MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE

   · ŞUBE Giriş Sayfası

 ANTALYA ŞUBE

   · 

ŞUBE TARİHÇESİ

   · 

ŞUBE YÖNETİM KURULU

   · 

ŞUBE DENETÇİLERİ

   · 

ŞUBE ÇALIŞANLARI

   · 

KOMİSYONLAR

   · 

ÇALIŞMA PROGRAMI

   · 

ÇALIŞMA RAPORU

   · 

TEMSİLCİLİKLER

   · 

HABERLER

   · 

DUYURULAR

   · 

GÖRÜŞLER-RAPORLAR

   · 

BASIN AÇIKLAMALARI

   · 

YAZILI BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

GÖRSEL BASINDA ŞUBEMİZ

   · 

BASINDAN SEÇTİKLERİMİZ

   · 

YİTİRDİKLERİMİZ

   · 

EVLİLİK DUYURULARI

   · 

YENİ DOĞAN DUYURULARI

   · 

İŞ YAŞAMI DUYURULARI

   · 

MİSEM EĞİTİMLERİ

   · 

EĞİTİMLER

   · 

İSTATİSTİKLER

 
Şube Kapsamındaki İller:

 ANTALYA   BURDUR   ISPARTA 
 

 
FORMLAR
 
ÖLÇÜM BASVURU DİLEKCESİ
 
ÜYELİK
 
SMM
 
TEMSİLCİLİKLER
 
İŞ VE ELEMAN ARAYANLAR
 

EMO Antalya Şubesi
Haber Bülteni
SAYI: 21

Tüm Sayılar

· 

GENEL

· 

SMM

· 

ÜYELİK İŞLEMLERİ

· 

MİSEM

· 

EMO E-POSTA

· 

FERDİ KAZA SİG.

· 

İMZA YETKİSİ

· 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

· 

SORUN SÖYLEYELİM

· 

ENERJİ KİMLİK BELG.

· 

ENAZ (ASGARİ) ÜCRETLER

· 

YAPI DENETİM

· 

E-İMZA

· 

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

· 

LPG SORUMLU MÜDÜRLÜK

· 

EMBK

· 

KVKK

 


 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 99  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZDE 20 ŞUBAT 2009 TARİHİNDE KAEL FİRMASI TARAFINDAN KOMPANZAZYON UYGULAMALARI VE ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA SEMİNER DÜZENLENDİ. 23.02.2009

    

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİMİZ YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI. 23.02.2009

    

ISPARTA TEMSİLCİLİĞİ BELEDİYE İŞHANI KAT:2 NO:203 ISPARTA ADRESİNDE ÜYELERİMİZE HİZMET VERMEKTEDİR. TEL&FAKS:0246-218 33 52

ALANYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE 18 ŞUBAT 2009 TARİHİNDE KAEL FİRMASI TARAFINDAN KOMPANZAZYON UYGULAMALARI VE ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA SEMİNER DÜZENLENDİ. 23.02.2009

    

ÖZELLEŞTİRME GEREKÇELERİ DAYANAKSIZ 17.02.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası 41. Dönem Yönetim Kurulu,13 Şubat 2009 tarihinde yaptığı basın açıklaması ile elektrik dağıtım bölgelerinin özelleştirilmesine, tepki gösterdi. Başkent Elektrik ile Sakarya Elektrik dağıtım kuruluşlarının 1.5 yıllık satış geliri karşılığında bir bedelle devredildiğine dikkat çekilen açıklamada, “Elektrik alanında yaşanan maliyet artışları büyük oranda özelleştirme ve piyasalaştırma uygulamalarından kaynaklıdır. Kamu kaynaklarının yağmalanmasına dönüşen bu uygulamaların faturası, yurttaşlara ulaşan elektrik faturaları aracılığı ile ödettirilmeye çalışılmaktadır” denildi. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ÖĞRENCİLERE ENERJİ TASARRUFU DERSİ 13.02.2009

    

Şube Başkanı Ayhan DOLANAY, Antalya Koleji öğrencilerine enerji verimliliği ve tasarrufu hakkında bilglendirmede bulundu.

ŞUBEMİZDE 07 ŞUBAT 2009 (CUMARTESİ) TARİHİNDE SAAT:11:00'DA PROF.DR.EYÜP AKPINAR'IN SUNDUĞU "HARMONİK FİLTRE, REAKTÖR (ENDÜKTANS), DİNAMİK KOMPANZASYON ÇÖZÜMLERİ" KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 09.02.2009

    

EĞİTİM-ETİK VE MEVZUAT KOMİSYONUMUZ TOPLANDI. 03.02.2009

    

TESİSAT KOMİSYONUMUZ TOPLANDI. 03.02.2009

    

ŞUBEMİZDE 22.01.2009 TARİHİNDE MCO FİRMASI YETKİLİLERİ TARAFINDAN "LED'Lİ SOKAK AYDINLATMALARI" KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ. 27.01.2009

    

ANTALYA`MIZDA VE ÜLKE`MİZDE NELER OLUYOR? 12.01.2009

    

Antalya`mızda ve Ülkemizde yaşanan son gelişmelerle ilgili Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasında;`Türkiye kamuoyu son günlerde yine Ergenekon soruşturmasıyla meşgul edilmekte ve toplumun her kesimi Ergenekon ile birlikte yatıp kalkmaktadır.Yolsuzluklar, usulsüzlükler ve etkisi her geçen gün giderek derinleşen ekonomik kriz unutturulmaya çalışılmaktadır. Bir yandan da İsrail”in Gazze de insanlık dışı saldırıları acımasızca sürmekte, dünya kamuoyu görmezlikten gelmektedir.Tüm bu durumlar birlikte değerlendirildiğinde gizli bir elin bu tabloyu bilerek ve isteyerek yarattığı izlenimi uyanmaktadır.`.Ortak basın açıklaması metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

SMM HİZMETLERİ YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ 09.01.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Olağanüstü Yönelmelikler Kongresi’nde ele alınan “TMMOB EMO Serbest Müşavir Mühendislik (SMM) Hizmetleri Yönetmeliği’nde yapılan değişiklikler bugün (8 Ocak 2009) Resmi Gazete’de yayımlandı. 1 Ocak 2009 tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe giren değişikliklerin tam metnine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İSRAİL'İN FİLİSTİN'E YAPTIĞI KATLİAM YÜRÜYÜŞLE PROTESTO EDİLDİ 08.01.2009

    

İsrail'in Filistin'e kara saldırısı başlatması ve yüzlerce sivil insanı katletmesi üzerine;Yürütmesini KESK şubeler platformu'nun yaptığı, Demokratik Kitle Örgütleri'nin ve yüzlerce kişinin katıldığı meşaleli yürüyüş ve basın açıklaması düzenlendi.

YAYIN KOMİSYONUMUZ 2. TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ. 06.01.2009

    

ANTALYA KOLEJİ "ENERJİ AVCILARI GRUBU" ÖĞRENCİLERİ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ. 06.01.2009

    

Şube Başkanı Ayhan Dolanay, Antalya Koleji öğrencilerine ‘enerji tasarrufu öğütleri’ verdi. Enerji tasarrufunun ‘üç ampulden birini kapatmak’ anlamına gelmediği vurgulayan Dolanay, ailelere de ‘cihaz alırken enerji tüketim sınıfına mutlaka bakın’ çağrısı yaptı. Dolanay, enerjide tasarrufun üretim aşamasında başladığını da vurgulayarak “Amacımız fişi güneşe takmak olmalı” şeklinde konuştu.

GAZZE; İSRAİL’İN KATLİAM YAPTIĞI BİR HAPİSHANE! 02.01.2009

    

Elektrik Mühendisleri Odası 41. Dönem Yönetim Kurulu, İsrail`in Gazze`ye yönelik saldırılarını kınadı. Çoğu sivil olmak üzere yüzlerce ölü ve yaralıya neden olan saldırıların hiçbir gerekçe ile açıklanamayacağı belirtilerek, Gazze`ye yönelik tecrit politikasına son verilmesi için başta Mısır olmak üzere uluslararası kamuoyuna da çağrıda bulunuldu.

2009 BÜTÇESİNİ, KRİZİN YÜKÜNÜN EMEKÇİLERE YIKILMASINI PROTESTO ETMEK İÇİN MEŞALELİ YÜRÜYÜŞ YAPILDI 29.12.2008

    

TMMOB,KESK,DİSK ve TTB tarafından gerçekleştirilen, "Krize, yoksulluğa, işten atmalara, bütçeye,krizin faturasını emekçilere ödetmeye ve AKP'nin politikalarına" karşı tepki göstermek amacıyla 27/12/2008 Cumartesi Güllük TRT kavşağından Yavuz Özcan Parkına kadar yüzlerce kişinin katıldığı meşaleli yürüyüş ve basın açıklaması düzenlendi.Hükümetin açıkladığı bütçeyi,asgari ücrete yapılan zammı eleştiren Ayhan DOLANAY'ın konuşması sık sık AKP aleyhine atılan sloganlarla bölündü.'Tayyip 500 milyonla sen yaşa', 'Ayakkabını fırlat ampülü patlat' diye slogan atıldı.Grup adına EMO Antalya Şube Başkanı ve Antalya İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Ayhan DOLANAY tarafından okunan ortak basın açıklaması metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI 54 YAŞINDA 27.12.2008

    

Elektrik Mühendisleri Odası kuruluşunun 54. yılını kutluyor. İlk Genel Kurulu'nu gerçekleştirdiği 26 Aralık 1954'ten itibaren mühendislik mesleğinin gelişimi ve bilimin kamu yararına kullanılmasında öncülük yapan EMO, mücadelesini sürdürüyor ve sürdürecek. EMO, önümüzdeki yıllarda da TMMOB ve bağlı Odaları ile birlikte toplumsal muhalefetin odağında yer alarak, onurlu yürüyüşüne ve dik duruşuna devam edecektir.

2009 BÜTÇESİ`NE KARŞI TBMM ÖNÜNDE BULUŞULUYOR 25.12.2008

    

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, TBMM Genel Kurulu`nda görüşmeleri devam eden 2009 Yılı Bütçesi Yasa Tasarısı`na karşı 26 Aralık 2008 Cuma günü saat 12:30`da TBMM Dikmen Kapısı önünde kitlesel basın açıklaması yapacak. Krize, yoksulluğa, işten atmalara, bütçeye ve AKP`nin politikalarına karşı tepki göstermek amacıyla düzenlenecek eylemler çerçevesinde, 27 Aralık 2008 Cumartesi günü de tüm illerde meşaleli yürüyüşler gerçekleştirilecek.

EMO'DAN GÖKÇEK'E BİLİRKİŞİ YANITI 24.12.2008

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çeçen, EMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Pektaş, doğalgaz sayaç ihalesine ilişkin soruşturmada bilirkişilik hizmeti veren EMO Üyesi Haşim Aydıncak'ın katılımıyla 20 Aralık 2008 Cumartesi günü EMO Ankara Şubesi'nde bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in EMO Üyesi bilirkişi ve EMO hakkındaki çirkin sözlerine yanıt verildi.

EMO ANTALYA ŞUBE BAŞKANI AYHAN DOLANAY SERİK/KADRİYE BELDESİNDE BURHANETTİN KAYA İLK ÖĞRETİM OKULU'NDA ÖĞRENCİ VELİLERİNE ODAMIZ, ENERJİ TASARRUFU VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAKKINDA SUNUMDA BULUNDU. 18.12.2008

    

 


TMMOB BAŞKANI EMİN KORAMAZ`IN ÜYELERİMİZE SESLENİŞİ

11.05.2020
 


Çok Okunanlar


EMO ALANYA TEMSİCİLİĞİMİZCE KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

KALEİÇİ ROTARY KULÜBÜ`NDE `ENERJİNİN DÜNÜ, BUGÜNÜ VE GELECEĞİ`

EMO MANAVGAT TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİMİZLE KAHVALTIDA BİRARADAYDIK

10 KASIM ÇELENK TÖRENİ

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL`LE GÖRÜŞME

ŞUBEMİZDE ÇEVRİMİÇİ MİSEM ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ANTALYA ŞUBEMİZ ANTALYA MESLEK ODALARI EŞGÜDÜM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

ÜYELERİMİZLE TİYATRO ETKİNLİĞİ

TİYATRO`DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK!

SAAT UYGULAMASI ARTIK SONA ERSİN! (ANTALYA EKSPRES-24.11.2021)

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2021 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18

KEP ADRESİ :

 
 
Key Yazılım Çözümleri A.Ş.