MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 94  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

SEMİNER: SİVİL VE ASKERİ İHA`LARDA GÜNCEL TEKNOLOJİLER 21.01.2021

    

Kapadokya Ünv. İha Sist. Uyg. ve Arş. Mrk. Md. Dr.Öğr.Üyesi Rıfat BENVENİSTE`nin konuşmacı olarak yer aldığı SİVİL VE ASKERİ İHA`LARDA GÜNCEL TELNOLOJİLER konulu webinar düzenlendi.Zoom programının yanı sıra EMO Antalya Şubesi Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayınlanan seminer soru cevap kısmı ile son buldu.

TEKNİK SEMİNER: `SİVİL VE ASKERİ İHA`LARDA GÜNCEL TEKNOLOJİLER` 20.01.2021

    

TMMOB EMO Antalya Şubemiz tarafından 21 Ocak 2021 Perşembe günü saat 20:00`da Kapadokya Üniversitesi İha Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Rıfat BENVENİSTE`nin konuşmacı olarak yer aldığı `SİVİL VE ASKERİ İHA`LARDA GÜNCEL TEKNOLOJİLER` konulu webinar düzenlenecektir. https://zoom.us/j/97274348406 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI 18.01.2021

    

EMO Antalya Şubesi Kadın Mühendisler Komisyonumuz online toplantıda 17.01.2021 tarihinde bir araya geldi.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU NEDİR? 17.01.2021

    

Antalya Barosu Kişisel Verileri Koruma Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Yaren ERDEM`in konuşmacı olarak yer aldığı `KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU NEDİR?` konulu seminer 16.01.2021 tarihinde gerçekleşti.

WEBİNAR: KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU NEDİR? 14.01.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz tarafından 16 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 14:00`da Antalya Barosu Kişisel Verileri Koruma Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Yaren ERDEM`in konuşmacı olarak yer aldığı `KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU NEDİR?` konulu webinar düzenlenecektir. https://zoom.us/j/92427329009 linki ile seminere katılabilirsiniz.

ENERJİ ALTYAPISINDA DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMLERİ-ABB ABILITY SEMİNERİ DÜZENLENDİ 09.01.2021

    

Şubemiz ve ABB Elektrik Sanayi A.Ş. iş birliği ile `Enerji Altyapısında Dijitalleşme Çözümleri-ABB Ability` konulu seminer Elektrik-Elektronik Mühendisi Mehmet KARAKAYA`nın sunumuyla 09.01.2021 tarihinde online olarak gerçekleşti. Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Şaban TAT’ın yaptığı seminer, Zoom programının yanı sıra EMO Antalya Şubesi Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayınlandı.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ 09.01.2021

    

Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak, mezuniyet sonrası farklı sektörlerdeki çalışma alanlarına ilişkin öğrencilere bilgi verme amacıyla 09 Ocak 2021 tarihinde online tanıtım yapıldı. Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve farklı sektörlerde görev yapan üyelerimiz, faaliyet alanlarını tanıtarak öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Tanıtım semineri, EMO-Genç üyelerimiz tarafından ilgi ile takip edildi.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ KOMİSYONU TOPLANDI 09.01.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Biyomedikal Mühendisliği Komisyonumuz 09 Ocak 2021 tarihinde online toplantıda bir araya geldi. Toplantıda pandemi koşullarında dönem içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmede ve görüş alış verişinde bulunuldu.

TEKNİK SEMİNER: `ENERJİ ALTYAPISINDA DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMLERİ-ABB ABILITY` 05.01.2021

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve ABB Elektrik Sanayi A.Ş. iş birliği ile 09 Ocak 2021 Cumartesi günü saat 17:00`da `ENERJİ ALTYAPISINDA DİJİTALLEŞME ÇÖZÜMLERİ-ABB ABILITY` konulu online teknik eğitim düzenlenecektir. https://zoom.us/j/98024234229 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

TEDAŞ AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ ZİYARETİ 02.01.2021

    

TEDAŞ Akdeniz Bölge Müdürü Bayram ÇİFÇİ ve işyerinde görev yapan üyelerimiz; Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT ve Başkan Yardımcımız Durali Çakır tarafından 30 Aralık 2020 tarihinde ziyaret edildi. Ziyarette, Oda ve Şube çalışmaları hakkında bilgi aktarıldı, meslek alanlarımızla ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN... 31.12.2020

    

Barışın, kardeşliğin, dostluğun ve hoşgörünün egemen olduğu, birlik ve beraberliğimizin ebediyen devam etmesi dileği ile Antalya halkının ve meslektaşlarımızın Yeni Yılını kutlar, sevgi ve saygılar sunarız...

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 30.12.2020

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 28-30 Aralık 2020 tarihleri arasında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın anlatımıyla verilen eğitime 25 üyemiz katıldı.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLEDİ 27.12.2020

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 22-24 Aralık 2020 tarihleri arasında Elektrik SMM Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın ve mali sorumluluklar hakkında da Mali Müşavir Melek AKTEPE`nin anlatımıyla verilen eğitime 30 üyemiz katıldı.

AKDENİZ EDAŞ`LA ONLİNE TOPLANTI 24.12.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, Şube Saymanımız Eser ORAKLI ve Şubemiz SMM Komisyonu Başkanı Rüştü BEKDİKHAN’ ın da katıldığı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürlüğü yöneticileri ile 21.12.2020 tarihinde ortak online toplantı düzenlendi. Meslek alanlarımız ve smm uygulamaları hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ALÇAK GERİLİM PARAFUDR SİSTEMLERİNİN SEÇİMİ VE UYGULAMA KRİTERLERİ 20.12.2020

    

Şubemiz ve Yılkomer-Yıldırımdan Korunma Merkezi iş birliği ile `Alçak Gerilim Parafudr Sistemlerinin Seçimi ve Uygulama Kriterleri` konulu seminer Elektrik Mühendisi Serdar AKSOY’un sunumuyla 19.12.2020 tarihinde online olarak gerçekleşti. Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Şaban TAT’ın yaptığı seminer, Zoom programının yanı sıra EMO Antalya Şubesi Youtube kanalı üzerinden de canlı olarak yayınlandı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE MESLEKİ TANITIM SEMİNERİ 19.12.2020

    

Antalya Bilim Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümüne kayıt olan öğrencilere Odamızı tanıtmak, Şube etkinliklerini ve EMO-Genç yapısını açıklamak, mezuniyet sonrası farklı sektörlerdeki çalışma alanlarına ilişkin öğrencilere bilgi verme amacıyla 19 Aralık 2020 tarihinde EMO-Genç ve mesleki tanıtım online olarak yapıldı. Seminerin açılışını yapan Şube Başkanımız Şaban TAT, EMO, EMO-Genç ve EMO`ya üye olabilen meslek grupları hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 18.12.2020

    

Şubemiz tarafından, MİSEM Kapsamında Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 17-18 Aralık 2020 tarihlerinde MİSEM eğitmeni Ali GÜNDÜZ‘ün anlatımı ve 32 üyemizin katılımıyla online olarak gerçekleştirildi.

ŞABAN TAT KANAL V TV YAYININA KATILDI 17.12.2020

    

EMO Antalya Şubesi Başkanımız Şaban TAT’ın, Elektrik Dağıtım Tarifesinin Düzenlenmesi ile Perakende Satış Tarifesinin Düzenlenmesi hakkındaki Resmi Gazetede yayımlanan; 2021 ila 2025 arasındaki 5 yıllık dönemde elektrik dağıtım şirketleriyle elektrik tedarik şirketlerinin yaptıkları masrafların vatandaşın faturasına ne şekilde yansıtılacağını belirleyen iki ayrı tebliğe ilişkin değerlendirmeleri 11 Aralık 2020 tarihinde Kanal V TV Ana Haber bülteninde duyuruldu. Şaban TAT’ın açıklamalarını yazımızın devamından izleyebilirsiniz.

TEKNİK SEMİNER: `ALÇAK GERİLİM PARAFUDR SİSTEMLERİNİN SEÇİMİ VE UYGULAMA KRİTERLERİ` 16.12.2020

    

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve Yılkomer-Yıldırımdan Korunma Merkezi iş birliği 19 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 19:00`da `Alçak Gerilim Parafudr Sistemlerinin Seçimi ve Uygulama Kriterleri` konulu online teknik eğitim düzenlenecektir. https://zoom.us/j/97737741864 linki ile seminere katılabilirsiniz. Seminer, Zoom ile eşzamanlı olarak EMO Antalya Şubesi Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm üyelerimiz davetlidir.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.12.2020

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 14-16 Aralık 2020 tarihleri arasında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın anlatımıyla verilen eğitime 36 üyemiz katıldı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ŞABAN TAT `HALKIN KÜRSÜSÜ` PROGRAMINDA

AÜ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI ZİYARETİ

ELEKTRİK İÇ TESİSLERİNİN DENETİMİ VE RAPORLAMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ İŞYERİ ZİYARETİ

KOSGEB ZİYARETİ

WEBINAR: GÜÇ SİSTEMLERİNDE ENERJİ SÜREKLİLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKLİ ÇALIŞMALAR

ŞUBEMİZ KADIN MÜHENDİSLER KOMİSYONU TOPLANDI

ÜYE ZİYARETİ

ÜYE ZİYARETİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.