası(ESO) `nın ev sahipliğinde düzenlenen meslek odaları buluşmasına katıldı. Toplantıda ortak yürütülebilecek çalışmalar değerlendirildi. Eskişehir Sanayi Odası(ESO) Başkanı Celalettin KESİKBAŞ, katılımlarından dolayı oda başkanlarına teşekkür etti.

EMO GENÇ TEMSİLCİLERİMİZ, ODALARIN GENÇLİK KOMİSYONLARININ BULUŞMASINA KATILDI 01.12.2022

    

EMO Genç Temsilcilerimizin de katılımıyla İnşaat Mühendisleri Odası `nın ev sahipliğinde TMMOB bünyesindeki odaların gençlik komisyonları bir araya geldi.

YÖRE TURİZM VE SEYAHAT ACENTESİ İLE PROTOKOL SÖZLEŞMESİ İMZALANDI 26.11.2022

    

Şubemiz ile Yöre Turizm ve Seyahat Acentesi arasında Protokol Sözleşmesi imzalanmıştır. İmzalanan sözleşme kapsamında üyelerimize kültür turlarında, yurt dışı turlarında, otel rezervasyonlarında ve uçak biletlerinde indirim sağlanacaktır.

SEMİNER ZAMANI ! 24.11.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Betatron Mühendislik firmasının katkılarıyla 5 Aralık 2022 tarihinde seminer düzenlenecektir.

ŞUBE BÜLTENİ YAYINDA ! 22.11.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1-15 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBEMİZDE MANEVRA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 18.11.2022

    

Şubemiz tarafından 17 Kasım 2022 tarihinde Manevra Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmenimiz İsmail AKKUŞ, Şubedeki teorik bilgilendirmenin ardından Eğriöz`de bulunan güneş enerjisi santralinde uygulama eğitimi verdi.

2023 YILI AİDAT BİLGİLENDİRMESİ 15.11.2022

    

Değerli Üyelerimiz, Aylık 25 TL olan Üye Aidat Ödentisi 01.01.2023 tarihinden itibaren 45 TL olarak uygulanacaktır. Değişimden etkilenmemek için Şubemizle iletişime geçerek ödeme yapabilirsiniz.

ATATÜRK`Ü SAYGI SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ 10.11.2022

    

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK`ü vefatının 84.yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

ŞUBE YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU 06.11.2022

    

Şubemiz tarafından 6 Kasım 2022 tarihinde Şelale Park Restorant`ta değerli üyelerimizin katılımıyla kahvaltı düzenlendi. Organizasyonda, Şube Kurucu Başkanımız Ahmet Levent EGÜZ, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Nazan ERŞAHİN ve Anıl ARI meslekte 40.yılını dolduran üyelerimize Onur plaketlerini takdim etti.

İYİ PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ARSLAN KABUKÇUOĞLU, ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 04.11.2022

    

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr.Arslan KABUKÇUOĞLU ve ekibi 4 Kasım 2022 tarihinde odamıza ziyarette bulundu. Enerji politikaları ve çeşitli alanlar üzerine karşılıklı fikirler paylaşıldı. Yönetim Kurulumuz, ziyaretleri için Dr.KABUKÇUOĞLU ve ekibine teşekkür etti.

EMO-GENÇ SİZLERİ BEKLİYOR ! 03.11.2022

    

Mühendis adaylarına yönelik meslek tanıtımları, staj çalışmaları, teknik geziler ve mühendisliğe hazırlık seminerleri hakkında bilgi almak için EMO-Genç`e davetlisiniz. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi`nde kurulan stantlarımızı 18 Kasım 2022 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ BAŞLADI ! 03.11.2022

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde planlanan “Bilgi Ağacı Seminerleri” Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Tuğba IRMAK’ ın katılımıyla başladı. Seminerin ilk haftasında Metro Market İnsan Kaynakları Kategori Müdürü Merve ÇOKBİÇER KARAMAN, CV Hazırlama, Mülakat ve İşe Alım Süreçleri ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz. Bir sonraki seminerde buluşmak dileğiyle.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN ! 29.10.2022

    

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve düşüncelerini yaşatmak hedefi ve sorumluluğu ile cumhuriyetimizin 99. yılını kıvançla kutluyoruz.

ŞUBEMİZDE SMM ÜYE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 27.10.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ başkanlığında, , Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gencer AKAKÇA `nın katılımıyla Şubemizde SMM Üye Buluşması gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Salih EĞERCİ Şube çalışmaları hakkında bilgi verdi. SMM üyelerimiz, ürettikleri hizmetler ile ilgili Elektrik Dağıtım Şirketi ve Belediyelerde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. Önümüzdeki döneme ait çalışma programının paylaşıldığı toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak çözüm önerileri oluşturuldu.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNDE DEĞİŞİM GERÇEKLEŞTİ

ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI ETKİNLİKLİĞİ

ŞUBE BÜLTENİNİN 4.SAYISI YAYINDA !

YÖNETİM KURULUMUZ, ESKİŞEHİR TİCARET ODASI BAŞKANI METİN GÜLER`İ ZİYARET ETTİ

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNE BAĞLI GEDİZ İLÇESİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ GÜZ YARIYILI TAKVİMİ TAMAMLANDI

FEN ADAMLARI İÇİN YETKİ UYARISI

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI

3.ENERJİ GÜNLERİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİNE BAĞLI SİMAV İLÇESİNDE SMM TOPLANTISI YAPILDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.