MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 109  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

10 KASIM ÇELENK TÖRENİ 10.11.2022

    

Aramızdan ayrılışının 84. yılında Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk`ü, Cumhuriyet Meydanına çelenk bırakarak manevi huzurunda bir kez daha andık.

ATAMIZI SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ... 09.11.2022

    

Atamızın mirası olan Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak, onun ilkelerine olan bağlılığımızı en derin şekilde bugün de tüm dünyaya ilan ediyor, vefatının 84.yılında, Türk Milletinin kahramanı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.
Ne Mutlu Türk`üm Diyene!

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 08.11.2022

    

Isparta Temsilciliğimizde faaliyet gösteren SMM üyelerimiz ile Şube Yönetim Kurulumuzun da katılımıyla 3 Kasım 2022 tarihinde bir araya gelindi. SMM üyelerimizin sorunları ve çözüm öneri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Temsilciliğimizde teknik görevli olarak çalışan meslektaşımız Kemal Refik ERTABAK’ın TEİAŞ’a atanması vesilesiyle, odamıza verdiği hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür plaketi Şube Yönetim Kurulu adına Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından verildi.

TÜRK MÜZİĞİ KOROSU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR 03.11.2022

    

EMO Antalya Şubesi Türk Müziği Korosu çalışmaları devam ediyor. Her hafta EMO Antalya Şubesi Hizmet Binası’nda sürdürülen çalışmalar, Şef Jülide AKDENİZ yönetiminde gerçekleştiriliyor.EMO üyelerinin ve yakınlarının katılımıyla oluşan Şubemiz Türk Müziği Korosu’nu Şube Başkanımız Şaban TAT, 01 Kasım 2022 tarihinde ziyaret ederek özverili çalışmalarından ötürü koro üyelerine teşekkürlerini iletti.

TEKNİK KİTAPLARI ÖĞRENCİLERE ULAŞTIRIYORUZ! 02.11.2022

    

Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksek Okulu kütüphanesine iletilmek üzere Şubemiz bünyesinde kitap kampanyası başlatılmıştır. Kitap desteğinde bulunmak isteyen üyelerimizin, kullanmadığı TEKNİK içerikli kitaplarını şubemize 30.11.2022 tarihine kadar teslim etmeleri önemle rica olunur.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 31.10.2022

    

Cumhuriyetimizi tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Her 29 Ekim`de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle 99. yıl dönümünde de Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, üyelerimizin ve tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 28.10.2022

    

Cumhuriyetimizi tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. Her 29 Ekim`de yenilenen azim, kararlılık ve enerjimizle 99. yıl dönümünde de Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, üyelerimizin ve tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz. TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ

TEKNİK SEMİNER: GES VE ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ 26.10.2022

    

Şubemiz ve T Dinamik A.Ş. ile Tegnatia Enerji A.Ş. grup firmaları işbirliği ile 12 Kasım 2022 Cumartesi günü saat: 13.00`da Şubemiz seminer salonunda “Güneş Enerjisi Santrali (GES) ve Enerji Depolama Sistemleri (Bataryalar) yatırım, kurulum ve kullanımlarında teknik ve mevzuatlarda son gelişmeler” konulu teknik seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 21.10.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 18-19-20 Eylül 2022 tarihlerinde Elektrik SMM Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 25 üyemiz katıldı.

KİBYRA ANTİK KENTİ GEZİSİ DÜZENLENDİ 17.10.2022

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 15 Ekim 2022-Cumartesi günü Burdur ili Gölhisar ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve `Gladyatörler şehri` olarak da bilinen; dünyanın en büyük Odeon`una sahip olan Kibyra Antik Kenti`ne üyelerimiz ve aileleri ile keyifli bir kültürel gezi düzenlendi.

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞMALARININ 3.TOPLANTISI YAPILDI 13.10.2022

    

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı öncülüğünde üyemiz Dekan Prof. Dr. Şükrü ÖZEN ve fakültede bölümleri bulunan Meslek Odaları Başkanları ile birlikte geleneksel hale getirilmesi planlanan “Akdeniz Mühendislik Günleri” kapsamında yapılacak olan ‘Akdeniz Su Havzası ve Suyun Geleceği’ konulu Çalıştayın 3. toplantısı Şube Başkanımız Şaban TAT`ın da katılım sağladığı 11 Ekim 2022 tarihinde Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

EMO MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİSİ ABDULLAH CENGİZ’E PLAKET VERİLDİ 13.10.2022

    

11 Kasım 2022 tarihinde Manavgat ilçe Temsilciliğimize düzenlenen ve Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet AYDIN, İbrahim KAYMAZ ve Emre EKE`nin de katıldığı ziyarette; Uzun süre yürüttüğü Manavgat İlçe Temsilciliği görevinden ayrılan Abdullah CENGİZ’e , Temsilci olarak Meslek Odamıza yapmış olduğu katkılarından dolayı Şube Yönetim Kurulu adına Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından Manavgat İlçe Temsilciliği üyelerimizin katılımı ile de Teşekkür Plaketi takdim edildi.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 13.10.2022

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, 12 Ekim 2022 tarihinde gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağlamıştır.

AKDENİZ EDAŞ YÖNETİMİ İLE TOPLANTI DÜZENLENDİ 13.10.2022

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ ve Şubemiz SMM Komisyonu’ndan oluşan bir heyetin katıldığı, Akdeniz EDAŞ Genel Müdürü İlkay BAYDAR ve yöneticileri ile 13.10.2022 Perşembe günü ortak toplantı gerçekleştirildi.SMM üyelerimizin yaşadıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ele alındı. Toplantıda, `Yeni bağlantı ve abonelik işlemleri, proje onay ve kabul süreçleri, ETS sistemi, enerji müsaade süreçleri` konuları ele alınarak değerlendirildi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.Ayrıca belli periyodlarda iki kurum arasındaki toplantıların devam edilmesi kararı alındı.

KİBYRA ANTİK KENTİ GEZİSİNDE BULUŞALIM! 10.10.2022

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 15 Ekim 2022-Cumartesi günü Burdur ili Gölhisar ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve `Gladyatörler şehri` olarak da bilinen; dünyanın en büyük Odeon`una ve daha birçok özelliğe sahip olan Kibyra Antik Kenti`ne gezi yapılması planlanmıştır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinlik detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ`NİN 30.YILI KUTLANDI 10.10.2022

    

7 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nin 30.Kuruluş Yıl Dönümü Töreni`ne ve kokteyle Şube Başkanımız Şaban TAT katıldı.

AKDENİZ EDAŞ GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ 06.10.2022

    

Sektörümüzde yaşanan sorunları çözmek adına; Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ ve Antalya Elektrikçiler Odası Başkanı Yusuf ERDEMİR ile birlikte 03 Ekim 2022 tarihinde Akdeniz EDAŞ Genel Müdürü İlkay BAYDAR’a ziyarette bulundular. Müşteriler Direktörü Pervin ACAR’ın da bulunduğu toplantıda serbest çalışan meslektaşlarımızın son zamanlarda yaşadığı sorunlar ve içinde bulunduğumuz süreçleri hızlandırmak adına fikir alış verişinde bulunuldu. Sorunları çözmek adına gerekli olan karşılıklı çalışmalar için bir takım kararlar alındı.

YAZILI KANYON`A GEZİ DÜZENLENDİ 17.09.2022

    

Isparta ili Sütçüler ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve bitki örtüsü, yaban hayatı çeşitliliği ve arkeolojik kaynakları ile eşsiz güzelliğe sahip, 600 hektarlık bölümü 1989 yılında Tabiat Parkı olarak ayrılmış olan Yazılı Kanyon’a üyelerimiz ve aileleri ile 17.09.2022 tarihinde keyifli bir doğa yürüyüşü düzenlendi.

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.09.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 13-14-15 Eylül 2022 tarihlerinde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 23 üyemiz katıldı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ 16.09.2022

    

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü İsmail YÜKSEK`e Şube Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN ve Betül ÜNAL ile birlikte 15 Eylül 2022 tarihinde ziyarette bulundular. Ziyarette Meslek Odamız ile Antalya Bilim Üniversitesi arasında yapılacak olan çalışmalar üzerine fikir alış verişinde bulunuldu ve Yüksek Lisans yapmak isteyen meslektaşlarımıza yönelik indirim protokolü imzalandı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ`NDE SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI

`GES VE ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMLERİ` SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TEKNİK SEMİNER: YENİ NESİL PARAFUDR TEKNOLOJİLERİ, TEK HAT ŞEMASINDA YERLİ SEMBOLLER, ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETLERİNİN TAZMİNAT SORUMLULUĞU, NÖTR-TOPRAK REGÜLATÖRÜ

BURDUR VE ISPARTA TEMSİLCİLİKLERİMİZİN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ANTALYA`DA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE GELECEĞİ

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞTAYI – “AKDENİZ SU HAVZASI VE SUYUN GELECEĞİ”

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARET EDİLDİ

ŞUBEMİZİN OLAĞAN DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ`NDE EMO-GENÇ BULUŞMASI!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.