MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 İSTANBUL ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR

   · 

SMM NEDİR?

   · 

ÖLÇÜM VE BİLİRKİŞİLİK İÇİN BAŞVURU

   · 

YAYIN SATIŞ VE KİTAP LİSTESİ

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 EDİRNE   İSTANBUL   KIRKLARELİ   TEKİRDAĞ 
 

 
MİSEM EĞİTİMLERİ
 

EMO İstanbul Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 67

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 106  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBE BAŞKANIMIZ EROL CELEPSOY 16PUNTO`YA AÇIKLAMADA BULUNDU 17.12.2019

    

16 Punto’ya konuşan Şubemiz YK Başkanı Başkanı Erol Celepsoy, CNN Türk’ün halkı zehirleyecek haberine tepki gösterdi.

EMO HES TEKNİK GEZİSİ 26.08.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), Doğu Karadeniz Bölgesi’ndeki havza kullanımları ve su yapıları konusunda incelemelerde bulunmak üzere düzenlediği teknik gezinin ilk gününde Angutlu HES, Çırakdamı HES ve Dereli HES’i ziyaret etti. EMO Genel Merkez Yönetim Kurulu, şube temsilcileri, TMMOB üyeleri ve akademisyenlerin yer aldığı heyet, bölgedeki HES’lerin durumu ve doğal çevreye etkilerini yerinde gördü.

EMO`DAN KARADENİZ`DE HES İNCELEMESİ 22.08.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde havza kullanımları ve su yapıları konusunda incelemelerde bulunmak üzere Doğu Karadeniz Bölgesi’ne teknik bir gezi gerçekleştirecek. TMMOB ve EMO yöneticilerinin de olacağı etkinliğe şubemiz YK Başkanı Erol Celepsoy`da katılım sağlayacak.

YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR!.. 07.08.2019

    

Hiroşima’ya atom bombası atılmasının 74. yıldönümü nedeniyle basın toplantısı düzenleyen Nükleer Karşıtı Platform (NKP), nükleer silahlanma ve nükleer santrallara karşı mücadele çağrısı yaparak tüm dünyaya, TBMM’ye ve hükümete “İnsan eliyle yaratılan ölümleri durdurmak elimizde…” diye seslendi. NKP, savaşlara son verilmesini, nükleer silahların imha edilmesini, nükleer silah geliştirmeye son verilmesini ve nükleer santralların kapatılmasını istedi. NKP’nin açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

NKP EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI 30.07.2019

    

Nükleer Karşıtı Platform (NKP) eşgüdüm toplantısı, 20 Temmuz 2019 tarihinde, EMO Genel Merkezi’nde düzenlendi. Ülkemizde nükleer enerji alanında yaşanan gelişmeler, kurulması planlanan nükleer santralların değerlendirildiği toplantıda, nükleer karşıtı dayanışmanın arttırılması ve mücadele vurgusu yapıldı. NKP çalışmaları ve önümüzdeki dönem yapılacak faaliyetlere ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

PROF. DR. DURAN LEBLEBİCİ VE PROF. DR. ATİLLA BİR SEMİNERLERİ İTÜ`DE GERÇEKLEŞTİ. 22.07.2019

    

Şubemiz organizasyonu ve İTÜ`nün katkılarıyla Bilim ve Akademi dünyasının önemli isimlerinden Prof. Dr. Duran Leblebci ve Prof. Dr. Atilla Bir tarafından verilen seminerler 19 Temmuz 2019 tarihinde İTÜ`de gerçekleştirildi.

ÇORLU TREN KAZASI BASIN TOPLANTISI YAPILDI 11.07.2019

    

Çorlu Tren Kazasının birinci yıl dönümünde EMO İstanbul Şubesi olarak basın toplantısı düzenlendi.

EMO: ODTÜ KAVAKLIK’A POLİS MÜDAHALESİ KABUL EDİLEMEZ! 10.07.2019

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, ODTÜ Kavaklık’ta ağaçların kesilerek yurt binası yapılmak istenmesine karşı direnen öğrencilere yönelik polis müdahalesine tepki gösterdi. EMO, öğrencilerin ve çoğu öğretim üyesinin de karşı çıktığı yurt projesinin bir an önce iptal edilerek, sosyal ve ekolojik bütünlüğü gözeten planlama ile öğrencilerin sağlıklı, mutlu yaşayacakları, yönetimi bizzat ODTܒlülere ait yurt binaları inşa edilmesini istedi. Basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EEMKON 2019 DÜZENLEME KURULU II. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 10.07.2019

    

Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi (EEMKON 2019) Düzenleme Kurulu II. Toplantısı 06 Temmuz 2019 tarihinde İTÜ Elektrik - Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

EMO İSTANBUL ŞUBESİ ESKİ BAŞKANLARINDAN ÜNAL ERDOĞAN`A ZİYARET 05.07.2019

    

Uzun süredir rahatsız olan ,İstanbul Şubemiz Eski Başkanlarından Ünal Erdoğan`ı Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Celepsoy ,Danışma Kurulu Başkanı Ethem Erkoç ve Cemil Kocatepe ile birlikte evinde ziyaret edilip meslekte 50.yıllık Plaketi sunulmuştur.Ünal Erdoğan`a geçmiş olsun der,kısa zamanda aramıza dönmesini temenni ederiz.

İ.Ü. CERRAHPAŞA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ DERECEYLE BİTİREN GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA PLAKETLERİ VERİLDİ 03.07.2019

    

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Elektrik-elektronik Mühendisiliği bölümünü dereceyle bitiren meslektaş adaylarımıza 03 Temmuz 2019 Çarşamba günü yapılan tören ile plaketleri verildi. Bölümünü üçüncülükle bitiren Hazal Şimşir`e ödülünü EMO İstanbul Şubesi YK adına F. Kemal Özoğuz takdim etti.

ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR PROGRAMI BAŞARIYLA SONA ERDİ 02.07.2019

    

Koç Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeynep Direk danışmanlığında; Oğuzcan Karabulut idaresinde 12 Nisan 2019 tarihinde başlayan `Çağdaş Etik Sorunlar` konulu program 28 Haziran 2019 tarihinde son buldu

SİVAS KATLİAMI`NIN ACISI HALA YÜREĞİMİZDE… 02.07.2019

    

Unutmadık, unutmayacağız! 2 Temmuz Sivas Katliamı’nı 26. yılında bir kez daha lanetliyoruz! Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu`nun, 2 Temmuz Sivas Katliamı`nın yıldönümü nedeniyle yaptığı basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİNİ DERECEYLE BİTİREN GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA PLAKETLERİ VERİLDİ 01.07.2019

    

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik - Elektronik Fakültesine dereceyle bitiren meslektaş adaylarımıza 1 Temmuz 2019 Pazartesi günü yapılan tören ile plaketleri verildi. Törene EMO İstanbul Şubesi YK üyelerimiz F. Kemal Özoğuz ve Hakkı Kaya Ocakaçan katıldı.

SEÇİM BİTTİ ARTIK ZAM VAKTİ 01.07.2019

    

Elektrik fiyatlarına yapılan yüzde 15 zamla 4 kişilik bir ailenin asgari aylık faturası 142 TL’ye çıktı. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) 46. Dönem Yönetim Kurulu`nun zamla ilgili basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

CEM YAZICI ŞUBEMİZDE ANILDI 28.06.2019

    

Ansızın aramızdan ayrılan; şubemiz çalışmalarında uzunca yıllar görev üstlenmiş olan Cem Yazıcı anma toplantısı 27 Haziran 2019 Perşembe günü şubemiz Alaettin Anahtarcı - K. Tülin Aydın Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.

PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ DEĞİŞİKLİĞİ`NİN YÜRÜTMESİ DURDURULDU! 24.06.2019

    

MÜELLİF, DENETÇİ VE ŞANTİYE ŞEFLERİNİN İMZALARINA YER VERMEYEN YAPI RUHSATI FORMUNUN DÜZENLENDİĞİ PLANLI ALANLAR İMAR YÖNETMELİĞİ DEĞİŞİKLİĞİNİN DE YÜRÜTMESİ DURDURULDU!

GEZİ DİRENİŞİ ÜLKEMİZİN ONURUDUR, YARGILANAMAZ 21.06.2019

    

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz 21 Haziran 2019 tarihinde yaptığı basın açıklamasıyla kamuoyunu 24-25 Haziran’da Silivri’de görülecek Gezi Davasına katılmaya ve ülkemizin onuruna sahip çıkmaya davet etti.

BİYODİNAMİK SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 21.06.2019

    

Biyodinamik Aydınlatma başlıklı seminer üyemiz Elektrik Mühendisi Erdoğan Dursunoğlu tarafından 20 Haziran 2019 Cuma günü verildi. Seminer sonunda katkılarından dolayı Erdoğan Dursunoğlu`na plaket verildi.

12 YAŞINDAKİ ONUR BAĞLAN`IN ÖLÜMÜNDE İHMAL VAR. 21.06.2019

    

12 yaşındaki Onur Bağlan`ın parkta oynarken ihmal sonucu, aydınlatma direğindeki elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetmesine dair EMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Mustafa Aydın`ın Habertürk Televizyonuna verdiği röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


ÇAĞDAŞ ETİK SORUNLAR KONULU PROGRAMLAR`IN İKİNCİSİ ŞUBEMİZDE YAPILDI

22.04.2019
 


Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri