2007 2005

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

II.SMM SEMPOZYUMU MERSİN TOPLANTISI


31 Mart 2007 Cumartesi günü Mersin Otel‘de gerçekleştirilen toplantıya,Mersin Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Gülbeyaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve 25 üye katıldı.Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kamer Gülbeyaz‘ın toplantıyı açış konuşmasının ardından, II.SMM Sempozyumu Sekreteri M.Sıtkı Çiğdem, sempozyumun içeriği, bildiri konuları ve yapılan çalışmalarla ilgili olarak, geniş bir bilgilendirme konuşması yaptı.


Toplantıya katılarak görüş bildiren üyeler tarafından;EMO birimlerinde proje onay aşamasında yapılan mesleki denetimlerde, uygulama birlikteliği sağlanmasının gerektiği, elektrik elektronik mühendisi ünvanlı meslektaşlarımızın, ünvanlarından dolayı karşılaştıkları sorunların nasıl
aşılacağı, kamuda çalışan elektrik tekniker ve teknisyenlerinin yetki güçlerinin üzerinde denetim yapmalarının yanlışlığı, organize sanayi bölgelerinde bulunan tesislerin yeterince denetlenemediği belirtildi.


Toplantıya katılan üyelerin, sempozyuma yönelik sordukları sorular ile belirttikleri görüşlere, II.SMM Sempozyumu Sekreteri M.Sıtkı Çiğdem tarafından açıklayıcı bilgiler verildi. Sempozyuma katılım ve bildiri sunumu için çalışma başlatılmasına yönelik alınan kararlar ile toplantı sonlandırıldı.

 
Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.