MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ESKİŞEHİR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

AİDAT ÖDEME FORMU

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 BİLECİK   ESKİŞEHİR   KÜTAHYA 
 

 
 
 
 
2013 YILI EN AZ ÜCRET TANIMLARI
 

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 42  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

CUMHURİYETİMİZİN 100.YILI KUTLU OLSUN ! 28.10.2023

    

Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlu Olsun !

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ NAZAN ERŞAHİN, AYLA ALGAN İLE YAPILAN `YARATICI İNSAN - YARATICI OYUNCU` SÖYLEŞİSİNE KATILDI 26.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN, 1.Tepebaşı Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali`nde festivalin onur konuğu Ayla ALGAN ile yapılan `Yaratıcı İnsan - Yaratıcı Oyuncu` söyleşisine katıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ NAZAN ERŞAHİN,PELİN ESMER İLE YAPILAN SÖYLEŞİYE KATILDI 25.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN, 1.Tepebaşı Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali`nde `Oyun` ve `Kraliçe Lear` filmlerinin yönetmeni Pelin ESMER ile yapılan söyleşiye katıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCIMIZ AHMET ŞAKAR, 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI`NA KATILDI 24.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, 48.Dönem Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan TUNA ve Oda Onur Kurulu Üyemiz İrfan SATIR, 22 Ekim 2023 tarihinde Oda Hizmet Binası`nda gerçekleştirilen 3. Koordinasyon Kurulu Toplantısı`na katıldı.

ŞUBE YÖNETİM KURULU YAZMANIMIZ SALİH EĞERCİ, ES TV KANALINA RÖPORTAJ VERDİ 23.10.2023

    

Röportajda; mühendislerin gereken itibarı görmediğini, mühendislerin aldıkları ücretin çok düşük olduğunu vurgulayan EĞERCİ, “Mühendisler olarak ülkedeki yaşanan sıkıntının farkındayız. Özellikle yeni mezun arkadaşlarımız değer verilmediklerini gördükleri için değer görülebilecekleri yerlere göçü düşünüyorlar. Eskişehir’de de 3 tane üniversitemiz var. Buradaki arkadaşlarımızın da bazıları yurt dışında çalışmak için çeşitli yollarla yurt dışına gitmek istiyorlar. Biz sadece Elektrik Mühendisler Odası olarak değil TMMOB ile birlikte bir kampanya başlattık. Ana sloganı ‘boşuna mı okuduk’. Şu anda mühendislerin aldıkları ücretler çok düşük. İtibar konusuyla ilgili çok büyük sıkıntılar var. Mühendislik hizmetini çok düşük şekilde ücretlendirip itibarları zedeleniyor. Bunu çözmenin yolları var. Siyasi erkin bu konuyla ilgili çalışmalar yapması lazım. Beyin göçünün önüne geçilmesi hem sanayi hem de toplum yararı açısından yararı var. Genç üyelerle alakalı çalışmalarımız var. İstihdam alanlarının açılması anlamda çalışıyoruz. Biz ülkede elektrik mühendislerinin hak ettiği itibarı görmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz” diye konuştu.

ŞUBE BÜLTENİ 11.SAYISI YAYINDA! 16.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen geleneksel gala yemeği etkinliğinin yer aldığı EMO BÜLTEN “EMO Gecesi Özel Sayısı” yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBE BÜLTENİ 10.SAYISI YAYINDA! 15.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1 Ağustos-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBE BÜLTENİ 9.SAYISI YAYINDA ! 14.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi`nin 2023 yılı Temmuz ayı içindeki etkinliklerinin yer aldığı EMO BÜLTEN Mezuniyet Törenleri Özel Sayısı yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

ŞUBE BÜLTENİ 8.SAYISI YAYINDA ! 13.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından 1 Nisan-30 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılan etkinlikleri kapsayan EMO BÜLTEN yayına girmiştir. Düzenlenen tüm etkinliklerden haberdar olmak için takip etmenizi dileriz.

10 EKİM ANKARA KATLİAMINI UNUTMAYACAĞIZ ! 10.10.2023

    

10 Ekim 2015`te Ankara Garı önünde gerçekleşen saldırıda hayatını kaybedenler Eskişehir Yediler Parkı`nda anıldı.

BAŞKAN YARDIMCIMIZ AHMET ŞAKAR, KONSERE KATILDI 07.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Şube Yönetim Kurulu eski başkanlarından, 48.Dönem Oda Yönetim Kurulu Üyesi Hakan TUNA ve üyemiz Meral TUNA`nın kızları Yağmur TUNA`nın sahne aldığı Oda Müziği Konseri`ne katıldı.Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Eskişehir Çağdaş Sanatlar Galerisi`nde düzenlenen konseri Odunpazarı Belediyesi Başkanı Av.Kazım KURT ile birlikte takip etti.

ŞUBEMİZ VE OMRON İŞ BİRLİĞİ İLE İ-AUTOMATİON TEKNOLOJİ GÜNÜ ETKİNLİĞİ TASİGO OTEL`DE DÜZENLENDİ 05.10.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Omron iş birliği ile i-Automation Teknoloji Günü etkinliği Tasigo Otel`de düzenlendi. Yönetim Kurulu Yazmanımız Salih EĞERCİ`nin Enerji Yönetimi ve Enerji Verimliliği ile ilgili sunum yaptığı seminer, yoğun ilgi gördü.

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ NAZAN ERŞAHİN, TEPEBAŞI SAĞLIKLI KENT KONSEYİ BAŞKANI HÜSEYİN AKÇAR VE KONSEY ÜYELERİNİN TMMOB ESKİŞEHİR İL KOORDİNASYON KURULU KADIN ÇALIŞMA GRUBU ZİYARETİNE KATILDI 05.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN, Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi Başkanı Hüseyin AKÇAR ve konsey üyelerinin TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu Kadın Çalışma Grubu ziyaretine katıldı. Şubemizde düzenlenen ziyarette kadın teması üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ NAZAN ERŞAHİN, CUMHURİYET GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU TEMSİLCİLERİNİN TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU ZİYARETİNE KATILDI 04.10.2023

    

Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Nazan ERŞAHİN, Cumhuriyet Güç Birliği Platformu temsilcilerinin TMMOB İl Koordinasyon Kurulu ziyaretine katıldı.

PLC TEMEL EĞİTİMİ, ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI AKADEMİ MERKEZİNDE DÜZENLENDİ 30.09.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Eskişehir Sanayi Odası arasında bulunan `Eğitim İş Birliği Protokolü` kapsamında, MİSEM eğitimlerinden olan `PLC Temel Eğitimi` ESO Akademi Merkezi`nde düzenlendi. Eğitime katılan üyeler, PLC laboratuvarında yaptıkları çalışmalarla sahada karşılaşabilecekleri uygulamaları deneyimleme fırsatı elde etti. Bu vesile ile, eğitime ilgi gösteren üyelerimize, değerli eğitmenimiz Abdülkadir OSKAN`a ve Eskişehir Sanayi Odası`na teşekkür ederiz.

GELENEKSEL EMO GECESİ 2023 PLAKET TAKDİMİ 28.09.2023

    

Geleneksel gecemizde Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olarak meslekte 25.,40. ve 50. yıllarını dolduran üyelerimize plaketleri takdim edildi. Mezunlar Derneği olarak da mezuniyetlerinin 10.,20. ve 30. yıllarını dolduran üyelere madalya ve plaketleri verildi. Değerli üyelerimize bu onurlu mesleğe katkılarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

GELENEKSEL EMO GECESİ 2023 27.09.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ve Mezunlar Derneği’nin ortaklığıyla geleneksel olarak organize edilen gala yemeğinin 13.sü Eskişehir Botanik Park’ta düzenlendi. Büyüleyici bir doğa ortamında gerçekleşen etkinlikte açılış töreninin ardından gecenin organize edilmesine katkı sağlayan firmalar, stantlarının yer aldığı alanda kokteyl eşliğinde ürünlerini davetlilere tanıttı. EMO üyesi Elektrik/Elektronik/Elektrik-Elektronik/Haberleşme/Kontrol/Biyomedikal Mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği, sektördeki meslektaşları ve sektör bileşenlerini bir araya getiren gala yemeğini Kent Konseyi Temsilcileri, TMMOB İl Koordinasyon Kurulu üyeleri, Meslek Odaların Şube Başkanları ve temsilcileri, Üniversite Bölüm Dekanları ve Başkanları ile çeşitli kurum ve kuruluşların yöneticileri katılımlarıyla onurlandırdı. Geleneksel gala yemeğinde, meslekte 25., 40.ve 50.yıllarını dolduran şube üyelerine plaketleri takdim edilirken Eskişehir’in yetiştirdiği değerli sanatçılardan Neslihan DEMİRTAŞ ve Mesut GİRGİN güçlü sesleriyle gece boyunca sahne aldı ve eğlenceyi zirveye taşıdı. Geleneksel gecemizin düzenlenmesinde, yoğun ilgi gösteren değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz başta olmak üzere katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza, organizasyon boyunca destek olan EMO Genç üyelerimize Yönetim Kurulumuz adına sonsuz teşekkür ederiz. EMO birlikte güzel. Yeni organizasyonlarda tekrar bir araya gelmek dileğiyle…

ODA YÖNETİM KURULU ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 14.09.2023

    

Elektrik Mühendisleri Odası(EMO) 48.Dönem Yönetim Kurulu Şubemizi ziyaret etti. Ziyarete EMO Yönetim Kurulu Başkanı Mahir ULUTAŞ, Yazman Eylem ÖLMEZOĞLU, Sayman Ogün SIY, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet MAZMANOĞLU, Tayfun İŞBİLEN ve Hakan TUNA katılırken Şubemiz adına Yönetim Kurulu Başkanımız Ender KELLECİ, Başkan Yardımcımız Ahmet ŞAKAR, Yazmanımız Salih EĞERCİ, Saymanımız Özcan ÖZDEMİR ve Yönetim Kurulu üyemiz Nazan ERŞAHİN katıldı. Ziyarette; SMM Hizmetleri, Teknik Yönetmelikler, MİSEM, YG İşletme Sorumlulukları, Mali Durumlar gibi konular değerlendirildi.

GELENEKSEL EMO GECESİ 2023 08.09.2023

    

Geleneksel EMO Gecesi 2023 etkinliğinin düzenlenmesinde emeği geçen tüm sponsor firmalarımıza katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN ! 30.08.2023

    

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun !

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEKİN

23.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.