MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 91  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ŞARJ ALTYAPISI VE ŞEBEKE ENTEGRASYONU KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ 23.10.2020

    

EMO Antalya Şubemiz ve ABB Elektrik Sanayi AŞ işbirliği ile 15 Ekim 2020 tarihinde çevrimiçi gerçekleştirilen ve Şube Başkanımız Şaban TAT`ın açılış konuşması ile başlayan Elektrikli Araçlar Şarj Altyapısı ve Şebeke Entegrasyonu konulu teknik seminer 130 kişilik yoğun bir katılımla tamamlandı.

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ: ENTELEKTÜEL SERMAYE 23.10.2020

    

Şubemiz tarafından 28 Ekim 2020 Çarşamba saat 20:00’da Zoom programı üzerinden online olarak ENTELEKTÜEL SERMAYE başlıklı kişisel gelişim semineri düzenlenecektir. Seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

TEİAŞ 19. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ 22.10.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat ve Başkan Yardımcımız Durali Çakır, 21 Ekim 2020 tarihinde TEİAŞ 19. Bölge Müdürlüğü`ne ziyarete bulunarak, Bölge Müdürü üyemiz Behçet Tufan, İşyeri Temsilcimiz Ahmet Yaşar Yoldaş ve Yönetim Kurulu üyemiz Ferhat Yamak ile meslek alanlarımıza ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.10.2020

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında Asansör SMM Eğitimi düzenlendi. MİSEM Eğitmeni İbrahim KÜCÜ`nün anlatımıyla verilen eğitime 8 üyemiz katıldı.

TEKNİK SEMİNER: `ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ŞARJ ALTYAPISI VE ŞEBEKE ENTEGRASYONU` 11.10.2020

    

ABB Elektrik Sanayi A.S. ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz işbirliği ile 15 Ekim Perşembe günü saat 19:00`de Metin UÇAR`ın sunacağı `ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ŞARJ ALTYAPISI VE ŞEBEKE ENTEGRASYONU` webinarına herkesi bekleriz. QR kodu taratarak veya http://zoom.vs/i/99079383475 linki ile seminere katılabilirsiniz. Webinarın Antalya EMO web sitesi:http://antalya.emo.org.tr/

ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISI 07.10.2020

    

Antalya`da Meslek Örgütlerinin temsilcilerinden oluşan ve odamızın da içinde yer aldığı Eşgüdüm Kurulu, 07 Ekim 2020 tarihinde gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantısını online olarak yaptı. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağlamıştır.

ODAMIZ 16280 SİCİLNO`LU ÜYESİ ERDAL KESKİN VEFAT ETMİŞTİR 05.10.2020

    

16280 sicil numaralı üyemiz ERDAL KESKİN 04.10.2020 tarihinde yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

AKDENİZ EDAŞ METROPOL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 05.10.2020

    

CK Akdeniz EDAŞ Metropol Bölge Müdürü Mehmet ÖZ 05 Ekim 2020 tarihinde Şubemize ziyarette bulundu. Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT`ın hazır bulunduğu görüşmede, meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu ve kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı.

`MEHENDİZ BEY’İN HİKAYESİ` ADLI KİTAP YAYINA ÇIKMIŞTIR 24.09.2020

    

Duayen Meslek Büyüğümüz merhum Ahmet ÜNSAL`ın hayatını anlatan ve Cumhuriyet Döneminin ilk nesil gençlerinden birinin Elektrik Mühendisi olma hayalini konu alan “Mehendiz Bey’in Hikayesi” adlı kitap yayına çıkmıştır. Dileyen üyelerimiz kitabı D&R mağazalarından temin edebilirler.

DÜNYA BARIŞ GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN! 01.09.2020

    

Mutluluk, huzur, sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve barış duygularının ön planda olduğu bir dünya dileğiyle, Dünya Barış Günümüz Kutlu Olsun...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 29.08.2020

    

Ulusumuzun istiklali için sayısız kahramanımızın canlarını seve seve feda ettiği bu muhteşem zaferin yıl dönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramımızı coşkuyla kutluyor, bize bağımsızlığı armağan eden başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz...

EMO 47.OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ 24.08.2020

    

Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Delegelerimiz ile katılım sağladığımız EMO 47.Olağan Genel Kurulu 22-23 Ağustos 2020 tarihlerinde Ankara`da gerçekleştirildi. Genel Kurul esnasında meslek alanımıza ilişkin Şubemiz tarafından hazırlanan önergeler Divan`a sunuldu. Antalya Delegasyonu, 23 Ağustos 2020 tarihindeki oy kullanma işleminin ardından Antalya`ya geri döndü.

KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 29.07.2020

    

Kurban Bayramımız Kutlu Olsun...
TMMOB
Elektrik Mühendisleri Odası
Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

TEMSİLCİLİKLERİMİZİN 14. DÖNEM İLK OLAĞAN DENETLEMELERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 22.07.2020

    

EMO Antalya Şubemize bağlı il ve ilçe temsilciliklerimizin kurumsal işleyişi, idari ve mali açıdan, Şube Denetçileri Ferhat ÇAĞLI ve Seyit Çağrı YILDIRIM tarafından denetlendi. 21 Temmuz 2020 tarihinde EMO Alanya ve EMO Manavgat İlçe Temsilcilikleri, 22 Temmuz 2020 tarihinde EMO Burdur ve EMO Isparta İl Temsilcilikleri ve 23 Temmuz 2020 tarihinde de Finike İlçe Temsilciliğimizin 14.Dönem ilk olağan denetlemeleri gerçekleştirildi. Denetlemeler sırasında Isparta İl Temsilcisi Güner MERDAN, Finike İlçe Temsilcisi Doğan YILDIRIM, Manavgat ilçe Temsilci Yardımcısı Abdullah AYDIN, Alanya İlçe Temsilcisi Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcısı Ali ARAS da yer aldı.

VATAN KOLEJİ`NDEN ÜYELERİMİZE İNDİRİM UYGULAMASI! 09.07.2020

    

Vatan Koleji idarecileri Alper Erden, Hande Küçük ve Özge Kuzu, Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Tat`a ziyarette bulundular. 09 Temmuz 2020 tarihinde yapılan görüşme neticesinde tüm üyelerimizin çocuklarına Vatan Kolejinde %40 indirim sağlandı.

EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 08.07.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, 08 Temmuz 2020 tarihinde Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Toplantısına katılım sağladı. Toplantıda, diğer meslek odaları başkanları ile birlikte, değiştirilmek istenilen odalar birliklerinin ve odaların yasaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

YÖNETİM KURULUMUZUN AKDENİZ EDAŞ ZİYARETİ 01.07.2020

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, Başkan Yardımcımız Durali Çakır ve Şube Saymanımız Eser Oraklı 01 Temmuz 2020 tarihinde, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Üyemiz N.Bahadır Müdüroğlu`na ziyarette bulundu. Görüşmede EMO ve Akdeniz EDAŞ ilişkilerinin önemi vurgulanırken, meslektaşlarımızın yaşadığı sorun ve çözüm önerileri üzerine karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN... 19.06.2020

    

Varlıklarıyla bize güç veren, her daim yolumuzu aydınlatan ve çocuklarının enerji kaynağı olabilen tüm babalarımızın BABALAR GÜNÜ`nü kutlarız...

SERİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ 15.06.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Sayman Üyemiz Eser ORAKLI ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN 15 Haziran 2020 tarihinde Serik Belediye Başkanı Enver APUTKAN`ı makamında ziyaret etti. Görüşmede meslek alanlarımız ve bölgesel konularda fikir alış verişinde bulunuldu.

EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 13.06.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT 13 Haziran 2020 tarihinde Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Toplantısına katılım sağladı. Toplantıda, diğer meslek odaları başkanları ile birlikte Olimpos Antik Kentin görüşülmesi ve değiştirilmek istenilen odalar birliklerinin ve odaların yasaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


AKE`DEN GENÇ MÜHENDİSLERE İŞ İMKANI!

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

BİLİRKİŞİLİK YENİLEME EĞİTİMLERİ HAKKINDA DUYURU

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

`ENERJİDE DİJİTALLEŞME VE VERİMLİLİK` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

TEKNİK SEMİNER: `LED AYDINLATMA VE BUSBAR ENERJİ SİSTEMLERİ`

LED AYDINLATMA VE BUSBAR ENERJİ SİSTEMLERİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.