MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 16  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 13.05.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından üyelere yönelik olarak 13 Mayıs 2017 tarihinde Şube seminer salonunda “Güneş Enerjisi Sistemleri” konulu bir bilgilendirme semineri yapıldı. 2 saatlik bilgilendirmenin ardından Dicle Üniversitesi Güneş Enerjisi Santraline bir de gezi düzenlendi..Devamı için tıklayınız.

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş VE TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 18.06.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 17 Haziran 2016 tarihinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş ve TEDAŞ Dicle Bölge Koordinatörlüğünde bulunan işyerlerine ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı. Yine bu ziyaretlerde, Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından son dönemde bölgemizdeki çatışmalı süreçte zarar gören halkımızla dayanışma için başlatılan Buzdolabı Kampanyası hakkında üyelerimiz bilgilendirilerek kampanyanın duyurusu ve yaygınlaştırılmasına ilişkin değerlendirilmeler de yapıldı.

TELEKOM DOĞU 2 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE DİYARBAKIR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 17.06.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 16 Haziran 2016 tarihinde Telekom Doğu 2 Bölge Müdürlüğü ve Diyarbakır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde bulunan işyerlerimize ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı. Yine bu ziyaretlerde, Şubemizin de aralarında yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından son dönemde bölgemizdeki çatışmalı süreçte zarar gören halkımızla dayanışma için başlatılan Buzdolabı Kampanyası hakkında üyelerimiz bilgilendirilerek kampanyanın duyurusu ve yaygınlaştırılmasına ilişkin değerlendirilmeler de yapıldı.

KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE TEİAŞ DİYARBAKIR İŞLETME VE BAKIM MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ. 25.05.2016

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü ve TEİAŞ Diyarbakır İşletme ve Bakım Müdürlüğünde bulunan işyerlerimize ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 09.05.2016

    

06-08 Mayıs 2016 tarihlerinde Şubemiz tarafından MİSEM kapsamında Diyarbakır`da Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi yapıldı..

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 08.05.2016

    

05-07 Mayıs 2016 tarihlerinde Şubemiz tarafından MİSEM kapsamında Malatya`da Katodik Koruma Eğitimi yapıldı..

MALATYA`DA `ELEKTROMAĞNETİK ALAN TEORİSİNE GENEL BİR BAKIŞ` KONULU PANEL DÜZENLENDİ.. 05.05.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Malatya İl Temsilciliği koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak 06 Mayıs 2016 tarihinde Malatya`da İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans salonunda ` Elektromağnetik Alan Teorisine Genel Bir Bakış` konulu bir panel düzenlendi.

ATEMPO-PANASONİC FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.. 28.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak Panasonic-Atempo Firmaları tarafından 30 Nisan 2016 tarihinde Şubemizde `Toplu Güvenlik Çözümleri, Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri` konulu Firma tanıtımı/Bilgilendirme semineri yapıldı.

DİCLE ÜNİVERSİTESİNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETİ DÜZENLENDİ. 27.04.2016

    

26 Nisan 2016 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuzca Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümüne işyeri ve üye ziyareti düzenlendi.Bölümden sorumlu işyeri temsilci ve akademisyen üyelerimizin ziyaretinde Üniversite EMO arasındaki ilişkiler, mesleki ve bilimsel olarak yapılabilecek işbirlikleri, bölümde okuyan EMO Genç Üyelerinin sorunları ve çözüme ilişkin değerlendirmeler yapıldı.Ayrıca Üniversitede yapılan Güneş Enerji Santrali de (GES) de Yönetim Kurulumuzca ziyaret edildi.

MALATYA`DA FLUKE FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI. 21.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Malatya İl Temsilciliği koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak Fluke Firması tarafından 20 Nisan 2016 tarihinde Malatya Ramada Plaza Hotel‘de ‘Bina ve Tesislerde Termal Kamera kullanımı ve Yararları‘ konulu Bilgilendirme semineri/Firma tanıtımı semineri yapıldı.

MALATYA`DA YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 09.04.2016

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğinde MİSEM kapsamında 06-08 Nisan 2016 tarihlerinde YG Tesislerinde İşletme sorumluluğu Eğitimi düzenlendi.

MALATYA`DA `TRAMBÜS‘E DAİR HERŞEY` KONULU PANEL DÜZENLENDİ.. 29.03.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi Malatya İl Temsilciliği, İnönü Üniversitesi, IEEE işbirliği ile `Trambüs‘e Dair Herşey` konulu bir panel düzenlendi. Yazının devamı için tıklayınız.

MALATYA`DA MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ. 21.03.2016

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliğinde 18-20 Mart 2016 tarihlerinde MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi düzenlendi.

MALATYA`DA ENTES FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 17.02.2016

    

Odamız işbirliği ile Entes Firması tarafından üyelerimize yönelik olarak Malatya Ticaret ve Sanayi Odası salonunda `Reaktif Güç Kompanzasyonu ve Akıllı Enerji İzleme Sistemleri` konulu bilgilendirme semineri/firma tanıtımı düzenlendi..Yazının devamı için tıklayınız

MALATYA`DA MESLEKİ DENETİM VE PROJE UYGULAMALARI KONULARI DEĞERLENDİRİLDİ. 05.02.2016

    

EMO Malatya İl Temsilciliğimiz tarafından 04 Şubat 2016 tarihinde Malatya’da faaliyet yürüten SMM’li üyeler, Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi Belediyeleri ile Malatya Çevre ve Şehircilik il müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla Temsilciliğimizde `Mesleki denetim, proje uygulamaları` konularının ele alınarak değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi.

MALATYA`DA EKOSİNERJİ FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ 29.01.2016

    

Odamız işbirliği ile Ekosinerji Firması tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde üyelerimizin katılıyla Malatya Ticaret ve Sanayi Odası salonunda `Uzaktan İzleme ve OG Hücreler` konulu Bilgilendirme semineri/firma tanıtımı düzenlendi.

YENİLENEBİLİR ENERJİ GÜNEŞ, MEVZUAT VE UYGULAMALARI PANELİ DÜZENLENDİ.. 22.12.2015

    

Şubemize bağlı EMO Malatya İl Temsilciliği sınırlarında yer alan üyelerimize yönelik olarak, 21 Aralık 2015 tarihinde Malatya Ticaret Sanayi Odası salonunda `Yenilenebilir Enerji,Güneş, Mevzuat ve Uygulamaları` konulu bir panel düzenlendi..Ayrıntılar için tıklayınız..

MALATYA`DA SCHNEİDER FİRMA TANITIMI/BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ. 03.12.2015

    

Şubemize bağlı Malatya İl Temsilciliği tarafından 2 Aralık 2015 tarihinde üyelerimizin katılımıyla Malatya`da Schneider Firma tanıtımı /bilgilendirme semineri yapıldı.

`YENİLENEBİLİR ENERJİ GÜNEŞ, MEVZUAT VE UYGULAMALARI` ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. 13.10.2015

    

Elektrik Mühendisleri Odası Van İl Temsilciliğimiz tarafından 12 ekim 2015 tarihinde saat 10.00 da Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesi Nihat Bayşu Konferans salonunda `Yenilenebilir Enerji Güneş, Mevzuat Ve Uygulamaları` konulu bir etkinlik düzenlendi.Ayrıntılar için tıklayınız.

İNADINA BARIŞ 10.10.2015

    

Ankara`da bugün yapılacak `Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi`nin buluşma ve toplanma alanı olan Ankara Tren Garı bölgesinde gerçekleştirilen bombalı saldırıda, ilk resmi rakamlara göre 30 yurttaşımız yaşamını yitirmiş, 126 kişi de yaralanmıştır. Günler öncesinden yapılacağı belli olan, izinleri alınmış mitingde can güvenliği sağlanmamıştır. Saldırı sonrasında ise tam bir kaos oluşmuştur. Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi`ne yapılan saldırıları kınıyoruz.Saldırıları önlemeyen sorumlular derhal görevden alınmalı; İçişleri Bakanı başta olmak üzere Bakanlar Kurulu istifa etmelidir.

 

Çok Okunanlar


Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri