MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 16  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ.. 03.08.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 02 Ağustos 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI. 03.08.2017

    

Şubemiz Denetçileri tarafından 02 Ağustos 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğinin idari ve mali denetlemesi gerçekleştirildi.

BEP-TR II ORYANTASYON EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ 25.07.2017

    

Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı olarak görev yapan, ilgili odasından serbest müşavir mühendis veya serbest mimar belgesi sahibi üyelerimizi/diğer meslek odalarına üye olanları mevzuat değişiklikleri hakkında bilgilendirmek ve enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında binalarda enerji performansı yazılımı BEP-TR II`ye geçişini sağlamak amacıyla 03 Temmuz 2017, 10 Temmuz 2017 ve 24 Temmuz 2017 tarihlerinde Şubemizde BEP TR II Oryantasyon eğitimleri düzenlendi.

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ 18.05.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 17 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI 18.05.2017

    

Şubemiz Denetçileri tarafından 17 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğinin idari ve mali denetlemesi gerçekleştirildi.

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 13.05.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından üyelere yönelik olarak 13 Mayıs 2017 tarihinde Şube seminer salonunda “Güneş Enerjisi Sistemleri” konulu bir bilgilendirme semineri yapıldı. 2 saatlik bilgilendirmenin ardından Dicle Üniversitesi Güneş Enerjisi Santraline bir de gezi düzenlendi..Devamı için tıklayınız.

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ 09.05.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 08 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Batman İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI 09.05.2017

    

Şubemiz Denetçileri tarafından 08 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Batman İl Temsilciliğinin idari ve mali denetlemesi gerçekleştirildi.

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ. 03.05.2017

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 02 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Mardin İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ DENETLEMESİ YAPILDI 03.05.2017

    

Şubemiz Denetçileri tarafından 02 Mayıs 2017 tarihinde Şubemize bağlı EMO Mardin İl Temsilciliğinin idari ve mali denetlemesi gerçekleştirildi.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş VE TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 18.06.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 17 Haziran 2016 tarihinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş ve TEDAŞ Dicle Bölge Koordinatörlüğünde bulunan işyerlerine ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı. Yine bu ziyaretlerde, Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından son dönemde bölgemizdeki çatışmalı süreçte zarar gören halkımızla dayanışma için başlatılan Buzdolabı Kampanyası hakkında üyelerimiz bilgilendirilerek kampanyanın duyurusu ve yaygınlaştırılmasına ilişkin değerlendirilmeler de yapıldı.

TELEKOM DOĞU 2 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE DİYARBAKIR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 17.06.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 16 Haziran 2016 tarihinde Telekom Doğu 2 Bölge Müdürlüğü ve Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde bulunan işyerlerimize ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı. Yine bu ziyaretlerde, Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından son dönemde bölgemizdeki çatışmalı süreçte zarar gören halkımızla dayanışma için başlatılan Buzdolabı Kampanyası hakkında üyelerimiz bilgilendirilerek kampanyanın duyurusu ve yaygınlaştırılmasına ilişkin değerlendirilmeler de yapıldı.

KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE TEİAŞ DİYARBAKIR İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 25.05.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü ve TEİAŞ Diyarbakır İşletme ve Bakım Müdürlüğünde bulunan işyerlerimize ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 09.05.2016

    

06-08 Mayıs 2016 tarihlerinde Şubemiz tarafından MİSEM kapsamında Diyarbakır`da Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi yapıldı..

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 08.05.2016

    

05-07 Mayıs 2016 tarihlerinde Şubemiz tarafından MİSEM kapsamında Malatya`da Katodik Koruma Eğitimi yapıldı..

MALATYA`DA `ELEKTROMAĞNETİK ALAN TEORİSİNE GENEL BİR BAKIŞ` KONULU PANEL DÜZENLENDİ.. 05.05.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Malatya İl Temsilciliği koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak 06 Mayıs 2016 tarihinde Malatya`da İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans salonunda ` Elektromağnetik Alan Teorisine Genel Bir Bakış` konulu bir panel düzenlendi.

ATEMPO-PANASONİC FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.. 28.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak Panasonic-Atempo Firmaları tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde Şubemizde `Toplu Güvenlik Çözümleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri` konulu Firma tanıtımı/Bilgilendirme semineri yapıldı.

DİCLE ÜNİVERSİTESİNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETİ DÜZENLENDİ. 27.04.2016

    

26 Nisan 2016 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuzca Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümüne işyeri ve üye ziyareti düzenlendi.Bölümden sorumlu işyeri temsilci ve akademisyen üyelerimizin ziyaretinde Üniversite EMO arasındaki ilişkiler, mesleki ve bilimsel olarak yapılabilecek işbirlikleri, bölümde okuyan EMO Genç Üyelerinin sorunları ve çözüme ilişkin değerlendirmeler yapıldı.Ayrıca Üniversitede yapılan Güneş Enerji Santrali de (GES) de Yönetim Kurulumuzca ziyaret edildi.

MALATYA`DA FLUKE FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI. 21.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Malatya İl Temsilciliği koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak Fluke Firması tarafından 20 Nisan 2016 tarihinde Malatya Ramada Plaza Hotel‘de ‘Bina ve Tesislerde Termal Kamera kullanımı ve Yararları‘ konulu Bilgilendirme semineri/Firma tanıtımı semineri yapıldı.

MALATYA`DA YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 09.04.2016

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğinde MİSEM kapsamında 06-08 Nisan 2016 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme sorumluluğu Eğitimi düzenlendi.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri