MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 20

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 89  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

AKDENİZ EDAŞ DOĞU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ 26.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT, yönetim kurulu üyelerimiz ve EMO Alanya İlçe Temsilcilerimiz, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Doğu Bölge Müdürü M.Emin ŞEKEROĞLU`nu makamında ziyaret ettiler. Görüşmede oda çalışmaları ve meslek alanlarımıza ilişkin değerlendirmeler yapılarak, kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı.

YÖNETİM KURULUMUZ, ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU 26.02.2020

    

Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT ve yönetim kurulu üyelerimiz, 26 Şubat 2020 tarihinde Alanya İlçe Temsilciliği üyelerimizden Ahmet Harun MAT ve Mustafa YETGİN`e iş yerlerinde ziyarette bulundu. Şube çalışmaları ve dönem içerisinde planlanan etkinlikler ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ziyaret esnasında meslek alanlarımız ile ilgili de karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

ENEREX BASIN TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI 25.02.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihlerinde Expo Center’da düzenlenecek olan ENEREX-Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşüm Fuarı’nın, 24 Şubat 2020 tarihinde düzenlenen basın toplantısına Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

SMM KOMİSYONU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 25.02.2020

    

14. Dönem SMM Komisyonumuz, ilk toplantısını 25 Şubat 2020 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ASANSÖR VE ELEKTROMEKANİK TAŞIYICILAR KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 25.02.2020

    

Şubemizin 14. Dönem Asansör ve Elektromekanik Taşıyıcılar Komisyonu, ilk toplantısını 25 Şubat 2020 Salı günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu.

SOSYAL ETKİNLİKLER KOMİSYONUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI 24.02.2020

    

14. Dönem Sosyal Etkinlikler Komisyonumuz, ilk toplantısını 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT, saymanımız Eser ORAKLI, yönetim kurulu üyemiz Onur YAZICI ile komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME KOMİSYONUMUZ TOPLANDI 24.02.2020

    

14. Dönem Elektronik ve Haberleşme Komisyonumuz, ilk toplantısını 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Şubemizde düzenledi. Şube yönetim kurulu başkanımız Şaban TAT ve komisyon üyelerinin katılım sağladığı toplantıda görev dağılımı gerçekleştirildi ve dönem içerisinde yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmede bulunuldu.

ATSO 24.GRUP ŞUBEMİZE ZİYARETTE BULUNDU 20.02.2020

    

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 24. Grup (Elektrik enerjisi, üretim, dağıtım ve ilgili hizmet faaliyetleri) Meslek Komitesi Başkanı Ayhan ÇAKIR ve üyeleri Arif ARIKAN, Veli YAVUZCAN, Ali ACIR ve İsmail EKMEKÇİOĞLU, 19 Şubat 2020 tarihinde, Şube Başkanımız Şaban TAT ve Yönetim Kurulu Üyelerimize tebrik ziyaretinde bulundular. Komite üyelerine güzel ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

PERİYODİK KONTROL İÇİN EKİPNET’E KAYIT ZORUNLULUĞU 17.02.2020

    

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında periyodik kontrol hizmetlerini yürüten üyelerimize yönelik, İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrollerini Yapacak Yetkili Kişilerin Kayıt Programı’na (EKİPNET) kayıt zorunluluğu başladı. Haberin devamına yazımızın ekinden ulaşabilirsiniz.

ÜYEMİZE MESLEKTE 40 YIL ONUR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ 14.02.2020

    

Mesleğimizi 40 yıl boyunca gururla sürdüren 8827 Oda Sicil Numaralı üyemiz Vasfi OCAKLI`ya Meslekte 40.Yıl Onur Plaketi, Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından 12 Şubat 2020 tarihinde takdim edildi. Üyemizin, meslekte daha nice sağlıklı yıllar geçirmesini temenni ederiz.

MURATPAŞA BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ 13.02.2020

    

Şaban TAT Başkanlığındaki 14.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz 12 Şubat 2020 tarihinde, Muratpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ümit UYSAL’a ziyarette bulundu. Antalya’mıza değer katacak her projede meslek odaları ve belediye iş birliğinin öneminin vurgulandığı toplantıda ayrıca, İlçe Belediyemizin yenilenebilir enerji yatırımları konusunda da istişarede bulunuldu.

SABAN TAT, KENT GELİŞİM PLATFORMU TOPLANTISINA KATILDI 13.02.2020

    

Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban TAT, 13 Şubat 2020 tarihinde, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği-ANSİAD üyesi iş insanları ve meslek odası başkanları tarafından hayata geçirilen Kent Gelişim Platformu toplantısına katıldı. Toplantıda, kent çalışmaları ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

YÖNETİM KURULUMUZDAN ATSO ZİYARETİ 12.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve 14.Dönem Yönetim Kurulu üyelerimiz 12 Şubat 2020 tarihinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut ÇETİN’i makamında ziyaret ettiler. Kentimize ve mesleğimize değer katacak ATSO-EMO ortak projeleri hakkında fikirlerin görüşüldüğü ziyaret sonunda Çetin, memnuniyetini dile getirerek, göreve yeni başlayan yönetim kurulumuza başarılı bir çalışma dönemi dileklerinde bulundu.

TEVMOT SEMİNERİNE KATILIM SAĞLANDI 12.02.2020

    

Antalya Organize Sanayi Bölgesi, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğü’nün Birleşmiş Milletler Kalkınma Fonu iş birliğinde yürüttüğü, Türkiye’de KOBİ’lerde Enerji Verimli Motorların Teşvik Edilmesi Projesinin (TEVMOT) teşvik edilmesi amacıyla, 12 Şubat 2020 tarihinde Antalya OSB ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen tanıtım seminerine Şube Başkanımız Şaban TAT katılım sağladı.

ŞABAN TAT, TÜRK MÜZİĞİ KOROMUZU ZİYARET ETTİ. 11.02.2020

    

Şubemiz bünyesinde üyelerimiz ve yakınlarından oluşan Türk Müziği koromuz, 30 Mart 2020 tarihinde gerçekleştireceği konser için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Şube Başkanımız Şaban TAT, 11 Şubat 2020 tarihinde koromuzu ziyaret ederek çalışmalarına katkıda bulundu ve özverili çalışmalarından ötürü koro üyelerine teşekkürlerini iletti.

YÖNETİM KURULUMUZ KEPEZ BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ 11.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve 14.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz 11 Şubat 2020 tarihinde, Kepez Belediye Başkanımız Sayın Hakan TÜTÜNCܒyü makamında ziyaret etti. Görüşmede meslek alanlarımızla ilgili ve Antalya’mıza değer katacak projelerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tütüncü, yönetim kurulumuza çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundu.

ŞUBEMİZDE ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.02.2020

    

MİSEM kapsamında Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 05-07 Şubat 2020 tarihleri arasında Şubemizde düzenlendi ve eğitimin açılış konuşması Şube Başkanımız Şaban TAT tarafından yapıldı. Seminerde; Topraklama Hakkında Genel Bilgiler, Tehlike Sınırları, Toprak Geçiş Direnci, Topraklayıcılar, Ölçmeler, AG ve YG Tesislerinde Topraklama, Aşırı Gerilimlerde topraklamanın önemi, Aşırı Gerilimlere karşı önlemler, Uygulama ve Ölçme Uygulaması konularında bilgilendirme Elektrik Mühendisi üyemiz Ahmet ŞAFAK tarafından yapıldı. Eğitimin son günü Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.‘ye ait Trafo Merkezinde yapılan uygulamanın ardından eğitim tamamlandı.

ENEREX FUARINDA BULUŞALIM! 04.02.2020

    

27-29 Şubat 2020 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde (Antalya Expo Center) ilk olarak bu yıl düzenlenecek olan ENEREX ANTALYA ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE DÖNÜŞÜMÜ FUARI`nda Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak standımızla yer alacağız. Standımıza tüm üyelerimiz davetlidir.

YÖNETİM KURULUMUZ, ANTALYA OSB`Yİ ZİYARET ETTİ! 03.02.2020

    

Şube Başkanımız Şaban TAT ve 14.Dönem Yönetim Kurulu Üyelerimiz, 03 Şubat 2020 tarihinde Antalya OSB Başkanı Ali BAHAR ve Bölge Müdürü İlhan METİN`i ziyaret etti. Görüşmede meslek alanlarımız ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, OSB ve EMO işbirliği içerisinde Antalya`mız için yeni dönemde de birçok ortak proje üretilerek, birlikte yapılan çalışmalara ivme kazandırılacağı vurgulandı.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR YÖNETMELİĞİ TASLAĞI İMZALANDI 30.01.2020

    

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 19 ilçe belediyesi ve meslek odalarının katkılarıyla hazırlanan “Antalya Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği Taslağı” imza altına alındı. Antalya’mıza önemli bir değer katacağına inandığımız bu ortak mutabakatın hazırlık aşamasında, 2019 Temmuz ayından bu yana gerçekleştirilen toplantılara odamız adına Başkan Şaban Tat, Şube Saymanı Eser Oraklı ve Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Kaymaz katılım sağladılar.

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


SERİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLANDI

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2020 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.