2007 2005

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

II.SMM SEMPOZYUMU TRABZON TOPLANTISI


24 Şubat 2007 Cumartesi günü EMO Trabzon Şubesi‘nde yapılan toplantı, Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Yılmaz Odabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte,  Rize,Giresun,Iğdır İl Temsilcilikleri ve 40 üyenin katılmıyla gerçekleştirildi.

Toplantı öncesinde, Oda Yönetim Kurulumuz tarafından gerçekleştirilen, Odaya aidat borcu olmayan üyelere yönelik yaptırılan "Ferdi Kaza Sigortası" sertifikaları dağıtılmıştır.

 II. SMM Sempozyumu  Sekreteri M.Sıtkı Çiğdem tarafından, sempozyum içeriğine yönelik olarak detaylı bilgilendirme yapılan toplantıda, katılımcıların sempozyum konu başlıklarına ilişkin görüşleri alınmıştır. Sempozyuma  bildiri sunumu ve katılım sağlanarak katkı koyulması doğrultusunda ortak görüş oluşturuldu.

Toplantıya katılan bir üye tarafından, Odamızın SMM üyelerine yönelik düzenlediği SMM belgelerinin, doğrudan gerçek kişiler olan Oda üyelerine verilmesinin doğru olduğu, ayrıca sermaye şirketlerinde ortak veya ücretli olarak çalışan üyelere belge düzenlenmemesi gerektiği ifade edilmiştir.

Ayrıca Fen Adamlarıyla yaşanan sorunların görüşüldüğü toplantı sonunda, II. SMM Sempozyumuna bildiri sunumu  ve katılım sağlanarak katkı koyulması doğrultusunda ortak görüş oluşturuldu.

 

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.