MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 22

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 107  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

YAZILI KANYON`A GEZİ DÜZENLENDİ 17.09.2022

    

Isparta ili Sütçüler ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve bitki örtüsü, yaban hayatı çeşitliliği ve arkeolojik kaynakları ile eşsiz güzelliğe sahip, 600 hektarlık bölümü 1989 yılında Tabiat Parkı olarak ayrılmış olan Yazılı Kanyon’a üyelerimiz ve aileleri ile 17.09.2022 tarihinde keyifli bir doğa yürüyüşü düzenlendi.

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 16.09.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 13-14-15 Eylül 2022 tarihlerinde Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 23 üyemiz katıldı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ 16.09.2022

    

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü İsmail YÜKSEK`e Şube Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN ve Betül ÜNAL ile birlikte 15 Eylül 2022 tarihinde ziyarette bulundular. Ziyarette Meslek Odamız ile Antalya Bilim Üniversitesi arasında yapılacak olan çalışmalar üzerine fikir alış verişinde bulunuldu ve Yüksek Lisans yapmak isteyen meslektaşlarımıza yönelik indirim protokolü imzalandı.

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞMALARI 15.09.2022

    

“Akdeniz Mühendislik Günleri” kapsamında yapılması gereken faaliyetler ve ana temanın belirlenmesi amacıyla, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü ÖZEN öncülüğünde fakültede bölümleri bulunan Meslek Odaları Başkanları ile birlikte geleneksel hale getirilmesi planlanan ve Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ev sahipliğinde 13 Eylül 2022 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

YAZILI KANYON GEZİSİNDE BULUŞALIM! 13.09.2022

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 17 Eylül 2022-Cumartesi günü Isparta ili Sütçüler ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve bitki örtüsü, yaban hayatı çeşitliliği ve arkeolojik kaynakları ile eşsiz manzara güzelliğine sahip, 600 hektarlık bölümü 1989 yılında Tabiat Parkı olarak ayrılmış olan Yazılı Kanyon’a gezi yapılması planlanmıştır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin Şubemizekayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinlik detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

E-RUHSAT TOPLANTISI 09.09.2022

    

Şubemizin faaliyet gösterdiği Antalya, Isparta ve Burdur illerinde Yapı Ruhsatı düzenlemeye yetkili Belediye/İdarelerin İmar Müdürleri ve İmar servisi çalışanlarının, Antalya Meslek Odaları Başkanlarının katılımıyla, 07 Eylül 2022 tarihinde “E-Ruhsat Uygulaması” toplantısı İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi`nde gerçekleştirildi. Toplantıya Şube Başkan Yardımcımız Durali ÇAKIR ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ katılım sağladı.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 07.09.2022

    

Antalya Bilim Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Kemal ERKİŞİ, Mezunlar Ofisi ve Kariyer Geliştirme Koordinatörü Bilge ÇİĞDEM ÜNLÜER, Kalite Koordinatörlüğü’nden Yeşim OKUR ve Kariyer Merkezi’nden Gökçe CAN 07 Eylül 2022 tarihinde şubemize ziyarette bulundu. Şube Başkanımız Şaban TAT`ın hazır bulunduğu ve Oda–Üniversite çalışmalarının geliştirilmesinin öneminin vurgulandığı görüşmede, Antalya Bilim Üniversitesi ve Şubemiz iş birliği ile yeni mezun meslektaşlarımıza ve öğrenci üyelere yönelik yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILDIK 02.09.2022

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı`nın 100.yıl dönümünde 30 Ağustos 2022 tarihinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz, çalışanlarımız ve diğer meslek odaları başkanları ile birlikte Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`nda düzenlenen çelenk sunma törenine Şubemiz çelengi ile katılım sağladık.

AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ 02.09.2022

    

Şubemizde 01 Eylül 2022 tarihinde üyelerimizin, TMMOB`a bağlı Odaların Antalya Şube başkanlarının ve yönetim kurulu üyelerinin, kurum temsilcilerinin ve basın mensuplarının katılımıyla Aşure etkinliği düzenlendi. Aşure dağıtımının yapıldığı etkinlik yoğun ilgi gördü. Düzenlenen etkinlikle ilgili konuşan Başkanımız Şaban TAT, `Sevgiyi, dostluğu, barışı, dayanışmayı, beraberliği ve güç birliğini üst seviyelere taşımak için üyelerimizle, diğer Odalarla ve kurumlarla farklı etkinliklerde bir araya geliyoruz. Bu anlamda da Şubemizde ilk defa bir aşure etkinliği gerçekleştirdik. Bunu da Dünya Barış Günü ile ilişkilendirdik. Böylece ayrıca anlam kazanan bir etkinlik oldu` ifadelerini kullandı.

ŞUBEMİZ TARAFINDAN YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 02.09.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 31 Ağustos-01-02 Eylül 2022 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 30 üyemiz katıldı.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZ KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ 31.08.2022

    

EMO Isparta İl Temsilciliğimiz, üyelerimizin aralarındaki birlik ve dayanışmayı arttırmak amacıyla 27 Ağustos 2022 tarihinde, Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim KAYMAZ ve Isparta Temsilcimiz Güner MERDAN’ın katılımıyla Şube üyelerini ve yakınlarını bir araya getiren kahvaltı programı gerçekleştirdi.

EŞGÜDÜM KURULU BASIN AÇIKLAMASINA KATILIM SAĞLANDI 23.08.2022

    

Eşgüdüm Kurulu tarafından Antalya Lisesi’nin en eski binasının Milli Eğitim Bakanlığı tasarrufundaki Antalya Olgunlaşma Enstitüsü’ne tahsis edilmesini istemeyen Antalya`da Meslek Örgütleri temsilcilerinin 23 Ağustos 2022 tarihinde yaptığı basın açıklamasına Şubemizi temsilen Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 19.08.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 17-18-19 Ağustos 2022 tarihlerinde Elektrik SMM Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla gerçekleşen eğitime 25 üyemiz katılım sağladı.

KEMER KOYLARINDA MAVİ YOLCULUK 18.08.2022

    

13 Ağustos 2022 Cumartesi günü üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı 110 kişilik bir grupla Kemer’den başlayan, yat turunda bir araya geldik. Doğal güzelliklerin arasında yapılan yat turunda Phaselis Koyu, Cennet (Alacasu) Koyu ve Kiriş, Ayışığı Koyu`nda verilen yüzme ve dinlenme molası ile eğlenceli saatlerin yaşandığı mavi yolculuk tamamlandı.

ANTALYA DEMPREM MASTER PLANI 1. ÇALIŞTAYI 12.08.2022

    

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde 11 Ağustos 2022 tarihinde düzenlenen Antalya Deprem Master Planı 1. Çalıştayı’na Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Başkan Danışmanları, Daire Başkanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, akademisyenler ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Emre EKE katıldı. Çalıştayda 31 Aralık 2025 tarihine kadar bitirilmesi gereken Deprem Master Planı için izlenecek yol haritası ve yapılacak çalışmalar ele alındı.

ŞUBE BAŞKANIMIZ ŞABAN TAT, KANAL V TV`DE AÇIKLAMALARDA BULUNDU. 04.08.2022

    

Şube Başkanımız Şaban TAT`ın, elektronik çip krizine bağlı olarak elektrik sayaçlarının tedariğindeki zorluklara ilişkin yaptığı değerlendirmeler 03 Ağustos 2022 tarihinde Kanal VTV Ana Haber Bülteni`ne yayınlandı.

KEMER`İN MUHTEŞEM KOYLARINDA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURUNA HAZIR MISINIZ 28.07.2022

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında 13 Ağustos 2022-Cumartesi günü Antalya`nın Kemer ilçesinden mavi yolculuk tekne turu yapılması planlanmıştır. Kontenjanı sınırlı sayıda olan geziye katılmak isteyen üyelerimizin 08 Ağustos 2022-Pazartesi gününe kadar Şubemize kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinlik detaylarına yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

2022 YILI MÜHENDİS ASGARİ ÜCRETİ BRÜT 11200 TL OLARAK GÜNCELLENDİ. 25.07.2022

    

6235 Sayılı Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Kanunu hükümlerine dayanarak, TMMOB Ana Yönetmeliğinde yer alan `Birliğin ve Bağlı Odaların Amaçları` maddesi uyarınca her yıl TMMOB Yönetim Kurulu tarafından açıklanan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücreti 2022 yılı Temmuz ayı itibarı ile brüt 11.200 TL olarak güncellendi.

KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN 06.07.2022

    

Birlik ve beraberliğimizi sağlayan yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını en üst seviyeye çıkaran; sevgi ve barışın toplumun her yerine yayıldığı ``Ben`i Biz`` yapan bu günler vesilesiyle tüm meslektaşlarımızın Kurban Bayramını kutlarız... EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

ŞUBEMİZ TARAFINDAN YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 04.07.2022

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında 30 Haziran-01-02 Temmuz 2022 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi Zoom programı üzerinden online olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Ahmet UĞUR`un anlatımıyla verilen eğitime 20 üyemiz katıldı.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


YAZILI KANYON GEZİSİNDE BULUŞALIM!

AKDENİZ MÜHENDİSLİK GÜNLERİ ÇALIŞMALARI

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ZİYARET EDİLDİ

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

E-RUHSAT TOPLANTISI

YAZILI KANYON`A GEZİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZ TARAFINDAN ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TAT: `ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR` (03.09.2022-ANTALYA SON HABER)

ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR (03.09.2022-AKDENİZ`DE YENİ YÜZYIL)

ZAMLAR DURMAK BİLMİYOR (03.09.2022-ANTALYA GÜNDEM)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.