MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 81

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 17  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB İKK: TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ 20.09.2019

    

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından, 19 Eylül Mühendis, Mimar, Şehir Plancıları Dayanışma Günü’nde basın toplantısı düzenlendi. 19 Eylül’ün TMMOB tarihindeki önemine vurgu yapılan basın toplantısında, MMO İstanbul Şubesi eski başkanlarından Yavuz Bayülken, 1979 iş bırakma eylemine ilişkin deneyimlerini paylaştı. Şubemiz adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Hakkı Kaya Ocakaçan`ın katıldığı toplantıda okunan basın açıklamasının tam metni aşağıda yer almaktadır.

19 EYLÜL MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ 19.09.2019

    

TMMOB tarihinde önemli bir yeri olan 19 Eylül 1979 iş bırakma eyleminin 40. yıldönümünde alanlara çıkıyoruz. 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü nedeniyle ülke genelinde yapılacak etkinlik programına, haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULUNDAN AVCILAR BELEDİYESİ`NE ZİYARET 13.09.2019

    

Avcılar Belediye Başkanı Sn.Av.Turan Hançerli 11 Eylül 2019 tarihinde Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından fikir alışverişinde bulunmak üzere ziyaret edildi.

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULUNDAN BAKIRKÖY BELEDİYESİ`NE ZİYARET 12.09.2019

    

Bakırköy Belediye Başkanı Sn.Op.Dr.Bülent Kerimoğlu,11 Eylül 2019 tarihinde Şubemiz Yönetim Kurulu ve Bakırköy Temsilcilerimiz tarafından ziyaret edilmiştir.

MESLEKTAŞIMIZIN HUNHARCA KATLEDİLMESİNİ KINIYORUZ 10.09.2019

    

İstanbul Beyoğlun`da İstiklal Caddesi`nde öldürülen Genç meslektaşımız, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu 23 yaşındaki Halit Ayar`ın cenazesi Emirgan Mezarlığı`nda toprağa verildi. Cenazede Ayar`ın ailesi, yakınları ve sıra arkadaşları hazır bulundu. Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda EMO üyesi de cenazede yer aldı.

EMO`DAN ANKET ÇALIŞMASI: KRİZ MÜHENDİSLERİ NASIL ETKİLİYOR? 09.09.2019

    

EMO, ekonomik krizin meslek alanlarımız ve mühendislere etkilerini araştırmak üzere bir anket çalışması başlattı. EMO üyelerinin katılabileceği anketle iş bulma ve çalışma hayatında karşılaşılan zorluklar, kriz koşullarının yaşam standartlarına yansımaları, krizden erkeklere oranla daha çok etkilenen kadın mühendislerin yaşadıkları ve genç nüfusta giderek yükselen işsizlik karşısında yeni mezun mühendislerin durumu mercek altına alınacak. Ayrıntılı bilgi ve ankete, yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ 01.09.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Yönetim Kurulu, 1 Eylül Dünya Barış Günü ile ilgili yaptığı açıklamada, tüm dünyada barışın, kardeşliğin ve demokrasinin yerleşmesi için çaba harcanmasını; dünyanın ve ülkemizin kaynaklarının silahlara, füzelere, bombalara değil, insanlığın yararına kullanılmasını istedi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ŞUBEMİZ YÖNETİM KURULU`NDAN ŞİŞLİ BELEDİYESİ`NE ZİYARET 29.08.2019

    

Şişli Belediye Başkanı Sn. Muammer Keskin, 28 Ağustos 2019 tarihinde Şubemiz Yönetim Kurulu tarafından fikir alışverişinde bulunmak üzere ziyaret edildi

HES TEKNİK GEZİSİ SÜRÜYOR 27.08.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), HES Teknik Gezisi kapsamında Giresun ve Trabzon’daki bazı santralları ziyaret ederek çalışma sistemleri ile ilgili incelemelerde bulundu. Haziran 2019’da 8 kişinin ölümü, 2 kişinin de kaybolması ile sonuçlanan sel felaketinin yaşandığı Araklı’ya da giden EMO heyeti, felaketin yol açtığı tahribatı yerinde gördü.

“KAYYUM REJİMİ” KABUL EDİLEMEZ! 21.08.2019

    

“KAYYUM REJİMİ” KABUL EDİLEMEZ! Elektrik Mühendisleri Odası 46. Dönem Yönetim Kurulu, Diyarbakır, Mardin ve Van büyükşehir belediye başkanlarının görevden alınarak yerlerine kayyum atanmasına ilişkin bir basın açıklaması yaptı. İktidarın seçimlerde kaybettiğini, “kayyum rejimi” getirerek tekrar kazanmaya çalışmasının kabul edilemeyeceği belirtilen açıklamada, bu karardan derhal vazgeçilmesi istendi. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TEMEL TİYATRO ATÖLYESİ OYUNCULARINA TEŞEKKÜR SERTİFİKASI 30.05.2019

    

EMO İstanbul Şubesi Temel Tiyatro Atölyesi oyuncularına Şube Başkanımız Erol Celepsoy tarafından teşekkür sertifikaları verildi.

ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR PROGRAMINDA BU HAFTA: HAYVAN ÖZGÜRLEŞMESİ 29.05.2019

    

Şubemiz tarafından Koç Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeynep Direk danışmanlığında; Oğuzcan Karabulut idaresinde `Çağdaş Etik Sorunlar` konulu programımızın sekinci başlığı Hayvan Özgürleşmesi 31 Mayıs Cuma günü saat 19.00`da şubemiz Alaettin Anahtarcı - K. Tülin Aydın Eğitim Merkezinde gerçekleşecek.

YAŞASIN 1 MAYIS! 30.04.2019

    

1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma gününde TMMOB kortejinde buluşalım. 1 Mayıs Çarşamba günü saat 12.00’de Bakırköy Dikilitaş’ta (İncirli Caddesi üzerinde) buluşarak Bakırköy Pazar Alanına yürüyeceğiz. Mesleğimize, insanlık onurumuza, barışa, kardeşliğe, özgürlüğümüze sahip çıkmak ve insanca yaşamak ve “Bu memleket bizim” demek için tüm üyelerimizi 1 Mayıs`a davet ediyoruz.

ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI 22.04.2019

    

Şubemiz tarafından Koç Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeynep Direk danışmanlığında; Oğuzcan Karabulut idaresinde 12 Nisan 2019 günü başlayan, `Çağdaş Etik Sorunlar` konulu programların ikincisi `Aristoteles, Nikhomakhos‘a Etik, Kitap I` konusu ile 19 Nisan 2019 Şubemiz Alaettin Anahtarcı - K. Tülin Aydın Eğitim Merkezinde yapıldı. Bir sonraki program 26 Nisan 2019 Cuma günü `Immanuel Kant, Aydınlanma Nedir?` konusu ile yapılacaktır.

 


TORBA YASA TEKLİFİNİ GERİ ÇEK

17.11.2020
 


Çok Okunanlar


KOMİSYON BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

19. İLTEK GÜNLERİ`NDE ŞUBEMİZ STANDI AÇILACAK

IŞIK ÜNİVERSİTESİ`NDE `NESNELERİN İNTERNETİ VE OTOMASYONU` SEMİNERİ

TKP HEYETİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

693. GÜNÜNDE #ADALETNÖBETİ`NDEYDİK.

ŞUBEMİZ ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN İBRAHİM AKSİN VEFAT ETTI

ADALET NÖBETİ`NDE 700. GÜN

EMEP HEYETİ`NDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

NEWROZ/NEVRUZ BAYRAMI KUTLU OLSUN

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.