2007 2005

   · ETKİNLİK Giriş Sayfası

II.SMM SEMPOZYUMU DENİZLİ TOPLANTISI


03 Mart 2007 Cumartesi günü Denizli Barosu‘nun toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Süzük ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra 40 üye katıldı.

Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Süzük‘ün açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda, II. SMM Sempozyumu Sekreteri M.Sıtkı Çiğdem tarafından sempozyum içeriği ve çalışmaları hakkında geniş bir bilgi verildi.

Katılımcıların yoğun olarak söz aldığı toplantıda ,"I.SMM Sorunları Sempozyumu"  kararlarına yönelik gerekli, düzenlemelerin neden yapılmadığı sorusu , Şube Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Süzük  tarafından yanıtlandı.

Ayrıca toplantıya katılan üyeler tarafından, sempozyum konularının iyi seçildiği ,akademik eğitim sonunda mesleki eğitim verilmesininde gerektiği, SMM Belgelerinin şirketlerde ortak veya ücretli olarak çalışan üyelere değil,doğrudan üyenin kendisinin oluşturduğu tüzel kişilere verilmesinin doğru olacağı , EMO yönetmeliklerinin tüm birimlerde aynı uygulanmasının gerektiği ifade edildi.

Toplantı sonunda, sempozyuma bildiri sunmak üzere çalışma grupları oluşturuldu ve sempozyuma yoğun bir katılım sağlanacağı sözü verildi.





 

 
Sayfayı Yazdır



 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2024 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ : emo.merkez@hs01.kep.tr


Diğer birimlerin iletişim bilgileri için tıklayınız

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.