MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 67

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 37  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

TMMOB III. KADIN SEMPOZYUMU 21.02.2019

    

İlki 2015 yılında gerçekleştirilen TMMOB Kadın Sempozyumu`nun üçüncüsü TMMOB Kadın Çalışma Grubu tarafından İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu‘nda 23 Şubat 2019 tarihinde yapılacak. Sempozyum programı duyurumuzun devamında yer almaktadır.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI İSTANBUL YEREL ÇALIŞTAYI 20.02.2019

    

📆 23.02.2019 ⏱ 10.30 - 16.00 📍 MMO İstanbul Şube Binası

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ SEMİNERİ BEYLİKDÜZÜ TEMSİLCİLİĞİMİZDE YAPILACAK 14.02.2019

    

Mühendislik Geliştirme Eğitimleri kapsamında Yangın Algılama Sistemleri semineri 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 19.00`da Beylikdüzü Temsilciliğimizde yapılacaktır. Ücretsiz seminere katılımınızı bekliyoruz.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TOPLANTILARI – 6 SAĞLIK TESİSLERİNDE DEPREM FARKINDALIĞI VE YOTA 11.02.2019

    

EMO İstanbul Şube Biyomedikal Mühendisliği Toplantılarının 6. oturumu 19 Şubat 2019 Salı akşamı Şubemiz Alaettin Anahtarcı - K. Tülin Aydın Eğitim Merkezinde yapılacak. Biyomedikal Mühendisliği toplantıların bu ayki başlığı: Sağlık Tesislerinde Deprem Güvenliği ve YOTA. Duyurumuzun ayrıntıları ektedir.

MİSEM EĞİTİMLERİMİZ VE SEMİNERLERİMİZ 07.02.2019

    

Üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla EMO İstanbul Şube Mühendislik Geliştirme Seminer ve Eğitimleri devam ediyor. Eğitim bilgi ve başvuruları detaylarını duyurumuzun devamında bulabilirsiniz..

AYDINLATMA SEMİNERLERİ-4 `IŞIK KİRLİLİĞİ: ETKİLERİ, ENGELLEME YÖNTEMLERİ VE KAMU POLİTİKALARI” 04.02.2019

    

EMO İstanbul Şubesi Aydınlatma Teknikleri Komisyonu’nun düzenlediği Aydınlatma Seminerlerinin dördüncüsü, `Işık Kirliliği: Etkileri, Engelleme Yöntemleri ve Kamu Politikaları ` konusu ile 7 Şubat 2019 Perşembe saat 19.00`da Şubemiz Alaettin Anahtarcı - K. Tülin Aydın Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Dr. Bülent Aslan tarafından verilecek seminer bilgileri ve ayrıntıları duyurumuzun devamındadır.

SEMİNER: RAYLI SİSTEMLERDE SİNYALİZASYON: NEDEN? NASIL? 29.01.2019

    

Şubemiz Mühendislik Geliştirme seminerleri kapsamında Raylı Sistemlerde Sinyalizasyon: Neden ? Nasıl? semineri 6 Şubat 2019 Çarşamba günü Şubemiz Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Seminerle ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için duyurumuzun devamına bakınız.

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI 2 ŞUBAT’TA YAPILACAK 23.01.2019

    

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından “İş Güvenliği Uzmanlarının Sorunları” Forumuna hazırlık olarak Şubemizin İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği komisyonunca “İş Güvenliği Uzmanı” üyelerimizin katılımı ile 2 Şubat 2019 Cumartesi günü yerel çalıştay gerçekleşecektir.

PATLAYICI ORTAMLARDA ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ 21.01.2019

    

MİSEM Eğitimlerimiz kapsamında Patlayıcı Ortamlarda Elektriksel Güvenlik Temel Eğitimi 25-26 Şubat 2019 tarihlerinde EMO İstanbul Şubesi Alaettin Anahtarcı/K. Tülin Aydın Eğitim Merkezi`nde yapılacaktır. Başvuru için https://goo.gl/ZTEqwc

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ VE ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMLERİ YAPILACAKTIR 17.01.2019

    

Şubemiz MİSEM Eğitimleri kapsamında BEP-TR II Oryantasyon eğitimi 28 Ocak 2019 tarihinde Şubemiz Eğitim Merkezinde yapılacaktır. Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Eğitimi ise 29-30-31 Ocak 2019 tarihilerinde EMO Perpa Eğitim ve Konferans Salonunda yapılacaktır. Eğitim başvuruları için duyurumuzun devamına bakınız.

TÜYAK: YANGIN ALGILAMA VE SÖNDÜRME SİSTEMLERİNDE YENİ TEKNOLOJİLER 17.01.2019

    

TÜYAK tarafından düzenlenen Yangın Algılama ve Söndürme Sistemlerinde Yeni Teknolojiler Eğitimi 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Saat: 10.00`da Hilton Otel`nde (İstanbul Kozyatağı / Sahrayıcedit) yapılacaktır. Ücretsiz olan seminere isteyen üyelerimiz katılabilir. Program ekte yer almaktadır.

MİTOLOJİ SEMİNERLERİ `ORDULARIN HAREKETİ` KONUSUYLA DEVAM EDİYOR 04.01.2019

    

Şubemizin Mitoloji seminerleri İlyada`ya Giriş konusuyla 20 Aralık 2018 akşamı başladı ve 27 Aralık 2018 günü tamamlandı. Hakkı Kaya Ocakaçan tarafından verilen seminerlerin ikinci başlığı Orduların Hareketi olacak ve 3 hafta sürecek. Orduların Hareketi seminerleri 17, 24 ve 31 Ocak 2019 Perşembe günleri Saat: 19.00’da yapılacak. Bu başlığın tamamlanmasında sonraki konu ise Truva Önlerinde başlığıyla yapılacak.

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TOPLANTILARI -5 SAĞLIK TESİSLERİNDE YANGIN GÜVENLİĞİ 04.01.2019

    

“Bir felaket sırasında ve hemen sonrasında hastaneler toplum için hayat ve umut feneridir.” diyor Kaliforniya Hastane Sismik Güvenlik Kanunu (California’s Hospital Seismic Safety Law Its History, Implementation and Related Issues, 2005). Gerçekten de yaşanılan tüm felaketlerde yararlılar, yakınları, haberciler, gönüllüler ve devlet yetkilileri; herkes hastanelere akın eder. Tüm gelişmeler hastanelerden organize edilip haber hastanelerden yayılır topluma.

ÖYKÜ ARİN`E UMUT OL 31.12.2018

    

TMMOB İstanbul İKK tarafından, tüm mühendis, mimar, şehir plancıları Öykü Arin ve lösemili çocuklara umut olmak için kan grubu farketmeksizin donör olmaya davet ediliyor. 1 Şubat Cuma günü, 10.00-17.00 saatleri arasında Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesine gelerek kan verebilirsiniz. 18-50 yaş aralığındaysanız ve kronik sağlık sorununuz yoksa, kan grubunuz ne olursa olsun, SİZİ DONÖR OLMAYA DAVET EDİYORUZ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU HAKKINDA 28.12.2018

    

EMO İSTANBUL ŞUBE MÜHENDİSLİK GELİŞTİRME SEMİNER VE EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR 24.12.2018

    

Üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla EMO İstanbul Şube Mühendislik Geliştirme Seminer ve Eğitimleri devam ediyor. Eğitim bilgi ve başvuruları detaylarını duyurumuzun devamında bulabilirsiniz..

MUSTAFA DEMİÖREN’İ ANIYORUZ 24.12.2018

    

Odamızın ve Şubemizin kurullarında yıllarca görev yapmış, odamız ve meslektaşların yetki ve haklarının kazanımlarının gelişmesinde katkıda bulunmuş İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi 1975 Yılı Mezunu, geçen yıl yitirdiğimiz Mustafa Demirören’i mezarı başında anacağız. 25 Aralık 2018 günü Saat: 16.00’da Tuzla Şifa Mezarlığında bulunan mezarı başında yapılacak anma için haberin devamında belirtilen noktalardan araç kaldırılacaktır.

MEKANSAL ZEKA BULUŞTAYI 20.12.2018

    

Harita Mühendisleri Odası’nın üyelerinin de içerisinde bulunduğu Mekansal Bilişim İnisiyatifi ile Harita Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin birlikte düzenlediği, teknolojideki hızlı gelişime ve uygulamalardaki köklü değişikliklere neden olan yapay zeka teknolojisinin mekansal bilgi sektörüne olan etkilerini tartışmak üzere ayda bir kere düzenlenen buluşma etkinliklerinin altıncısı 26 Aralık 2018 Çarşamba günü 19.00-21.00 saatleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent 6 Konferans Salonunda (Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4 İç Kapı No:1101 Maslak/Sarıyer / İstanbul https://goo.gl/maps/5uxCCPcjk7r ) düzenlenecektir.

KRİZE KARŞI EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ! 13.12.2018

    

TMMOB tarafından başlatılan “Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize, Haklarımıza Sahip Çıkıyoruz!” başlıklı kampanya kapsamında, DİSK, KESK, TMMOB ve TTB`nin çağrısıyla Krizin Bedelini Ödemeyeceğiz kampanyası kapsamında Miting düzenlenecektir.

BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ ÖNCESİNDE MİLLETVEKİLLERİNE MEKTUP 13.12.2018

    

10 Aralık 2018 tarihinde başlamış olan 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu üzerine görüşmeler öncesinde TMMOB tarafından milletvekillerine mektup gönderildi. “Krize Karşı Emeğimize, Mesleğimize ve Haklarımıza Sahip Çıkıyoruz” kampanyası kapsamındaki taleplerin yer aldığı mektupta, kamuda ve özel sektörde çalışan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları’nın sorunlarına dikkat çekiliyor. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz imzasıyla gönderilen mektup için duyurumuzun devamına bakınız.

 


BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TOPLANTILARI-5 SAĞLIK TESİSLERİNDE YANGIN GÜVENLİĞİ

21.01.2019
 


Çok Okunanlar


2019 YILI EN AZ ÜCRETLERİ RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

EMO 2019 AJANDASI ÇIKTI

ACİL ANONS SİSTEMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

RAYLI SİSTEMLERDE SİNYALİZASYON SEMİNERİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ SORUNLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ BEYLİKDÜZÜ TEMSİLCİLİĞİMİZDE YAPILDI

AYDINLATMA SEMİNERLERİNİN DÖRDÜNCÜSÜ IŞIK KİRLİLİĞİ KONUSU İLE ŞUBEMİZDE YAPILDI

ŞUBEMİZ YÖNETİCİLERİ TREDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI ZİYARETİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri