MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 98  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET 23.09.2021

    

EMO Alanya Temsilcimiz Umut MİRİOĞLU ve Temsilci Yardımcımız Ali ARAS Akdeniz Edaş Doğu Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan meslektaşımız Murat AKKAN`a 23 Eylül 2021 tarihinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TMMOB HEYETİ İLE ANTALYA İKK BİLEŞENLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI 20.09.2021

    

TMMOB Heyeti ile Antalya İl Koordinasyon Kurulu 17 Eylül 2021 tarihinde ortak toplantı gerçekleştirdi.Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Tat`ın da katıldığı toplantıda TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz önderliğindeki TMMOB Heyeti ile TMMOB Antalya İKK ortak toplantısında Akdeniz Bölgesi`nde orman yangınlarının etkilediği alanlara ilişkin bilgi alışverişi yapılırken Koramaz büyük bir özveri ile yangınla mücadelede rol almış TMMOB Birimlerine teşekkür etti. Koramaz; yangınların engellenmesi ve ormanlarımızın korunması, başta kamu otoritesi olmak üzere yurttaşlar olarak ortak sorumluluğumuzdur dedi.

18 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ 20.09.2021

    

Şube Başkanımız Şaban Tat, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) 18 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında düzenlenen organizasyona katıldı. ATSO Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, çok sayıda meslek odası, STK, SİAD Başkanı ile vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte Güver Uçurumu orman bölgesinde geniş bir alan içerisindeki çöpler toplandı.

ATSO 24.GRUP MESLEK KOMİTESİNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET 16.09.2021

    

ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Totoş ve 24.Grup (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) Meslek Komitesi Üyeleri, Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanımız Şaban Tat ve Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. Görüşmede meslek alanlarımız ve sektörel konularda fikir alış verişinde bulunuldu.

14. EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI`NDA BULUŞALIM 16.09.2021

    

Antalya Expo Center’da bu yıl 13-15 Ekim 2021 tarihlerinde “14. Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı” Antalya’da gerçekleştirilecektir. 40.000 m² fuar alanında, yerli ve yabancı birçok üreticinin, EPC şirketinin, finans kuruluşlarının yer alacağı, EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı, Türkiye`nin ve bölgenin en büyük temiz enerji etkinliğidir. Elektrik Mühendisleri Antalya Şubesi olarak bizde bu etkinlikte katılım gösteriyoruz. Standımıza tüm üyelerimiz davetlidir. Üyelerimiz, yazımızın devamında linkte bulunan Kayıt Formunu doldurarak oluşturulan belge ile Kare Kod`u fuar girişinde okutarak kayıt yaptırmaya gerek olmaksızın ziyaret edebilir.

TMMOB AFET SEMPOZYUMU 20-22 NİSAN 2022’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK 15.09.2021

    

20-22 Nisan 2022 tarihlerinde Birliğimiz tarafından “TMMOB Afet Sempozyumu” düzenlenmesi planlanmaktadır. Bağlı odalarımızın yanı sıra ilgili kurum ve kuruluşlar ile üniversitelerden katılım beklenen, sempozyumda “Ülkemizdeki doğa olaylarının afete yol açmasını engellemek için atılması gereken adımlar ile zarar azaltma, afetlere hazırlık, müdahale ve dayanışma konularında örgütlülüğü geliştirme” amaçları doğrultusunda Afet Politikaları ele alınacaktır.

EMO ANTALYA ŞUBESİ 14. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ 13.09.2021

    

EMO Antalya Şubesi 14. Dönem 3.Koordinasyon Kurulu toplantısı 11 Eylül 2021 tarihinde pandemi koşulları nedeniyle online olarak gerçekleştirildi. 14. Dönem Şube çalışmaları, Mali Durum, Dilek ve Temenniler gündem maddelerinden oluşan toplantıya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetçileri, Şubemiz Temsilci ve Temsilci Yardımcıları ile Şube ve Temsilcilik personeli katıldı.

AKDENİZ EDAŞ MANAVGAT VE ALANYA MÜDÜRLERİNE ZİYARET 09.09.2021

    

Başkanımız Şaban Tat, Başkan Yardımcımız Durali Çakır ve Şube Saymanımız Eser Oraklı, Akdeniz Edaş Doğu Bölge Müdürü M.Emin Şekeroğlu ve Manavgat İlçe Yöneticisi Yasin Topal`a, yangın felaketinde göstermiş oldukları emek ve çalışmalardan ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.08.09.2021 tarihinde gerçekleşen ziyarette ayrıca meslek alanlarımız ve Şube çalışmalarımız hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

EMO 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI 08.09.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, 4 Eylül 2021 tarihinde video konferans yöntemiyle düzenlendi. Şube Başkanımız Şaban TAT`ın ve Yönetim Kurulu üyelerimizinde katılım sağladığı, Oda çalışma raporunun görüşüldüğü toplantıda, EMO mali durumu değerlendirildi; Yönetim Kurulu çalışmaları ve önümüzdeki dönem yapılması planlanan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 02.09.2021

    

Şubemiz tarafından, MİSEM kapsamında Elektrik SMM Eğitimi 25-27 Ağustos 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Hasan AKTAŞ`ın anlatımıyla gerçekleşen eğitime 36 üyemiz katılım sağladı.

EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ 02.09.2021

    

Akdeniz Üniversitesi ve Bilim Üniversitesi’nden yeni mezun olan meslektaşlarımızla, Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç Temsilcisi Kerem KAYAN’ın organize ettiği mezuniyet yemeğinde bir araya geldik.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLANDI 02.09.2021

    

Büyük Taarruz Zaferi`nin 99. yıl dönümü vesilesiyle 30 Ağustos 2021 tarihinde T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube çelengimiz ile katılım sağlandı.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN! 29.08.2021

    

Ulusumuzun istiklali için çıktığı yolda yılmadan yürüyen ve bizlere bu büyük zaferi yaşatan basta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyoruz. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu

ODAMIZ 10138 SİCİL NO`LU ÜYESİ HÜSEYİN DÜŞÜNCELİ VEFAT ETMİŞTİR 23.08.2021

    

10138 sicil numaralı üyemiz HÜSEYİN DÜŞÜNCELİ 23.08.2021 tarihinde geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

ODAMIZ 29830 SİCİL NO`LU ÜYESİ ADEM SAZLIK VEFAT ETMİŞTİR 23.08.2021

    

29830 sicil numaralı üyemiz ADEM SAZLIK 22.08.2021 tarihinde geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda yaşamını yitirmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm meslektaşlarımıza başsağlığı dileriz.

EMO 47. DÖNEM YÖNETİM KURULUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET 18.08.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 47. Dönem Yönetim Kurulu, son dönemde meydana gelen yangınlardan olumsuz etkilenen bölgelerde inceleme yapmak üzere başlattığı çalışmalar kapsamında,16.08.2021 tarihinde EMO Antalya Şubemizi ziyaret ederek 14.Dönem Şube Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımıyla genel bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

EMO YÖNETİM KURULU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ`Nİ ZİYARET ETTİ 17.08.2021

    

EMO Heyeti, 17 Ağustos 2021 tarihinde de Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Elektrik Elektronik Mühendisi üyemiz Prof. Dr. Şükrü Özen`i ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunuldu..

AKDENİZ EDAŞ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ 17.08.2021

    

Akdeniz EDAŞ Yatırım Müdürü Serkan Kükrek ve Müşteriler Müdürü Pervin Acar 17.08.2021 tarihinde Şubemizi ziyaret etti. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Pala, Şube Başkanımız Şaban Tat, Saymanımız Eser Oraklı ve Şubemiz SMM Komisyonu Başkanı Rüştü Bekdikhan’ın hazır bulunduğu ziyarette, SMM hizmeti üreten üyelerimizin dağıtım şirketleri ile ilişkileri, karşılıklı beklentiler ve talepler iletilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

EMO YÖNETİM KURULU`NDAN ANTALYA OSB ZİYARETİ 16.08.2021

    

EMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, EMO Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte EMO Onur Kurulu Başkanı ve Antalya OSB Bölge Müdürü üyemiz İlhan METİN`i makamında ziyaret etti.

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI 13.08.2021

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu, 12.08.2021 tarihinde gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantısını çevrimiçi gerçekleştirdi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağlamıştır.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO-GENÇ MEZUNİYET YEMEĞİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ EDAŞ MANAVGAT VE ALANYA MÜDÜRLERİNE ZİYARET

14. EIF DÜNYA ENERJİ KONGRESİ VE FUARI`NDA BULUŞALIM

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

EMO 47. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

EMO ANTALYA ŞUBESİ 14. DÖNEM 3. KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI DÜZENLENDİ

18 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ`NE ZİYARET

TMMOB HEYETİ İLE ANTALYA İKK BİLEŞENLERİ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ`NE KATILIM SAĞLANDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.