MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANKARA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AFYONKARAHİSAR   ANKARA   ÇANKIRI   ERZİNCAN   ERZURUM   KASTAMONU   KAYSERİ   KIRŞEHİR   KONYA   NEVŞEHİR   SİVAS   TOKAT   YOZGAT   AKSARAY   KIRIKKALE 
 

 
HUKUKİ DESTEK
 

EMO Ankara Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 2023.4

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 195  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ANKARA KENT KONSEYİ`NDEN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI (ZAFER GAZETESİ, 12.5.2023) 12.05.2023

    

ANKARA Kent Konseyi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi iş birliğiyle `Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı` düzenlendi.

ANKARA KENT KONSEYİ`NDEN ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI (POLATLININ SESİ, 12.5.2023) 12.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi iş birliğiyle `Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı` düzenlendi.

AKK, `ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI` GERÇEKLEŞTİRDİ (ANADOLU GAZETESİ, 10.05.2023) 11.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi planlaması ve Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin desteği ile Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı düzenledi.

ANKARA KENT KONSEYİNDEN, ÇEVRE VE İKLİM ODAKLI ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI (BİRLİK HABER AJANSI, 10.05.2023) 11.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi planlaması ve Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin desteği ile Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı düzenledi. Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, `Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde şehirlerimiz kurumsal, fiziksel, sosyal ve ekonomik olarak daha akıllı hale gelmek zorunda` dedi.

ANKARA KENT KONSEYİNDEN, ÇEVRE VE İKLİM ODAKLI ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI(WWW.ZUMRUTRİZE.COM.TR, 10.05.2023) 11.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi planlaması ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı düzenledi. Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, “Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde şehirlerimiz kurumsal, fiziksel, sosyal ve ekonomik olarak daha akıllı hale gelmek zorunda” dedi.

ANKARA KENT KONSEYİNDEN, ÇEVRE VE İKLİM ODAKLI ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE AKILLI ŞEHİRLER ÇALIŞTAYI (WWW.KACKAR53.COM, 10.05.2023) 11.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi planlaması ve Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin desteği ile Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı düzenledi. Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, `Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde şehirlerimiz kurumsal, fiziksel, sosyal ve ekonomik olarak daha akıllı hale gelmek zorunda` dedi.

KENTLER AKILLI OLMAK ZORUNDA (GÜÇLÜ ANADOLU GAZETESİ, 11.05.2023) 11.05.2023

    

Ankara Kent Konseyi Çevre ve İklim Meclisi, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi planlaması ve Ankara Büyükşehir Belediyesi`nin desteği ile Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı düzenledi. Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, `Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde şehirlerimiz kurumsal, fiziksel, sosyal ve ekonomik olarak daha akıllı hale gelmek zorunda` dedi

HIZLI VE GÜVENLİ ULAŞIM HEDEFLENİYOR (SONSÖZ GAZETESİ, 10.05.2023) 11.05.2023

    

Hızlı ve Güvenli Ulaşım Hedefleniyor Elektrikli Araçlar ve Akıllı Şehirler Çalıştayı Ankara Kent Konseyi`nde gerçekleştirildi. Program, Elektrik Mühendisleri Odası ve Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde organize edildi.

SAĞIROĞLU: MÜHENDİSLERİN MAAŞLARI İYİLEŞTİRİLMELİ (ANAYURT, 01.04.2023) 03.04.2023

    

Sağıroğlu: Mühendislerin maaşları iyileştirilmeli Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu, mühendislerin sürekli değişim ve gelişim içerisinde kendilerini yenilemek zorunda olduğunu vurgulayarak ekonomik kaygı içerisinde olmamaları gerektiğini ifade etti. Sağıroğlu, meslek odalarının sesine kulak verilerek mühendislerin maaşlarının acil olarak iyileştirilmesini istedi.

YAPAY ZEKA ; AKLINI KULLANANLAR İÇİN FIRSAT ÜRETMEYENLER İÇİN İSE TEHDİT (BT HABER, 06.02.2023) 08.02.2023

    

06.02.2023) EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu`nun konuşmacı olduğu `Yapay Zekâ; Elektrik, Elektronik, Haberleşme ve Biyomedikal Mühendisleri İçin Fırsat mı Tehdit mi?` başlıklı seminer, 25 Ocak tarihinde EMO Toplantı Salonu`nda gerçekleştirildi.

YERLİ VE MİLLİ MARKALARIN ARKASINDA DURMALIYIZ (ANADOLU’DA BUGÜN GAZETESİ, 22.11.2022) 22.11.2022

    

Türkiye`de 1994 yılından bugüne kadar sürdürülebilir bir yaşam için güvenilir ve yenilikçi ürünler geliştirip kesintisiz enerji çözümleri üreten bir mühendislik ve teknoloji şirketi olarak 6 kıtada 130`dan fazla ülkede hizmet veren TEKSAN tarafından geliştiren TEKSAN Enerji Depolama Sistemleri ürün tanıtım etkinliği gerçekleştirildi.

ENERJİ DEPOLANACAK ÜRETİM ARTACAK! (YENİ HABER KONYA GAZETESİ, 22.11.2022) 22.11.2022

    

Sürdürülebilir bir yaşam için güvenilir ve yenilikçi ürünler geliştirip kesintisiz enerji çözümleri üreten TEKSAN tarafından Enerji Depolama Sistemleri ürün tanıtım etkinliği gerçekleştirildi. MU Grand Millenium Hotel`de düzenlenen tanıtım programına Konya Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Arif Yeşildaş, Konya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vehbi Konarlı, Elektrik Mühendisleri Odası Konya Temsilcisi Özkan Keskin, Konya Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı Yeşil Enerji Yönetimi Şube Müdürü Hamdi Bektaş ile çok sayıda davetli katıldı.

ENERJİ DEPOLAMADA YOL TESS (KONYA YENİGÜN GAZETESİ, 21.11.2022) 21.11.2022

    

TESSEnerji depolamanın kolay yolu; TESS 1994`ten bu yana sürdürülebilir bir yaşam için güvenilir ve yenilikçi ürünler geliştirip kesintisiz enerji çözümleri üreten bir mühendislik ve teknoloji şirketi olarak 6 kıtada 130`dan fazla ülkede hizmet veren TEKSAN tarafından geliştiren TEKSAN Enerji Depolama Sistemleri ürün tanıtım etkinliği gerçekleştirildi.

SİBER GÜVENLİKTE ULUSAL VE ULUSLARARASI İŞ BİRLİKLERİ HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR (BT HABER DERGİSİ, 14-20 KASIM 2022) 15.11.2022

    

EMO Ankara Şubesi ve ATO tarafından ortaklaşa düzenlenen `Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı`nda, saldırıların zekileştiği, sürekli kalıcı tehditlerin arttığı ve siber tehdit vektörlerinin boyut değiştirdiği vurgulandı.

KÜRESEL SANAYİ VE TEKNOLOJİ ATILIMI, TEDARİK GÜVENLİĞİ VE DİJİTAL VATAN (TÜRKÜN, 09.11.2002) 10.11.2022

    

Dünya tüm ekonomik risklere rağmen `yeniden inşa` temeli üzerinden büyük bir `Sanayi ve Teknoloji Atılımı`na hazırlanıyor, Türkiye de bundan payını alıyor. Son 4 yılda gerek devlet teşvikleri gerekse müteşebbislerin cesaret ve sermayelerinin gücü ile birçok yatırım Türkiye`de de yapıldı. Daha önce ithalatla edinilen kimyadan elektroniğe birçok alanda çalışma yapıldı, fabrikalar kuruldu, bunların tamamının üretime geçmesi ise an meselesi.

DİJİTAL DÜNYADA DA SAĞLAM SAVUNMA (ANKHABER GAZETESİ, 4.11.2022) 04.11.2022

    

Ankara Ticaret Odası`nın Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi ile birlikte düzenlediği `Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı`, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı Yavuz Emir Beyribey ve Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroglünun katılımıyla yapıldı.

`SİBER VATAN VE SAVUNMA ULUSAL ÇALIŞTAYI` ATO`DA YAPILDI (ANALİZ GAZETESİ, 3.11.2022) 03.11.2022

    

ATO`da yapıldı Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerle birlikte devletlerin güvenlik politikalarının dönüşüme uğradığını belirterek, `Egemenliğimiz ve bağımsızlığımız için tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi dijital dünyada da savunmayı sağlamak durumundayız.` ifadesini kullandı.

ATO`DA `SİBER VATAN VE SAVUNMA ULUSAL ÇAIŞTAYI` YAPILDI 02.11.2022

    

Ankara Ticaret Odası (ATO) ile Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi işbirliğinde “Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı” gerçekleştirildi.

ATO DA SİBER VATAN ÇALIŞTAYI (TÜRKİYE GAZETESİ, 2.11.2022) 02.11.2022

    

Ankara Ticaret Odasının, Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şubesi iş birliğinde gerçekleştirdiği çalıştayda `bilgisayarlar, kodlar ve yazılımlar devri` olan bu siber dünyada hayatta kalabilmek için yeni savunma yöntemleri geliştirilmesi gerektiği değerlendirildi.

HER 11 SANİYEDE SİBER SALDIRI GERÇEKLEŞİYOR (DOĞRU HABER GAZETESİ, 2.11.2022) 02.11.2022

    

Ankara Ticaret Odası`nın, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi ile birlikte düzenlediği `Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı` ATO Başkanı Gürsel Baran`ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 


“SANAL ÇALIŞANLAR GELİYOR” RPA: ROBOTİK SÜREÇ OTOMASYONU BAŞLIKLI WEBINAR DÜZENLENDİ

21.07.2023
 


Çok Okunanlar


18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN!

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.