MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 105  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EMO ANTALYA ŞUBESİ ÇANAKKALE GEZİSİ 05.11.2007

    


Çanakkale gezisi iki günlük olup 120 üyenin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Gezi kapsamında Çanakkale,Şehitlik,Gelibolu Yarımadası,Ayvalık ve Assos Bölgeleri gezilmiştir.

ÖZGÜR - DEMOKRATİK VE EŞİTLİKÇİ BİR TÜRKİYE İÇİN 3 KASIMDA ANKARA DAYIZ 01.11.2007

    

Ülkeyi yönetenler, halkın ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz ardı ederek kendi küçük hesapları ve çıkarları doğrultusunda bir Türkiye inşa etmeye çalışıyorlar. Anayasa tartışmalarından, sosyal alandaki düzenlemelere, tezkere görüşmelerinden bütçe hazırlıklarına kadar tüm uygulamalar halktan ve toplumun örgütlü kesimlerinden esirgenerek hayata geçirilmeye çalışılıyor. Bizler, geleceğimizi şekillendirecek uygulamaların bize rağmen hayata geçirilmesine izin vermeyeceğiz. “Özgür, Demokratik ve Eşitlikçi bir Türkiye” talebimizi herkese duyuracağız. 3 Kasım’da, Türkiye’nin özgürlükten, demokrasiden, eşitlikten, barıştan ve emekten yana aydınlık insanları bir kez daha alanlarda olacağız!

EMO ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU

EMO NOVAMED GREVCİLERİNİ UNUTMADI. 29.10.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Serbest Bölge'de bir yılı aşkındır grev yapan Novamed işçilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı

YANLIŞ POLİTİKA ELEKTRİK SIKINTISI YARATIYOR (GERÇEK GAZETESİ) 21.09.2007

    

Antalyada sıksık yaşanan elektrik sıkıntılarının yatırım yanlışlığından kaynaklandığını belirten Elektrik Mühendisleri odası (EMO) Antalya Şube Başkanı Ayhan Dolanay Antalya‘ya yapılması düşünülen Doğalgaz Çevrem Santrali‘nin de yanlış yatırım olduğunu söyledi.

YANLIŞ ENERJİ PEŞİNDELER 21.09.2007

    

EMO Antalya Şubesi Başkanı Eyhan Dolanay, son zamanlarda Antalya gündeminden hiç düşmeyen enerji sorunları konusunda ülkeyi yönetenler yanlış enerji peşinde koşuyorlar. Tüketim yapılan yerde üretim yapılması şart değildir. Antalya tüm kaynaklarını kullansa ve üretim kapatisesini yüzde 100'e çıkarmış olsa dahi,tüketimi karşılayamaz dedi

İHALEYE BİR DAVA DAHA! 18.09.2007

    

Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu Genel Sekreteri Abit Küçükarslan,Meltem Mahallesi'ndeki spor kompleksinin yerine stadyum yapılmaması için ihaleni iptali istemiyle dava açmaya hazırlandıklarını bildirdi

AĞAÇLAR KESİLMESİN-25.07.2007 31.07.2007

    

Meslek Odaları ve Sivil Toplum Örgütleri ;Hafif Raylı Sistem Projesi kapsamında Kepez Hayvanat Bahçesi girişinde devam eden ağaç kesimlerinin durudurulması konusunda girişimlerde bulundu.

ELEKTRİK PİYASASI ÇÖKÜYOR, KAMU İŞ BAŞINA 31.07.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası olarak yaptığımız uyarıların dikkate alınmaması bugün ülkeyi elektrik kesintileriyle karşı karşıya bırakmış, ülkenin özellikle turizm bölgelerinde elektrik kesintileri dolaştırılmaya başlanmıştır. Son 5 yıldır yürürlükte olan serbest piyasa mantığı çökmüştür. Yeni Meclis acilen 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’nu feshetmelidir. Kamunun derhal bir kriz yönetimi oluşturarak, inisiyatifi ele alması, acil yatırım programı oluşturması gerekmektedir.

ANTALYA ŞUBESİ ALANYA TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİNİN KATILIMI İLE KÜLTÜREL ETKİNLİK DÜZENLENDİ.08.07.2007 13.07.2007

    

Alanya Dim çayında Alanya Temsilciliği üyelerinin katılımı ile kürtürel etkinlik 08.07.2007 tarihinde gerçekleştirildi.

SEÇİM ÖNCESİNDE ÇAĞRI : TELEKOM’U GERİ ALIN! 13.07.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası ve Haber-Sen birlikte yaptıkları basın açıklamasıyla Telekom'un geri alınması çağrısında bulundular. Ortak açıklamada, "Yeni Telekom ve Petkim gibi peşkeşler yaratılmaması için, Türk Telekom’un özelleştirmesini savunan ve geri alınması konusunda adım atmayacak olan partilere oy verilmemesi çağrısında bulunuyoruz" denildi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI ONUR KURULU ÜYESİ EYÜP SABRİ AKSÜT, BUGÜN (06 TEMMUZ 2007) ARAMIZDAN AYRILDI. BİR SÜREDİR AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİ GÖREN AKSÜT’Ü KAYBETMENİN DERİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ. 06.07.2007

    

1983 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Eyüp Sabri Aksüt, EMO İzmir Şubesi 24. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, 22. ve 23. Dönemler Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği, EMO 40. ve 39. Dönem Onur Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştu.

SİVAS’I UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ! 02.07.2007

    

Bu yıl Sivas katliamının 14. yılı. Bundan 14 yıl önce, 2 Temmuz 1993 günü Sivas'ta Madımak Otel'de, yakılarak katledilen insanlarımızın aydınlık yüzleri gözlerimizin önünde. O gün Sivas'ta yaşananlar, dün yaşanmışçasına aklımızda.

"AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007" 02.07.2007

    

TMMOB tarafından düzenlenecek olan ve sekretaryası Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yürütülen TMMOB 6. ENERJİ SEMPOZYUMU öncesinde EMO’ nun Bölgesel Enerji Forumları gerçekleştirme kararı çerçevesinde düzenlenen"AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU 2007" 30 Haziran 1 Temmuz tarihlerinde AdonisHotel/ ANTALYA'da gerçekleştirildi.

NEO-LİBERAL POLİTİKALARA, GERİCİLERE, DARBE ÇIĞIRTKANLARINA, IMF PARTİLERİNE OY YOK!-24 HAZİRAN 2007 25.06.2007

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve KESK Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, 24 Haziran 2007 tarihinde Antalya'da kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, TMMOB Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Vardal, İsmail Küçük, İlker Ertem, Baki Remzi Suiçmez ile Odaların Antalya şube ve temsilciliklerinin yöneticileri ve KESK Antalya Şubeler Platformu üyeleri katıldı. Seçimlere ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı basın toplantısında, "Emeklileri yok sayan, işçiyi, kamu çalışanı öteki gören, insanımız arasına düşmanlığı aşılayan IMF Partilerine, gericilere, darbe çığırtkanlarına bu seçimlerde oy yok" denildi.

AKDENİZ ENERJİ FORUMU 14.06.2007

    

TMMOB tarafından düzenlenecek olan ve sekretaryası Elektrik Mühendisleri Odası tarafından yürütülecek olan TMMOB 6.ENERJİ SEMPOZYUMU öncesinde EMO’ nun Bölgesel Enerji Forumları düzenleme kararı çerçevesinde “AKDENİZ BÖLGESİ ENERJİ FORUMU görevi EMO Antalya Şubesince 30 Haziran 1 Temmuz 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU EĞİTİM ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE 08.06.2007 TARİHİNDE KONFERANS DÜZENLEDİ. 11.06.2007

    

Sayın Erol MANİSA'lı tarafından sunulan "A.B. Bizi Nereye Götürüyor" Konferansı gerçekleştirildi.

NASIL BİR TÜRKİYE İSTİYORUZ? 11.06.2007

    

Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Siyasette, ekonomide, sokaklarda ve toplumsal yaşamın her alanında gerilim ve kriz giderek tırmanıyor. Tırmanan bu gerilim, ne toplumun iradesini parlamentoya yansıtmayan bir seçimle, ne de herhangi bir geçici düzenlemeyle aşılabilir. İçinden geçmekte olduğumuz kriz, 12 eylül'den bu yana bizlere dayatılan yaşam biçiminin, siyaset tarzının, ekonomik politikaların ürünüdür. dolayısıyla krizi aşmanın yegâne yolu, "darbe hukuku"nun ve ülkemizde yarattığı toplumsal, siyasi ve ekonomik erozyonun yaşamımızın her alanından çıkarılmasıdır. Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle doruğa çıkan mevcut siyasal kriz, basit anlamda "yöneticilerin niteliği" üzerinden yürütülecek bir tartışma ile aşılamaz.

5.BİYOMEDİKAL MÜHNEDİSLİĞİ GELİŞEN TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU 01 HAZİRAN 2007 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 04.06.2007

    

"SİNİR VE KARDİYOVASKÜLER MÜHENDİSLİĞİNDEKİ GELİŞMELER " 01 Haziran 2007 Divan Talya Otelinde gerçekleştirildi.

CUMHURBAŞKANI'NDAN NÜKLEER ENERJİ YASASI'NA VETO 25.05.2007

    

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 24 Mayıs 2007 tarihinde "Nükleer Güç Santrallarının Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişkin Kanunu'nun, "Lisans, İzin ve Yükümlülükler" başlıklı 5. maddesi, "Kamu İştiraki ve Yatırımı" başlıklı 6. maddesi ve "Teşvikler" başlıklı 7. maddelerini bir kez daha görüşülmek üzere TBMM'ye geri gönderdi.

EMO’DAN SEZER’E NÜKLEER ZİYARETİ 22.05.2007

    

Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu, Nükleer Enerji Yasası'na ilişkin görüşlerini Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e iletti. EMO Yönetim Kurulu'ndan Başkan Kemal Ulusaler, Sayman Hüseyin Önder, üyeler Mahir Ulutaş ve İbrahim Aksöz'den oluşan heyet, Cumhurbaşkanı'nın incelemesine sunulmuş olan "Nükleer Güç Santrallarının Kurulması ve İşletilmesi İle Enerji Satışına İlişkin Kanun" hakkında görüşlerini aktardılar. Yasanının onaylanmamasını isteyen EMO heyetinin, konuya ilişkin Sezer'e sunduğu raporu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


ŞUBEMİZDE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA MERASİMİ DÜZENLENDİ

EMO-GENÇ`TEN ANKARA TEKNİK GEZİSİ

EMEĞİN, EMEKÇİNİN, ALIN TERİNİN ONURLU BAYRAMI 1 MAYIS KUTLU OLSUN!

GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR!

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI

BAKSİFED ZİYARETİ

PEYZAJ MİMARLAR ODASI ANTALYA ŞUBESİ ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ

TMMOB ANTALYA İKK TOPLANTISI YAPILDI

KADIN ÜYELERİMİZE SEMİNER DÜZENLENDİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.