MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 19

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 79  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

EKB UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ YAPILDI 25.10.2018

    

MİSEM Kapsamında Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı (Yeni Tasarlanan Bina) Eğitimi 22-24 Ekim 2018 tarihleri arasında Şubemizde, Teknik Personelimiz Mehmet Burak DEMİR`in anlatımıyla gerçekleşti. Eğitime, Şubemiz üyelerinin yanı sıra TMMOB`a bağlı diğer Odaların üyeleri de katılım sağladılar.

EMO-GENÇ ÜYELERİMİZE `MUTLULUĞUN REÇETESİ` SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 25.10.2018

    

Akdeniz Üniversitesi EMO-Genç Temsilcisi Doğan ŞİMSEK’in talebi üzerine, Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik `Mutluluğun Reçetesi` adlı söyleşi düzenlendi. Günümüzün yoğun ve stresli hayatından biraz olsun öğrencileri uzaklaştırmak; ayrıca vize dönemi öncesinde onları motive etmek amacıyla düzenlenen söyleşi, Üyemiz Doğa ULAŞ tarafından 24 Ekim 2018 tarihinde AÜ Mühendislik Fakültesi seminer salonunda gerçekleştirildi.

ANTALYA GENÇ OSD`DEN ŞUBEMİZE ZİYARET! 25.10.2018

    

Antalya Genç Organize Sanayi Derneği (Genç OSD) Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Ekim 2018 tarihinde Şube Yönetim Kurulumuza ziyarette bulundu. Ziyarette; Genç OSD Başkanı Canan GÜRKAN, Şube Yönetim Kurulumuza başarı dileklerini iletirken, derneklerinin faaliyetlerini ve gelecekteki hedeflerini anlattı. Görüşmede Şube Yönetim Kurulu Başkanımız İlhan METİN, Ülke, kent ve meslek yararına olan çalışmalarda sivil toplum örgütlerinin dayanışma içerisinde olması, ortak çalışma alanlarının yaratılması gerektiğini vurguladı ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

ŞUBEMİZDE BEP-TR2 ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 25.10.2018

    

MİSEM kapsamında, binalarda enerji performansı yazılımı ve masaüstü uygulaması olan BEP TR-II oryantasyon eğitimi, 25 Ekim 2018 tarihinde Şubemiz`de düzenlendi. Şube Teknik Görevlimiz Mehmet Burak DEMİR ‘in anlatımıyla düzenlenen eğitimde katılımcılara binalarda enerji kimlik belgesi düzenlenmesi hakkında uygulamalı olarak bilgilendirmede bulunuldu.

DUYURU: BİLİRKİŞİLİK BAŞVURULARI 5 KASIM`DA BAŞLIYOR! 22.10.2018

    

T.C. Adalet Bakanlığı, Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü, Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından 4 Ekim 2018 tarihinde `Bilirkişiliğe Kabule ve Bilirkişilik Başvuru Usul ve Esaslarına İlişkin Duyuru` yayınladı. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

YENİ NESİL AYDINLATMA VE ANAHTAR PRİZ TEKNOLOJİSİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ 22.10.2018

    

Şubemiz ve Ovivo Electric-BDY Elektrik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması işbirliği ile 20 Ekim 2018 Cumartesi günü Şubemizde `Yeni Nesil Aydınlatma ve Anahtar Priz Teknolojisi` konulu teknik seminer düzenlendi. Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşen seminerin açılış konuşması, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet AYDIN tarafından yapıldı. Seminer sonundaki soru cevap kısmının ardından verilen kokteyl ile etkinlik tamamlandı.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE EMO-GENÇ STANDI AÇILDI 17.10.2018

    

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Binasına 16-17 Ekim 2018 tarihleri arasında EMO-Genç standı açıldı. Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü`ne yeni kayıt olan öğrencilere EMO`nun yapısı ve EMO Antalya Şubesi etkinlikleri hakkında bilgi verilirken; EMO-Genç’in amacı ve faaliyetleri hakkında da bilgilendirmede bulunuldu, EMO-Genç’e üye olmaları sağlandı.

TEKNİK SEMİNER: YENİ NESİL AYDINLATMA VE ANAHTAR PRİZ TEKNOLOJİSİ 13.10.2018

    

Şubemiz ve Ovivo Electric-BDY Elektrik İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması işbirliği ile 20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13:00`da Şubemiz seminer salonunda `Yeni Nesil Aydınlatma ve Anahtar Priz Teknolojisi` konulu seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup, seminere tüm üyelerimiz davetlidir.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 12.10.2018

    

YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi, 10-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi. MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın anlatımıyla gerçekleştirilen eğitimin ikinci gününde Şubemiz YG Laboratuvarında katılımcılara YG malzemeleri ve manevralar hakkında pratik eğitim verildi. Eğitimin son günü TEİAŞ 19.Bölge Müdürlüğü`ne ait Akorsan Trafo Merkezi`ne düzenlenen teknik gezi ile 3 günlük eğitim tamamlandı.

JENERATÖR ÇALIŞMA PRENSİPLERİ SEMİNERİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 08.10.2018

    

Şubemiz ve Arken Jeneratör A.Ş. firması iş birliği ile 06 Ekim 2018 Cumartesi günü Şubemizde “Jeneratör Çalışma Prensipleri” konulu teknik seminer düzenlendi. Üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşen seminerde jeneratör sistem bileşenleri nasıl çalışır, jeneratör alımında dikkat edilecek hususlar, senkron jeneratör sistemleri, jeneratör garanti süreleri, havalandırma ve montaj esnasında önemli hususlar gibi teknik konular katılımcılara aktarıldı. Seminer sonundaki soru cevap kısmının ardından verilen kokteyl ile etkinlik tamamlandı.

`YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI SEMPOZYUMU 2019` DÜZENLEME KURULU TOPLANTISI YAPILDI 01.10.2018

    

Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi yürütücülüğünde 2019 yılında 10.su düzenlenecek olan Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sempozyumu’nun Düzenleme Kurulu ilk toplantısı 29 Eylül 2018 tarihinde Şube Hizmet Binamızda gerçekleşti. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TEKNİK SEMİNER: JENERATÖR ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 26.09.2018

    

Şubemiz ve ARKEN Jeneratör A.Ş. firması işbirliği ile 06 Ekim 2018 Cumartesi günü saat: 13.00`da Şubemiz seminer salonunda “Jeneratör Çalışma Prensipleri” konulu teknik seminer verilecektir. Seminer sonunda kokteyl düzenlenecek olup seminere tüm üyelerimiz davetlidir. Seminer konularına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE DÜZENLENDİ 24.09.2018

    

MİSEM Kapsamında `Elektrik SMM Eğitimi` 19-20-21 Eylül 2018 tarihlerinde MİSEM Eğitmeni Elektrik Mühendisi Rüştü BEKDİKHAN`ın sunumu ile Şubemizde gerçekleştirildi. 25 Üyemizin katıldığı eğitimde; yönetmelikler, kompanzasyon ve harmonikler, zayıf akım sistemleri, OG dağıtım sistemleri, elektrik tesislerinde dolaylı dokunmaya karşı koruma ve topraklama konuları katılımcılara aktarıldı.

TMMOB ANTALYA İKK: 19 EYLÜL TMMOB MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ! 20.09.2018

    

TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü kapsamında 19.09.2018 tarihinde Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu bileşenleri ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasının tam metnine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 19.09.2018

    

Şubemiz Sosyal Etkinlikleri kapsamında, üyelerimiz ve üye yakınlarından oluşan EMO Antalya Şubesi Türk Müziği Korosu (Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği korosu) 18.09.2018 tarihinde çalışmalarına başladı. Koromuz, çalışmalarına her Salı günü Şubemiz Hizmet Binası`nda saat 18.00-20:00 arasında devam edecek olup, müziğe ilgi duyan ve koroya katılmak isteyen üyelerimiz, 25 Eylül 2018 tarihine kadar Şubemize kayıt yaptırabileceklerdir.

ŞUBEMİZDE ASANSÖR SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 14.09.2018

    

MİSEM (Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi) kapsamında Asansör SMM Eğitimi, MİSEM Eğitmeni üyemiz İbrahim KÜCÜ`nün anlatımıyla 10-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Şubemizde gerçekleşti. Eğitimde TMMOB-EMO yasa ve yönetmelikleri, asansörlerin genel tanıtımları, hukuki ve mali sorumluluklar, ilgili mevzuat ve yönetmelikler, standartlar, başlıca asansör elemanları ve örnek avan proje hazırlanması konularında bilgiler katılımcılara aktarıldı. Asansörlerin, aylık ve yıllık bazda kontrol ve bakımlarının nasıl yapılacağı konusu, şube hizmet binamızın asansöründe ve makina dairesinde uygulamalı olarak da anlatıldıktan sonra eğitim sona erdi.

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ 10.09.2018

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerimde Topraklamalar Eğitimi 05-06-07 Eylül 2018 tarihlerinde EMO Isparta Temsilciliği`nde yapıldı. MİSEM Eğitmeni Ahmet ŞAFAK tarafından verilen ve uygulamalı eğitimin de yapıldığı eğitime 19 üyemiz katılım sağladı.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİNE KATILIM SAĞLANDI 31.08.2018

    

Büyük Taarruz Zaferi`nin 96. yıl dönümü vesilesiyle 30 Ağustos 2018 tarihinde T.C. Antalya Valiliği tarafından Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı`na düzenlenen çelenk sunma törenine Şube çelengimiz ile katılım sağlandı.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI`MIZ KUTLU OLSUN! 28.08.2018

    

Bugün, binlerce kahramanımızın; ulusumuzun birliği, bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını feda ettiği Büyük Taarruz Zaferi`nin 96. yıldönümü… Bu yüzden zaferlerle dolu Türk tarihinde 30 Ağustos’un yeri ve önemi her zaman bambaşka olacaktır. Bu büyük zaferin yıldönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı coşkuyla kutluyor; bize bağımsızlığımızı armağan eden başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz.

EMO ANTALYA ŞUBESİ DANIŞMA KURULU 2. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ 27.08.2018

    

EMO Antalya Şubesi 13. Dönem Danışma Kurulu ikinci toplantısı, 17 Ağustos 2018 tarihinde Şubemiz seminer salonunda yapıldı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Şaban TAT’ın açılış konuşmasının ardından oluşturulan Divan’da, EMO Isparta İl Temsilcilimiz Güner MERDAN ve Şube Teknik Müdürümüz Niyazi İL yer aldılar. Haberin devamına yazımız ekinden ulaşabilirsiniz.

 


EMO ANTALYA ŞUBESİ`NİN ANITKABİR ZİYARETİ!

03.04.2018
 


Çok Okunanlar


SAKLIKENT KAYAK & KAR GEZİSİ DÜZENLENECEKTİR!

EKB UZMANI EĞİTİMİ YAPILDI

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK SMM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

AKDENİZ EDAŞ ISPARTA İL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

AHMET ÜNSAL MEZARI BAŞINDA ANILDI

SAKLIKENT KAYAK MERKEZİNE GEZİ DÜZENLENDİ

ŞUBEMİZDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İŞYERİ ZİYARETLERİ

ÜYELERİMİZ’İN TİYATRO GÖSTERİSİNDE BULUŞALIM!

ŞUBEMİZDE BEP TR-II ORYANTASYON EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2019 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri