MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 43  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZİN 8. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİ, 13-14 OCAK 2024 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ 15.01.2024

    

Şubemizin 8. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, 13-14 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERİ 05.01.2024

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri’ nin güz yarıyılındaki takviminin üçüncüsü kıymetli meslektaşımız, İsmail AKKUŞ`un `SMM Faaliyetleri` konusundaki bilgi aktarımıyla gerçekleştirildi. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

MUTLU YILLAR 31.12.2023

    

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllar dileriz...

ESKİŞEHİR İKLİM ZİRVESİ 29.12.2023

    

Küresel bir tehdit olarak karşımızda duran ve her geçen gün etkilerini daha fazla hissettiğimiz iklim krizine dikkat çekmek için, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi paydaşlığı ile düzenlenen `Eskişehir İklim Zirvesi` Sanat ve Kültür Sarayı`nda gerçekleştirildi.

TMMOB EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 8.OLAĞAN GENEL KURULU 29.12.2023

    

TARİH:13 Ocak 2024 (Cumartesi) SAAT :13:00-17:00 ADRES:Hasan Polatkan Kültür Merkezi Vişnelik Mah.Çolpan Sk.No:1 Odunpazarı / Eskişehir TMMOB EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 8.OLAĞAN SEÇİMLERİ TARİH:14 Ocak 2024 (Pazar) SAAT :09:00 - 17:00 ADRES:EMO Eskişehir Şubesi İstiklal Mah.Şair Fuzuli Cad.Özkal İşm. No:36 K:2 D:1 Odunpazarı / Eskişehir Not: Hazirun Listesi 30 Aralık 2023 Cumartesi günü 08:00`da askıya çıkacak olup 1 Ocak 2024 Pazartesi 17:00`da indirilecektir.

YÖNETİM KURULUMUZ, OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL KOORDİNATÖRÜ MUZAFFER YALÇIN`I ZİYARET ETTİ 21.12.2023

    

Ziyarette, Elektrik Mühendisleri Odası`na bağlı Serbest Mühendislik Müşavirlik (SMM) hizmetlerini üreten üyelerimizin, hizmet süreçlerinin iyileştirilmesi, oda faaliyetleri ile iş akışlarının değerlendirilmesi amacıyla OEDAŞ-EMO işbirliğinde kurulan `Ortak Çalışma Grubu` toplantıları ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, OEDAŞ bünyesinde çalışan üyelerimizin çalışma koşulları ve özlük hakları konusunda odamızın görüş ve önerilerinin aktarıldığı ziyarette, önümüzdeki döneme yönelik yürütülecek çalışmalar değerlendirildi. Sn. YALÇIN, ziyaretten dolayı Yönetim Kurulumuza teşekkür etti.

EMO ESKİŞEHİR ŞUBESİ 7.DÖNEM 2.DANIŞMA KURULU TOPLANTISI 19.12.2023

    

Şubemizin 7.Dönem 2.Danışma Kurulu Toplantısı, Vecihi Hürküş Havacılık ve Teknoloji Parkı`nda Şube Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde kahvaltıda bir araya gelinirken, Yönetim Kurulumuz yapılan çalışmalar ve düzenlenen faaliyetlerle ilgili bilgi aktarımı gerçekleştirdi. Katılan üyelerimiz, mevcut şube çalışmaları ile önümüzdeki döneme dair çalışma alanları, beklenti ve temennilerini Yönetim Kurulumuza iletti. Geniş katılımlı Danışma Kurulumuzda, Şubemizin çalışma programı üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

14.ENERJİ SEMPOZYUMU 18.12.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, 14.Enerji Sempozyumu’nda Alpu Ovası’nda kurulmak istenen termik santral sürecinde verilen mücadele ile ilgili engelleme deneyimlerinin paylaşıldığı sunum gerçekleştirdi.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERİ 15.12.2023

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri’ nin güz yarıyılındaki takviminin ikincisi kıymetli meslektaşımız, mesleğin duayenlerinden Gürcan BANGER`in, `Endüstri 4.0` konusundaki bilgi aktarımıyla gerçekleştirildi. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ YOLUNDA DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN ETKİLERİ SEMİNERİ 14.12.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü işbirliğinde, Schneider Electric desteği ile `Enerji Verimliliği Yolunda Dijital Dönüşümün Etkileri` semineri düzenlendi. İki bölümden oluşan seminer serisinin birinci bölümünde Enerji Verimliliği konusunda; ikinci bölümünde ise Dijital Dönüşüm konusunda sunumlar gerçekleştirildi.

ŞUBE BÜLTENİ 13.SAYISI YAYINDA! 12.12.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1 Kasım-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

EMO GENÇ BİLGİ AĞACI SEMİNERLERİ BAŞLADI 10.12.2023

    

EMO-Genç faaliyetleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen Bilgi Ağacı Seminerleri’ nin güz yarıyılındaki takvimi, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz ve Savronik A.Ş. firması Aviyonik Sistemler Müdürü Tuğba IRMAK`ın, `Proje Yönetimi` konusunda bilgi aktarımıyla başladı. Kendilerine değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

ŞUBE YÖNETİM KURULU YAZMANIMIZ SALİH EĞERCİ, ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI ESKİŞEHİR ŞUBESİ GENEL KURULUNA KATILDI 10.12.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ, Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi genel kuruluna katıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, SAVRONİK BÜNYESİNDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ 08.12.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tuğba IRMAK ve Rüstem ŞİMŞEK Savronik CEO`su Tarkan UYGUNUÇARLAR, Sanayi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sercan Sadık ERDEM ve Taahhüt İşleri Genel Müdür Yardımcısı Hakan TUNA`yı ziyaret etti.Yönetim Kurulumuz ziyaret sonrasında meslektaşlarla bir araya geldi ve üyelerimizle Oda faaliyetleri ve birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ŞUBE BÜLTENİ 12.SAYISI YAYINDA ! 07.12.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1 Eylül-31 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, OEDAŞ ESKİŞEHİR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ`NDE MESLEKTAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ 01.12.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ Yönetim Kurulu Üyemiz Anıl ARI Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Eskişehir Genel Müdürlüğü`ne gerçekleştirdiği ziyarette meslektaşlarla bir araya geldi. Elektrik dağıtım hizmetleri ve dağıtım hizmetlerinde görev alan meslektaşların sorumlulukları ,Oda faaliyetleri gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBE YÖNETİM KURULU SAYMANIMIZ ÖZCAN ÖZDEMİR, ADALET İLKOKULU`NDA İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK `ENERJİ TASARRUFU` TEMASIYLA BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ 30.11.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Saymanımız Özcan ÖZDEMİR, Adalet İlkokulu`nda ilkokul öğrencilerine yönelik `Enerji Tasarrufu` temasıyla bilgilendirme eğitimi gerçekleştirdi.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, OEDAŞ ESKİŞEHİR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ MESLEKTAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ 27.11.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ,Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Eskişehir İl Müdürlüğü`ne gerçekleştirdiği ziyarette meslektaşlarla bir araya geldi. Elektrik dağıtım hizmetleri ve dağıtım hizmetlerinde görev alan meslektaşların sorumlulukları ,Oda faaliyetleri gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıya, İl Müdürü İbrahim TOZAN da iştirak etti.

ESKİŞEHİR`DE DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE BIM ZİRVESİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 25.11.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası Eskişehir Şubeleri ve BIM4TURKEY işbirliği ile hazırlanan `Dijital Dönüşüm ve BIM Zirvesi` etkinliği Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. Dijital dönüşüm ve proje yönetiminde en iyi uygulamaların ve yeniliklerin paylaşıldığı zirvede `BIM Entegrasyon Süreçleri` , `Yapı Malzemelerinin Dijital Dönüşümü ve Geleceği` ve `Dijitalleşme ve Teknoloji` konu başlıkları altında alanında uzman konuşmacı ve katılımcılar yer aldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZ, ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ`NÜ ZİYARET ETTİ 24.11.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ ve Saymanımız Özcan ÖZDEMİR Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü`nü ziyaret etti.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.