![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
9 Eylül 2023 tarihinde saat 12.30`da Şubemiz 22. Dönem Çalışma Komisyonları başkanları ile Şube Yönetim Kurulu ve örgütlenme komisyonu üyelerimiz bir araya gelerek toplandı. Toplantıda; Şube komisyon çalışmaları, Oda merkezi komisyonları-Şube komisyonları çalışmaları ve ilişkileri ile Şube faaliyet ve planlamaları ele alınarak değerlendirildi.
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Fotoğraflar |
|
|
|
|
|
![](https://www.emo.org.tr/resimler/saydam.gif) |
![](https://www.emo.org.tr/resimler/baslik_01.png) |
Çok Okunanlar |
|
|
|