MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 18  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ŞUBEMİZ KOORDİNASYONUYLA BİLGİLENDİRME/FİRMA TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.. 11.03.2019

    

Şubemiz koordinasyonuyla TEKSAN Firması tarafından üyelerimize yönelik olarak 28 Mart 2019 tarihinde 14:00-17:00 saatleri arasında Şubemiz salonunda Bilgilendirme/Firma Tanıtım semineri düzenlenecektir.Yazının devamı için tıklayınız...

FİRMA TANITIM TOPLANTISI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 27.02.2019

    

Şubemiz koordinasyonuyla üyelerimize yönelik olarak 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 14:00 te Şubemiz seminer salonunda Schneider Elektrik Firması tarafından Bilgilendirme Semineri/Firma Tanıtımı yapıldı..Yazının devamı için tıklayınız..

İÇ TESİSAT PROJE UYGULAMALARI KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI 05.01.2019

    

Şubemiz organizasyonuyla 05 Ocak 2019 tarihinde üyelerimize yönelik olarak Şubemizde `Elektrik İç Tesisat Proje Uygulamaları` konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.Şubemiz üyesi Elektrik-Elektronik Mühendisi Ramazan Altın tarafından düzenlenen seminere 50`yi aşkın üyemiz katılım sağladı.

FİRMA TANITIMI TOPLANTISI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 14.12.2018

    

Şubemiz nezaretinde Mavili Elektronik tarafından 14 Aralık 2018 tarihinde üyelerimiz için Şubemizde `Bina Güvenliği, Gaz ve Yangın Algılama Sistemleri` konulu Firma Tanıtımı Toplantısı/Bilgilendirme Semineri düzenlendi..

EMO GENÇ ÜYELERİNE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ 13.12.2018

    

12 Aralık 2018 tarihinde EMO Genç üyelerimize yönelik olarak Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Bayram Arslan tarafından, Şubemizde ,Autocad programı ile Elektrik İç Tesisat Proje Uygulamaları konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.

FİRMA TANITIMI TOPLANTISI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 05.12.2018

    

Şubemiz nezaretinde Mavili Elektronik tarafından 04 Aralık 2018 tarihinde Şubemize bağlı EMO Van İl Temsilciliği üyeleri için VATSO Salonunda `Bina Güvenliği, Gaz ve Yangın Algılama Sistemleri` konulu Firma Tanıtımı Toplantısı/Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ. 30.11.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi organizasyonu ile 30 Kasım Cuma günü Saat 13.30 da Şube seminer salonunda üyelerimize yönelik olarak Şubemiz üyesi Doç. Dr. Bilal Gümüş tarafından “Güneş Enerjisi Sistemleri” konulu bir bilgilendirme semineri yapıldı.Seminere 40`ı aşkın üye katılım sağladı.

EMO TANITIM SEMİNERİ, EMO GENÇ TANIŞMA VE KAYNAŞMA ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. 10.11.2018

    

Şubemiz tarafından Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyan EMO Genç üyelerine yönelik olarak 10 Kasım 2018 tarihinde 13.00-16.00 saatleri arasında Şubemizde Şube Yönetim Kurulumuzun da katılımıyla Tanışma -Kaynaşma etkinliği ile EMO Tanıtım Semineri/bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

MİSEM YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUNLULUĞU EĞİTİMİ YAPILDI.. 09.11.2018

    

07-09 Kasım 2018 tarihlerinde Şubemizde MİSEM kapsamında YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi yapıldı..

MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ YAPILDI 15.10.2018

    

12-14 Ekim 2018 tarihlerinde Şubemizde MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar eğitimi yapıldı.

ŞUBEMİZ 20. DÖNEM 1. KOORDİNASYON VE 1. DANIŞMA KURULLARI TOPLANTILARI YAPILDI. 30.09.2018

    

29 Eylül 2018 tarihinde Şubemizin 20. Dönem 1. Koordinasyon ve Danışma Kurulları toplantıları yapıldı. Koordinasyon ve Danışma Kurul toplantılarında;Şubemiz ve bağlı temsilciliklerin idari-mali durumu, Oda faaliyetleri, Oda-üye ilişkileri ve çalışmaları, TMMOB Enerji Sempozyumu konuları ele alınarak değerlendirildi.

EMO MARDİN TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLEREK DENETLENDİ.. 14.08.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından Şube denetçilerimizin de katılımıyla 09 Ağustos 2018 tarihinde Şubemize bağlı EMO mardin İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, Temsilcilik denetlemesi gerçekleştirildi.Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ayrıca Mardin il sınırlarında faaliyet yürüten SMM-BT üyelerle de bir toplantı düzenlenerek SMM üye sorunları ve çözüm önerileri de tartışıldı.

EMO ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLEREK DENETLENDİ.. 03.08.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından Şube denetçilerimizin de katılımıyla 02 Ağustos 2018 tarihinde Şubemize bağlı EMO Şanlıurfa İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette, Temsilcilik denetlemesi gerçekleştirildi.Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.Ayrıca Şanlıurfa il sınırlarında faaliyet yürüten SMM-BT üyelerle de bir toplantı düzenlenerek SMM üye sorunları ve çözüm önerileri de tartışıldı.

EMO TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLEREK DENETLENDİ.. 08.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından Şube denetçilerimizin de katılımıyla 07 Temmuz 2018 tarihinde Şubemize bağlı EMO Tunceli İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik denetlemesi gerçekleştirildi.Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

EMO ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİMİZ ZİYARET EDİLEREK DENETLENDİ. 07.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından Şube denetçilerimizin de katılımıyla 06 Temmuz 2018 tarihinde Şubemize bağlı EMO Elazığ İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Temsilcilik denetlemesi gerçekleştirildi.Temsilcilik yapısı ve işleyişi, Oda üye ilişkileri,üye sorunları, idari ve mali yapı gibi konular ele alınarak değerlendirildi.

DEDAŞ SİSTEM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ ÜYE ZİYARETİ DÜZENLENDİ. 05.07.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 05 Temmuz 2018 tarihinde DEDAŞ Sistem İşletme Müdürlüğünde bulunan işyeri temsilciliğimize ve üyelerimize yönelik bir ziyaret düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı..

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İLE ENERJİ SORUNLARI ELE ALINDI. 23.05.2018

    

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Şirket Yetkilileri ile Şube Yönetim Kurulumuz arasında 23 Mayıs 2018 tarihinde Şubemizde; DEDAŞ abone uygulamaları, Enerji alanında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konularının ele alınarak değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

SMM ÜYE TOPLANTISI YAPILDI 04.05.2018

    

Şubemizde Diyarbakır ilinde faaliyet yürüten SMM üyeleriyle; Dağıtım Şireketi uygulamaları, Enerji alanında yaşanan sorunlar, SMM üye sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği bir toplantı yapıldı..

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİNE VE TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETLERİ DÜZENLENDİ... 02.05.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 2 Mayıs 2018 tarihinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş`ne ve TEDAŞ Dicle Bölge Koordinatörlüğü ile şirket ve kurumda bulunan üyelerimize yönelik ziyaretler düzenlendi. Ziyarette; Şirket Yetkilileri ile kurum temsilcileriyle; DEDAŞ uygulamaları ve çalışmaları, Enerji alanında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konularının yanısıra Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinliklikleri hakkında görüş alışverişinde bulunularak bu konularda bir takım değerlendirmeler yapıldı.

DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE İŞYERİ-ÜYE ZİYARETİ DÜZENLENDİ... 26.04.2018

    

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde DSİ 10. Bölge Müdürlüğüne ve işyerinde bulunan üyelerimize yönelik bir ziyaret düzenlendi. Ziyarette; Oda-üye ilişkisi, Oda çalışmaları ve etkinlikleri, üye sorunları hakkında değerlendirmeler yapıldı..

 

Çok Okunanlar


FİRMA TANITIM TOPLANTISI/BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

ŞUBEMİZ KOORDİNASYONUYLA BİLGİLENDİRME/FİRMA TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR..

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri