MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 77

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 120  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

İKİTELLİ OSB İLE ŞUBEMİZ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 23.10.2022

    

Şubemiz ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesi yönetim birimleri arasında mesleki alana dönük eğitim vb. alanlarda ortak faaliyetler yürütülmesi amacıyla protokol imzalandı. Şubemiz adına protokolü Yönetim Kurulu Başkanımız Saadet Nuruilah Güleç imzaladı.

MUHTEMEL PARLAYICI, PATLAYICI GAZ VE TOZ ATMOSFERLERİNDE ELEKTRİK TESİSATLARI VE ATEX DİRKETİFİ SEMİNERİ YAPILDI. 23.10.2022

    

Şubemiz tarafından düzenlenecek olan Muhtemel Parlayıcı, Patlayıcı Gaz ve Toz Atmosferlerinde Elektrik Tesisatları ve Atex Dirketifi başlıklı webinar 21 Ekim 2022 Cuma 20.30`da Zoom platformu üzerinden gerçekleştirildi.

ORD. PROF. BEDRİ KARAFAKIOĞLU ANMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 23.10.2022

    

Katledilişinin 44. yılında EMO İstanbul Şubemiz kurucularından, İTÜ Eski Rektörü, Elektrik Fakültesi Dekanı, Değerli hocamız Ord. Prof. Bedri Karafakıoğlu`nu anmak için Şubemiz Yönetim Kurulu, üyelerimiz, ailesi, dostları ve sevenlerinin katılımıyla Zincirlikuyu Mezarlığı`nda mezarı başında ve Beşiktaş Abbasağa Parkı`ndaki büstü önünde andık.

WEBINAR 19.10.2022

    

Şubemizin firma etkinlikleri kapsamında ABB firması ile birlikte düzenlediği webinar dizisinin ikincisi ABB ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU ÇÖZÜMLERİ başlığı ve Ertan Özdemir ve Mina Başaran`nın sunumuyla 24.10.2022 tarihinde saat 20.00`da Zoom üzerinden gerçekleştirildi.

HERKES İÇİN ELEKTRONİK: HESAPLAMA DEVRELERİ 11.10.2022

    

IEEE CAS Türkiye Topluluğu tarafından Şirince Matematik Köyü`nde EMO İstanbul Şubesi tarafından da desteklenen 3 günlük kamp etkinliği gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgiyi haberimizin devamında bulabilirsiniz.

İTÜ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç, Yönetim Kurulu Üyemiz Erkan Solmaz ve Şube Müdürü Ali Fuat Aydın`dan oluşan Şube heyetimiz ile İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Akduman arasında görüşme gerçekleştirildi.

YTÜ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç ve Şube Müdürü Ali Fuat Aydın`dan oluşan Şube heyetimiz ile YTÜ Prof.Dr. Kamuran Nur Bekiroğlu ve sonrasında Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kızılay arasında görüşme gerçekleştirildi.

İSTANBUL VALİLİĞİ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç, Şubemiz Enerji omisyonu Başkanı Gazi İpek ve Şube Müdürü Ali Fuat Aydın`dan oluşan Şube heyetimiz ile İstanbul Valiliği Enerji Birimi arasında 26.08.2022 tarihinde görüşme gerçekleştirildi. Valilik yerleşkesinde İl Enerji Yöneticisi Necip Tanrıkulu ile yapılan görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

YTÜ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç, Şube Müdürü Ali Fuat Aydın ve Necip Tanrıkulu`ndan oluşan Şube heyetimiz ile YTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kamuran Nur Bekiroğlu arasında görüşme gerçekleştirildi. YTÜ Davutpaşa yerleşkesinde 06.09.2022 tarihinde gerçekleşen görüşmede Şubemiz ile Üniversite arasında mesleki alanda yapılabilecekler hususunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İBB - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç, Şube Müdürü Ali Fuat Aydın ve üyelerimizden oluşan Şube heyetimiz ile İBB İklim Değişikliği Birimi arasında görüşme gerçekleştirildi. 28.09.2022 tarihinde gerçekleşen görüşmede İstanbul’un İklim-Nötr ve Akıllı Şehirler Misyonu kapsamında seçilen 100 şehirden biri olması nedeniyle, bu kapsamda yapılacak çalışmala ile enerji ve diğer çalışmalara

İSTANBUL ENERJİ AŞ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Emrullah Ay, Şube Müdürü Ali Fuat Aydın ve üyelerimizden oluşan Şube heyetimiz ile İBB Enerji A.Ş. arasında görüşme gerçekleştirildi. 28.09.2022 tarihinde gerçekleşen görüşmede çeşitli alanlarda yapılabilecek ortak faaliyetler ve mesleki alana ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, TARIK ÖZKER ANMASI 10.10.2022

    

Türkiye’nin bilimsel gelişimine büyük katkılar sunan eski İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Tarık ÖZKER, vefatın 45.yıl dönümünde, öğrencileri ve sevenleri tarafından Yeditepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde anıldı. 07.09.2022 tarihli Anma ve büst açılışına Şubemiz adına üyemiz Selçuk Esen katıldı. Prof. Dr. Tarık Özker`in öğrencisi olan Esen, anmada kısa bir konuşma yaptı.

İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU İLE TMMOB İSTANBUL İKK GÖRÜŞMESİ 10.10.2022

    

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu, Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Nuruilah Güleç`in de aralarında bulunduğu TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu`nu ziyaret etti.

ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ARGE BİRİMİ AÇILIŞ ETKİNLİĞİ 10.10.2022

    

ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ARGE BİRİMİ AÇILIŞ ETKİNLİĞİ İBB Enerji A.Ş. tarafından YTÜ Teknoparkta yenilenebilir enerji teknolojileri yetkinliğini geliştirmek amacıyla `Enerji Teknolojileri Arge Birimi`nin kuruluşu gerçekleştirildi. 30.09.2022 tarihinde gerçekleştirilen açılış etkinliğine Şubemiz adına Yönetim Kurulu Başkanımız Saadet Nuruilah Güleç katıldı.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ SORUMLULUK ALANINDA BULUNAN ELEKTRİK, ELEKTRONİK, BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI ÜZERİNE 30.09.2022

    

RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI 26.09.2022

    

Şubemiz tarafından düzenlenen, Aydın Selcen ve Aydın Sezer`in konuşmacısı olduğu Rusya-Ukrayna Savaşı: Enerji Krizi ve Türkiye başlıklı etkinlik 01 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 15.00`da EMO İstanbul TV YouTube kanalında gerçekleştirilecektir.

WEBINAR 17.09.2022

    

Şubemiz tarafından düzenlenen ve Dr. Hilmi Or`un konuşmacısı olduğu Yeni Teknolojilerle Değişen Aydınlatma Gereksinimleri konulu etkinlik 21.09.2022 tarihinde saat 21.00`da EMO İstanbul TV YouTube kanalında gerçekleştirilecektir.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI 30.08.2022

    

Büyük zafer 100. yılında.. Emperyalist işgale karşı bağımsız bir cumhuriyetin yolunu açan mücadelenin zafer günü #30Ağustos kutlu olsun! #30AgustosZaferBayrami

AYEDAŞ - EMO İSTANBUL ŞUBESİ GÖRÜŞMESİ 10.08.2022

    

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi (AYEDAŞ) ile Şubemiz arasında 11.08.2022 tarihinde AYEDAŞ`ta görüşme gerçekleşti.

SEKTÖR GÜNLÜKLERİ 2022`YE KATILIM SAĞLADIK 23.05.2022

    

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Ar-Ge Bilişim Topluluğu tarafından 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü Sektör Günlükleri 2022 başlıklı etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Şubemiz adına katılım sağlayan Sayın F. Kemal Özoğuz katılımcılara EMO ve Yeni Mühendisleri Tavsiyeler başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2023 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.