MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 DİYARBAKIR ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 AĞRI   BİNGÖL   BİTLİS   DİYARBAKIR   ELAZIĞ   HAKKARİ   MALATYA   MARDİN   MUŞ   SİİRT   TUNCELİ   ŞANLIURFA   VAN   BATMAN   ŞIRNAK 
 

 
KİTAPLAR
 
KİTAP
 
DİYARBAKIR KENT SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI
 
PANEL
 
MEZOPOTAMYA ENERJİ FORUMU
 
ANKET
 
ELAZIĞ ENERJİ FORUMU
 
BATMAN ENERJİ FORUMU
 
MARDİN,ŞANLIURFA ENERJİ FORUMU
 
VAN ENERJİ FORUMU
 

EMO Diyarbakır Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 23

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 2  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.” 17.01.2022

    

Bölgemizde sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle jeneratör kullanan site ve binalarda,kullanılan elektrik bedelinin yanısıra jeneratörlerin ürettiği elektriğin (yakıt bedelinin) vatandaşlarca ödenmesine ve vatandaşların bu nedenle mağdur edilmelerine ilişkin olarak Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) tarafından bugün saat 17:00 de Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesinde konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması yapıldı.Basın açıklamasının metni için tıklayınız..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM.. 03.01.2022

    

2022 yılında elektriğe yapılan zamlara ilişkin Şubemiz tarafından 03 Ocak 2022 tarihinde bir basın açıklaması yapıldı.`Hükümetten Yeni Yıl Kutlaması: Elektrik Başta Olmak Üzere Herşeye Zam` başlıklı basın açıklaması metni için tıklayınız..

DEVLETİN TÜM İMKANLARINI ARKASINA ALAN DEDAŞ’IN, HALKI MAĞDUR EDEN UYGULAMALARI ARTARAK DEVAM ETMEKTEDİR. 22.12.2021

    

Diyarbakır İli Silvan ilçesinde son süreçte yapılan elektrik kesintileri ile bir ailenin 2 yaşındaki bir çocuğunun ölümü ile sonuçlanmasına ilişkin elektrik mühendisleri odası diyarbakır şubesi tarafından bir açıklama yapılmıştır.Açıklamanın metnine yazının devamını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMUNDAN BASIN AÇIKLAMASI:GEÇİNEMİYORUZ!’ 24.11.2021

    

Şubemizin de bileşeni olduğu Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından bugün saat 17:30’da Diyarbakır Dağkapı meydanında “Geçinemiyoruz!! “ Şiarıyla bir Basın açıklaması düzenlendi.Basın açıklamasına üyelerimiz ile katılım sağlandı.

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU`NDAN TUTUKLAMALARA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 16.11.2021

    

TMMOB`a bağlı Oda yöneticileri, sivil toplum, sendika ve siyasi parti yöneticilerinin geçen hafta gözaltına alınmaları sonrasında verilen tutuklanma kararına ilişkin olarak 15 Kasım 2021 tarihinde saat 17:30`da AZC Plaza önünde Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı Diyarbakır Emek ve demokrasi Platformu tarafından Basın Açıklaması yapıldı..

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU`NDAN GÖZALTILARA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI 09.11.2021

    

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube sekreteri Arin ZÜMRÜT`ün de aralarında bulunduğu gözaltıları protesto etmek amacıyla 08 Kasım 2021 tarihinde saat 17:30`da Ofis Çeysa Plaza önünde Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı Diyarbakır Emek ve demokrasi Platformu tarafından Basın Açıklaması yapıldı.

10 EKİM’İ UNUTMADIK!UNUTMAYACAĞIZ.. 10.10.2021

    

İnsanlık utandı, Gökyüzü utandı, Tarih utandı, Ölüm bile utandı. Katliamı yapan vahşiler sürüsü, Katliamdan haberi olup engellemeyenler, Katliamın aydınlatılmasını engelleyenler, Oy hesabı yapanlar tek utanmadı. Barışı uğruna ölecek kadar çok isteyen, barış sevdalılarına, barış halayını büyütme sözümüz var. Unutmadık. Unutmayacağız. Hesabını soracağız.

1 EYLÜL DÜNYA BARIŞ GÜNÜ İÇİN BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.. 05.09.2021

    

Bileşeni olduğumuz TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu’nun da aralarında yer aldığı Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla Diyarbakır’da bir Basın açıklaması düzenlendi..

BASINA VE KAMUOYUNA… 19.08.2021

    

Ajans Urfa’nın 17.08.2021 tarihli Instagram ve 18.08.2021 twıtter haber sayfalarında “Urfa’daki büyük soruna sessiz kalan oda ile ilgili flaş iddia. Meğer DEDAŞ ile iş yapıyorlarmış.” manşeti ile yayımlanan haberi ile Elektrik Mühendisleri Odası’nı, yetkili organları ile bu organlarda yer alan yöneticilerini gerçekle ilgisi olmayan, yanlış bilgilerle itham eden, asılsız iddialarla kurumsal yapısına saldırı niteliği taşıyan gerçekdışı bir haber yapılmıştır..yazının devamı için tıklayınız.

DİYARBAKIR’DA STK’LARDAN AÇIKLAMA:KONYA`DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ALÇAK SALDIRIYI KINIYORUZ. 01.08.2021

    

30 Temmuz’da Konya’nın Meram ilçesinde Dedeoğlulları ailesine yönelik gerçekleşen ırkçı saldırıda yedi Kürt`ün katledilmesine ilişkin olarak, Diyarbakır’da, aralarında Odamızın da yer aldığı 25 kurum ve STK’nin katıldığı bir basın açıklaması gerçekleştirildi.

KONYA MERAM`DA YAPILAN KATLİAMI ŞİDDETLE KINIYORUZ! 31.07.2021

    

Halkı kin ve düşmanlığa teşvik eden söylemlerin sonucunda Konya`da Kürt bir aileye yapılan saldırı,açıkça bir katliamdır! Böylesi saldırıları gerçekleştiren,yöneten,yönlendiren tüm failler hesap verene kadar bu davaların peşini bırakmayacağız.Bu katliamın kimlere yaradığını ve kimlerin yaptığını biliyoruz! İnsan hak ve hürriyetlerinin değerinin farkında olan bütün kesimlerle birlikte, buna müsaade etmeyeceğiz. EMO DİYARBAKIR ŞUBE

BAŞKA ÖLÜMLERİN YAŞANMAMASI VE SALGIN HASTALILARIN BAŞ GÖSTERMEMESİ İÇİN ELEKTRİK KESİNTİLERİNE SON VERİLSİN! 14.07.2021

    

Son süreçte Batman ilinde yaşanan Elektrik Kesintileri ile bunun sonucunda yaşanan su kesintilerine ilişkin olarak 14 Temmuz 2021 tarihinde saat 16.00`da Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından Şubemizde bir basın açıklaması yapıldı.Basın açıklaması metni için tıklayınız..

ÖZELLEŞTİRME ZAMDIR, YOKSULLUKTUR, YOLSUZLUKTUR. TEAİŞ’IN ÖZELLEŞTİRME ADI ALTINDA PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNİ DURDURUN. 05.07.2021

    

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi’nin (TEİAŞ) özelleştirme kapsamına alınması ve 2022 yılı sonuna kadar özelleştirmeye hazır hale getirilmesine ilişkin kararı nedeniyle Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi tarafından Enerji,Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Diyarbakır Şubesi ile 05 Temmuz 2021 tarihinde Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi`nde ortaklaşa bir basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasının metni ve haberi yazının devamını tıklayınız.

DİYARBAKIR EMEK VE DEMOKRASİ PLATFORMU 1 MAYIS BASIN AÇIKLAMASI..1’E GULANE PİROZ BE.. 29.04.2021

    

Şubemizin de aralarında yer aldığı Diyarbakır Emek ve Demokrasi Platformu tarafından 29 Nisan 2021 tarihinde saat 12.30’da Diyarbakır Dağkapı meydanında,1 Mayıs Emeğin Birlik,Mücadele ve Dayanışma günü düzenlenen basın açıklaması ile kutlandı..

DEMOKRATİK,SİVİL TOPLUM VE MESLEK KURULUŞLARINDAN ORTAK AÇIKLAMA: PARTİ KAPATMA VE MİLLETVEKİLLİĞİ DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASI ÜLKEMİZE YARAR SAĞLAMAYACAKTIR. 19.03.2021

    

Bölgemizde ve kentimizde yer alan Demokratik ve Sivil Toplum Kuruluşları ile meslek kuruluşları tarafından 19 Mart 2021 tarihinde kamuoyuna ortaklaşa bir basın açıklaması yapılmıştır. Parti kapatmaları ve milletvekilliği dokunulmazlıklarının kaldırılması ile ilgili yapılan basın açıklamasının metnine yazımızın devamından bakabilirsiniz

KESİNTİSİZ ENERJİ İÇİN ALTYAPIYA YATIRIM GEREKLİ.. 07.01.2021

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Eşbaşkanı Sorgül AYTEK AVŞAR 7 Ocak 2021 tarihinde Evrensel Gazetesine, bölgemizde son süreçte yaşanan elektrik kesintileri, yarattığı sorunlar ile Şubemizin çözüm önerilerine ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu..Haberin devamı için tıklayınız..

TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU “KENTSEL DÖNÜŞÜM ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ” YAYIMLANDI.. 25.12.2020

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından 21 Kasım 2020 tarihinde Diyarbakır’da yapılan “Kentsel Dönüşüm Çalıştayı’nın Sonuç Bildirgesi”yayımlandı.Sonuç bildirgesi için yazının devamına tıklayınız..

ELEKTRİK FATURALARI YİNE ARTACAK, DAĞITIM ŞİRKETLERİ DAHA FAZLA KAZANACAK.. 11.12.2020

    

Şubemizin de bileşeni olarak yer aldığı TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından, son yayımlanan Perakende Satış Tarifesinin Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ ile, elektrik fatura tutarlarını daha da arttıracak kalemlerin işletme gideri adı altında eklenmesine ilişkin 11 Aralık 2020 tarihinde Şubemizde bir basın açıklaması yapıldı.Basın açıklamasının metni için yazının devamını tıklayınız..

DİYARBAKIR, MALATYA’DAN YÖNETİLEMEZ! 04.09.2020

    

Diyarbakır’da bulunan 21 Sivil Toplum Örgütü TCDD 5. Bölge Müdürlüğü’nün kent merkezinde yapacağı İhata Duvarına ilişkin açıklama yaptı.TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulunun da aralarında yer aldığı kentimizdeki sivil ve demokratik kitle kuruluşlarının yaptığı açıklamanın devamı için tıklayınız..

RUDAW YAYINI 17.07.2020

    

Elektrik Mühendisleri Odası Diyarbakır Şube Eşbaşkanı Sorgül AYTEK AVŞAR 17 Temmuz tarihinde Rudaw TV canlı yayınına konuk oldu.Yayında; bölgemizde son süreçte yaşanan elektrik kesintileri, yarattığı sorunlar ile Şubemizin çözüm önerilerine ilişkin olarak Şube Eşbaşkanımız birtakım değerlendirmelerde bulundu..Haberin devamı için tıklayınız..

 

Çok Okunanlar


GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI..

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.”

ŞUBE EŞBAŞKANIMIZ SORGÜL AYTEK AVŞAR ÖTEKİLERİN GÜNDEMİ PROGRAMINA KONUK OLDU..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM..

HÜKÜMETTEN YENİ YIL KUTLAMASI: ELEKTRİK BAŞTA OLMAK ÜZERE HERŞEYE ZAM..

ŞUBE EŞBAŞKANI ALİCAN ÇETİNKAYA:ELEKTRİK ZAMMI YOKSULU VURDU, FATURALAR KATLANDI..

EMO GENÇ ÜYELERİNE YÖNELİK GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİNE TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ.

“JENERATÖRLER VATANDAŞIN KAMBURU OLMAKTAN ÇIKARTILMALIDIR.”

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2022 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.