MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 105  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

BİYOMEDİKAL GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 04.04.2022

    

Şubemiz, Akdeniz Üniversitesi ve Türk Philips Ticaret A.Ş. firması iş birliği ile 4 Nisan 2022 Pazartesi günü Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda `Biyomedikal Görüntüleme Sistemleri` konulu teknik seminer düzenlendi. Biyomedikal Mühendisliği Komisyonumuzun katkıları ile gerçekleştirilen, üyelerimiz, biyomedikal ve elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden öğrenciler ve emo-genç üyelerimiz tarafından yoğun bir ilgi ile takip edilen seminerin açılış konuşmasında Şube Başkanımız Şaban TAT, Biyomedikal Mühendisliği`nin önemine dikkat çekti. EMO-Genç Temsilcisi Kenan ŞAHİNKAYA da konuşmasında EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu`na desteklerinden dolayı teşekkür etti. Elektrik-Elektronik Mühendisi M. Onur ŞAHLAR`ın anlatımı ile gerçekleştirilen seminerde Biyomedikal görüntülemede kullanılan cihazların çalışma prensipleri ile bu alanda kullanılan son teknolojiler anlatıldı.

ANTALYA `BİLİMFEST` BAŞLADI 01.04.2022

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR Antalya Dokumapark’ta düzenlenen Antalya Bilim Merkezi ve BİLİMFEST Açılış Törenine 31 Mart 2022 tarihinde katıldılar. Türkiye`nin en büyük Bilim Merkezini ‘nde 31 Mart-02 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan Bilim Festivali’nde Yönetim Kurulumuz stantlarda sergilenen projeleri ziyaret ettiler, meslektaşımızla ve öğrencilerle bir araya geldiler.

VERİMDER ANADOLU BULUŞMALARI-ANTALYA 01.04.2022

    

VERİMDER (Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği) ve Dünya Gazetesi iş birliğinde organize edilen ve Anadolu Buluşmaları kapsamında düzenlenen “İklim değişikliği, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu” konularının ele alındığı 31 Mart 2022 tarihinde ki toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katıldı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ’NDE SEKTÖR BULUŞMALARI`NDA ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİK 31.03.2022

    

Antalya Bilim Üniversitesi’nin Döşemealtı’ nda bulunan ana kampüsünde “Sektör Buluşmaları” etkinliğinde 28-29 Mart 2022 tarihlerinde EMO Genç standı açıldı. Mühendislik öğrencilerine Odamız etkinliklerini aktarmak için açılan standa öğrencilerin ilgisi yoğundu. Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından da ziyaret edilen standımızda EMO Genç üyelik kayıtları alınırken EMO Genç faaliyetleri ve meslek alanlarımızla ilgili bilgi verildi.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ TANITIM STANDI AÇILDI 31.03.2022

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt olan öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak amacıyla 28-29 Mart 2022 tarihlerinde Mühendislik Fakültesinde EMO-Genç Standı açıldı. Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilerine, EMO örgütlülüğü, EMO-Genç’in yapısı, hakkında bilgi verilirken EMO-Genç’e üye olmaları sağlandı. Bölüm öğrencileri tarafından yoğun ilgi gören standımız aynı zamanda Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şükrü ÖZEN tarafından da ziyaret edildi.

BİYOMEDİKAL GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ SEMİNERİ 30.03.2022

    

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı ve Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Biyomedikal Mühendisliği Komisyonu işbirliği ile Philips firması Servis Saha Mühendisi üyemiz Mehmet Onur ŞAHLAR`ın anlatımı ile 4 Nisan 2022 Pazartesi günü saat 14.00`da Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda `Biyomedikal Görüntüleme Sistemleri` konulu Teknik Seminer düzenlenecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

ENERJİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI KOMİSYONU TOPLANDI 29.03.2022

    

Enerji ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları Komisyonumuz ilk toplantısını, Yönetim Kurulu Üyelerimizin de katılımı ile 29.03.2021 tarihinde şube binamızda yaptı. Toplantıda komisyonun görev dağılımının yapılmasının ardından, Şubemizin 15.Çalışma Dönemi içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ÜYEMİZE MESLEKTE 50. YIL PLAKETİ VERİLDİ 29.03.2022

    

Mesleğimizi 50 yıl boyunca gururla sürdüren 3974 Oda Sicil Numaralı duayen meslek büyüğümüz Fikret ÇELİK`e Meslekte 50.Yıl Onur Plaketi, Şube Başkanımız Şaban TAT ve Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR tarafından 29 Mart 2022 tarihinde takdim edildi. Üyemizin, meslekte daha nice sağlıklı yıllar geçirmesini temenni ederiz.

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI`NDAN ŞUBEMİZİ ZİYARET 29.03.2022

    

Bayram Ali ÇELTİK Başkanlığındaki TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri 29.03.2022 tarihinde Şubemizi ziyaret ederek Şube Yönetim Kurulumuza yeni çalışma döneminde başarılar dilediler. Şube Yönetim Kurulu üyelerimizin ev sahipliğini yaptığı ziyarette, Şube Başkanımız Şaban TAT, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesine başarılı çalışmalarının devamı dileklerini iletti.

EMO ANTALYA 15.DÖNEM 1.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 28.03.2022

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, Şube Çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündemiyle düzenlenen 15.Dönem 1.Danışma Kurulu Toplantısı 25 Mart 2022 Cuma günü Şube hizmet binamızda gerçekleştirildi. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZİN 15. DÖNEM 1. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 25.03.2022

    

EMO Antalya Şubesi 15. Dönem 1.Koordinasyon Kurulu toplantısı 25 Mart 2022 Cuma günü Şubemizde gerçekleştirildi. 15. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündem maddelerinden oluşan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, Şubemiz Temsilci ve Temsilci Yardımcıları ile Şube ve Temsilcilik personeli katıldı.

ANTALYA KENT KONSEYİ GENEL KURULU YAPILDI 22.03.2022

    

Antalya Kent Konseyi’nin 2022 yılı Olağan Genel Kurulu 16 Mart 2022 tarihinde yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda yapılan toplantıya Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur KURT, kamu kurum, meslek odası ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile genel kurul üyeleri katıldı.

KEPEZ’İN ULUSLARARASI MİMARLIK ÖDÜLLERİ 21.03.2022

    

Kepez Belediyesi ve Mimarlar Odası Antalya Şubesi`nin ortaklaşa düzenlediği, Antalya doğumlu Mimar Turgut CANSEVER anısına 18 Mart 2022 tarihinde gerçekleşen Uluslararası Mimarlık Ödül Törenine Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

EMO 47. DÖNEM 4. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI 21.03.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem 4. Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 12 Mart 2022 tarihinde yapıldı.Şube Yönetim Kurulumuzun katıldığı toplantıda, güncel gelişmeler, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar ve EMO 48. Dönem Olağan Genel Kurulu hazırlıkları ele alındı.

MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISI YAPILDI 18.03.2022

    

Antalya`da Meslek Örgütlerinin temsilcilerinden oluşan ve odamızın da içinde yer aldığı Eşgüdüm Kurulu toplantısı 17 Mart 2022 Perşembe günü Antalya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ev sahipliğinde toplanmıştır. Odamızı temsilen Şube Başkanımız Şaban TAT`ın katılım sağladığı toplantıda, İklim değişikliği ve çevre konularında kentimiz için Odaların görüş ve önerilerinin değerlendirilmesi yapılmış ve tarım sektörünün içinde bulunduğu durum görüşülmüştür.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER DÜZENLENDİ 18.03.2022

    

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri için düzenlenen Mühendisliğe Hazırlık Seminerleri kapsamında “Elektrik Güç Sistemlerinde Harmonik Problemleri ve Çözüm Uygulamaları” konulu seminer MİSEM Eğitmeni üyemiz Ahmet UĞUR tarafından 17 Mart 2022 Perşembe günü üniversite kampüsünde anlatıldı. Bölüm Başkanı üyemiz Prof.Dr. Selçuk ÇÖMLEKÇİ`de öğrencilere hitaben konuşma yaptığı seminere EMO Isparta İl Temsilcimiz Güner MERDAN’ın da katııldı. Seminer öğrenciler tarafından ilgi ile takip edildi ve soruları cevaplandırıldı.

ÇANAKKALE ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN! 17.03.2022

    

Çanakkale Zaferimizin 107. Yıl dönümünde bize bu büyük zaferin gururunu armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, birlik ve beraberliğe emeği geçen, vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan can veren ve bu toprakları bize VATAN yapan tüm kahramanları saygı ve minnetle anıyor, 18 Mart Çanakkale Zaferini kutluyoruz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TEKNİK BİLİMLER MYO`DAN ŞUBEMİZİ ZİYARET 16.03.2022

    

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu, 16.03.2022 tarihinde Şubemize ziyarette bulunarak yeni dönemde başarı dileklerinde bulundular. Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. Övünç POLAT, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Cevdet Bertan GÜLLÜDAĞ ile Dr. Öğr. Üyesi Arzu ER ve Yüksekokul Sekreter V. Veli TÜRKMEN`in katıldığı ziyarette Şube Başkanımız Şaban TAT kendilerine ev sahipliği yaptı ve Oda-Kurum ilişkilerin önemi konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

ANTALYA`DA `ÇEVRE DÖNÜŞÜM ÇALIŞTAYI` GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.03.2022

    

ATSO ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ve EMO Antalya Şubemizin de paydaşları arasında yer aldığı Antalya Çevreci Dönüşüm Çalıştayı`na Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı. Şube Üyelerimizin de hazırlanışında destek verdiği ve Enerji Yönetimi konularında konuşmacı olarak üyemiz Onur YAZICI`nın katıldığı çalıştay iş insanları, akademisyenler, meslek odaları ve STK temsilcilerinin yoğun ilgisiyle 09 Mart 2022 tarihinde ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 09.03.2022

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT ve EMO Onur Kurulu Başkanı İlhan METİN 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle 5 Mart 2022 tarihinde düzenlenen etkinlikte kadın üyelerimiz ile bir araya gelerek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutladılar. Etkinlik sonrası mutluluklarını ifade eden üyeler, yönetim kurulumuza yeni çalışma döneminde de başarılarının devamı dileklerinde bulundular.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZDE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ

EMO-GENÇ`TEN ANKARA TEKNİK GEZİSİ

EMEĞİN, EMEKÇİNİN, ALIN TERİNİN ONURLU BAYRAMI 1 MAYIS KUTLU OLSUN!

GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR!

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

BAKSİFED ZİYARETİ

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI

PEYZAJ MİMARLAR ODASI ANTALYA ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

KADIN ÜYELERİMİZE SEMİNER DÜZENLENDİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.