MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

TEMSİLCİLİKLER


TEMSİLCİLİKLER (İL-İLÇE TEMSİLCİLERİ)

AĞRI TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEMAHMUT ÖZHAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇAĞLAR KILIÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFERHAT ÖZKAN ÇAPAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMİT SÖNMEZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMUHAMMED ONUR POLAT 

CUMHURİYET CAD. AĞRI TİCARET MERKEZİ K:3 NO:22 MERKEZ - AĞRI

 

BATMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM YILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESEYİTHAN KAYA 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÇİDEM CANSAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEBİLAL ALTUNÇ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEFIRAT ALTUN 

MEYDAN MAH. 2000 İŞ MERKEZİ K:4 NO:410 MERKEZ - BATMAN
TELEFON: +90 488 2133230

 

BİTLİS TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEUMUT SELÇİN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEABDULLAH AKTAŞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET SAKİN YILMAZ 

AN TEİAŞ 17. İLETİM TESİSİ VE İŞLETME GRUP MÜD. TATVAN BAKIM VE İŞLETME FATİH MAH. YENİ SANAYİ YANI TATVAN - BİTLİS

 

ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESELÇUK ALBAYRAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EMİR 

İZZETPAŞA MH. ŞEHİT BİNBAŞI SABRİ SK. NO:1/2 MERKEZ - ELAZIĞ
TELEFON: +90 424 2386557 / +90 424 2380272   FAKS: +90 424 2380272

 

HAKKARİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEADEM ÇATAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖZGEN CANAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHAMDULLAH TEMEL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEEVREN TAŞ 

TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜ TEKRE KAVŞAĞI MERKEZ - HAKKARİ
TELEFON: +90 438 5551000   FAKS: +90 438 5551000

 

MALATYA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEHATİCE BİLGE ÇAKIR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET ZEKİ HEDEKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET BÖLÜKOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEDİDEM AĞDAĞ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT KÖSEOĞLU 

NİYAZİ MAHALLESİ MISRİ CAD. TOPÇUOĞLU APT. NO:201/1 NO:11 MERKEZ - MALATYA
TELEFON: +90 422 3259320   FAKS: +90 422 3259320

 

MARDİN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENESLİHAN ÇİÇEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESERHAT CEYLAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT TAŞ 

KARAYOLLARI ARKASI KÜLTÜR İŞ MERKEZİ K:4 NO:15 MERKEZ - MARDİN
TELEFON: +90 482 2124165   FAKS: +90 482 2132158

 

ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYENECATİ KIRMIZITOPRAK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET FATİH CAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEÖMER BOZDAL 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEHÜLYA TUĞALAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET EMİN GÖLLÜ 

Temsilci Yardımcısı:

BAMYASUYU MAH. 147. SOK. STAD APT. B BLOK K:7 NO:14 MERKEZ - ŞANLIURFA
TELEFON: +90 414 3164527   FAKS: +90 414 3164527

 

ŞIRNAK TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEGOMAN SARIYILDIZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEAHMET AÇAR 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYERIDVAN ERKUL 

ŞAH MAHALLESİ HÖKENEK CADDESİ SARIYILDIZ PASAJI NO:27 CİZRE - ŞIRNAK
TELEFON: +90 486 6169597

 

TUNCELİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYEYILMAZ GÖK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYECENGİZ ŞİMŞEK 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEALİ ŞEVKET SÖNMEZ 

TUNCELİ İL ÖZEL İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ - TUNCELİ
TELEFON: +90 428 2132120

 

VAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

ÜYESÜLEYMAN BALKAN 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYESUNULLAH CANBEY 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMEHMET NURİ YAVUZ 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEMURAT AYDINCİOĞLU 

Temsilci Yardımcısı:

ÜYEYALÇİN TOKGÖZ 

HASTANE CAD. 1438 ÇAVUŞBALI SOK. NEDİMODABAŞI TİCARET MERKEZİ B BLOK K:5 NO:63 MERKEZ - VAN
TELEFON: +90 432 2152725   FAKS: +90 432 2152725

 

İŞYERİ TEMSİLCİLERİ

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. DİYARBAKIR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEÜMİT ERKİZ 

DİCLE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Temsilci:

ÜYEBİLAL GÜMÜŞ 

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DİSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET CANSEVER 

DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAHMET HÜNÜR 

KARAYOLLARI 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEAKTAN ATLI 

T.C. DİYARBAKIR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYESERHAT EKMEZ 

TEDAŞ DİCLE BÖLGE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYELOKMAN ÇETİNTAŞ 

TEİAŞ DİYARBAKIR İLETİM ŞEBEKEVE İŞLETME BAKIM MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEDİLARA GÜZELGÜL 

TEMSAN A.Ş.

Temsilci:

ÜYEVEYSEL SERKAN YILMAZ 

TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş

Temsilci:

ÜYEİBRAHİM HALİL YAVUZ 

TÜRK TELEKOM A.Ş DOĞU 2 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Temsilci:

ÜYEİLHAMİ POYRAZ 

Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri