MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 24

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 124  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.05.2024

    

Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi 15-16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Şubemiz Seminer Salonu’nda 20 üyemizin katılımıyla yüz yüze yapıldı. MİSEM eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR`un anlatımıyla 3 gün süren eğitimin açılışını Şube Saymanımız Seyit Çağrı YILDIRIM yaptı.

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 19.05.2024

    

19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle 19 Mayıs 2024 tarihinde T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine katılım sağlandı.

ATSO B2B NETWORKİNG ETKİNLİĞİ 18.05.2024

    

Antalya`nın ilk yeni nesil ticaret buluşması ATSO B2B Networking etkinliği 23 Mayıs 2024 Perşembe günü 10.00 - 17.00 saatleri arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu`nda gerçekleştirilecektir. Etkinlikte katılımcıların kısa sürede ve etkili bir şekilde birbirini tanıması, ikili iş görüşmeleri yapması böylelikle bölge içi ticaret ve yatırım imkanlarının geliştirilmesi hedeflenmektedir. Yapay zeka destekli B2B Matchmaking teknolojisinin kullanılacağı etkinlikte katılımcılar projelerine, iş geliştirme faaliyetlerine ve devam eden çalışmalarına katkı sağlayacak iş görüşmeleri yapmanın yanında muhtemel girişimci adayları ile de eşleşme imkanı bulacaklardır. Etkinliğe üyelerimiz davetlidir. Etkinliğine ücretsiz katılım ve kayıt için: https://atsob2b.org.tr

19 MAYIS ATATÜRK`Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 17.05.2024

    

Bağımsızlık mücadelesinin dönüm noktası ve Cumhuriyetin kurulmasına giden yolun başlangıcı olan 19 Mayıs 1919`un 105. yıl dönümünde 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram`ını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin bağımsızlığı için mücadele eden tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz. Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

FİBERLİ FİRMASINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENECEKTİR. 16.05.2024

    

17 Mayıs 2024 Cuma günü, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fiberli Led Aydınlatma firmasına teknik gezi planlanmıştır ve saat 12:30`da EMO Antalya Şubesi önünden otobüs kaldırılacaktır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan etkinliğe katılmak isteyen üyemizin Şubemize isim yazdırması rica olunur.

TİYATROYA GİDİYORUZ! 16.05.2024

    

23 Mayıs 2024 Perşembe günü saat: 19:30`da Antalya Kültür Sanat Sahnesinde `Baba` adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Yıllardır görüşmeyen iki kardeşi, babalarının ölümü bir araya getirir. Küçük bir kasap dükkânında büyük hayatlarına, yaşanmışlıklarına şahit oluruz. İşin içine hiç ortada olmayan ‘ortak’ bir arkadaş dahil olunca, tüm sırlar gün yüzüne çıkar. Bu kara komedi aile ilişkilerini oldukça sorgulatıyor. Tek perdelik `Baba` adlı +13 yaş ve üzeri oyunu izlemek isteyen üyelerimizin Şubemize müracaat etmeleri rica olunur. (Not: Biletler sınırlı sayıdadır.)

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞTUK! 16.05.2024

    

Şubemiz Sosyal-Kültürel etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ve Turunç Kumpanya tarafından Antalya ili Muratpaşa ilçesi Ali Çetinkaya Caddesi`nde bulunan Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde 15 Mayıs 2024 tarihinde sahnelenen “Teftiş-i Temaşa” adlı komedi oyununu üyelerimiz ve aileleri ile birlikte keyifle izledik.

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ: İŞ YERİNDE POSTÜR BOZUKLUKLARINA BAKIŞ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ 15.05.2024

    

Şubemiz ve Artro Life Klinik firması iş birliği ile 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz seminer salonunda, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Selen Bengü Erdoğan Gür`ün anlatımıyla `İş Yerinde Postür Bozukluklarına Bakış ve Çözüm Önerileri` konulu bilgilendirme semineri verilecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

TSM KOROMUZDAN MUHTEŞEM KONSER 15.05.2024

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu, 14 Mayıs 2024 tarihinde Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu`nda Bahar Konserini gerçekleştirdi. Şubemiz Türk Sanat Müziği Korosu tarafından icra edilen konsere çok sayıda sanatsever katıldı. Haberin detayına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TEKNOLOJİNİN ENGELLERİNİ KALDIRIYORUZ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 13.05.2024

    

Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Biyomedikal Tekn. Uyg. ve Arş. Mrk. işbirliği ile 10 Mayıs 2024 Cuma günü Akdeniz Üniversitesi`nde “Engelsiz Erişim Cihazları: Teknolojinin Engellerini Kaldırıyoruz” semineri düzenlendi. Açılış Konuşması Rektör Yardımcısı Üyemiz Prof. Dr. Şükrü ÖZEN tarafından yapılan programda Şube yönetim kurulu ve biyomedikal komisyonu üyemiz Gözde GÜLBAŞ ilk olarak bilgilendirmede bulundu. Ardından da ALS MNH Derneği yönetim kurulu üyesi Dr. Alper KAYA online olarak katılım sağlayarak sunumunu gerçekleştirdi.

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. 11.05.2024

    

Geleceğe dair attığımız her adımda emeği, fedakarlığı ve sevgisiyle yaşamımıza anlam katan, karşılıksız sevgi ve özverinin sembolü annelerimizin ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadın meslektaşlarımızın Anneler Günü kutlu olsun.

GÜNCEL YÖNETMELİKLER IŞIĞINDA GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ TASARIMI SEMİNERİ DÜZENLENDİ 11.05.2024

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Emre EKE`nin açılış konuşmasını yaptığı `Güncel Yönetmelikler Işığında Güneş Enerji Santrali Tasarımı` konulu seminer 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü şubemizde, Projexsolar Kurucu Ortağı olan üyemiz Süleyman BEDELOĞLU`nun anlatımıyla gerçekleşti.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.05.2024

    

MİSEM kapsamında Elektrik SMM Kursu 08-09-10 Mayıs 2024 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Ahmet UĞUR tarafından verilen eğitime 26 üyemiz katıldı.

AKDENİZ’DE YEŞİL ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENTEGRE TEKNOLOJİLER KONULU PANEL DÜZENLENDİ 09.05.2024

    

Akdeniz Üniversitesi, TESAB, Cigre Türkiye ve Şubemiz işbirliği ile 7 Mayıs 2024 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda `Yeşil Enerji Sistemleri ve Entegre Teknolojiler` başlıklı panel gerçekleştirildi. Haberin detayına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB ANTALYA İKK MAYIS OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.05.2024

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Mayıs Ayı Olağan Toplantısı, İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri ve Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT’ın yürütücülüğünde, bağlı Oda Yöneticilerinin katılımı ile 08 Mayıs 2024 tarihinde EMO Antalya Şubemizde gerçekleştirildi. Toplantıda Mesleki konular ve kent odaklı değerlendirmeler yapıldı.

SEMİNER: GÜNCEL YÖNETMELİKLER IŞIĞINDA GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ TASARIMI 09.05.2024

    

Şube üyemiz ve Projexsolar Kurucu Ortağı Elektrik Elektronik Mühendisi Süleyman BEDELOĞLU`nun anlatımıyla, 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 13:30`da Şubemiz Seminer Salonunda `GÜNCEL YÖNETMELİKLER IŞIĞINDA GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ TASARIMI` konulu teknik seminer verilecektir. Tüm üyelerimizin davetli olduğu seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

EMO ANTALYA ŞUBESİ TÜRK MÜZİĞİ KOROSU KONSERİNDE BULUŞALIM! 08.05.2024

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Türk Müziği Koromuz tarafından, 14 Mayıs 2024 Salı günü saat 20:00’da Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda (Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:63 M.Paşa/Antalya) gerçekleştirilecek olan ücretsiz Türk Sanat Müziği Konser Programına tüm üyelerimiz ve yakınları davetlidir.

“TEFTİŞ-İ TEMAŞA” ADLI TİYATRO OYUNUNDA BULUŞALIM! 08.05.2024

    

15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat: 20:00`da Antalya ili Muratpaşa ilçesi Ali Çetinkaya Caddesi`nde bulunan Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde “Teftiş-i Temaşa” adlı tiyatro gösteresi üyelerimize ücretsiz olarak sahnelenecektir. Oyunda, Yıllarca Geleneksel oyunlar oynayan Turunç Kumpanya, bir gün Shakespeare oynamak zorunda kalırsa ne olur? Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun motifleri ile bezenmiş bu komedi ile ‘Romeo ve Juliet’e farklı bir yorum getiriyor. Kontenjan sayısı sınırlı sayıda olan iki perdelik oyunu izlemek isteyen üyelerimizin Şubemizle iletişime geçmeleri rica olunur.İyi seyirler dileriz.

ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ: TEKNOLOJİNİN ENGELLERİNİ KALDIRIYORUZ (SEMİNER) 06.05.2024

    

EMO Antalya Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Biyomedikal Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” kapsamında 10 Mayıs 2024 Cuma günü saat 16:00`da, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi-Çok Amaçlı Salonunda “Engelsiz Erişim Cihazları: Teknolojinin Engellerini Kaldırıyoruz” başlıklı seminer düzenlenecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

ÜYELERİMİZ VE AİLELERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTUK 06.05.2024

    

Sosyal Etkinlikler kapsamında üyelerimiz arası dayanışmayı güçlendirmek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla 05 Mayıs 2024 Pazar günü Engelsiz Kafe’de kahvaltılı buluşma etkinliği düzenledik. Yoğun ilgiyle gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya, şube yöneticilerimiz, şube çalışanlarımız, üyelerimiz ve aileleri katılım sağladı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


SAGALASSOS ANTİK KENTİ GEZİSİ DÜZENLENDİ

TSM KOROMUZDAN MUHTEŞEM KONSER

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BULUŞTUK!

OG ANAHTARLAMA ÜRÜNLERİ VE ENERJİ DAĞITIMINDA KULLANILAN TRAFOLAR SEMİNERİ DÜZENLENDİ

IEEE FUTUREFEST ZİRVESİ DÜZENLENDİ

ÜYELERİMİZLE TİYATRODA BİRARAYA GELDİK!

ATSO B2B NETWORKİNG KONFERANSI DÜZENLENDİ

ATSO`DA SEKTÖREL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

ATSO B2B NETWORKİNG ETKİNLİĞİ

JENERATÖR BİLEŞENLERİ VE JENERATÖR SEÇİM KRİTERLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.