MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 65

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 33  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ASANSÖR KUMANDA SİSTEMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILACAKTIR 13.07.2017

    

Teknik seminerlerimiz kapsamında `Asansör Kumanda Sistemleri` semineri 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 13.00`de Şubemiz Alaettin Anahtarcı - Tülin Aydın Eğitim Merkezi (Harbiye)’nde yapılacaktır. Elektrik Mühendisi üyemiz Melih Aybey tarafından verilecek seminere katılımınızı bekliyoruz.

EMO İSTANBUL ŞUBESİ 2017 YAZ SATRANÇ TURNUVASI 16 TEMMUZ`DA 28.06.2017

    

Şubemiz Sosyal İşler Komisyonu tarafından 16 Temmuz 2017 tarihinde EMO İstanbul Şubesi 2017 Yaz Satranç Turnuvası düzenlenecektir. Turnuvaya katılım ücretsizdir ve 32 kişi ile sınırlıdır. Lisansı olmayan üyelerimize 20 TL lisans bedeli karşılığında Şubemiz tarafından lisans çıkarılacaktır. Katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan iletişim bilgileriyle bize ulaşabilirler.

EMO İSTANBUL ŞUBE BÜLTENİ 65. SAYI ÇIKTI 22.06.2017

    

EMO İstanbul Şubesi Bülteni 65. sayı hazırlandı ve sizlere ulaştırılmak üzere dağıtıma çıktı. Bu sayımızda; `Bilgi ve İletişim Teknolojilerinde Yoksullaşma Süreci`, `EMO Bilgi Teknolojileri Raporu`, `Yapay Zekâ`, `Afetlerde Robotların Kullanımı` başlıklı yazılar, EEMKON 2017 çalışmaları, Şube faaliyetlerine ilişkin haberler, temsilcilik çalışmaları ve `Romanya Gezisi` yazısı yer alıyor. Bültenimizin tümünü online okumak için duyurumuzun devamına bakınız.

ÜYELERİMİZLE ZER FİLMİNE GİDİYORUZ 15.06.2017

    

Bahoz, Son Mevsim; Şavaklar, Bir Varmış Bir Yokmuş ve Beyaz Çınar filmleri ile Türkiye Sineması’na katkılar sunan yönetmen Kazım Öz, son filmi Zer ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. New York’tan Dersim’e bir var oluş hikâyesini anlatan Zer filminin ilk gösterimi 20 Haziran 2017 Salı günü Beyoğlu Atlas Sinemasında yapılacak ve film sonrası yönetmen ve film ekibi ile söyleşi gerçekleşecek. Ayrıntılar için duyurumuzun devamına bakınız.

5. KADIN KURULTAYI HAZIRLIK TOPLANTISI 08.06.2017

    

TMMOB 5. Kadın Kurultayı`na hazırlık olmak üzere, TMMOB İstanbul İKK Kadın Komisyonu tarafından Yerel Kurultay Hazırlık toplantısı 10 Haziran 2017 Cumartesi günü Saat: 15.00`de Ziraat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde (Caferağa Mah. Neşet Sok. No: 19/8 Kadıköy) toplanacaktır. İstanbul Üye Kadın Buluşması başlığıyla yapılacak toplantıya bütün kadın üyelerimiz davetlidir.

PANEL: KİRALIK İŞÇİLİK UYGULAMALARI VE ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARININ İSİG ÜZERİNE ETKİLERİ 07.06.2017

    

TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, 10 Haziran Cumartesi günü `Kiralık İşçilik Uygulamaları ve Özel İstihdam Bürolarının İSİG Üzerine Etkileri` konulu bir panel düzenleyecektir. Katılım serbesttir. Panel bilgileri duyurumuzun devamında yer almaktadır.

SEMİNER: YANGIN VE PATLAMA OLAYLARININ ÇEVRE İNSAN ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ 07.06.2017

    

Kriminoloji Uzmanı Şahin İplikçi’nin vereceği Yangın ve Patlama Olaylarının Çevre ve İnsan Üzerindeki Etkileri konulu seminer, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü Saat: 19.00’da Şubemiz Alaettin Anahtarcı - Tülin Aydın Eğitim Merkezi (Harbiye)’nde yapılacaktır. Seminerin konu başlıkları duyurumuzun devamında yer almaktadır.

CUMARTESİ SÖYLEŞİLERİ: ROBOT ŞAİR DENİZ YILMAZ`IN HAZİN HİKAYESİ 02.06.2017

    

Geleneksel Cumartesi Söyleşilerinin 10 Haziran 2017 günlü konusu Robot Şair Deniz Yılmaz`ın Hazin Hikayesi. Bager Akbay`ın katılacağı söyleşi Saat: 14.00`te Şubemiz Alaettin Anahtarcı-Tülin Aydın Eğitim Merkezi`nde (Harbiye)

EKOLOJİK YIKIMLA MÜCADELE HAFTASI ETKİNLİKLERİ 31.05.2017

    

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası tarafından, 31 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında Ekolojik Yıkımla Mücadele Haftası etkinliği düzenlemektedir. Mücadele Haftası, 31 Mayıs 2011`de HES karşıtı mücadelede kaybettiğimiz Metin Lokumcu`nun ve yine 31 Mayıs 2013`te Gezi Parkı için direnenlerin bizlere ilham vermesiyle isim bulmuş haftadır. 5 Haziran Dünya Çevre Günü ise bizler için hiçbir zaman kutlanacak bir gün olmamış, ekolojik yıkıma dikkat çektiğimiz ve mücadeleye çağrı yaptığımız gün olmuştur. Bizler her yıl bu hafta vasıtası ile kamuoyunu ekoloji sorunlarıyla ilgili bilgilendirmek, toplumda farkındalık yaratmak ve hep birlikte doğa için mücadele etmenin dinamiklerini yakalamak için Odalarımızda, parklarda, köylerde, sokaklardayız. Sizleri de etkinliklerimizde bizlerle birlikte olmaya, doğa için ses vermeye çağırıyoruz.

CUMARTESİ SÖYLEŞİLERİ: ZEKA OYUNLARI VE EĞİTİMDEKİ YERİ 26.05.2017

    

Geleneksel Cumartesi Söyleşilerinin 3 Haziran 2017 günlü konusu Zeka oyunları ve Eğitimdeki Yeri. 2017 Türkiye Liseler Arası Zeka Oyunları Olimpiyatı Genel Koordinatörü Serkan Yürekli`nin katılacağı söyleşi Saat: 14.00`te Şubemiz Alaettin Anahtarcı-Tülin Aydın Eğitim Merkezi`nde (Harbiye)

PROF. DR. DURAN LEBLEBİCİ - ÖĞR. GÖR. YILDIZ LEBLEBİCİ SAYGI BULUŞMASI İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR 23.05.2017

    

27 Mayıs 2017 Cumartesi günü düzenleneceğini duyurduğumuz Prof. Dr. Duran Leblebici ve eşi Öğretim görevlisi Yıldız Leblebici için düzenlenecek SAYGI BULUŞMASI etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Ayrıntılar için haberimizin devamına bakınız.

TÜYAK: YANGIN TESİSATINDA SİSMİK TEDBİRLER 11.05.2017

    

TÜYAK Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı/Yangından Korunma Derneği olarak, sektörümüzün ve meslektaşlarımızın gelişimine katkı sağlama ve bilgi paylaşımını çoğaltma hedefiyle “EĞİTİM SEMİNERLERİ” yapılmaktadır. TÜYAK 2016/17 Eğitim Seminerlerinin sekizincisi “Yangın Tesisatında Sismik Tedbirler” konusuyla, 13 Mayıs 2017, Cumartesi günü Hilton İstanbul Kozyatağı / Sahrayıcedit`de gerçekleşecektir.

IRENEC 2017 KONFERANSI 18 MAYIS`TA BAŞLIYOR 11.05.2017

    

Bu yıl yedincisini gerçekleştirilecek IRENEC 2017 Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı, 18-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

YÜREĞİMİZ SOMA`DA ÖFKEMİZ SOKAKTA 10.05.2017

    

Soma katliamının 3. yıldönümünde DİSK, KESK, TMMOB ve TTB`nin çağrısıyla 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 14:00de Taksim Tünel Meydanında buluşuyoruz.

SEMİNER: ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLER 08.05.2017

    

Şubemiz Eğitim Komisyonu’nun düzenlediği Elektrikli Otomobiller konulu seminer 12 Mayıs 2017 Cuma günü Saat: 19.00’da Prof. Dr. R. Nejat Tuncay, Doç. Dr. Özgür Üstün ve Yrd. Doç. Dr. Murat Yılmaz tarafından Şubemiz Alaettin Anahtarcı - Tülin Aydın Eğitim Merkezi’nde (Harbiye) verilecektir. Katılımınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Kayıt için haberin devamına bakınız.

NESNELERİN İNTERNETİ KONULU SEMİNERLER DİZİSİ DEVAM EDİYOR 08.05.2017

    

Şubemiz Eğitim Komisyonu’nun düzenlediği Nesnelerin İnterneti konulu seminerler dizisi 10 Mayıs günü Şubemizde başladı. Şubemiz Alaettin Anahtarcı - Tülin Aydın Eğitim Merkezi’nde (Harbiye) gerçekleştirilecek seminerlere başvurularınız için duyurumuzun devamına bakınız.

PERPA TEMSİLCİLİĞİ MAYIS 2017 SEMİNERLERİ BAŞLIYOR 04.05.2017

    

Şubemiz Perpa Temsilciliği tarafından 2017 Mayıs ayı içerisinde ücretsiz teknik seminerler düzenleniyor. Katılımın ücretsiz olduğu seminerlere katılmak isteyen üyelerimizi bekliyoruz. Seminerler listesi duyurumuzun devamında yer almaktadır.

DİSK-KESK-TMMOB-TTB: ‘HAYIR’INI AL DA GEL! EMEK BARIŞ DEMOKRASİ İÇİN YAŞASIN 1 MAYIS! 27.04.2017

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB 26 Nisan 2017 tarihinde DİSK Genel Merkezi’nde düzenledikleri basın toplantısıyla 1 Mayıs`ta herkesi “hayır”larıyla alanlara çağırdı. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, DİSK Genel Başkanı Kani Beko, KESK Eş Genel Başkanı Lami Özgen, TTB Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Raşit Tükel, TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Cevahir Efe Akçelik, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu ve KESK Genel Sekreteri Hasan Toprak`ın katıldığı basın toplantısında açıklamayı Kani Beko okudu.

MAYIS 2017 SEMİNER TAKVİMİ 19.04.2017

    

Şubemizin Mayıs ayında düzenleyeceği seminerlere başvuru yapmak için duyurumuzun devamına bakınız.

MİTİNG VAR: `SİNOP NÜKLEER SANTRAL İSTEMİYOR` 13.04.2017

    

Sinop Nükleer Karşıtı Platform, 22 Nisan 2017 Cumartesi günü Sinop`ta Çernobil felaketinin 31. yılı nedeniyle `Sinop nükleer santral istemiyor` konulu bir miting düzenleyecektir. Mitinge katılmak isteyen üyelerimiz için 21 Nisan günü araç kaldırılacaktır. İletişim ve kayıt için duyurumuzun devamına bakınız.

 


ELEKTRİK KESİNTİLERİ ÇİLEYE DÖNDÜ - FOX TV ANA HABER 12 HAZİRAN 2017

13.06.2017
 


Çok Okunanlar


BİNA VE TESİSLERDE ELEKTRİKSEL TEST VE GÜVENLİK YÖNTEMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

BEDAŞ VE BEPSAŞ GENEL MÜDÜRLERİ İLE GÖRÜŞME

ASANSÖR KUMANDA SİSTEMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

EEMKON 2017 OLARAK İZMİR’DEKİ ÜNİVERSİTELERİ ZİYARET ETTİK

EEMKON 2017 TEMMUZ AYI ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ

YATIRIMLAR KAMU TARAFINDAN DÜZENLENİP DENETLENMELİ - DÜNYA GAZETESİ 1 AĞUSTOS 2017

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri