MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 98  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ EDAŞ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 17.08.2021

    

Akdeniz EDAŞ Yatırım Müdürü Serkan Kükrek ve Müşteriler Müdürü Pervin Acar 17.08.2021 tarihinde Şubemizi ziyaret etti. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Pala, Şube Başkanımız Şaban Tat, Saymanımız Eser Oraklı ve Şubemiz SMM Komisyonu Başkanı Rüştü Bekdikhan’ın hazır bulunduğu ziyarette, SMM hizmeti üreten üyelerimizin dağıtım şirketleri ile ilişkileri, karşılıklı beklentiler ve talepler iletilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

EMO YÖNETİM KURULU`NDAN ANTALYA OSB ZİYARETİ 16.08.2021

    

EMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, EMO Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte EMO Onur Kurulu Başkanı ve Antalya OSB Bölge Müdürü üyemiz İlhan METİN`i makamında ziyaret etti.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 13.08.2021

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, 12.08.2021 tarihinde gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantısını çevrimiçi gerçekleştirdi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağlamıştır.

TMMOB ANTALYA İKK`DAN AFET KOORDİNASYON MERKEZLERİNE VE YANGINDAN ETKİLENEN KÖYLERE ZİYARET 09.08.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT’ın da katımlıyla TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, Manavgat`ta 28 Temmuz 2021 tarihinde başlayan yangınlar ile ilgili olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Manavgat Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezleri ile; yangından etkilenen Evrenseki, Kalemler ve Oymapınar bölgelerindeki köyleri 5 Ağustos 2021 tarihinde ziyaret ederek incelemeler gerçekleştirdi.Afet bölgesinde yaşananları ve afet sonrası yapılacakların da değerlendirildiği ziyaretlerde, afet koordinasyon merkezlerindeki yetkililer ve yöre halkı ile görüşmeler yapılmıştır.

YANGIN BÖLGESİNİN AYDINLATMA İHTİYACINA DESTEK SAĞLANDI 06.08.2021

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve Yönetim Kurulu üyemiz Fırat GÜLER, Manavgat ve Gündoğmuş İlçelerindeki afet bölgesi ilan edilen mahallelere 06.08.2021 tarihinde ziyarette bulundu. Yangın sebebiyle elektrik kesintisi yaşanan bölgelerdeki aydınlatma ihtiyacına destek olmak üzere Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak temin edilen kamp lambaları, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gündoğdu Destek Merkezine teslim edildi, buradan yetkili kişilerce ihtiyaç olan bölgelere dağıtımı gerçekleştirilecek.

ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU’NUN DÜDEN ÇAYI’NDA YAŞANAN KİRLİLİK İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI 03.08.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR`ın da katıldığı TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, Düden Çayı`nda yaşanan kirliliğe ilişkin 29 Temmuz 2021 tarihinde bir basın açıklaması yaptı.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 03.08.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT`ın katıldığı İlimizde Çıkan Yangınlar ile İlgili Değerlendirme Yardım ve Destek Planının görüşüldüğü TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 02.08.2021 tarihinde çevrim içi gerçekleştirildi.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 02.08.2021

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında Elektrik SMM Eğitimi 28-30 Temmuz 2021 tarihlerinde online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın ve mali sorumluluklar hakkında da Mali Müşavir Melek AKTEPE`nin anlatımıyla gerçekleşen eğitime 28 üyemiz katılım sağladı.

YARDIM MALZEMELERİ MANAVGAT`A ULAŞTIRILDI 02.08.2021

    

Üyelerimizin de katkılarıyla topladığımız yardımlarımız Manavgat`a belediyenin yardım toplama merkezine ulaştırılmıştır. Yardım çağrımıza destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Ülkemizdeki tüm yangınların bir an önce kontrol altına alınarak, yaraların acilen sarılması en büyük dileğimiz...

MANAVGAT İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ! 29.07.2021

    

Sayın üyemiz, Manavgat`taki yangında zarar gören vatandaşlarımız için içecek ve kuru gıda yardım kampanyası düzenlenecektir. Yarın hareket edecek olan araç için destek olmak isteyen üyelerimizin, 30.07.2021-Yarın saat 15.00`a kadar yardımlarını Şube hizmet binamıza iletmeleri önemle rica olunur. Saygılarımızla.

ONLİNE BAYRAMLAŞMA 26.07.2021

    

Her yıl geleneksel olarak bir araya geldiğimiz bayramlaşma programı, bu bayram da Covid-19 pandemisi sebebiyle 23.07.2021 tarihinde şube yönetim kurulu üyelerimiz ve üyelerimizin katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. 18.07.2021

    

Kurban Bayramımız Kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dileriz...
TMMOB
Elektrik Mühendisleri Odası
Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

ANTALYA EKONOMİSİ ÇEVRECİ DÖNÜŞÜM KURULU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 14.07.2021

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve TMMOB bağlı odaların Antalya Şube Temsilcileri işbirliğinde, Antalya’nın çevreci dönüşüm hedeflerinin belirlenmesine öncülük etmek, Antalya ekonomisinde çevreci dönüşüm yol haritasını hazırlamak ve döngüsel ekonomi gibi gelişme alanlarında bilgi üretmek amacıyla kurulan “Antalya Ekonomisi Çevreci Dönüşüm Kurulu” Şube Başkanımız Şaban TAT`ın da katıldığı basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Haberin detayına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TMMOB 45. DÖNEM 6. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 12.07.2021

    

TMMOB 45. Dönem 6. Danışma Kurulu Toplantısı çevrimiçi olarak 10 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleştirildi.Toplantıya Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

SMM İŞYERİ ZİYARETİ 08.07.2021

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT 5 Temmuz 2020 tarihinde Nobel Elektrik Enerji Mühendislik firmasına ziyarette bulunarak, firma kurucusu SMM üyemiz Cihan SARITAŞ’ı ve SMM üyelerimiz Binefş YILDIRIM’ı, Gülçin İlayda ÖZAGVİRAN`ı ve Eser KILIǒı işyerinde ziyaret etti. Ziyarette SMM uygulamaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Üyelerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Şube Yönetim Kurulu’na başarılarının devamı dileklerinde bulundu.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.06.2021

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 22-23-24 Haziran 2021 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın anlatımıyla verilen eğitime 24 üyemiz katıldı.

ANTALYA EŞGÜDÜM KURULU: DÜDEN ÇAYI İÇİN ACİL MÜDAHALE ŞART 30.06.2021

    

Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu tarafından Düden Çayı’nda yaşanan kirlilik ve balık ölümleri ile alakalı 15.06.2021 tarihinde gerçekleştirilen basın açıklamasına Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

7326 SAYILI KANUNA GÖRE ODA AİDAT BORÇLARININ YAPILANDIRMASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU 29.06.2021

    

7326 sayılı `BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN ` 09.06.2021 tarih ve 31506 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Açıklamanın tamamına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

PERİYODİK KONTROL MUAYENE PERSONELİ TEMEL ELEKTRİK GRUBU EĞİTİMLERİ - HAZİRAN AYI TAKVİMİ 09.06.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ile Makina Mühedisleri Odası (MMO) arasında yapılan protokol kapsamında düzenlenen Periyodik Kontrol Muayene Personeli Temel Elektrik Grubu Eğitimleri Haziran programı yayınlandı.

MANAVGAT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 30.05.2021

    

Manavgat İlçe Temsilciği SMM üyelerinin bölgesel sorunları ve çözüm önerilerine yönelik olarak 30 Mayıs 2021 tarihinde Şube Başkanımız Şaban Tat, yönetim kurulu üyelerimiz, Şube SMM Komisyonu üyelerimiz ve EMO Manavgat İlçe Temsilciliğimizde görev yapan SMM üyelerimizin katılımıyla online SMM üye toplantısı gerçekleştirildi.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.